Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gierałtowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Gierałtowice Ulice: Kolejowa, Ks. Roboty, Leśna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cyprian Norbert Grychtoł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

159 (45,95%)

Paweł Tomasz Klajs

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

187 (54,05%)

Okręg 2

Sołectwo Gierałtowice Ulice: Kopernika, Ofiar Obozów Hitlerowskich, Ogrodowa 1 - 85, Paderewskiego 1 - 68, Powstańców Śląskich 1 - 89, Targowa, Zgrzebnioka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Antoni Puchałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

75 (22,06%)

Artur Erwin Tomiczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

265 (77,94%)

Okręg 3

Sołectwo Gierałtowice Ulice: Brzezina, Jojki, Kaczmarskiego, Korfantego, Ligonia, Obrońców Granicy, Piontka, Południowa, Stachury, Topolowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Erwin Jan Smolnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

154 (40,74%)

Józef Adam Buchczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

224 (59,26%)

Okręg 4

Sołectwo Gierałtowice Ulice: Chopina, Graniczna, Jana III Sobieskiego, Mickiewicza, Ogrodowa od 86 do końca, Paderewskiego od 69 do końca, Polna, Powstańców Śląskich od 90 do końca, Sienkiewicza.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Antoni Juranek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

106 (32,42%)

Tatiana Joanna Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

188 (57,49%)

Władysław Stanisław Karczmarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

33 (10,09%)

Okręg 5

Sołectwo Gierałtowice Ulice: Chudowska, Kolonia Beksza, Konopnickiej, Miarki, Prusa, Wodna, Wyzwolenia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Maria Kurpanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

153 (45,13%)

Janina Weronika Cicha-Rożek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

186 (54,87%)

Okręg 6

Sołectwo Przyszowice Ulice: Gliwicka od nr 12 do końca parzyste, od nr 11 do końca nieparzyste, Makoszowska, Grobla, Wieczorka, Brzozowa, Morcinka, Cicha, Wilsona, Wolności, Poloczka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Aleksander Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

310 (76,73%)

Janusz Bogusław Lomania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

52 (12,87%)

Ewa Joanna Wilczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

42 (10,40%)

Okręg 7

Sołectwo Przyszowice Ulice: Graniczna, Powstańców Śląskich, Ogrodowa, Staszica, Słoneczna, Szkolna, Miarki, Stawowa, Gierałtowicka od nr 1 do nr 9 nieparzyste i od nr 2 do nr 8 parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Rafał Szołtysek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

247 (54,77%)

Maria Agata Mąka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

204 (45,23%)

Okręg 8

Sołectwo Przyszowice Ulice: Gierałtowicka od nr 11 do końca nieparzyste i od nr 10 do końca parzyste, Polna od nr 30 do końca parzyste i od nr 29 do końca nieparzyste, Południowa, Wodna, Orzeszkowej, Ligonia, Kolejowa, Tuwima, Krótka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Franciszek Drażyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

318 (83,68%)

Mirosław Józef Krawiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

62 (16,32%)

Okręg 9

Sołectwo Przyszowice Ulice: Spółdzielcza, Księdza Pogrzeby, Floriana, Jasna, Polna od nr 1 do 27 nieparzyste i od nr 2 do nr 28 parzyste, Stachury, Bażantów, Rolna, Brzeg, Gliwicka od nr 1 do nr 10, Leśna, Parkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Wiktor Tomaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

190 (51,91%)

Piotr Paweł Promny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

125 (34,15%)

Bogusław Hatłas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

51 (13,93%)

Okręg 10

Sołectwo Paniówki Ulice: Gliwicka od nr 44 do końca parzyste i od nr 17 do końca nieparzyste, Kłodnicka, Wodna, 27 stycznia, Dębowa, Strażacka, Zwycięstwa od nr 101 do końca nieparzyste i od nr 136 do końca parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Wiktor Szary

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

231 (73,10%)

Marian Wiktor Kruszyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

77 (24,37%)

Jacek Gorszanów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

8 (2,53%)

Okręg 11

Sołectwo Paniówki Ulice: Gliwicka od nr 4 do nr 42 parzyste i od nr 3 do nr 15 nieparzyste, Zwycięstwa od nr 2 do nr 134 parzyste i od nr 1 do nr 99 nieparzyste, Skotnicka, Swobody

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Alfred Botor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

216 (59,02%)

Zygmunt Urban Strzoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

128 (34,97%)

Krzysztof Jan Słaboń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

22 (6,01%)

Okręg 12

Sołectwo Paniówki Ulice: Działkowa, Krótka, Dworska, Ogrodowa, Powstańców Śląskich od nr 2 do nr 32 parzyste i od nr 1 do nr 61 nieparzyste, Wiśniowa, Podzamcze, Zamkowa, Basztowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Smorz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

195 (50,26%)

Arkadiusz Marek Szukała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

126 (32,47%)

Kazimierz Gerard Nocoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

67 (17,27%)

Okręg 13

Sołectwo Paniówki Ulice: Borowa, Zabrska, Słoneczna, Piaskowa, Gliwicka od nr 1 do nr 2, Wolności, Okrężna, Pośrednia, Łączna, Leśna, Sosnowa, Świerkowa, Klonowa, Brzozowa, Powstańców Śląskich od nr 63 do końca nieparzyste i od nr 34 do końca parzyste, Karola Darwina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Henryk Szczudlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

198 (60,37%)

Aleksandra Maria Liberska-Łysik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

114 (34,76%)

Adam Krzysztof Klasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

16 (4,88%)

Okręg 14

Sołectwo Chudów Ulice: Boczna, Dwór, Górnicza, Jaśminowa, Jesionowa, Kąty, Na Kąty, Kwiatowa, Nowa, Osiedle, Różana, Topolowa, Zabrska Podzamcze, Wrzosowa, Spacerowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Strugliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

120 (35,93%)

Mirosława Magdalena Bałuszyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

214 (64,07%)

Okręg 15

Sołectwo Chudów Ulice: Brzezina, Dworcowa, Leśna, Ogrodowa, Szkolna, Wodna, Wolności.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Eryk Kurpas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY GIERAŁTOWICE”

130 (34,48%)

Daniel Stanisław Gajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

209 (55,44%)

Krzysztof Geisler

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

38 (10,08%)