Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Żerków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Żerków ulice: 700 - lecia, Cmentarna, Kolejowa, Adama Mickiewicza, Ogrodowa, Rynek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Michał Andraszak
    216 (55,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM DLA ŻERKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Barbara Katarzyna Nawrocka
    170 (44,04%)

Okręg 2

Żerków ulice: Adama Asnyka, Czesława Miłosza, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Krasickiego, Ignacego Kraszewskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Klonowa, Lipowa, Majora Zbigniewa Gorzeńskiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Poprzeczna, Słoneczna, Sosnowa, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Wiosny Ludów, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wojciech Stanisław Gałązka
    170 (41,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM DLA ŻERKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ewa Małgorzata Marek-Skiba
    160 (39,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KMIEĆ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sylwia Sołtysiak
    76 (18,72%)

Okręg 3

Żerków ulice: Ceglana, Czereśniowa, Górki, Jarocińska, Kościelna, Stanisława Moniuszki, Morelowa, Parkowa, Targowisko, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Przemysław Tomasz Matan
    236 (59,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM DLA ŻERKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Róża Stodolna
    113 (28,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KMIEĆ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Śledziński
    50 (12,53%)

Okręg 4

Chrzan: Laski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ewa Kubacka
    368 (76,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KMIEĆ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paulina Warzywoda
    115 (23,81%)

Okręg 5

Dobieszczyzna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jarosław Józef Lisiecki
    161 (43,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KMIEĆ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tomasz Guzek
    208 (56,37%)

Okręg 6

Lubinia Mała; Sierszew-Sucha

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Kinga Ciszak
    138 (43,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM DLA ŻERKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Angelika Maria Taczała
    143 (44,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KMIEĆ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mateusz Adamkiewicz
    39 (12,19%)

Okręg 7

Antonin: Przybysław; Szczonów: Pogorzelica, Gąsiorów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jacek Waszak
    161 (49,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM DLA ŻERKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Juliusz Jan Glaza
    162 (50,15%)

Okręg 8

Chwałów; Komorze Przybysławskie; Paruchów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Henryk Stachowiak
    152 (53,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KMIEĆ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Janina Magdalena Kubis
    130 (46,10%)

Okręg 9

Brzóstków: Rozmarynów, Śmiełów; Lgów: Gęczew

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zdzisław Kazimierz Paluszkiewicz
    112 (37,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM DLA ŻERKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Roman Grzegorek
    185 (62,29%)

Okręg 10

Bieździadów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dawid Piotr Grzebyszak
    94 (51,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM DLA ŻERKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marzena Anna Boruta
    30 (16,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KMIEĆ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Elżbieta Regulska
    60 (32,61%)

Okręg 11

Ludwinów: Kamień

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dominik Żakowski
    163 (70,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KMIEĆ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Beata Maria Zandek
    69 (29,74%)

Okręg 12

Żółków; Lisew

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogdan Stanisław Bożejewicz
    209 (66,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM DLA ŻERKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Natalia Anna Bartkowiak
    51 (16,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KMIEĆ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Patryk Skibiński
    55 (17,46%)

Okręg 13

Raszewy: Podlesie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mariola Barbara Matuszak
    179 (57,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM DLA ŻERKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Piotr Edward Bocian
    132 (42,44%)

Okręg 14

Pawłowice: Parzewnia; Stęgosz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maria Sołtysiak
    194 (62,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM DLA ŻERKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Zofia Kaczmarek
    114 (37,01%)

Okręg 15

Miniszew; Prusinów; Żerniki: Kretków, Rogaszyce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SURMY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Janusz Józef Szóstek
    201 (56,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KMIEĆ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Karol Mikołajewski
    152 (43,06%)