Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kutno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo Strzegocin (Strzegocin, Kolonia Strzegocin, Obidówek)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Piotr Rzymkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (32,33%)

Waldemar Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO

67 (28,88%)

Jarosław Jerzy Przybysz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

90 (38,79%)

Okręg 2

sołectwo Leszno (Leszno), sołectwo Julinki (Julinki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Sawicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (57,38%)

Tomasz Witold Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

52 (42,62%)

Okręg 3

sołectwo Byszew (Byszew, Byszew-Kaczyn); sołectwo Marianki (Marianki) sołectwo Grabków (Grabków)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Elżbieta Kowalska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

105 (49,07%)

Wioletta Dolat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

42 (19,63%)

Anna Marzena Czerwińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY CZERWIŃSKIEJ

67 (31,31%)

Okręg 4

sołectwo Leszczynek (Leszczynek, Dudki); sołectwo Piwki (Piwki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Jan Kukuła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (21,94%)

Rafał Olszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO

144 (51,80%)

Halina Szczesiak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

27 (9,71%)

Dominika Ciemieniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

46 (16,55%)

Okręg 5

sołectwo Boża Wola (Boża Wola); sołectwo Nowa Wieś (Nowa Wieś); sołectwo Nagodów (Nagodów).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Salamon

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (20,24%)

Ireneusz Piotr Fajkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO

97 (38,49%)

Joanna Kajszczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

104 (41,27%)

Okręg 6

sołectwo Wroczyny (Wroczyny, Franki Wroczyńskie); sołectwo Stanisławów (Stanisławów, Włosków) sołectwo Wysoka Wielka (Kalinowa, Wysoka Duża, Wysoka Wielka).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Marian Kostrzewa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO

117 (55,19%)

Barbara Czarnecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

95 (44,81%)

Okręg 7

sołectwo Woźniaków (Woźniaków).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Stanisława Strynkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (40,48%)

Iwona Chojnacka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (37,14%)

Mieczysław Ryszard Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

47 (22,38%)

Okręg 8

sołectwo Woźniaków (Adamowice); sołectwo Podczachy (Podczachy); sołectwo Gnojno (Gnojno, Dębina, Siemiennik)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Przemysław Kacprzak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (51,57%)

Wiesław Zygmunt Kobus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

77 (48,43%)

Okręg 9

sołectwo Krzesin (Krzesin, Krzesin-Parcela, Krzesinówek) sołectwo Gołębiewek Stary (Gołębiewek Stary)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Gąsiorowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

16 (10,26%)

Wojciech Podlasin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO

53 (33,97%)

Jadwiga Maria Wasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

87 (55,77%)

Okręg 10

sołectwo Gołębiewek Nowy (Gołębiewek Nowy, Adamów); sołectwo Gołębiewek Stary (Ryków); sołectwo Florek (Florek, Michałów)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Siuda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO

94 (40,87%)

Jolanta Słomińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

136 (59,13%)

Okręg 11

sołectwo Gołębiew Nowy (Gołębiew Nowy od nr 2 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Małgorzata Wujkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (45,12%)

Sylwester Wójkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

118 (54,88%)

Okręg 12

sołectwo Gołębiew Nowy (Gołębiew Nowy od 1a do 1K, Gołębiew Stary); sołectwo Sieciechów (Kuczków, Sieciechów)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Wujkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (32,77%)

Paweł Stanisław Augustynowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO

67 (28,51%)

Barbara Tomczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

91 (38,72%)

Okręg 13

sołectwo Raciborów (Głogowiec, Raciborów)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Cieślak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (23,28%)

Dariusz Mroczek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

119 (51,29%)

Włodzimierz Sylwester Rosiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

59 (25,43%)

Okręg 14

sołectwo Wierzbie (Wierzbie) sołectwo Komadzyn (Komadzyn); sołectwo Żurawieniec (Kolonia Sójki, Nowe Sójki, Żurawieniec).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Konrad Jóźwiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

103 (33,66%)

Maciej Rzeźnicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

83 (27,12%)

Aneta Równa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO

80 (26,14%)

Agnieszka Bogumiła Wojtczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

40 (13,07%)

Okręg 15

sołectwo Bielawki (Bielawki, Stara Wieś) ; sołectwo Malina (Malina); sołectwo Kotliska (Kotliska) sołectwo Sieraków (Sieraków)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Stanisław Starbała

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

97 (24,62%)

Edyta Lewandowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

156 (39,59%)

Agnieszka Maryla Kopeć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ

141 (35,79%)