Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tychy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Tychy: Agrestowa, Akacjowa, Albatrosów, Aleja Bielska nr parzyste do 46 i nr nieparzyste do 57, Arctowskiego, Arkadowa, Adama Asnyka, Astrów, Bacha, Bałuckiego, Barbary, Jana Barona, Bażancia, Beethovena, Begonii, Biblioteczna, Biskupa Burschego, Bociania, Boczna, Bohaterów Warszawy, Boya Żeleńskiego, Braterska, Bronisławy, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlanych, Bukowa, Bzów, Cisów, Cyprysowa, Cytrynowa, Czarna z wyjątkiem nr parzystych od 42 do 62, Czułowska, Czyżyków, Damrota, Derkaczy, Dołowa, Drozdów, Dworcowa, Fiołków, Flamingów, Generała Andersa, Gen. Józefa Bema, Gilów, Glinczańska, Gołębia, Grabowa, Gruszowa, Irysów, Jabłoni, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminów, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Katowicka, Klonowa, Kochanowskiego, Kolibrów, Konwalii, Kormoranów, Kosów, Kościuszki, Krótka, Krucza, Księdza Jana Kapicy, Księdza Kardynała Augusta Hlonda, Księdza Profesora Franciszka Blachnickiego, Kukułcza, Kwiatów, Leszczynowa, Lipowa, Łabędzia, Magnolii, Mahoniowa, Maków, Marii Konopnickiej, Mąkołowska, Karola Miarki, Mikołowska nr parzyste do 116 i nr nieparzyste do 83, Modrzewiowa, Morelowa, Narcyzów, Cypriana Norwida, Nowokościelna, Objazdowa, Ogrodowa, Ojca Innocentego Bocheńskiego, Orla, Orzechowa, Oświęcimska 25, Palmowa, Pasaż Europejski, Pawia, Piaskowa, Piwna, Piwowarów, Plac Baczyńskiego, Plac Grażyny Bacewicz, Plac Krystyny Ryguły, Plac Świętej Anny, Plac Wolności, Pod Lasem nr parzyste do 64 i nr nieparzyste, Polna, Pomarańczy, Powstańców, Przepiórek, Prześwit, Różana, Rynek, Sadowa, Sienkiewicza, Sikorek, Skośna, Skowronków, Słoneczna, Słoneczników, Słowicza, Sokola, Solna, Sowia, Starokościelna, Stefana Batorego, Stroma, Strusia, Studzienna, Szafirków, Szarotek, Szczygla, Szpakowa, Śląska, Śliwowa, Świerkowa, Topolowa, Tulipanów, Wiązowa, Jana Wieczorka, Wiosenna, Wojska Polskiego, Wronia, Wschodnia, Zakątek, Zawilców, Zielona, Zielone Wzgórze, Ziębia, Zimorodków, Zwierzyniecka nr parzyste do 72 i nr nieparzyste do 79, Źródlana, Żarnowiecka, Żurawia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

kandydatliczba głosów

  1. 7 Krzysztof Jan Król
    604 (6,15%)
  2. 1 Jerzy Zdzisław Chaberko
    516 (5,26%)
  3. 2 Jadwiga Maria Gnela
    406 (4,14%)
  4. 5 Marcin Tomasz Szyja
    253 (2,58%)
  5. 4 Elżbieta Krystyna Zając-Pierzchała
    164 (1,67%)
  6. 3 Urszula Danuta Zimnol
    243 (2,48%)
  7. 6 Piotr Adam Dulski
    55 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jolanta Teresa Mrówczyńska
    29 (0,30%)
  2. 2 Marcin Andrzej Kuśmierz
    502 (5,11%)
  3. 4 Agnieszka Maria Kijas
    89 (0,91%)
  4. 3 Marcin Sławomir Rogala
    155 (1,58%)
  5. 6 Ewa Maria Kołodziej
    79 (0,80%)
  6. 7 Mirosław Alojzy Janik
    64 (0,65%)
  7. 1 Sławomir Sobociński
    560 (5,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anita Maria Skapczyk
    1 028 (10,47%)
  2. 2 Andrzej Jan Wagner
    343 (3,49%)
  3. 3 Tadeusz Bolesław Smagacz
    298 (3,04%)
  4. 4 Jolanta Zofia Jędrzejczyk
    80 (0,82%)
  5. 5 Ireneusz Janusz Kubica
    100 (1,02%)
  6. 7 Kazimiera Głogowska-Gosz
    86 (0,88%)
  7. 6 Agnieszka Stanisława Cieślak
    39 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Maria Skiba
    49 (0,50%)
  2. 4 Paweł Marek Kuś
    51 (0,52%)
  3. 5 Sylwia Anna Kamieńczyk
    24 (0,24%)
  4. 7 Ireneusz Franciszek Ruchała
    270 (2,75%)
  5. 6 Michał Olewiński
    15 (0,15%)
  6. 1 Dawid Aron Kołodziejczyk
    195 (1,99%)
  7. 2 Ewa Cetnar-Tkaczyk
    34 (0,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Przemysław Adam Szeliga
    58 (0,59%)
  2. 4 Joanna Krasowska-Costamagna
    247 (2,52%)
  3. 3 Piotr Ludwik Szczepaniok
    80 (0,82%)
  4. 1 Józef Twardzik
    827 (8,43%)
  5. 2 Dagmara Bożena Mrozowska
    557 (5,67%)
  6. 6 Ewa Maria Gasz
    145 (1,48%)
  7. 7 Zbigniew Krzysztof Bajkowski
    47 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Grzegorz Wencepel
    794 (8,09%)
  2. 6 Anna Antonina Danielczyk
    29 (0,30%)
  3. 2 Agnieszka Bożek
    292 (2,98%)
  4. 3 Arkadiusz Piotr Król
    176 (1,79%)
  5. 7 Aleksandra Beata Latusek
    23 (0,23%)
  6. 5 Dagmara Janina Morcinek
    33 (0,34%)
  7. 4 Stanisław Józef Kasperczyk
    176 (1,79%)

Okręg 2

Tychy: Aleja Niepodległości, Baziowa, Bławatków, Bratków, Jana Brzozy, Bursztynowa, Chabrów, Cielmicka 4 i 6, Cmentarna, Cynamonowa, Czarna nr parzyste od 42 do 62, K. Darwina, Dąbrowskiego, Dębowa, Długa, Dworska, Dziewanny, Dzwonkowa, Tomasza Edisona, Edukacji, Alberta Einsteina, Juliana Ejsmonda, Elfów, Józefa Elsnera, Estetyczna, Ewarysta Estkowskiego, Fabryczna, Filaretów, Filomatów, Grzegorza Fitelberga, Fredry, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Główna, Goździków, Stefana Grota-Roweckiego nr parzyste do 34 i nr nieparzyste do 51, Jakuba, Jana, Jaroszowicka, Jaskrów, Kaczeniec, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Koralowa, Janusza Korczaka, Kościelna, Kowalska, Krokusów, Krzywa, Księdza Leona Szkatuły, Lawendowa, J. Ligonia, Lokalna, Łączna, Mała Aleja Róż, Marzanny, Metalowa, Miła, Miodowa, Mysłowicka, Nad Potokiem, Niezapominajek, Nowowiejska, Olchowa, Ostróżki, Oświęcimska z wyjątkiem nr 25, Paproci, Pasterska, Pod Lasem nr parzyste od 66, Pogodna, Poprzeczna, Promienna, Przejazdowa, Przemysłowa nr parzyste od 42 i nr nieparzyste od 21, Rolnicza, Rubinowa, Rybna, Rymarska, Samochodowa, Serdeczna, Składowa, Skotnica, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stokrotek, Stolarska, Szmaragdowa, Świerczyniecka, Towarowa, Trzy Stawy, Turyńska, Ułańska, Urbanowicka, Hanny i Kazimierza Wejchertów, Wędkarska, Wspólna, Za Drogą, Zimowa, Zwierzyniecka nr parzyste od 74 i nr nieparzyste od 89, Żniwna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Adam Roman Burczyk
    117 (1,25%)
  2. 2 Lidia Maria Gajdas
    643 (6,88%)
  3. 1 Andrzej Józef Dziuba
    1 518 (16,23%)
  4. 3 Anna Janina Krzystyniak
    446 (4,77%)
  5. 4 Robert Władysław Kulig
    101 (1,08%)
  6. 5 Mariola Barbara Szulc
    112 (1,20%)
  7. 7 Henryk Marek Drob
    111 (1,19%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Stec
    34 (0,36%)
  2. 3 Magdalena Maria Borucka
    69 (0,74%)
  3. 4 Małgorzata Dorota Ziaja
    65 (0,70%)
  4. 6 Łukasz Piotr Wąsowicz
    17 (0,18%)
  5. 7 Damian Tomasz Fierla
    132 (1,41%)
  6. 2 Michał Andrzej Walczak
    84 (0,90%)
  7. 1 Jacek Józef Mrozowski
    89 (0,95%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Tadeusz Kołodziejczyk
    1 297 (13,87%)
  2. 2 Bogdan Zdzisław Siennicki
    281 (3,00%)
  3. 3 Łukasz Henryk Drob
    377 (4,03%)
  4. 4 Jolanta Waluscha
    130 (1,39%)
  5. 5 Mariola Agata Rutka
    85 (0,91%)
  6. 7 Sebastian Stanisław Bal
    58 (0,62%)
  7. 6 Elżbieta Kacprzak
    97 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Jerzy Kozub
    244 (2,61%)
  2. 3 Anna Pawelec
    51 (0,55%)
  3. 2 Robert Klefas
    106 (1,13%)
  4. 5 Michał Andrzej Sagan
    24 (0,26%)
  5. 4 Rafał Maciej Ptak
    91 (0,97%)
  6. 7 Katarzyna Krystyna Kołoczek
    33 (0,35%)
  7. 6 Kazimiera Wiśniewska
    41 (0,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Hanna Aleksandra Niewiak-Zaskórska
    198 (2,12%)
  2. 1 Wojciech Marcin Czarnota
    1 059 (11,32%)
  3. 4 Sławomir Truchel
    25 (0,27%)
  4. 6 Barbara Maria Szczepaniok
    68 (0,73%)
  5. 3 Katarzyna Teresa Gąska
    168 (1,80%)
  6. 5 Dawid Jan Jęśko
    21 (0,22%)
  7. 7 Adam Rafał Niesporek
    73 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Karol Ścierski
    341 (3,65%)
  2. 1 Edyta Małgorzata Danielczyk
    508 (5,43%)
  3. 4 Ewa Magdalena Dymek
    68 (0,73%)
  4. 5 Łukasz Marek Sobol
    13 (0,14%)
  5. 3 Grzegorz Stanisław Stachoń
    300 (3,21%)
  6. 6 Magdalena Maria Milik
    31 (0,33%)
  7. 7 Paweł Piotr Kostyra
    26 (0,28%)

Okręg 3

Tychy: Aleja Bielska nr od 135 z wyjątkiem nr 201 i 203, Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste od 28 i nr nieparzyste od 67, Armii Krajowej, Bajkowa, Barwna, Bieruńska, Cielmicka z wyjątkiem nr 4 i 6, Dymarek, Gajowa, Generała Ch. De Gaulle`a, Gostyńska, Górna, Grunwaldzka, Hutnicza, Jankowicka, Stefana Jaracza, Jasińskiego, Jasna, Jedności, Jemiołowa, Jesienna, Jadwigi Jędrzejowskiej, Henryka Jordana, Junaków, Jurajska, Jutrzenki, Księdza Karola Szojdy, Księdza Tischnera, Leśników, Łęgowa, Mała, Na Grobli, Na Wzgórzu, Nad Jeziorem, Nadrzeczna, Okrężna, Paprocańska, Parkowa, Plac Nowary, Plac Zbawiciela, Plac Ziętka, Podgórna, Poziomkowa, Prosta, Przemysłowa nr parzyste do 40 i nr nieparzyste do 19, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Rybitwy, Rzeczna, Władysława Sikorskiego, Strefowa, Strzelecka, Św. Józefa, Targiela, Lwa Tołstoja, Turkusowa, Henryka Wieniawskiego, Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły, Zacisze, Gabrieli Zapolskiej, Rudolfa Zaręby, Zbożowa, Aleksandra Zelwerowicza, Alfonsa Zgrzebnioka, Ziemiańska, Ziołowa, Złota, Zygmunta, Stanisława Żółkiewskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mariusz Jan Mazur
    289 (2,73%)
  2. 2 Mieczysław Antoni Podmokły
    830 (7,84%)
  3. 5 Zbigniew Stanisław Pustelnik
    123 (1,16%)
  4. 4 Karolina Anna Chemicz-Pałys
    477 (4,51%)
  5. 7 Aleksandra Zofia Spisak-Golemo
    229 (2,16%)
  6. 6 Ryszard Józef Janik
    292 (2,76%)
  7. 1 Urszula Łucja Paździorek-Pawlik
    1 169 (11,04%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wioletta Izabela Niebieszczańska
    90 (0,85%)
  2. 4 Dominik Franciszek Lampert
    24 (0,23%)
  3. 6 Julia Anna Lauer
    37 (0,35%)
  4. 7 Maciej Bodzioch
    134 (1,27%)
  5. 2 Tadeusz Stanisław Furczyk
    40 (0,38%)
  6. 3 Urszula Katarzyna Polubiec
    59 (0,56%)
  7. 1 Igor Zbyszko Śmietański
    363 (3,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zbigniew Bogdan Modrzik
    32 (0,30%)
  2. 2 Andrzej Piotr Włoszek
    204 (1,93%)
  3. 1 Marek Leszek Gołosz
    1 252 (11,83%)
  4. 3 Iwona Magdalena Oleksiak
    512 (4,84%)
  5. 4 Stanisław Zapała
    376 (3,55%)
  6. 5 Katarzyna Magdalena Wróbel
    157 (1,48%)
  7. 7 Teresa Zawarus
    92 (0,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Andrzej Dudek
    242 (2,29%)
  2. 3 Mateusz Hubert Błazik
    154 (1,45%)
  3. 2 Adam Sylwester Hirsekorn
    61 (0,58%)
  4. 4 Magdalena Małgorzata Myśliwiec
    102 (0,96%)
  5. 7 Piotr Wojciech Śleziona
    99 (0,94%)
  6. 5 Anna Teresa Porembska
    34 (0,32%)
  7. 6 Martyna Agnieszka Mansel
    19 (0,18%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Danuta Barbara Gonta
    98 (0,93%)
  2. 2 Maciej Paweł Jędrzejko
    256 (2,42%)
  3. 1 Rafał Grzegorz Żelazny
    1 279 (12,08%)
  4. 7 Marcin Radosław Nieckarz
    62 (0,59%)
  5. 4 Maciej Piotr Blada
    100 (0,94%)
  6. 3 Justyna Maria Rutkowska
    227 (2,14%)
  7. 5 Barbara Ewa Orzechowska
    186 (1,76%)

KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Białoń
    200 (1,89%)
  2. 3 Bożena Lidia Kontny
    101 (0,95%)
  3. 2 Bogumiła Jolanta Wieczorek
    404 (3,82%)
  4. 4 Dariusz Łukasz Drozdek
    62 (0,59%)
  5. 5 Monika Anna Bednarska
    29 (0,27%)
  6. 7 Marcin Kurzak
    47 (0,44%)
  7. 6 Dawid Michał Patalong
    43 (0,41%)

Okręg 4

Tychy: Aleja Bielska nr parzyste od 54 do 82 i nr nieparzyste od 69 do 101, Aleja Jana Pawła II, Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste do 20 i nr nieparzyste do 65D, Ciasna, Cicha, Cienista, M. Curie-Skłodowskiej, Cyganerii, Stefana Czarnieckiego, Antoniego Czechowa, Czereśniowa, Czysta, Romana Dmowskiego, Stefana Grota-Roweckiego nr parzyste od 42 i nr nieparzyste od 53, Feliksa Konecznego, Konfederatów Barskich, Melchiora Kubicy, Karola Kurpińskiego, Młodzieżowa, Moniuszki, Morcinka, Mozarta, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Plac Curie-Skłodowskiej, Plac Czarnieckiego, Plac Korfantego, Ludomira Różyckiego, Uczniowska, Kornela Ujejskiego, Ustronna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bogdan Eugeniusz Buczek
    17 (0,18%)
  2. 2 Krzysztof Jan Woźniak
    940 (10,01%)
  3. 6 Wojciech Tadeusz Lewandowski
    193 (2,06%)
  4. 7 Waldemar Benedykt Gandzel
    79 (0,84%)
  5. 3 Aleksandra Ewa Pabian
    328 (3,49%)
  6. 4 Krystyna Agnieszka Cygan
    287 (3,06%)
  7. 1 Barbara Józefa Konieczna
    1 586 (16,89%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Paweł Jan Cybulski
    98 (1,04%)
  2. 5 Bernadeta Helena Orzeł
    73 (0,78%)
  3. 6 Łukasz Władysław Wiewióra
    39 (0,42%)
  4. 2 Zygmunt Andrzej Marczuk
    80 (0,85%)
  5. 1 Krystyna Wioletta Leszczyńska
    223 (2,37%)
  6. 3 Tomasz Michał Bobrowski
    52 (0,55%)
  7. 7 Teresa Grażyna Janeczko
    128 (1,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Piotr Wróbel
    342 (3,64%)
  2. 3 Jerzy Bogdan Kozioł
    339 (3,61%)
  3. 1 Jarosław Artur Hajduk
    1 317 (14,02%)
  4. 4 Ewa Janina Pitner-Wróblewska
    66 (0,70%)
  5. 6 Beata Barbara Maciejewska
    125 (1,33%)
  6. 7 Mariusz Zdzisław Cieślak
    119 (1,27%)
  7. 5 Agnieszka Barbara Macioń
    65 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Sławomir Sebastian Biela
    45 (0,48%)
  2. 1 Sławomir Adam Buturla
    277 (2,95%)
  3. 5 Dominika Agnieszka Prędki
    32 (0,34%)
  4. 2 Daria Anna Hirsekorn
    59 (0,63%)
  5. 4 Izabela Magdalena Czerwiec
    43 (0,46%)
  6. 3 Bartosz Rafał Kiszewski
    53 (0,56%)
  7. 6 Dorota Anna Rozmarynowska
    29 (0,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Sławomir Dariusz Żukowski
    75 (0,80%)
  2. 2 Bogusława Jadwiga Witońska
    211 (2,25%)
  3. 1 Grzegorz Tomasz Gwóźdź
    880 (9,37%)
  4. 3 Łukasz Mateusz Bula
    85 (0,91%)
  5. 5 Łukasz Przemysław Kłoda
    40 (0,43%)
  6. 4 Małgorzata Sabina Krzysteczko
    84 (0,89%)
  7. 7 Anne-Sophie Dorothee Georgie Basta
    342 (3,64%)

KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ireneusz Zdzisław Sieńko
    103 (1,10%)
  2. 1 Klaudiusz Czesław Slezak
    220 (2,34%)
  3. 3 Michał Józef Nowak
    18 (0,19%)
  4. 4 Joanna Maria Grzybek
    28 (0,30%)
  5. 5 Anna Małgorzata Szczygieł-Siegień
    17 (0,18%)
  6. 7 Michał Stanisław Kasperczyk
    226 (2,41%)
  7. 6 Ewa Izabela Klima
    28 (0,30%)

Okręg 5

Tychy: Aleja Bielska nr parzyste od 90 do 110 i nr nieparzyste 201 i 203, Borowa, Władysława Broniewskiego, Browarowa, Chałupnicza, Chłodnicza, Dojazdowa, Dunikowskiego, Graniczna, Grzybowa, Władysława Hańczy, Harcerska, Hetmańska, Zdzisława Hierowskiego, Honoraty, Majora Hubala, Husarii Polskiej, Ireny Sendlerowej, Jagodowa, Jaśkowicka, Jeżynowa, Kolejowa, Mikołaja Kopernika, Księdza Prałata Eugeniusza Świerzego, Ks. Stanisława Radziejewskiego, Legionów Polskich, Stanisława Lencewicza, Leśna, Łąkowa, Malinowa, Mikołowska nr parzyste od 122 i nr nieparzyste od 89, Młyńska, Mostowa, Murarska, Myśliwska, Nizinna, Nowa, Obywatelska, Owczarska, Plac Konstytucji 3 - go Maja, Podleska, Macieja Rataja, Regionalna, Reja, Władysława Reymonta, Rękodzielnicza, Henryka Rodakowskiego, Rodzeństwa Krzyżowskich, Rolna, Walentego Roździeńskiego, Runowa, Lucjana Rydla, Skalna, Sosnowa, Stawowa, Stoczniowców 70, Sublańska, Szkolna, Szuwarków, Św. Elżbiety, Wałowa, Wąska, Wesoła, Wiejska, Wierzbowa, Wiklinowa, Wilcza, Wilkowyjska, Willowa, Wisławy Szymborskiej, Wiśniowa, Wodna, Wrzosowa, Zagrodowa, Zgody, Zrębowa, Żarowska, Żorska, Żwakowska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Barbara Kulczyk-Szymańska
    307 (2,84%)
  2. 1 Michał Ryszard Kasperczyk
    1 950 (18,05%)
  3. 2 Patrycja Barbara Kosowska-Pawłowicz
    482 (4,46%)
  4. 4 Małgorzata Jadwiga Grabowska
    276 (2,56%)
  5. 6 Rafał Edward Oprzondek
    68 (0,63%)
  6. 5 Zdzisław Dzikołowski
    97 (0,90%)
  7. 7 Anna Helena Dziubek
    180 (1,67%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Miłosz Stec
    405 (3,75%)
  2. 2 Beata Anna Widenka
    107 (0,99%)
  3. 4 Stefan Stanisław Moćko
    221 (2,05%)
  4. 7 Joanna Agnieszka Październy
    192 (1,78%)
  5. 5 Sebastian Bałajewicz
    42 (0,39%)
  6. 6 Marek Ryszard Stańczyk
    31 (0,29%)
  7. 3 Joanna Maria Zaworska
    130 (1,20%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Katarzyna Monika Rędzio
    61 (0,56%)
  2. 1 Andrzej Kazimierz Kściuczyk
    1 290 (11,94%)
  3. 2 Aleksandra Maria Wysocka-Siembiga
    466 (4,31%)
  4. 7 Monika Barbara Gołosz
    273 (2,53%)
  5. 4 Henryk Stanisław Szczepańczyk
    123 (1,14%)
  6. 5 Jan Zygmunt Rutkowski
    78 (0,72%)
  7. 3 Zygmunt Jerzy Grochowalski
    424 (3,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Szymon Jan Zdziebko
    478 (4,43%)
  2. 5 Łukasz Eugeniusz Froch
    14 (0,13%)
  3. 4 Agnieszka Anna Kozerska
    53 (0,49%)
  4. 6 Wojciech Stanisław Żółkiewicz
    27 (0,25%)
  5. 3 Artur Ferdynand Chochorowski
    65 (0,60%)
  6. 2 Alicja Joanna Pater-Rodriguez
    82 (0,76%)
  7. 7 Anna Stanisława Zduniak
    34 (0,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Jacek Gramatyka
    1 339 (12,40%)
  2. 5 Barbara Rymer
    53 (0,49%)
  3. 2 Magdalena Ewa Łuka
    418 (3,87%)
  4. 3 Alicja Madejska
    99 (0,92%)
  5. 4 Aschab-Ali Nurbagandow
    116 (1,07%)
  6. 7 Tomasz Krzysztof Bień
    104 (0,96%)
  7. 6 Mirella Jowita Kowalcze-Kokolus
    43 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Andrzej Porszke
    301 (2,79%)
  2. 2 Tomasz Krzysztof Musioł
    91 (0,84%)
  3. 3 Andrzej Latusek
    62 (0,57%)
  4. 7 Adam Jan Antosiewicz
    61 (0,56%)
  5. 6 Beata Bożena Kieburg
    20 (0,19%)
  6. 4 Barbara Bożena Jusiak
    118 (1,09%)
  7. 5 Anna Wiktoria Biel-Fabian
    21 (0,19%)