Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Bydgoszcz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Bydgoszcz-osiedla: Czyżkówko, Flisy, Miedzyń-Prądy, Okole, Osowa Góra, Piaski, Smukała-Opławiec-Janowo, Wilczak-Jary obejmujące ulice: 16 Pułku Ułanów Wlkp. nieparzyste od nr 3 i parzyste od nr 10 do końca, Adama Naruszewicza, Agatowa, Agrestowa, Akacjowa, Albatrosowa, Aleksandra Kamińskiego, Alfonsa Hoffmanna, Amurowa, Andrzeja Nowackiego, Antoniego Madalińskiego nieparzyste od nr 1 i parzyste od nr 10 do końca, Artura Grottgera, Augustyna i Romana Trägerów, Azaliowa, Bananowa, Bartnicza, Barwna, Baśniowa, Bażancia, Berberysowa, Bernarda Chełkowskiego, Białobłocka, Biedronkowa, Biłgorajska, Biskupińska, Biwakowa, Bluszczowa, Błądzimska, Błękitna, Błotna, Bogusława Sujkowskiego, Boleniowa, Bolesława Prusa, Borowiacka, Borowikowa, Borówkowa, Borsucza, Borzenkowska, Botaniczna, Bratkowa, Bronisława Trentowskiego, Bruska, Brzezińska, Brzoskwiniowa, Burzowa, Buszkowska, Bysławska, Byszewska, Cedrowa, Cekcyńska, Certowa, Charzykowska, Chełmińska, Chełmżyńska, Chlebowa, Chłodna, Chłopska, Chmielna, Chmurna, Chojnicka, Chorzowska, Cieplicka, Ciepła, Ciernikowa, Cietrzewia, Cytrusowa, Czapla, Czarna Droga, Czarnkowska, Czeremcha, Czereśniowa, Czerwonego Krzyża, Czorsztyńska, Czyste Pola, Czyżykowa, Daglezjowa, Daktylowa, Delfinowa, Deszczowa, Dęblińska, Diamentowa, Dolina nieparzyste od nr 11 i parzyste od nr 18 do końca, Dorpacka, Dorszowa, Dożynkowa, dr Stanisława Meysnera, dr Władysława Baranowskiego, dr Zygmunta Kasperowicza, Drobna, Drozdów, Drzycimska, Dzięciołowa, Edwarda Soboczyńskiego, Edwarda Szmańdy, Elbląska, Figowa, Filtrowa, Fiołkowa, Flisacka, Garbary, Gawronia, Gen. Amilkara Kosińskiego nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 6 do końca, Gęsia, Glebowa, Gliwicka, Głębinowa, Głogowska, Głucha, Głuszcowa, Gminna, Gogolińska, Gostycyńska, Gościeradzka, Goździkowa, Górna, Gradowa, Grajewska, Graniczna, Gromadzka, Grójecka, Grunwaldzka, Gryczana, Grzybowa, Gwieździsta, Halibutowa, Hebanowa, Henryka Siemiradzkiego, Hodowlana, Homarowa, Hoża, Hrubieszowska, Huzarska, Ibisowa, Iglasta, Indycza, Irysowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Brzozogłowego nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 8 do końca, Jana Maciaszka, Jana Małeckiego, Jana Montowskiego, Janowiecka, Janowska, Jarmużowa, Jarosławska, Jarząbkowa, Jasna, Jasnogórska, Jazgarzowa, Jeleniogórska, Jerzego Orlicza, Jesienna, Jesiotrowa, Jeziorna, Jeżewska, Jeżynowa, Jęczmienna, Jędrzejowska, Józefa Bronikowskiego, Józefa Chłopickiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Makowskiego, Juliana Tuwima, Kacza, Kajakowa, Kaktusowa, Kalinowa, Kanałowa, Kanarkowa, Kapryśna, Karasiowa, Karmazynowa, Karolewska, Karpia, Karsińska, Kartuska, Katowicka, Kawiorowa, Kazimierza Jułgi, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kazimierza Styp-Rekowskiego, Kącik, Kiełbikowa, Kilowa, Klemensa Janickiego, Kleniowa, Kłosowa, Kobaltowa, Kociewska, Kogucia, Kokosowa, Kolibrowa, Kolonijna, Komierowska, Konwaliowa, Kormoranów, Kornela Makuszyńskiego, Koronowska, Korzenna, Koszykowa, Kościerska, Kotomierska, Kotwicowa, Kowieńska, Koźlakowa, Kórnicka, Krabowa, Krajeńska, Krańcowa, Kraskowa, Krogulcza, Krokusowa, Krośnieńska, Krotoszyńska, Królowej Jadwigi nieparzyste od nr 1 do nr 21 i parzyste od nr 2 do nr 14, Kruszwicka, Kruszyńska, Krynicka, Krzysztofa Candera, Krzywa, Ks. Augusta Szamarzewskiego, ks. Bernarda Sychty, Ks. Jana Długosza, ks. Prałata Stefana Brylla, ks. Stanisława Streicha, Księżycowa, Kudowska, Kukułcza, Kuracyjna, Kurkowa, Kutrowa, Kuźnicka, Kwidzyńska, Lagunowa, Laskowicka, Laurowa, Lawendowa, Legnicka, Leszczowa, Leszczyna, Letnia, Letniskowa, Linowa, Lipieniowa, Lisia, Liściasta, Lniana, Lodowa, Lotników parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 3 do końca, Lubawska, Lubelska, Lubostrońska, Ludowa, Łabędzia, Łanowa, Ławica, Łącka, Łąkowa, Łebska, Łobżenicka, Łochowska, Łososiowa, Łowiskowa, Łubinowa, Maciejowicka, Magnoliowa, Mahoniowa, Makowa, Maksymiliana Jackowskiego, Malachitowa, Malinowa, Małgorzaty Szułczyńskiej, Małżowa, Marcina Orłowity parzyste od nr 4 i nieparzyste od nr 7 do końca, Marszałka Focha parzyste od nr 38 do końca, Masztowa, Mąkowarska, Mewia, Mglista, Michała Hoppego, Mieczykowa, Miedza, Miedziana, Miedzyńska, Miętusowa, Migdałowa, Mikołaja Kotowicza, Mińska, Miodowa, Mleczna, Mławska, Młynarska, Młyńska, Mochelska, Modlińska, Morelowa, Morszczukowa, Motylowa, Mrotecka, Mroźna, Mściwoja, Muchomorowa, Muszlowa, Myślęcińska, Na Uboczu, Nad Kanałem, Nad Torem, Nadrzeczna, Nakielska, Nasypowa, Nefrytowa, Niewieścińska, Niklowa, Notecka, Nowogrodzka, Obornicka, Obozowa, Obrońców Tobruku, Oceaniczna, Okoniowa, Okopowa, Oleśnicka, Olimpijska, Olszówkowa, Ołowiana, Opławiec, Orawska, Orna, Orzechowa, Osada, Ostrygowa, Oświęcimska, Owocowa, Pagórek, Palisandrowa, Palmowa, Papiernicza, Paprocia, Papuzia, Pasieczna, Pelikanowa, Perkozowa, Perlicza, Piaski, Piaśnicka, Pieczarkowa, Pijarów, Pilska, Pingwinowa, Piotra Bartoszcze, Piskorzowa, Piwna, Plac Chełmiński, Planktonowa, Planty, Platynowa, Plażowa, Plonowa, Płociowa, Pochyła, Pod Borem, Podmiejska, Podniebna, Podnóże, Pogodna, Pokładowa, Polanicka, Polarna, Porzeczkowa, Potulicka, Poziomkowa, Prądy, prof. Jana Czochralskiego, prof. Jana Domaniewskiego, prof. Zdzisława Boronia, Przechowska, Przedwiośnie, Przejazd, Przejście, Przemyska, Przepiórcza, Przewoźników, Przy Parku, Przyczółek, Przyleśna, Przystaniowa, Pstrągowa, Pszczelna, Pszczyńska, Pszeniczna, Ptasia, Puszczykowa, Radomska, Rajdowa, Rajmunda Kuczmy, Rajska, Rekinowa, Relaksowa, Rogalińska, Różana, Rubinowa, Rudzikowa, Runowska, Rydzowa, Ryska, Rytelska, Rzepakowa, Rzeszowska, Sambora, Sanatoryjna, Sandaczowa, Sanocka, Sardynkowa, Sarnia, Sazanowa, Sąsiedzka, Serocka, Sępia, Sępoleńska, Sicieńska, Sieciowa, Siedlecka, Sielawowa, Sierpowa, Siewna, Skalarowa, Skarbiewska, Skarszewska, Skośna, Skowronków, Skwarna, Sławomiły Heller, Słoneczna, Słowicza, Słupskich nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 6 do końca, Smętowska, Smukalska, Sosnowa, Sowia, Spacerowa, Spiżowa, Spławikowa, Srebrna, Stalowa, Stanisława Bydgosty, Stanisława Horno-Popławskiego, Staroszkolna, Stawowa nr 1, Stefana Czarnieckiego, Strusia, Strzegowska, Studzienna, Sumowa, Suwalska, Szczawnicka, Szczecińska, Szczupakowa, Szczygla, Szczytowa, Szmaragdowa, Szpakowa, Szpęgawska, Sztormowa, Sztumska, Szuwarowa, Śląska, Ślesińska, Śluzowa, Śniegowa, Średzka, św. Maksymiliana Kolbego, Świdnicka, Świekatowska, Świętego Antoniego z Padwy, Świętopełka, Tadeusza Rzepeckiego, Tallińska, Tańskich, Tarnowska, Tatarakowa, Tczewska, Teofila Ociepki, Terespolska, Tęczowa, Tranowa, Trawnik, Trociowa, Truskawkowa, Tryszczyńska, Trzcinowa, Trzeciewiecka, Tukanowa, Tulipanowa, Tuńczykowa, Turystyczna, Uklejowa, Ułańska nieparzyste od nr 1 do nr 27 i parzyste od nr 2 do nr 24, Unisławska, Urodzajna, Waleniowa, Wałbrzyska, Wałdowska, Warzywna, Wągrowiecka, Wąwelska, Wdzydzka, Wejherowska, Wędkarska, Węgorzowa, Wichrowa, Widok, Wiejska, Wielorybia, Wierzbowa, Wierzchucińska, Wieśniacza, Wiewiórcza, Więcborska, Więcierzowa, Wiklinowa, Wiktora Degi, Wilcza, Wincentego Pola, Wiosenna, Wiśniowa, Witosławy, Władysława IV parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 7 do końca, Władysława Łokietka, Władysława Odonica, Władysława Syrokomli, Władysławy Kieliotis, Wodna, Wojnowska, Wolińska, Woskowa, Woziwody, Wrocławska, Wronia, Wróblowa, Wrzesińska, Wrzosowa, Wudzyńska, Wycieczkowa, Wypoczynkowa, Wyrzyska, Wyspowa, Zachodnia, Zakopiańska, Zalew, Zamiejska, Zapłotek, Zasobna, Zatokowa, Zawodzie, Zbrachlińska, Zdrojowa, Zgorzelecka, Zielona, Ziębia, Zimorodkowa, Złota, Źródlana, Żnińska, Żniwna, Żołędowska, Żubrowa, Żurawinowa, Żytnia, Żywiecka, Żyzna

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Wojciech Juchniak
    97 (0,40%)
  2. 3 Wojciech Jan Bulanda
    642 (2,66%)
  3. 1 Agnieszka Bąk
    6 490 (26,89%)
  4. 2 Robert Langowski
    1 120 (4,64%)
  5. 5 Waldemar Jan Kulpa
    394 (1,63%)
  6. 4 Mirela Maria Kosiorek
    343 (1,42%)
  7. 7 Paulina Jankowska
    655 (2,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Szymon Piotr Róg
    3 365 (13,94%)
  2. 5 Sylwia Małgorzata Piotrowska
    274 (1,14%)
  3. 3 Andrzej Wojciech Kaczmarek
    645 (2,67%)
  4. 2 Stefan Marian Pastuszewski
    1 288 (5,34%)
  5. 6 Maria Agnieszka Krajewska
    187 (0,77%)
  6. 7 Bogdan Adam Dzakanowski
    1 476 (6,12%)
  7. 4 Mirosława Chmielewicz
    850 (3,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Krzysztof Jeleniewski
    1 653 (6,85%)
  2. 2 Michał Moczadło
    293 (1,21%)
  3. 3 Mirosława Anna Lewandowska
    267 (1,11%)
  4. 4 Wojciech Bernard Przesławski
    47 (0,19%)
  5. 5 Ewa Markowska
    142 (0,59%)
  6. 7 Patrycja Magdalena Trojanowska
    231 (0,96%)
  7. 6 Kamila Zielińska
    86 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Dawid Władysław Dudek
    122 (0,51%)
  2. 6 Maria Józefa Kwiatkowska
    49 (0,20%)
  3. 1 Adam Ryszard Goździewski
    684 (2,83%)
  4. 3 Natalia Martyna Popławska
    194 (0,80%)
  5. 2 Radosław Mariusz Ginther
    868 (3,60%)
  6. 4 Irena Maria Świcińska
    34 (0,14%)
  7. 5 Justyna Jaruzel
    94 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL

kandydatliczba głosów

  1. 6 Kamila Anna Nawrocka
    138 (0,57%)
  2. 2 Andrzej Piotr Bogusławski
    198 (0,82%)
  3. 1 Ewa Małgorzata Dopierała
    611 (2,53%)
  4. 3 Michał Wojciech Grossmann
    86 (0,36%)
  5. 4 Rafał Mariusz Kortas
    118 (0,49%)
  6. 5 Hanna Kowalewska
    170 (0,70%)
  7. 7 Bartłomiej Krzysztof Pietrzak
    224 (0,93%)

Okręg 2

Miasto Bydgoszcz – osiedla: Bartodzieje, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek, Osiedle Bydgoszcz Brdyujście, Osiedle Leśne obejmujące ulice: 11 Listopada, al. Armii Krajowej, aleja Powstańców Wielkopolskich nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 12 do końca, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 3 do końca, Arnolda, Artyleryjska, Azbestowa, Bałtycka, Bartosza Głowackiego, Bielska, Błędowska, Boczna, Boguszy z Kościelca, Braniewska, Brodnicka, Bukowa, Bystrzycka, Cedyńska, Cegielniana, Ceramiczna, Cicha, Cisowa, Czerkaska, Czesława Lewińskiego, Darłowska, Dąbska, Dębowa, Dobiesława Puchały, Domasława Chroślicy, Dr Antoniego Jurasza, Drawska, Dukielska, Działdowska, Dźwigowa, Dżokejowa, Emilii Plater, Fabryczna, Feliksa Więcka, Flotylli Wiślanej, Fordońska nieparzyste od nr 1 do nr 391 i parzyste od nr 2 do nr 398, Fromborska, Fryderyka Chopina, Gajowa, Gdańska parzyste od nr 142 i nieparzyste od nr 147 do końca, Gdyńska, Grabowa, Granitowa, Harcerska, Helska, Hipiczna, Huculska, Iławska, Inflancka, Inwalidów, Izerska, Jabłonowska, Jagiellońska nieparzyste od nr 51 i parzyste od nr 58 do końca, Jana Karola Chodkiewicza nieparzyste od nr 25 i parzyste od nr 32 do końca, Jana Kilińskiego, Jana Kozietulskiego, Jana Pestalozziego, Jana z Płonkowa, Janusza Wojsławica, Jarzębinowa, Jasiniecka nr 1 i nr 2, Jastrzębia, Jaworowa, Jeździecka, Joachima Lelewela, Jodłowa, Józefa Dwernickiego, Józefa Poniatowskiego, Józefa Sułkowskiego parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 11 do końca, Józefa Wybickiego, Kaliska, Kamienna, Kampinoska, Kapitańska, Kapliczna, Karola Kurpińskiego, Karola Szajnochy, Kasztanowa, Kazimierza Konradowica, Kazimierza Pułaskiego, Kazimierza Wielkiego, Kijowska, Kłodzka, Kołobrzeska, Konduktorska, Konna, Kostrzyńska, Kosynierów, Koszalińska, Kozacka, Krakowska, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Książęca, Kwarcowa, Lansjerów, Leona Wyczółkowskiego, Leśna, Lęborska, Litewska, Lubuska, Ludwika Mierosławskiego, Łęczycka, Łowicka, Łużycka, Mała, Maratońska, Mariana Rejewskiego nr 1, Marii Curie Skłodowskiej, Mazurska, Michała Kleofasa Ogińskiego, Mieczysława Karłowicza, Modrzewiowa, Morska, Mrągowska, Niemierzy, Odrzańska, Oksywska, Oliwska, Olta Żyrowica, Opalowa, Osiedle Rzemieślnicze, Oskara Kolberga, Pałucka, Pilicka, Piotra Ściegiennego, Płocka, Płońska, Pod Wiaduktem, Podchorążych, Podkowa, Podłużna, Polanka, Połczyńska, Portowa, Powstania Listopadowego, Powstańców Śląskich, Powstańców Warszawy, prof. Bogdana Romańskiego, Pruszkowska, Przemysła II, Przemysłowa, Pucka, Redłowska, Regatowa, Rekreacyjna, Roztoczańska, Rymarska, Sądecka, Sierpecka, Siodłowa, Skandynawska, Składowa, Skromna, Sobieszewska, Sochaczewska, Sopocka, Sporna, Sportowa, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Moniuszki, Stanisława Niewiteckiego, Startowa, Strzemienna, Sucha nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 6, Swarzewska, Sygnałowa, Szlakowa nieparzyste od nr 1 do nr 5, Ścieżka, Świerkowa, Topolowa, Towarowa, Traktorzystów nr 1, Uskok, Uznamska, Weteranów, Wieluńska, Wioślarska, Wiślana, Witebska, Włościańska, Wschodnia, Wyszogrodzka, Wyścigowa, Zamczysko, Zaświat, Żabia, Żmudzka, Żołnierska, Żyrardowska

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jakub Wojciech Mikołajczak
    2 805 (12,85%)
  2. 1 Joanna Ewa Czerska-Thomas
    5 065 (23,21%)
  3. 3 Piotr Henryk Malich
    186 (0,85%)
  4. 5 Katarzyna Joanna Zalewska
    713 (3,27%)
  5. 7 Paweł Dominik Górny
    298 (1,37%)
  6. 6 Tomasz Władysław Lewandowski
    360 (1,65%)
  7. 4 Marta Weronika Korsak
    398 (1,82%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystian Andrzej Frelichowski
    2 756 (12,63%)
  2. 7 Roman Boczkowski
    282 (1,29%)
  3. 3 Robert Szatkowski
    459 (2,10%)
  4. 5 Barbara Zofia Wojciechowska
    367 (1,68%)
  5. 4 Daria Świerblewska
    741 (3,40%)
  6. 2 Stanisław Grodzicki
    1 189 (5,45%)
  7. 6 Anna Maria Plewa
    253 (1,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ireneusz Michał Nitkiewicz
    1 888 (8,65%)
  2. 2 Zbigniew Ryszard Welenc
    202 (0,93%)
  3. 4 Monika Magdalena Bujak
    185 (0,85%)
  4. 3 Izabela Nowicka
    617 (2,83%)
  5. 5 Ryszard Bieńkowski
    246 (1,13%)
  6. 7 Anna Małgorzata Niewiadomska
    238 (1,09%)
  7. 6 Marek Jan Sobczak
    105 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Rafał Bernard Musolf
    63 (0,29%)
  2. 2 Sebastian Mateusz Lubrant
    188 (0,86%)
  3. 3 Aleksandra Link
    77 (0,35%)
  4. 1 Marta Żalińska
    514 (2,36%)
  5. 4 Katarzyna Karolina Pałuczak
    64 (0,29%)
  6. 7 Anna Agnieszka Malendowicz
    113 (0,52%)
  7. 6 Krzysztof Marek Jaruzel
    84 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Kazimierz Jagielski
    580 (2,66%)
  2. 3 Grzegorz Ciechanowski
    149 (0,68%)
  3. 2 Katarzyna Fojuth
    232 (1,06%)
  4. 4 Marcin Leszek Cymbaluk
    113 (0,52%)
  5. 5 Patrycja Inez Jendrzejewska
    92 (0,42%)
  6. 6 Teresa Maria Szczupacka
    91 (0,42%)
  7. 7 Rafał Michał Poreda
    111 (0,51%)

Okręg 3

Miasto Bydgoszcz-osiedla: Nowy Fordon, Osiedle Tatrzańskie, Osiedle Terenów Nadwiślańskich, Stary Fordon obejmujące ulice: 2 Października, Akademicka, Aleja Leona Barciszewskiego, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego, Alfonsa Licznerskiego, Alpejska, Altanowa, Ametystowa, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Antoniego Jędruszka, Bartłomieja Wardyńskiego, Bartłomieja z Bydgoszczy, Bernarda Chrzanowskiego, Bieszczadzka, bł. Wincentego Kadłubka, Bolesława Marcińczaka, Bolesława Orlińskiego, Braci Bażańskich, Bronisława Czecha, Bronisława Zygfryda Nowickiego, Brzegowa, Bursztynowa, Bydgoska, Bydgoskich Olimpijczyków, Cechowa, Celna, Chrystiana Andersena, Ciasna, Cierpicka, Czarlińskich, Czerwcowa, Czesława Nieduszyńskiego, Dorodna, Dworzec, Edmunda Biernackiego, Edwarda Zürna, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Ewy Szelburg-Zarembiny, Felicji Krysiewiczowej, Feliksa Stamma, Filomatów, Fordońska nieparzyste od nr 393 i parzyste od nr 400 do końca, Franciszka Kiedrowskiego, Franciszka Schreibera, Franciszka Witeckiego, Galla Anonima, Gawędy, gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila", gen. Franciszka Kleeberga, gen. Józefa Dowbor-Muśnickiego, gen. Józefa Hallera, gen. Leopolda Okulickiego, gen. Stanisława Taczaka, gen. Stefana Roweckiego-Grota, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, gen. Tadeusza Jordana-Rozwadowskiego, gen. Wiktora Thommée, gen. Władysława Andersa, gen. Władysława Bortnowskiego, gen. Władysława Sikorskiego, Geodetów, Gorczańska, Gościnna, Góralska, Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Gryfa Pomorskiego, Haliny Stabrowskiej, Heleny Marusarzówny, Henryka Kulpińskiego, Hieronima Derdowskiego, Hieronima Gołębiewskiego, Ignacego Daszyńskiego, Igrzyskowa, Izabeli Romanowskiej, Jakuba Wojciechowskiego, Jana Bielawskiego, Jana Brzechwy, Jana Kleina, Jana Marcina Szancera, Jana Piwnika-Ponurego, Jana Styki, Jana Teski, Jana Wierzejewskiego, Janiny Porazińskiej, Janka z Czarnkowa, Janosika, Jarużyńska, Jasiniecka nieparzyste od nr 3 i parzyste od nr 4 do końca, Jeremiego Przybory, Jerzego Rupniewskiego, Józefa Chełmońskiego, Józefa Korzeniowskiego, Józefa Twardzickiego, Juhasów, Juliana Prejsa, Juliusza Zborowskiego, Kameralna, Kapeluszników, Karkonoska, Kasztelańska, Kazimierza Boruckiego, Kazimierza Hoffmana, Klimka Bachledy, Komisji Edukacji Narodowej, Konfederatów Barskich, Konrada Fiedlera, Konstantego Chmielewskiego, Konstantego Krygera, Kościelna, Kryształowa, ks. Henryka Szumana, ks. Jana Filipiaka, ks. Józefa Kutermaka, ks. Józefa Szydzika, ks. Stanisława Brzóski, Ks. Zygmunta Trybowskiego, Kwietniowa, Lawinowa, Lądowa, Leona Posłusznego, Ludwika Rydygiera, Ludwika Sosnowskiego, Łukasza Wybranowskiego, Macieja Rataja, Magazynowa, Majowa, Marcina Bielskiego, Marcina Kromera, Mariampolska, Mariana Rejewskiego parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 3 do końca, Mariusza Zaruskiego, Matki Teresy z Kalkuty, Mączna, Melchiora Wańkowicza, Michała Czerskiego, Michała Grobelskiego, Mieczysława Połukarda, Mieczysława Wielicza, Mieszka I, Mikołaja Bołtucia, Mikołaja Ryńskiego, mjr Henryka Sucharskiego, mjr. Jana Henryka Żychonia, mjr. Józefa Grussa, Monte Cassino, Nad Wisłą, Narcyza Gieryna, Nawigacyjna, Obrońców Helu, Ordynacka, Orląt Lwowskich, Osiedlowa, Osielska, Ostromecka, Patrolowa, Pawła Edmunda Strzeleckiego, Pawła z Łęczycy, Pelplińska, Piastowa, Piekary, Pielęgniarska, Pienińska, Piotra Karowskiego, Piotra Palińskiego, Piotra Wiszniewskiego, Pod Reglami, Pod Skarpą, Podgórze, Powstania Styczniowego, ppor. Danuty Siedzikówny "Inki", P. por. Emilii Gierczak, Produkcyjna, Promenada, Przełomowa, Przy Bóżnicy, Przy Tartaku, Przyjaciół, Przytulna, Rajmunda Pałubickiego, Rakowa, Rodzinna, Romana Kaczmarczyka, Romualda Mielczarskiego, Rybaki, pl. Rynek, Sabały, Salezjańska, Samotna, Saska, Sielska, Stanisława Brzęczkowskiego, Stanisława Duboisa, Stanisława Łabendzińskiego, Stanisława Przybyszewskiego, Stanisława Skarżyńskiego, Stanisława Tomaszewskiego, Stanisława Tychoniewicza, Stanisława Witkiewicza, Stefana Ciszewskiego, Stefana Garczyńskiego, Stefana Majtkowskiego, Stefana Żeromskiego, Stefanii Tuchołkowej, Studencka, Sucha nieparzyste od nr 7 i parzyste od nr 8 do końca, Suczyńska, Sudecka, Swobodna, Sybiraków, Szafirowa, Szczęśliwa, Szkolna, Szlakowa parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 7 do końca, Szybowcowa, Śnieżna, Świętokrzyska, Tadeusza Kotarbińskiego, Targowisko, Taterników, Tatrzańska, Teodora Kocerki, Tomasza Golloba, Tomasza Śniegockiego, Topazowa, Traktorzystów parzyste od nr 2 i nieparzyste od nr 3 do końca, Transportowa, Tytusa Chałubińskiego, Waleriana Wróblewskiego, Walerii Drygałowej, Wandy Siemaszkowej, Wilhelma Roentgena, Willowa, Wincentego Gordona, Wincentego Witosa, Wita Stwosza, Władysława Frydrycha, Władysława Piórka, Władyslawa Stomy, Władysława Warneńczyka, Władysława Żemojtela, Włodzimierza Kulmatyckiego, Wojciecha Albrychta, Wojciecha Korfantego, Wojciecha Łochowskiego, Wojciecha Roja, Wojciecha Rzeźniackiego, Wojciecha Staszewskiego, Wolna, Wybudowanie, Wyzwolenia, Zakładowa, Zbigniewa Raszewskiego, Zbójnicka, Zenona Frydrychowicza, Zenona Przesmyckiego, Zofinska, Zwierzyniecka, Zygmunta Kuligowskiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Lech Andrzej Zagłoba-Zygler
    5 795 (20,45%)
  2. 3 Sławomir Ryszard Ginter
    601 (2,12%)
  3. 2 Katarzyna Zwierzchowska
    2 351 (8,30%)
  4. 4 Julita Małgorzata Szóstek
    454 (1,60%)
  5. 5 Izabela Agnieszka Grochowska
    649 (2,29%)
  6. 7 Radosław Jan Marciniak
    250 (0,88%)
  7. 8 Jacek Majewski
    343 (1,21%)
  8. 6 Justyna Polasik
    781 (2,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Katarzyna Kulesza
    587 (2,07%)
  2. 2 Andrzej Antoni Młyński
    1 302 (4,59%)
  3. 3 Tadeusz Mirosław Kondrusiewicz
    388 (1,37%)
  4. 7 Małgorzata Szymańska
    471 (1,66%)
  5. 6 Marek Zbigniew Pedziński
    144 (0,51%)
  6. 4 Marek Grzybowski
    610 (2,15%)
  7. 8 Wojciech Andrzej Bartoszek
    681 (2,40%)
  8. 1 Bernadeta Michałek
    3 312 (11,69%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Monika Wojtasińska
    232 (0,82%)
  2. 6 Halina Małgorzata Renz
    113 (0,40%)
  3. 4 Aba Toure
    680 (2,40%)
  4. 7 Damian Ryszard Szymkowiak
    120 (0,42%)
  5. 2 Andrzej Waldemar Cieślik
    470 (1,66%)
  6. 3 Elżbieta Anna Kamińska-Zielińska
    297 (1,05%)
  7. 8 Natalia Kisiel
    242 (0,85%)
  8. 1 Kazimierz Drozd
    2 377 (8,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Luiza Alicja Kubacka
    276 (0,97%)
  2. 8 Przemysław Ryszard Smarz
    188 (0,66%)
  3. 4 Maciej Piotr Jaczyński
    48 (0,17%)
  4. 5 Iwona Katarzyna Świcińska
    45 (0,16%)
  5. 6 Anna Marta Piotrowska
    104 (0,37%)
  6. 7 Marcin Śmigielski
    95 (0,34%)
  7. 1 Krzysztof Andrzej Drozdowski
    772 (2,72%)
  8. 3 Krzysztof Mieczysław Ćwikliński
    88 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE BYDGOSKO-FORDOŃSKIE ALEKSANDRA WESOŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paulina Ewa Ihnatowicz
    514 (1,81%)
  2. 5 Iwona Bogusława Wesołowska
    339 (1,20%)
  3. 1 Aleksander Bogusław Wesołowski
    1 098 (3,87%)
  4. 2 Ryszard Janusz Częstochowski
    173 (0,61%)
  5. 4 Andrzej Krzysztof Łoziński
    191 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jarosław Rychlicki
    76 (0,27%)
  2. 5 Krzysztof Borowicz
    84 (0,30%)
  3. 3 Emilia Regina Adamowicz
    62 (0,22%)
  4. 2 Roksana Paulina Andrzejewska
    146 (0,52%)
  5. 1 Adam Marian Bujny
    522 (1,84%)
  6. 4 Rafał Tomasz Bagrowski
    51 (0,18%)
  7. 8 Tomasz Jan Żakowicz
    139 (0,49%)
  8. 7 Sonia Ewelina Siuchnińska
    76 (0,27%)

Okręg 4

Miasto Bydgoszcz-osiedla: Błonie, Górzyskowo, Szwederowo obejmujące ulice: 11 Dywizjonu Artylerii Konnej, 16 Pułku Ułanów Wlkp. nr 1 i parzyste od nr 2 do nr 8, Aleje Jana Pawła II parzyste od nr 140 do końca, Antoniego Chołoniewskiego, Antoniego Madalińskiego parzyste od nr 2 do nr 8, Biedaszkowo, Bielicka, Bohdana Zaleskiego, Bronisława Potockiego, Brzozowa, Ciechocińska, Elizy Orzeszkowej, Eugeniusza Połtyna, Filarecka, Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, Gabrieli Zapolskiej, Gen. Amilkara Kosińskiego nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 4, Gładka, Gnieźnieńska, Gołębia, Górzyskowo, Grobla, Grodziska, Gustawa Morcinka, Halicka, Horodelska, Ikara, Inowrocławska, Jana Brzozogłowego nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 6, Jana Henryka Dąbrowskiego, Jana Ostroroga, Janusza Korczaka, Jaskółcza, Jesionowa, Jordanowska, Józefa Brandta, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Kazimierza Brodzińskiego, Kcyńska, Konopna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Koszarowa, Krucza, ks. Ignacego Skorupki, Ks. Jana Bocheńskiego, ks. Jana Konopczyńskiego, ks. Józefa Schulza, Kujawska parzyste od nr 2 do końca, Latawcowa, Lotników nr 1, Ludwika Solskiego, Ludwika Waryńskiego, Lwowska, Łabiszyńska, Marcina Kasprzaka, Marcina Orłowity nieparzyste od nr 1 do nr 5 i nr 2, nr 2a, Mariacka, Marii Konopnickiej, Marka Orłowskiego, Michała Drzymały, Mylna, Na Wzgórze Jana Henryka Dąbrowskiego, Na Wzgórzu, Norweska, Nowa, Nowodworska, Orla, Pawia, Piękna, Podgórna nieparzyste od nr 5 i parzyste od nr 6 do końca, Podhalańska, Prosta, Przy Lotnisku, Przyłęcka, Pusta, Romana Abrahama, Romana Dmowskiego, Romualda Traugutta, Rynarzewska, Seminaryjna, Seweryna Goszczyńskiego, Sieroca, Skrajna, Słupskich nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 4, Sokołów Bydgoskich, Stanisława Leszczyńskiego, Stanisława Sadowskiego, Stawowa nieparzyste od nr 1a i parzyste od nr 2 do końca, Stefana Okrzei, Stroma, Strzelecka, Szubińska, Szwedzka, Szwoleżerów, Tadeusza Czackiego, Teofila Gackowskiego, Teofila Lenartowicza, Terasy, Tomasza Zana, Ugory, Ułańska parzyste od nr 26 i nieparzyste od nr 29 do końca, Ustrzycka, Walentego Stefańskiego, Wczasowa, Wiatrakowa, Wincentego Rogali, Władysława Broniewskiego, Władysława IV nieparzyste od nr 1 do nr 5a, Wojciecha Gersona, Wysoka, Zbigniewa Herberta, Ziemska, Żuławy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Piotr Alojzy Sieńko
    437 (1,93%)
  2. 6 Robert Kufel
    1 074 (4,74%)
  3. 1 Elżbieta Teresa Rusielewicz
    4 959 (21,87%)
  4. 2 Janusz Jan Czwojda
    2 128 (9,38%)
  5. 4 Hanna Barbara Parucka
    397 (1,75%)
  6. 3 Izabela Anna Nowak
    976 (4,30%)
  7. 5 Agata Irena Szczygielska-Jakubowska
    471 (2,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Bokiej
    3 016 (13,30%)
  2. 5 Teresa Hanna Pastuszewska
    637 (2,81%)
  3. 2 Mirosław Józef Piesak
    381 (1,68%)
  4. 6 Agnieszka Maria Laska
    465 (2,05%)
  5. 4 Hanna Maria Marchlik
    324 (1,43%)
  6. 3 Jan Antoni Gaul
    1 192 (5,26%)
  7. 7 Arkadiusz Tomasz Rudecki
    351 (1,55%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Lilianna Ewa Miszczyk
    140 (0,62%)
  2. 5 Janina Czesława Głogowska
    206 (0,91%)
  3. 7 Anna Izabela Bogdanowicz
    258 (1,14%)
  4. 3 Piotr Henryk Bojar
    261 (1,15%)
  5. 2 Grażyna Rzęska
    579 (2,55%)
  6. 4 Krzysztof Lech Kobiera
    129 (0,57%)
  7. 1 Tomasz Puławski
    1 436 (6,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Klaudia Śmigielska
    229 (1,01%)
  2. 3 Emilia Sobaczyńska
    107 (0,47%)
  3. 4 Damazy Władysław Wiśniewski
    71 (0,31%)
  4. 5 Sylwia Burawska
    73 (0,32%)
  5. 1 Maciej Jerzy Borkowski
    619 (2,73%)
  6. 6 Grażyna Maria Smarz
    44 (0,19%)
  7. 7 Bartłomiej Krzysztof Jaruzel
    91 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Ewa Adamska
    228 (1,01%)
  2. 2 Marek Andrzej Grabowicz
    366 (1,61%)
  3. 1 Seweryn Jan Stadnicki
    549 (2,42%)
  4. 3 Beata Maria Płaczkiewicz
    129 (0,57%)
  5. 7 Tomasz Mariusz Szymanowski
    168 (0,74%)
  6. 5 Krzysztof Ferdynand Jauer
    70 (0,31%)
  7. 6 Dorota Szwagrzyk
    119 (0,52%)

Okręg 5

Miasto Bydgoszcz-osiedla: Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Glinki-Rupienica, Jachcice, Wzgórze Wolności obejmujące ulice: 19 Marca 1981r. , 20 Stycznia 1920r. , 3 Maja, Adama Asnyka, Adama Czartoryskiego, aleja Powstańców Wielkopolskich nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 10, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego nr 1, Aleje Adama Mickiewicza, Aleje Jana Pawła II parzyste od nr 2 do nr 138 i nieparzyste od nr 115 do końca, Aleje Ossolińskich, Aleksandra Fredry, Aleksandra Zelwerowicza, Aleksandrowska, Andrzeja Kmicica, Andrzeja Szwalbego, Augusta Cieszkowskiego, Babia Wieś, Bagienna, Bałkańska, Barcińska, Batalionów Chłopskich, Bernardyńska, Beskidzka, Bocianowo, Bolesława Chrobrego, Bośniacka, Brzeska, Bulwary, Bułgarska, Chocimska, Chorwacka, Chwytowo, Cmentarna, Cypriana Kamila Norwida, Czeska, Czesława Miłosza, Czołgistów, Daleka, Dąbrowa nieparzyste od nr 7 i parzyste od nr 18 do końca, Długa, Dobrzyńska, Dolina nieparzyste od nr 1 do nr 9 i parzyste od nr 2 do nr 16, Dr. Emila Warmińskiego, Drukarska, Ducha Świętego, Dworcowa, Emilianowska, Farna, Franciszka Druckiego-Lubeckiego, Franciszka Gajewskiego, Gąsawska, Gdańska nieparzyste od nr 1 do nr 145A i parzyste od nr 2 do nr 140, gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego, Gimnazjalna, Glinki nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 64A, Gniewkowska, Golubska, Goplańska, Górzysta, Grenadierów, Grodzka, Grudziądzka, Gwardzistów, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Hetmańska, Ignacego Paderewskiego, Jachtowa, Jagiellońska nieparzyste od nr 1 do nr 49 i parzyste od nr 2 do nr 56, Jana Biziela, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Jana III Sobieskiego, Jana Karola Chodkiewicza nieparzyste od nr 1 do nr 23 i parzyste od nr 2 do nr 30, Jana Kasprowicza, Jana Kazimierza, Jana Matejki, Jana Zamoyskiego, Janikowska, Jaśminowa, Jatki, Jednostronna, Jezuicka, Józefa Bema, Józefa Sowińskiego, Józefa Sułkowskiego nieparzyste od nr 1 do nr 9, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Słowackiego, Kanonierów, Karmelicka, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego, Karola Szymanowskiego, Karpacka, Kaszubska, Kąpielowa, Kętrzyńska, Kolejarska, Komandosów, Kornela Ujejskiego, Kosmonautów, Krecia, Kręta, Królowej Jadwigi parzyste od nr 16 i nieparzyste od nr 23 do końca, Krótka, Krzemieniecka, Krzysztofa Gotowskiego, ks. Augustyna Kordeckiego, Ks. Hugona Kołłątaja, ks. Ludwika Sieńki, ks. Narcyza Putza, ks. Piotra Skargi, Ks. Ryszarda Markwarta, Ks. Stanisława Konarskiego, Ks. Tadeusza Skarbka-Malczewskiego, ks. Waldemara Preissa, Księcia Witolda, Ku Młynom, Kujawska nieparzyste od nr 1 do końca, Kwiatowa, Leszka Białego, Lidzbarska, Lipnowska, Lipowa, Lubraniecka, Ludwikowo, Łucka, Maksymiliana Piotrowskiego, Malborska, Mariana Langiewicza, Marszałka Focha nieparzyste od nr 1 do końca i parzyste od nr 2 do nr 36, Mazowiecka, Melchiora Wierzbickiego, Mennica, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Mogileńska, Morawska, Mostowa, Natalii Morozowiczowej, Niecała, Niedźwiedzia, Nieszawska, Nowy Rynek, Obrońców Bydgoszczy, Ogrodowa, Okrężna, Olsztyńska, Onufrego Zagłoby, Ostródzka, Pakoska, park Park Ludowy im. „Wincentego Witosa”, Parkowa, Partyzantów, Piotra Trieblera, Pl. Kościeleckich, Plac Piastowski, pl. Plac Poznański, Plac Tadeusza Kościuszki, pl. Plac Teatralny, Plac Weyssenhoffa, Plac Wolności, pl. Plac Zbawiciela, Płowiecka, Pocztowa, Pod Blankami, Podgórna nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 4, Podleśna, Podmokła, Podolska, Podwale, Poligonowa, Polna, Pomorska, Poprzeczna, Poznańska, Półwiejska, Przesmyk, Przy Zamczysku, Przyrzecze, Racjonalizatorów, Racławicka, Radziejowska, Rakietowa, rotm. Witolda Pileckiego, Rozłogi, Ruczaj, Rupienica, Rybi Rynek, Rycerska, Rynkowska, Rypińska, Ryszarda Berwińskiego, Saperów, Serbska, Sielanka, Sieradzka, Słowiańska, Sokola, Spadochroniarzy, Spichlerna, Stanisława Lentza, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Starogardzka, Stary Port, Stary Rynek, Stefana Batorego, Stefana Jaracza, Szczepana Jankowskiego, Szymborska, Szyperska, Ślusarska, Średnia, Św. Floriana, św. Trójcy, Świecka, Świętojańska, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Rejtana, Tamka, Teofila Magdzińskiego, Torfowa, Toruńska nieparzyste od nr 1 do nr 99 i parzyste od nr 2 do nr 154A, Trybunalska, Tucholska, Unii Lubelskiej, Urocza, Ustronie, Wały Jagiellońskie, Warszawska, Wąbrzeska, Wąska, pl. Wełniany Rynek, Wileńska, Władysława Reymonta, Wojciecha Bogusławskiego, Wojska Polskiego nieparzyste od nr 1 do nr 17 i parzyste od nr 2 do nr 10c, Wspólna, Wydmy, Zakątek, Zamknięta, Zaułek, Zawiszy Czarnego, pl. Zbożowy Rynek, Zduny, Zielonogórska, Zygmunta Augusta, Zygmunta Krasińskiego, Zygmunta Moczyńskiego, Żeglarska, Żupy, Żuromińska

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marek Kolanowski
    274 (1,58%)
  2. 1 Monika Matowska
    5 119 (29,60%)
  3. 4 Paulina Barbara Popa
    365 (2,11%)
  4. 3 Krzysztof Poszywak
    293 (1,69%)
  5. 2 Szymon Piotr Wiłnicki
    638 (3,69%)
  6. 6 Maria Bożena Zwolak
    316 (1,83%)
  7. 5 Janusz Leszek Górny
    288 (1,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Irena Kowalska-Szczepańska
    151 (0,87%)
  2. 1 Jarosław Wenderlich
    2 397 (13,86%)
  3. 4 Marta Maria Wierzbiańska
    276 (1,60%)
  4. 2 Sławomir Krzysztof Młodzikowski
    587 (3,39%)
  5. 3 Marcin Krzysztof Lewandowski
    1 052 (6,08%)
  6. 6 Lidia Anna Wegner
    218 (1,26%)
  7. 7 Dariusz Rega
    403 (2,33%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zdzisław Tylicki
    1 341 (7,76%)
  2. 3 Patryk Gulcz
    122 (0,71%)
  3. 2 Adam Jan Nowak
    308 (1,78%)
  4. 5 Monika Joanna Drapińska
    150 (0,87%)
  5. 7 Wiktor Mikołaj Michalski
    137 (0,79%)
  6. 4 Teresa Maria Nawrocka
    419 (2,42%)
  7. 6 Magdalena Maria Marcinkowska
    178 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karolina Drozdowska
    197 (1,14%)
  2. 6 Marta Monika Tarczyńska
    123 (0,71%)
  3. 5 Mikołaj Piotr Gembiak
    36 (0,21%)
  4. 4 Beata Halina Jaruzel
    61 (0,35%)
  5. 1 Karol Zbigniew Musolf
    326 (1,89%)
  6. 3 Marcin Smoliński
    157 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL

kandydatliczba głosów

  1. 2 Regina Marzanna Tomaszewska
    192 (1,11%)
  2. 3 Tadeusz Bosman-Krzyżanowski
    102 (0,59%)
  3. 1 Damian Jan Gastoł
    351 (2,03%)
  4. 7 Olaf Szala
    273 (1,58%)
  5. 4 Marek Roman Jankowski
    116 (0,67%)
  6. 6 Ewa Rodewald
    104 (0,60%)
  7. 5 Krystyna Zofia Klatecka
    221 (1,28%)

Okręg 6

Miasto Bydgoszcz-osiedla: Kapuściska, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś, Wyżyny, Zimne Wody-Czersko Polskie obejmujące ulice: 15 Dywizji Piechoty Wielkopolskiej, 62 Pułku Piechoty Wlkp. , Adama Grzymały Siedleckiego, Aleje Jana Pawła II nieparzyste od nr 1 do nr 113, Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Aleksandra Krzywca, Alfreda Nobla, Architektów, Augustowska, Bernarda Śliwińskiego, Betoniarzy, Białogardzka, Białostocka, biskupa Michała Kozala, bł. Franciszka Dachtery, Bławatkowa, Bogdana Raczkowskiego, Bohaterów Kragujewca, Bohaterów Westerplatte, Budowlana, Buska, Bydgoskich Przemysłowców, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej, Bytowska, Carla Eberhardta, Chabrowa, Chemiczna, Chęcińska, Chmielnicka, Cienista, Ciesielska, Częstochowska, Człuchowska, Dąbrowa nieparzyste od nr 1 do nr 5 i parzyste od nr 2 do nr 16, Dekarzy, Edmunda Matuszewskiego, Emila Gamma, Energetyczna, Ernsta Petersona, Eugeniusza Smolińskiego, Falista, Feliksa Nowowiejskiego, Filmowa, Floriana Ceynowy, Franza Blumwego, Generalska, Glinki nieparzyste od nr 7 i parzyste od nr 66 do końca, Gorzowska, Hermana Frankego, Hutnicza, Ignacego Łukasiewicza, Jakóba Hechlińskiego, Jar Czynu Społecznego, Jelenia, Jerzego Falkowskiego, Józefa Milcherta, Juliana Kielbicha, Kapuściska, Kąkolowa, Kielecka, Kliniczna, Kombatantów, Komuny Paryskiej, Koralowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ks. Jerzego Popiełuszki, ks. prałata Romualda Biniaka, Ku Wiatrakom, Ku Wiśle, Kubusia Puchatka, Laboratoryjna, Leopolda Staffa, Łęgnowska, Łomżyńska, Łuczniczki, Magnuszewska, Mariana Dziatkiewicza, Mariana Szczerby, Miechowska, Miła, Mjr. Henryka Hubala-Dobrzańskiego, Modrakowa, Mokra, Monterów, Murarzy, Nastrojowa, Niziny, Nowotoruńska, Objazdowa, Ogrody, Okólna, Olkuska, Otorowska, Perłowa, Pińczowska, Pionierów, Plątnowska, Prądocińska, Przyjazna, Przyłubska, Radosna, Rolna, Równa, Rumiankowa, Rysia, Sadowa, Sandomierska, Sasankowa, Smętna, Smoleńska, Solecka, Solna, Spadzista, Spokojna, Spółdzielcza, Stanisława Jana Rolbieskiego, Stanisława Noakowskiego, Stolarska, Stopnicka, Strumykowa, Synów Pułku, Szara, Szarych Szeregów, Szosa Obwodowa, Szpitalna, Świetlicowa, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Techników, Theodora Wulffa, Toruńska nieparzyste od nr 101 i parzyste od nr 156 do końca, Walecznych, Wesoła, Węgierska, Wiosny Ludów, Władysława Bełzy, Władysława Paciorkiewicza, Wojska Polskiego parzyste od nr 12 i nieparzyste od nr 19 do końca, Wybieg, Wypaleniska, Wyżyny, Xawerego Dunikowskiego, Zachemowska, Zacisze, Zajęcza, Zakole, Zdobywców Wału Pomorskiego, Zdrowotna, Zimna, Złotowska, Zofii Nałkowskiej, Żółwińska, Żurawia, Żwirowa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mateusz Zwolak
    2 212 (9,14%)
  2. 5 Szymon Kajak
    186 (0,77%)
  3. 7 Grażyna Janina Lewandowska
    465 (1,92%)
  4. 3 Bernadeta Aldona Różańska-Majchrzak
    1 148 (4,74%)
  5. 2 Maciej Adrian Wojtczak
    570 (2,36%)
  6. 6 Daria Maria Sobocińska
    398 (1,64%)
  7. 1 Maciej Świątkowski
    5 491 (22,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Henryk Lipiński
    218 (0,90%)
  2. 3 Jerzy Wojciech Mickuś
    820 (3,39%)
  3. 1 Grażyna Edyta Szabelska
    4 556 (18,83%)
  4. 2 Danuta Kamińska
    603 (2,49%)
  5. 6 Jędrzej Marek Gralik
    816 (3,37%)
  6. 5 Maria Danuta Trela
    143 (0,59%)
  7. 7 Grażyna Jolanta Ciemniak
    328 (1,36%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Zofia Mackiewicz
    2 594 (10,72%)
  2. 2 Andrzej Man
    124 (0,51%)
  3. 4 Robert Gabinecki
    132 (0,55%)
  4. 6 Aurelia Ratajczak
    243 (1,00%)
  5. 3 Sebastian Grzegorz Grochowalski
    144 (0,60%)
  6. 5 Monika Julia Bielińska
    126 (0,52%)
  7. 7 Magdalena Cecylia Wawrzyniak
    225 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Anna Szmel
    99 (0,41%)
  2. 7 Krzysztof Piotr Padoł
    108 (0,45%)
  3. 6 Anna Monika Żurawska
    102 (0,42%)
  4. 4 Magdalena Saszynowska
    77 (0,32%)
  5. 1 Sebastian Grysiak
    671 (2,77%)
  6. 5 Patryk Stanisław Jaruzel
    76 (0,31%)
  7. 2 Maciej Waldemar Gierak
    73 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL

kandydatliczba głosów

  1. 2 Violetta Dorota Spruta
    160 (0,66%)
  2. 7 Justyna Rusowicz
    220 (0,91%)
  3. 6 Anna Maria Nowowiejska
    133 (0,55%)
  4. 1 Stanisław Edmund Mrówka
    608 (2,51%)
  5. 4 Maciej Nikodem Lenc
    125 (0,52%)
  6. 5 Dariusz Liss
    112 (0,46%)
  7. 3 Dariusz Robert Erdmann
    89 (0,37%)