Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nisko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Nisko: 11 Listopada, 8 Marca, 3 Maja, Asnyka, Bema, Chopina, Czarnieckiego, Daszyńskiego, Dworcowa, Fredry, Gisgesa, Głowackiego 1 - 28, Kilińskiego, Kolejowa, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Kręta, Krótka, Kwiatkowskiego, Legutki, Mickiewicza, Olszyna, PCK, Paderewskiego, Piłsudskiego, Plac Wolności, Podoficerska, Podsanie, Polna, Prymasa Wyszyńskiego, Przemysłowa, Rzeszowska 2 - 26 parzyste, 1 - 47 nieparzyste, Sandomierska 2 - 20AE parzyste, Sandomierska 1 - 117 nieparzyste, Sienkiewicza, Słowackiego, Sportowa, Targowa, Torowa, Tysiąclecia, Wojska Polskiego, Wolności, Zasanie, Żeromskiego, Żurawia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Grażyna Fronc
    27 (0,87%)
  2. 2 Józef Graniczny
    85 (2,72%)
  3. 3 Andrzej Sądej
    87 (2,79%)
  4. 6 Irena Marut
    41 (1,31%)
  5. 4 Grażyna Maria Habigier-Pipska
    41 (1,31%)
  6. 1 Marcin Grzegorz Folta
    485 (15,54%)
  7. 7 Piotr Włodzimierz Maciejak
    59 (1,89%)
  8. 8 Bogusław Lucjan Uliński
    24 (0,77%)
  9. 9 Sylwia Kotylak
    54 (1,73%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Konrad Antoni Krzyżak
    149 (4,77%)
  2. 1 Celina Maria Żołopa
    93 (2,98%)
  3. 3 Tadeusz Wolak
    261 (8,36%)
  4. 9 Urszula Kak
    80 (2,56%)
  5. 5 Bogusław Lechociński
    188 (6,02%)
  6. 4 Danuta Tupaj
    29 (0,93%)
  7. 7 Adam Mieczysław Sikora
    137 (4,39%)
  8. 6 Kornelia Dorota Nosek
    29 (0,93%)
  9. 8 Alina Skawińska-Michno
    84 (2,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ ORAZ DOŚWIADCZENIE W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Zygmunt Haracz
    24 (0,77%)
  2. 1 Bogusława Maria Gęza
    6 (0,19%)
  3. 7 Krzysztof Werner
    19 (0,61%)
  4. 5 Anna Helena Małek
    9 (0,29%)
  5. 4 Józef Gut
    8 (0,26%)
  6. 6 Piotr Karol Stróż
    8 (0,26%)
  7. 3 Barbara Danuta Groch
    7 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z BŁAŻEJEM BOROWCEM

kandydatliczba głosów

  1. 9 Ireneusz Wiesław Węgliński
    31 (0,99%)
  2. 3 Marta Sławomira Chramęga
    16 (0,51%)
  3. 2 Tadeusz Błażejczak
    54 (1,73%)
  4. 7 Stanisław Naprawa
    15 (0,48%)
  5. 8 Diana Przybylska
    26 (0,83%)
  6. 6 Zdzisław Jakub Łuka
    80 (2,56%)
  7. 4 Anna Izabela Cudna
    47 (1,51%)
  8. 5 Joanna Czech
    19 (0,61%)
  9. 1 Błażej Stefan Borowiec
    220 (7,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNE NISKO”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Krystyna Bylicka
    12 (0,38%)
  2. 5 Magdalena Fila
    11 (0,35%)
  3. 2 Adam Marian Madej
    170 (5,45%)
  4. 7 Sławomir Matejkowski
    20 (0,64%)
  5. 1 Tomasz Robert Oleksak
    106 (3,40%)
  6. 6 Małgorzata Grażyna Marciniec
    17 (0,54%)
  7. 4 Dariusz Czerwonka
    23 (0,74%)
  8. 8 Elżbieta Nowakowska
    15 (0,48%)
  9. 9 Jacek Bogusław Zając
    21 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE NISKO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Hydel
    18 (0,58%)
  2. 1 Zbigniew Józef Domański
    66 (2,11%)
  3. 2 Paweł Michał Drąg
    46 (1,47%)
  4. 5 Józef Olszówka
    24 (0,77%)
  5. 4 Zofia Teresa Sobiło
    30 (0,96%)

Okręg 2

Nisko: Armii Krajowej, Azaliowa, Bajaka, Błonie, Borowa, Broniewskiego, Brzozowa, Cicha, Chabrowa, Czerniawy, Czerwonych Maków, Gruntowa, Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Dębinki, Długa, Dobra, Dolna, Dworska, Gen. Andersa, Głowackiego od nr 29 do końca, Górka, Górna, Grądy, Gutki, Jana, Jaśminowa, Jaworowa, Jezioro, Karasia, Kasztanowa, Kochanowskiego, Konwaliowa, Końcowa, Korczaka, Kpt. Raginisa, Krucza, Krzywa, Ks. Twardowskiego, Ks. Węgrzynowskiego, Lasowiaków, Legionów, Leśna, Lipowa, Mała, Matejki, Modrzewiowa, Moniuszki, Mostowa, Niecała, Nowa, Nowa Boczna, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle, Partyzantów, Pętla, Piaskowa, Piękna, Polskiego Sierpnia, Podleśna, Podwale, Potok, Pszenna, Płk. Dąbka, Racławicka, Reja, Reymonta, Rondo, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzeszowska od nr 49 do końca numery nieparzyste, Rzeszowska od nr 30 do końca numery parzyste, Rzeszowska Boczna I, Rzeszowska Boczna II, Sadowa, Sanowa, Sandomierska od 20B-do końca parzyste i od 119 do końca nieparzyste, Sandomierska Boczna, Skłodowskiej, Słoneczna, Sopocka, Sosnowa, Spacerowa, Szarych Szeregów, Szklarniowa, Świerkowa, Tęczowa, Tulipanowa, Usługowa, Wańkowicza, Wąska, Wesoła, Wiejska, Wilcza, Willowa, Wspólna, Zamknięta, Zagrody, Zielona.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Waldemar Ślusarczyk
    363 (12,73%)
  2. 5 Gabriela Karnat
    108 (3,79%)
  3. 8 Marta Zofia Siudy
    60 (2,10%)
  4. 3 Krzysztof Tabian
    230 (8,07%)
  5. 2 Marek Pachla
    198 (6,94%)
  6. 9 Marek Beer
    178 (6,24%)
  7. 7 Jacek Jerzy Kata
    21 (0,74%)
  8. 4 Anna Peszek
    47 (1,65%)
  9. 6 Natalia Szypura
    10 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Anna Nicałek
    109 (3,82%)
  2. 1 Ryszard Sroka
    213 (7,47%)
  3. 6 Edyta Waszkiewicz
    74 (2,60%)
  4. 8 Józef Wiesław Grab
    51 (1,79%)
  5. 2 Katarzyna Ożóg
    271 (9,51%)
  6. 5 Łukasz Chwiej
    63 (2,21%)
  7. 4 Elżbieta Helena Szymik
    40 (1,40%)
  8. 9 Ewa Surowiak
    90 (3,16%)
  9. 7 Sławomir Adam Kozarski
    33 (1,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ ORAZ DOŚWIADCZENIE W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Teresa Janina Sądej
    16 (0,56%)
  2. 4 Teresa Blat
    4 (0,14%)
  3. 5 Aleksander Franciszek Rzekęć
    6 (0,21%)
  4. 2 Marek Adam Staniszewski
    2 (0,07%)
  5. 6 Bartłomiej Krzysztof Małek
    3 (0,11%)
  6. 3 Joanna Gabriela Widz
    3 (0,11%)
  7. 7 Kazimierz Janowski
    5 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z BŁAŻEJEM BOROWCEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Dawid Mirosław Kowal
    6 (0,21%)
  2. 4 Tadeusz Kalinowski
    37 (1,30%)
  3. 3 Monika Jurkowska
    41 (1,44%)
  4. 2 Łukasz Bogusław Gorczyca
    27 (0,95%)
  5. 1 Monika Golec
    68 (2,39%)
  6. 9 Katarzyna Rokoszyńska
    24 (0,84%)
  7. 8 Artur Jan Kowalik
    28 (0,98%)
  8. 6 Monika Marzena Kołodziej
    39 (1,37%)
  9. 5 Anna Kołodziej
    39 (1,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNE NISKO”

kandydatliczba głosów

  1. 6 Izabela Małgorzata Werner
    8 (0,28%)
  2. 5 Mariusz Józef Kółko
    38 (1,33%)
  3. 9 Mariusz Czech
    5 (0,18%)
  4. 8 Maria Zofia Wróbel
    29 (1,02%)
  5. 2 Eugeniusz Piekarz
    71 (2,49%)
  6. 1 Sławomir Mariusz Czwal
    156 (5,47%)
  7. 7 Krystyna Winiarska
    23 (0,81%)
  8. 4 Monika Anna Kogut
    9 (0,32%)
  9. 3 Halina Agnieszka Cichoń-Zuziak
    5 (0,18%)

Okręg 3

Sołectwa: Zarzecze, Nowosielec, Kończyce, Racławice, Nowa Wieś, Wolina.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Kotuła
    155 (5,76%)
  2. 2 Mariusz Krzysztof Juśko
    52 (1,93%)
  3. 3 Stanisław Jaskot
    101 (3,75%)
  4. 4 Jolanta Teresa Szoja
    45 (1,67%)
  5. 7 Renata Zofia Różańska
    38 (1,41%)
  6. 5 Kazimierz Bis
    76 (2,82%)
  7. 6 Joanna Ewa Gemzik
    36 (1,34%)
  8. 8 Danuta Wytrzęś
    18 (0,67%)
  9. 9 Adam Drąg
    173 (6,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Helena Łebko
    23 (0,85%)
  2. 6 Anna Maria Stępniowska
    34 (1,26%)
  3. 9 Bogdan Zbigniew Rodzeń
    107 (3,98%)
  4. 2 Paweł Edmund Tofil
    270 (10,03%)
  5. 1 Józef Sroka
    402 (14,94%)
  6. 5 Krzysztof Oczkowski
    92 (3,42%)
  7. 3 Barbara Maria Potocka
    133 (4,94%)
  8. 7 Agata Pitak
    44 (1,64%)
  9. 8 Monika Cagara
    52 (1,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ ORAZ DOŚWIADCZENIE W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 6 Wacław Kotuła
    6 (0,22%)
  2. 7 Tadeusz Małek
    14 (0,52%)
  3. 2 Justyna Magdalena Sudoł
    19 (0,71%)
  4. 1 Stanisław Mirosław Pliszka
    45 (1,67%)
  5. 3 Jolanta Agnieszka Hołysz
    8 (0,30%)
  6. 5 Małgorzata Blat
    0 (0,00%)
  7. 4 Grzegorz Marut
    5 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z BŁAŻEJEM BOROWCEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jolanta Stanisława Kolano
    31 (1,15%)
  2. 1 Grzegorz Bis
    110 (4,09%)
  3. 4 Mariusz Leszczyński
    33 (1,23%)
  4. 5 Aneta Madej
    22 (0,82%)
  5. 9 Elżbieta Małgorzata Tomczak
    98 (3,64%)
  6. 7 Tadeusz Surdyka
    49 (1,82%)
  7. 8 Daniel Jarosław Szot
    23 (0,85%)
  8. 6 Agnieszka Łucja Nadzieja-Maziarz
    33 (1,23%)
  9. 2 Piotr Grzegorz Dudzic
    40 (1,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNE NISKO”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Stach
    10 (0,37%)
  2. 4 Grzegorz Bednarz
    59 (2,19%)
  3. 1 Grzegorz Piotr Błądek
    83 (3,08%)
  4. 2 Grzegorz Jakub Bambuch
    56 (2,08%)
  5. 9 Beata Elżbieta Rękas
    19 (0,71%)
  6. 5 Robert Niedziałek
    44 (1,64%)
  7. 8 Stanisław Żak
    1 (0,04%)
  8. 7 Lucyna Kopeć
    13 (0,48%)
  9. 6 Simona Marzena Wójtowicz
    19 (0,71%)