Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nieborów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Kompina, sołectwo Patoki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Ignacy Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

37 (16,02%)

Małgorzata Barbara Bolimowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI KOMPINA I PATOKI

194 (83,98%)

Okręg 2

Sołectwo Bednary-Kolonia, część sołectwa Bednary z ulicami: Dworcowa, Graniczna, Kolejowa, Leśna, 10 Pułku Piechoty, Ogrodowa, Osiedlowa, Ruda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Papiernik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

0 (0,00%)

Okręg 3

Część sołectwa Bednary z ulicami: Aleja Legionów Polskich, Armii Krajowej, Bitwy nad Bzurą, Gościniec, Kwiatowa, Mostowa, Skalna, Spacerowa, Szkolna, Zachodnia, sołectwo Janowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Justyna Haczykowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

90 (27,95%)

Tomasz Grzegorz Baczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

232 (72,05%)

Okręg 4

Część sołectwa Nieborów z ulicami: Aleja Legionów Polskich, Aleja Lipowa od nr 102 do nr 160, Brzozowa, Chmielna, Cicha, Heleny Radziwiłłowej, Michała Piotra Radziwiłła, Klonowa, Kwiatowa, Łąkowa, Łowicka, Projektowa, Północna, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, Zachodnia, Zielna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Wierzbicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

123 (51,04%)

Włodzimierz Tomczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

118 (48,96%)

Okręg 5

Część sołectwa Nieborów z ulicami: Aleja Lipowa od nr 1 do nr 92, Akacjowa, Chyleniecka, Janusza Radziwiłła, Karola Boreckiego, Krótka, Leśna, Migdałowa, Miodowa, Osiedlowa, Polna, Spacerowa, Wilhelma Kotarbińskiego, Wschodnia, Wspólna, sołectwo Piaski.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Sławomir Makowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

101 (57,06%)

Grzegorz Sławomir Odolczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (42,94%)

Okręg 6

Sołectwo Sypień, sołectwo Karolew, sołectwo Julianów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Werle

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

105 (51,98%)

Grażyna Korbień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (48,02%)

Okręg 7

Część sołectwa Mysłaków z ulicami: Adama Mickiewicza, Brzozówek, Fryderyka Chopina, Marii Dąbrowskiej, Graniczna, Jabłoniowa, Janówek, Marii Konopnickiej, Łowicka, Malinowa, Stanisława Moniuszki, Mostowa, Nowowiejska, Polna, Radosna, Rybacka, Wspólna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Pudłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo Arkadia, część sołectwa Mysłaków z ulicami: Dąbrówek, Kolejowa, Łąkowa, Piaskowa, Skierniewicka, Słoneczna, Strażacka, Szkolna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Szkup

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

170 (46,83%)

Tomasz Pruk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

193 (53,17%)

Okręg 9

Część sołectwa Bobrowniki od nr 1 do nr 150

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Paweł Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

213 (74,74%)

Stefan Jan Bystroński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (25,26%)

Okręg 10

Część sołectwa Bobrowniki od nr 151 do nr 272A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Siatkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

128 (48,12%)

Barbara Teresa Kostusiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

138 (51,88%)

Okręg 11

Sołectwo Dzierzgów, sołectwo Michałówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Józef Jaworski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

99 (50,77%)

Krzysztof Kubel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (49,23%)

Okręg 12

Sołectwo Chyleniec, sołectwo Bełchów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusława Tomczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

171 (51,20%)

Jan Pierzankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

89 (26,65%)

Tadeusz Bakalarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (22,16%)

Okręg 13

Część sołectwa Bełchów Osiedle z ulicami: Broniewskiego, Brzozowa, Cicha, Graniczna, Kilińskiego, Kościuszki, Leśna, 1 Maja, Mickiewicza, Miodowa, Narutowicza, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Sosnowa, Szklana, Reymonta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Roman Zimny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

232 (53,70%)

Andrzej Krokocki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

200 (46,30%)

Okręg 14

Część sołectwa Bełchów Osiedle z ulicami: Dworcowa, Chopina, Ogrodowa, Piaskowa, Przemysłowa, Polna, Różana, Ruciana, Słoneczna, Skłodowskiej, Szkolna, Żeromskiego.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Sekuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

170 (48,02%)

Henryk Bakalarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

184 (51,98%)

Okręg 15

Sołectwo Dzierzgówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Osóbka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBORÓW

0 (0,00%)