Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Górzyca

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Górzyca: Górzyca : Osiedle Kwiatowe: nr 12, 14, 18 oraz ulice: Dębowa, Klonowa, Lipowa, miejscowość Owczary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Romuald Chwiałkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

45 (46,88%)

Adrian Sulmiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA PRACA

51 (53,13%)

Okręg 2

Sołectwo Górzyca: Górzyca Osiedle Kwiatowe: nr 2, 4 , 6 , 8, 10, 16 , ul. Wolności 1, 1A - 1B

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Grzesiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwo Górzyca: Górzyca ulice: Jaśminowa, Polna, Reja, Różana, Rzepińska, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Dębiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

106 (56,38%)

Urszula Wanda Fronk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

82 (43,62%)

Okręg 4

Sołectwo Górzyca: Górzyca ulice: Kolejowa, Wolności od nr 2 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Józef Krupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Górzyca: Górzyca ulice: 1 Maja, Parkowa, Kostrzyńska, Robotnicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Paweł Bańka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

90 (90,91%)

Jan Józef Dubacki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

9 (9,09%)

Okręg 6

Sołectwo Górzyca: Górzyca ulice: Ceglana, Narutowicza, Odrzańska, Ogrodowa, Chyrzyno Osada, miejscowość Ługi Górzyckie i ul. Stacja PKP, miejscowość Żabczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Magdalena Lenard

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Czarnów ulice: Cmentarna, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Mickiewicza, Plac Wolności, Stańska, Środkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Jęczmienny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo Czarnów ulice: Kolejowa, Kopernika, Królowej Jadwigi, Polna, Strzelecka, Leśna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisława Urban

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Stańsk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Blanka Ewa Kwiek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

25 (30,86%)

Stanisław Kwiek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

56 (69,14%)

Okręg 10

Sołectwo Żabice: Żabice ulice: 1 Maja, Akacjowa, Mickiewicza, Żabia, Spokojna, miejscowość Spudłów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Jolanta Syktus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

74 (72,55%)

Klaudia Roksana Filipowicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

28 (27,45%)

Okręg 11

Sołectwo Żabice: Żabice ulice: Cmentarna, Dolna, Górna, Kostrzyńska, Królowej Jadwigi, Lipowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Bryl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Laski Lubuskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Wontor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Radówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Palmowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

26 (52,00%)

Edward Szary

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE DOBRO DLA NASZEJ WIOSKI"

24 (48,00%)

Okręg 14

Sołectwo Pamięcin od Nr 1 do Nr 47

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Cieślak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo Pamięcin od Nr 48 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Raźny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”

0 (0,00%)