Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rozprza

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Niechcice Osiedle Przylesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Marian Bielas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA

0 (0,00%)

Okręg 2

Niechcice, Cieślin , Wola Niechcicka Stara

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Maria Krupa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

246 (62,60%)

Alicja Janina Waczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WACZYŃSKIEJ

147 (37,40%)

Okręg 3

Biała Róża, Budy Porajskie, Truszczanek, Gieski, Świerczyńsko, Wroników, Bogumiłów, Adolfinów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Zdzisława Sikorska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

156 (43,94%)

Beata Magiera

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (21,69%)

Magdalena Sylwia Sawicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA

122 (34,37%)

Okręg 4

Białocin, Budy, Nowa Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Misztela

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

127 (36,71%)

Piotr Stefan Misztela

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

219 (63,29%)

Okręg 5

Stara Wieś, Bryszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Kołowrotkiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

79 (28,42%)

Hubert Krystian Łukasik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

199 (71,58%)

Okręg 6

Rozprza ul. Piotrkowska, Leśna, Osiedlowa, Pawlikowskiego, Sportowa, Spacerowa, Sosnowa, Słoneczna, Kwiatowa, Krótka, Cicha, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Piotr Kozłowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

135 (29,74%)

Marcin Piotr Szulc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA

147 (32,38%)

Robert Adam Kabziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZPRZY

172 (37,89%)

Okręg 7

Rozprza ul. Kościuszki, Nowa, Wąska, Legionów Polskich, Rynek Piastowski, Parkowa, Al. 900 - lecia, Kolejowa, Polna, Nowowiejska, Kamienna, Północna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Marcin Skrobek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

152 (43,68%)

Krzysztof Biegański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA

196 (56,32%)

Okręg 8

Bazar, Kęszyn, Dzięciary, Magdalenka, Kisiele, Pieńki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teodozja Maria Pawłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

126 (35,20%)

Anna Pawłowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

135 (37,71%)

Artur Tomasz Wójcik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (27,09%)

Okręg 9

Ignaców, Cekanów, Romanówka, Stefanówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Piątek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

151 (43,77%)

Grzegorz Maciej Szymański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

136 (39,42%)

Joanna Elżbieta Suwart

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA

58 (16,81%)

Okręg 10

Longinówka, Janówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Jan Gemel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA

0 (0,00%)

Okręg 11

Milejów, Milejowiec, Łazy Duże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Marek Matuszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

237 (63,20%)

Krzysztof Krajewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

138 (36,80%)

Okręg 12

Bagno, Łochyńsko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Katarzyna Ryżewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

118 (43,38%)

Agata Bartkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA

154 (56,62%)

Okręg 13

Rajsko Małe, Lubień

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Sowa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

110 (42,64%)

Stanisław Jacek Rębeliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA

148 (57,36%)

Okręg 14

Straszów, Straszówek, Zmożna Wola, Rajsko Duże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Alicja Jeż

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

129 (43,29%)

Małgorzata Wiesława Nowakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA

169 (56,71%)

Okręg 15

Mierzyn, Kolonia Mierzyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Krzysztof Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

112 (31,20%)

Małgorzata Maria Olczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

171 (47,63%)

Dariusz Sylwester Kaniowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (21,17%)