Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Słubice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

SŁUBICE, ulice: ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI, BORÓWKOWA, BRZOZOWA, BUKOWA, FOLWARCZNA, KUPIECKA, LETNIA, MALINOWA, NOCZNICKIEGO, OBOZOWA, OSIEDLE PRZEMYSŁOWE, POŁUDNIOWA, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, POZIOMKOWA, PÓŁNOCNA, PRZEDWIOŚNIE, RZEPIŃSKA, SOSNOWA, SPORTOWA, STRZELECKA, SZOSA RZEPIŃSKA, TRANSPORTOWA, WIDOKOWA, WIOSENNA, WSCHODNIA, ZACHODNIA, ZIMOWA.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jarosław Szymański
    180 (29,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stanisława Nowak
    114 (18,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWE SŁUBICE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Karol Karp
    120 (19,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Sławomir Gołdyn
    197 (32,24%)

Okręg 2

SŁUBICE, ulice: KILIŃSKIEGO, KOCHANOWSKIEGO, WANDY, WODNA.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tadeusz Wacław Strażewicz
    130 (28,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Andrzej Umiński
    103 (22,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Józef Zbigniew Grabowski
    228 (49,46%)

Okręg 3

SŁUBICE, ulice: 1 MAJA, ADAMA ASNYKA, ALEJA MŁODZIEŻY POLSKIEJ, DĄBRÓWKI, JEDNOŚCI ROBOTNICZEJ, KONOPNICKIEJ, KOŚCIUSZKI, MIROSŁAWSKIEGO, PLAC FRANKFURCKI, WROCŁAWSKA.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wiesław Sanecki
    47 (11,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Jerzy Półtorak
    86 (20,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWE SŁUBICE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Rusiecki
    43 (10,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Wioletta Pakulska
    215 (51,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 16 Łucja Woźniak
    25 (6,01%)

Okręg 4

SŁUBICE, ulice: KOPERNIKA od nr 1 - 17, od nr 60 do końca, KSIĘDZA AUGUSTYNA SZAMARZEWSKIEGO, MICKIEWICZA, NADODRZAŃSKA, WAŁOWA.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Daniel Czesław Krawczyk
    93 (18,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krystyna Baczyńska
    206 (41,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWE SŁUBICE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Radosław Konieczny
    40 (8,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Renata Teresa Surdyk
    161 (32,20%)

Okręg 5

SŁUBICE, ulice: BOLESŁAWA CHROBREGO, CHOPINA, KOPERNIKA od nr 18 - 59, KSIĘDZA PIOTRA WAWRZYNIAKA.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Dawid Mateusz Magdulski
    146 (27,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grażyna Panecka
    83 (15,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWE SŁUBICE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Beata Anna Kamińska
    50 (9,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ewa Katarzyna Chustecka
    247 (46,96%)

Okręg 6

SŁUBICE, ulice: DASZYŃSKIEGO, OSIEDLE SŁOWIAŃSKIE, PLAC SYBIRAKÓW, SŁOWACKIEGO.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ryszard Potorski
    106 (26,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Alicja Renata Pietrzyk
    107 (26,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWE SŁUBICE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Łukasz Dunajewski
    46 (11,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Beata Wójtowicz
    84 (20,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystyna Lechkun
    62 (15,31%)

Okręg 7

SŁUBICE, ulice: PODCHORĄŻYCH, REJA, SŁOWIAŃSKA, ŻEROMSKIEGO.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL SZURKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Daniel Aleksander Szurka
    200 (49,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Andrzej Hoffmann
    30 (7,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWE SŁUBICE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Marek Michalak
    24 (5,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jacek Włodzimierz Grześkowiak
    134 (32,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 16 Gilbert Rafał Frechou
    19 (4,67%)

Okręg 8

SŁUBICE, ulice: PADEREWSKIEGO, SIENKIEWICZA.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jadwiga Marczak
    100 (22,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łukasz Ryszczuk
    97 (21,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWE SŁUBICE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Robert Piotr Kubica
    73 (16,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Waldemar Dutkiewicz
    182 (40,27%)

Okręg 9

SŁUBICE, ulice: BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, JANA III SOBIESKIEGO, KANAŁOWA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KRÓLOWEJ JADWIGI, KRÓTKA, NARUTOWICZA, PLAC BOHATERÓW, STANISŁAWA AUGUSTA PONIATOWSKIEGO, STEFANA BATOREGO, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ZYGMUNTA I STAREGO, ŻWIRKI I WIGURY.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Janusz Pisarek
    115 (27,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janusz Stanisław Szuba
    57 (13,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWE SŁUBICE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maja Sylwia Pszczołowska-Mizerska
    86 (20,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Maria Skalniak
    158 (37,98%)

Okręg 10

SŁUBICE, ulice: PLAC IM. JANA PAWŁA II, PLAC PRZYJAŹNI, PLAC WOLNOŚCI, SEELOWSKA.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wojciech Tadeusz Siembida
    118 (23,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bożena Smoleńska
    145 (28,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWE SŁUBICE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Lech
    49 (9,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Zalisz
    190 (37,85%)

Okręg 11

SŁUBICE, ulice: AKADEMICKA, BOHATERÓW WARSZAWY, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, KONSTYTUCJI 3 MAJA od nr 67 do końca, MARIANA GRABARSKIEGO, WOJSKA POLSKIEGO od nr 1 - 50, od nr 120 do końca.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Patrycja Szmyt
    106 (22,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Piotr Przekoracki
    100 (21,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWE SŁUBICE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jacek Marian Kotuła
    60 (12,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Marek Cholewczyński
    165 (35,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Małgorzata Schoepe
    36 (7,71%)

Okręg 12

SŁUBICE, ulice: KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA, KONSTYTUCJI 3 MAJA od nr 1 - 66, MIESZKA I, OSIEDLE ŚWIERKOWE, PISKA, STASZICA, WINCENTEGO WITOSA, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Górska
    161 (30,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Renata Maria Majko
    31 (5,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWE SŁUBICE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Józef Mochnacz
    35 (6,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bernard Antoni Jasiewicz
    168 (32,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sylwia Andżelika Szary
    126 (24,18%)

Okręg 13

SŁUBICE, ulice: AGRESTOWA, ARBUZOWA, ARONIOWA, BRATKOWA, BRZOSKWINIOWA, CZEREŚNIOWA, DAKTYLOWA, DRZYMAŁY, FIGOWA, GOŁĘBIA, GRUSZKOWA, GRZYBOWA, JAGODOWA, JASKÓŁCZA, JASTRZĘBIA, JEŻYNOWA, KLONOWA, KONWALIOWA, KRUCZA, KUKUŁCZA, KWIATOWA, LILIOWA, LISIA, MAKOWA, MORELOWA, OLIWKOWA, OGRODOWA, ORZECHOWA, OSIEDLE KRASIŃSKIEGO, OSIEDLE WIMAR, OWOCOWA, POMARAŃCZOWA, PORZECZKOWA, PROSTA, RÓŻANA, RYSIA, SADOWA, SOKOLA, SOWIA, SZCZECIŃSKA, ŚLIWKOWA, TRUSKAWKOWA, TULIPANOWA, WILCZA, WINOGRONOWA, WIŚNIOWA, WOJSKA POLSKIEGO od nr 51 - 119, ŻURAWIA.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marek Walczak
    180 (31,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Izabela Samulewicz
    88 (15,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jarosław Andrzej Sadowski
    307 (53,39%)

Okręg 14

SOŁECTWA: DRZECIN, GOLICE, LISÓW, NOWE BISKUPICE, NOWY LUBUSZ, PŁAWIDŁO, STARE BISKUPICE.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Rafał Krzysztof Mazurek
    249 (42,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Maria Ginter
    72 (12,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Franciszek Kalinowski
    218 (37,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agata Magdalena Lewandowicz
    49 (8,33%)

Okręg 15

SOŁECTWA: KUNICE, KUNOWICE, RYBOCICE, ŚWIECKO.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ PISAREK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Małgorzata Jankowska
    218 (28,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUBICE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wiesław Jaworski
    71 (9,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWE SŁUBICE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Rafał Zbigniew Kozłowski
    26 (3,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ewa Teresa Guzik
    448 (58,72%)