Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Pleszew

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Pleszew, ulice: Asnyka, Bałtycka, M. Bałuckiego, Błotna, M. Bogusza, W. Bogusławskiego, Edmunda Bojanowskiego, Bramkowa, Chełmońskiego, Chopina, Cicha, Ciołkowskiego, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Drobnika, Fredry, Gałczyńskiego, Gdańska, Gdyńska, Gen. J. Hallera, Gierymskiego, Glinki, Grottgera, Helska, Włodzimierza Jacorzyńskiego, Karczewskiego, M. Karłowicza, Kasztanowa, J. Kiepury, Stefana Kisielewskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kossaka, Koźmińska, Kraszewskiego, K. Kurpińskiego, Kusocińskiego, Kwiatowa, Ks. Kazimierza Niesiołowskiego, Lenartowicka, Lipowa, Makowskiego, Marszewska, J. Matejki, Michałowskiego, Młyńska, A. F. Modrzewskiego, Moniuszki, Norwida, Nowa, Feliksa Nowowiejskiego, Olsztyńska, Osiedlowa, I. Paderewskiego, Plac Powstańców Wlkp. , Pomorska, Poznańska (numery nieparzyste od 35 do końca), Poznańska (numery parzyste od 2 do końca), Prokopowska, Prusa, M. Reja, Wł. Reymonta, Różana, Rynek, M. C. Skłodowskiej, Słoneczna, Słowackiego, L. Solskiego, K. Sopałowicza, Szenica, Szpitalna, Józefa Szpunta, K. Szymanowskiego, Św. Ducha, Toruńska, Tuwima, Tyniec, Wielkopolska, H. Wieniawskiego, Wierzbowa, Wiśniowa, Witkiewicza, Wrzesińska, Zachodnia, Zielona, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Józef Jędruszek
    308 (7,74%)
  2. 4 Marcin Walczak
    141 (3,54%)
  3. 3 Bernadeta Maria Gawrońska
    317 (7,96%)
  4. 2 Elżbieta Monika Hyla
    412 (10,35%)
  5. 5 Leszek Marian Kołaski
    22 (0,55%)
  6. 6 Jolanta Kuźnik
    26 (0,65%)
  7. 8 Dorota Maria Żarnowska
    174 (4,37%)
  8. 7 Maciej Jaworski
    28 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paweł Reszel
    83 (2,09%)
  2. 2 Tadeusz Marian Żychlewicz
    102 (2,56%)
  3. 1 Piotr Andrzej Hartleb
    230 (5,78%)
  4. 4 Katarzyna Anna Biadaszkiewicz
    22 (0,55%)
  5. 8 Ewa Wicka
    15 (0,38%)
  6. 5 Krzysztof Mariusz Czajka
    83 (2,09%)
  7. 7 Małgorzata Halina Sołtysiak
    33 (0,83%)
  8. 6 Krzysztof Marian Kubczyk
    67 (1,68%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU MIASTA I GMINY PLESZEW „ZIELONA GMINA”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Przemysław Piotr Spychaj
    27 (0,68%)
  2. 3 Anna Kończak
    6 (0,15%)
  3. 5 Marcin Piotr Doczekalski
    17 (0,43%)
  4. 2 Andrzej Bizan
    10 (0,25%)
  5. 1 Liliana Maria Mróz
    68 (1,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD PLESZEW

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kamila Kolaszewska
    15 (0,38%)
  2. 2 Sebastian Wasielewski
    223 (5,60%)
  3. 3 Tadeusz Edward Grobys
    121 (3,04%)
  4. 4 Katarzyna Marks-Kozłowicz
    17 (0,43%)
  5. 6 Jakub Stanisław Wieczorek
    5 (0,13%)
  6. 8 Wiesław Walczak
    27 (0,68%)
  7. 7 Anna Maria Szehyńska
    6 (0,15%)
  8. 1 Eryk Marcin Kowcuń
    276 (6,93%)

KOMITET WYBORCZY PLESZEWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Krzysztof Ostrowski
    9 (0,23%)
  2. 1 Mateusz Biadała
    83 (2,09%)
  3. 4 Wiesław Stanisław Szymański
    16 (0,40%)
  4. 2 Paweł Bogusław Jakubowski
    21 (0,53%)
  5. 6 Łukasz Śmigielski
    9 (0,23%)
  6. 5 Adrianna Katarzyna Jańczak
    13 (0,33%)
  7. 7 Mirosława Teresa Marciniak
    3 (0,08%)
  8. 3 Natalia Katarzyna Witczak
    12 (0,30%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Wysocka-Balcerek
    204 (5,13%)
  2. 8 Paweł Matuszewski
    12 (0,30%)
  3. 2 Łukasz Krzysztof Jaroszewski
    105 (2,64%)
  4. 3 Marta Małgorzata Kinas
    58 (1,46%)
  5. 4 Szymon Janusz Woźniak
    34 (0,85%)
  6. 6 Joanna Beata Karolak
    16 (0,40%)
  7. 5 Witold Wacław Nowacki
    14 (0,35%)
  8. 7 Weronika Stefania Krupińska
    30 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marlena Ulatowska
    14 (0,35%)
  2. 7 Rafał Krzysztof Kuźniacki
    5 (0,13%)
  3. 1 Witold Hajdasz
    126 (3,17%)
  4. 2 Tomasz Paweł Wojtala
    81 (2,04%)
  5. 5 Irena Cierniak
    43 (1,08%)
  6. 6 Hanna Magdalińska
    4 (0,10%)
  7. 8 Janusz Jerzy Waliszewski
    50 (1,26%)
  8. 4 Małgorzata Anna Grzechowiak
    137 (3,44%)

Okręg 2

Miasto Pleszew, ulice: Anny Jagiellonki, Aleje Mickiewicza, Aleje Wojska Polskiego, Armii Poznań, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Fabryczna, Famotu, Garncarska, Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, Kaliska, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Kolejowa, Komunalnych, Kościelna, Kowalska, Królowej Jadwigi, Krótka, Krzywa, Krzyżowa, Kubackiego, Lecha Kaczyńskiego, Łąkowa, Malinie, Malińska, Karola Marcinkowskiego, Mieszka I, Niepodległości, Ogrodowa, Panieńska, Piaski, Plac Kościelny, Plac Kościuszki, Plac Wolności im. Jana Pawła II, Podgórna, Polna, St. A. Poniatowskiego, Poziomkowa, Poznańska (numery nieparzyste od 1 do 33), Przemysława II, 70 Pułku Piechoty, Rolna, Samulskiego, Sienkiewicza, Sporna, Sportowa, Stare Targowisko, Stefana Batorego, Stolarska, Strumykowa, Szkolna, Śmieja Młyn, Św. Brata Alberta, Targowa, Traugutta, Wąska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka, Wodna, Wschodnia, Wyspiańskiego, Zamkowa, Zygmunta III Wazy, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego. Sołectwa: Nowa Wieś (Folusz, Łaszew), Zielona Łąka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grzegorz Michał Grygiel
    120 (2,67%)
  2. 5 Adela Wanda Grala-Kałużna
    227 (5,04%)
  3. 2 Renata Anna Garsztka
    335 (7,44%)
  4. 1 Arkadiusz Wojciech Ptak
    400 (8,88%)
  5. 3 Jolanta Magdalena Molska
    151 (3,35%)
  6. 6 Waldemar Sadowski
    129 (2,87%)
  7. 7 Monika Ewa Andersz
    23 (0,51%)
  8. 8 Małgorzata Bernadeta Luźniarek
    69 (1,53%)
  9. 9 Andrzej Zawodny
    30 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Małgorzata Nowacka
    12 (0,27%)
  2. 1 Tomasz Grzegorz Klak
    355 (7,89%)
  3. 3 Barbara Furmankiewicz
    43 (0,96%)
  4. 4 Ryszard Ryba
    26 (0,58%)
  5. 5 Rafał Piotr Biadaszkiewicz
    4 (0,09%)
  6. 2 Grzegorz Paweł Jenerowicz
    398 (8,84%)
  7. 7 Ewa Joanna Gościniak
    4 (0,09%)
  8. 6 Marcin Kubasik
    20 (0,44%)
  9. 8 Hanna Maria Majewska
    18 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU MIASTA I GMINY PLESZEW „ZIELONA GMINA”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marian Sztamburski
    72 (1,60%)
  2. 2 Robert Marcin Matyjaszczyk
    43 (0,96%)
  3. 4 Sylwia Anna Lewandowska
    6 (0,13%)
  4. 5 Magdalena Maria Dziatkiewicz
    15 (0,33%)
  5. 3 Janusz Rataj
    15 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD PLESZEW

kandydatliczba głosów

  1. 6 Tomasz Witczak
    14 (0,31%)
  2. 5 Iwona Teresa Sarna
    13 (0,29%)
  3. 2 Andrzej Michał Załustowicz
    162 (3,60%)
  4. 1 Karol Marcin Szehyński
    188 (4,18%)
  5. 3 Marcin Urban
    131 (2,91%)
  6. 8 Agnieszka Tuczyńska
    9 (0,20%)
  7. 9 Natalia Łopińska
    5 (0,11%)
  8. 4 Anita Maria Markiewicz
    5 (0,11%)
  9. 7 Andrzelina Magdalena Biegańska
    12 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY PLESZEWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Eryk Jakub Nawrocki
    34 (0,76%)
  2. 4 Karol Jacek Borowiecki
    3 (0,07%)
  3. 7 Marta Wencławek
    18 (0,40%)
  4. 9 Wiesław Kazimierz Jarzębowski
    6 (0,13%)
  5. 8 Małgorzata Biadała
    3 (0,07%)
  6. 1 Łukasz Jarosław Marciniak
    52 (1,16%)
  7. 2 Dominik Tomasz Drygas
    20 (0,44%)
  8. 5 Anna Hyżyk
    28 (0,62%)
  9. 3 Ewelina Anna Borowiak
    5 (0,11%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Barbara Tomczyk
    2 (0,04%)
  2. 1 Piotr Kusiakiewicz
    229 (5,09%)
  3. 3 Rita Musielak
    32 (0,71%)
  4. 4 Łukasz Jakub Kałużny
    65 (1,44%)
  5. 2 Zdzisław Witold Gorzeliński
    197 (4,38%)
  6. 5 Ewa Maria Śliwa
    29 (0,64%)
  7. 6 Grażyna Anna Kuś
    27 (0,60%)
  8. 7 Leszek Henryk Spalony
    4 (0,09%)
  9. 9 Arkadiusz Łukasz Kuznowicz
    12 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Regulska-Duda
    91 (2,02%)
  2. 1 Błażej Jakub Kaczmarek
    311 (6,91%)
  3. 6 Marzena Maria Płócienniczak
    6 (0,13%)
  4. 3 Adrian Michalak
    238 (5,29%)
  5. 4 Zdzisława Krystyna Stańczyk
    3 (0,07%)
  6. 5 Łukasz Jankowski
    8 (0,18%)
  7. 8 Ewa Dajczak
    5 (0,11%)
  8. 7 Jerzy Tilgner
    8 (0,18%)
  9. 9 Bronisław Adam Bołuńdź
    12 (0,27%)

Okręg 3

Sołectwa: Baranówek, Borucin, Bronów, Brzezie, Bógwidze (Józefina, Kotarby), Dobra Nadzieja (Chorzew), Grodzisko, Janków, Korzkwy (Tomaszew), Kowalew, Kuczków (Chrzanów), Lenartowice (Przepadłe, Przydziałki, Sulęcin, Śmieja-Młyn), Lubomierz, Ludwina (Gminka, Karczemka), Marszew, Pacanowice (Pardelak), Piekarzew, Prokopów, Rokutów (Turowy), Sowina, Sowina Błotna, Suchorzew, Taczanów Pierwszy, Taczanów Drugi, Zawady, Zawidowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Olgierd Jan Wajsnis
    180 (3,67%)
  2. 6 Małgorzata Michalak
    71 (1,45%)
  3. 2 Dariusz Sylwester Dryjański
    307 (6,27%)
  4. 3 Wiesława Maria Gil
    245 (5,00%)
  5. 5 Jan Noskowski
    381 (7,78%)
  6. 7 Kinga Melka
    302 (6,17%)
  7. 4 Adam Andrzej Stencel
    137 (2,80%)
  8. 8 Tobiasz Michał Reimann
    130 (2,65%)
  9. 9 Karolina Adaszak
    108 (2,20%)
  10. 10 Czesław Wacław Skowroński
    55 (1,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Benedykt Ładziński
    329 (6,72%)
  2. 6 Krzysztof Fabisiak
    37 (0,76%)
  3. 2 Michał Grzelaczyk
    111 (2,27%)
  4. 9 Jakub Gibas
    62 (1,27%)
  5. 8 Ewa Florczak
    15 (0,31%)
  6. 4 Katarzyna Aleksandra Trawińska
    160 (3,27%)
  7. 7 Renata Katarzyna Machowska
    27 (0,55%)
  8. 10 Józef Sołtysiak
    26 (0,53%)
  9. 3 Hieronim Stanisław Garsztka
    115 (2,35%)
  10. 5 Iwona Agnieszka Pera
    48 (0,98%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU MIASTA I GMINY PLESZEW „ZIELONA GMINA”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Michał Kapała
    111 (2,27%)
  2. 3 Leszek Marian Reszel
    11 (0,22%)
  3. 5 Irena Wasiewicz
    18 (0,37%)
  4. 4 Hanna Urszula Lis
    24 (0,49%)
  5. 2 Monika Marta Matyjaszczyk
    48 (0,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD PLESZEW

kandydatliczba głosów

  1. 8 Daria Perlińska
    15 (0,31%)
  2. 2 Piotr Wojcieszak
    116 (2,37%)
  3. 1 Włodzimierz Mirosław Grobys
    85 (1,74%)
  4. 4 Daniel Adam Sopniewski
    39 (0,80%)
  5. 3 Dariusz Wojciech Kamieniarczyk
    54 (1,10%)
  6. 5 Kryspin Marcin Zięciak
    53 (1,08%)
  7. 6 Bożena Anna Mostowiak
    16 (0,33%)
  8. 10 Agata Agnieszka Sztukowska
    7 (0,14%)
  9. 7 Katarzyna Suflita
    5 (0,10%)
  10. 9 Aneta Uciechowska
    3 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY PLESZEWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mirosław Wojciech Rożek
    24 (0,49%)
  2. 2 Agnieszka Oblizajek
    51 (1,04%)
  3. 5 Dariusz Józef Tuzimek
    26 (0,53%)
  4. 6 Przemysław Tomaszewski
    29 (0,59%)
  5. 1 Michał Roman Karalus
    59 (1,20%)
  6. 7 Aldona Teresa Biadała
    14 (0,29%)
  7. 8 Renata Telega
    11 (0,22%)
  8. 4 Maria Wolska
    32 (0,65%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Jacek Andrzej Kończak
    10 (0,20%)
  2. 2 Małgorzata Monika Walendowska
    131 (2,67%)
  3. 4 Grzegorz Tomasz Stephan
    15 (0,31%)
  4. 3 Grzegorz Szwedek
    111 (2,27%)
  5. 1 Jan Marian Sroczyński
    167 (3,41%)
  6. 6 Izabela Łopatka
    18 (0,37%)
  7. 7 Mariusz Wojciech Kawczyński
    28 (0,57%)
  8. 5 Daria Anna Bartoszyk-Wiśniewska
    13 (0,27%)
  9. 10 Olena Maria Łoś
    17 (0,35%)
  10. 9 Aurelia Cecylia Linke
    13 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Maciej Tomasz Grzesiński
    21 (0,43%)
  2. 4 Piotr Szczepański
    49 (1,00%)
  3. 8 Robert Marciniak
    3 (0,06%)
  4. 6 Renata Anna Żarnowska-Nowaczyk
    43 (0,88%)
  5. 7 Izabela Mrowicka
    22 (0,45%)
  6. 1 Maciej Grzegorz Andrzejczak
    150 (3,06%)
  7. 3 Małgorzata Ratajczak
    18 (0,37%)
  8. 2 Emil Forycki
    129 (2,63%)
  9. 9 Konrad Włodarczyk
    6 (0,12%)
  10. 10 Anita Maria Szczepaniak
    237 (4,84%)