Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Tworóg

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Tworóg – ulice: Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Głowackiego, Jodłowa, Lipowa, Młyńska, Ulica Na Niwach, Polna, Ptasia, Renarda, Składowa, Skowronków, Słoneczna, Słowików, Sosnowa, Świniowicka, Wierzbowa, Kolejowa, Spokojna, Kotowska, Tarnogórska, Lubliniecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Jan Mika

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE

38 (13,29%)

Piotr Ryszard Wróbel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

88 (30,77%)

Marcin Hubert Potempa

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

132 (46,15%)

Dawid Alojzy Kocurek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (9,79%)

Okręg 2

Sołectwo Tworóg – ulice: Grunwaldzka, Kopernika, Zamkowa, Dolna, Graniczna, Karola Miarki, Prosta, Równoległa, Skośna, Wąska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabela Klaudia Fuchs

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE

30 (16,04%)

Kornelia Małgorzata Rabczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

96 (51,34%)

Karina Maria Samol

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

61 (32,62%)

Okręg 3

Sołectwo Tworóg – ulice: Kościuszki, Leśna, Czesława Niemena, Kazimierza Pułaskiego, Powstańców Śląskich, Plac Wolności, Krótka, Szkolna, Wrzosowa, Kochanowskiego, Jankowskiego, Górna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Edward Chmiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

93 (38,43%)

Krzysztof Andrzej Gerlich

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

149 (61,57%)

Okręg 4

Sołectwo Tworóg – ulice: Adama Asnyka, Kościelna, Krasińskiego, Mickiewicza, Nowa, Mikołaja Reja, Słowackiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Józef Sobania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

158 (61,72%)

Justyna Stanisława Filip-Ferdin

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

98 (38,28%)

Andrzej Józef Matysek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0%)

Okręg 5

Sołectwo Koty-ulice: Klonowa, Leśna, Ogrodowa, Piaskowa, Potępska, Sosnówka, Tarnogórska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Maria Głowacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

125 (74,40%)

Irena Maria Jonecko

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

43 (25,60%)

Okręg 6

Sołectwo Koty-ulice: Lubliniecka, Polna, Pusta Kuźnica, Sikorek, Starowiejska, Stawowa, Studzienna, Szkolna, Szpaków, Topolowa, Wiejska, Księdza Henryka Gawelczyka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Krzysztof Wandzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

95 (60,90%)

Katarzyna Agnieszka Kryszkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

61 (39,10%)

Okręg 7

Sołectwo Nowa Wieś Tworoska: Wiejska nr nieparzyste, Łąkowa, Tylna, Zacisze, Malinowa, Olchowa, Leśniczówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Jerzy Rekus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

52 (35,14%)

Regina Monika Mika

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

96 (64,86%)

Okręg 8

Sołectwo Nowa Wieś Tworoska Wiejska nr parzyste, Piaskowa, Borówkowa, Makowa, Wiśniowa, Jagodowa, Kalinowa, Poziomkowa, Grzybowa, Jeżynowa, Wrzosowa, Jaśminowa, Słonecznikowa, Stokrotek, Chabrowa, Fiołkowa, Brynkowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Reinhard Siegfried Schygulla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

67 (31,46%)

Danuta Kwiryna Elwart

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

146 (68,54%)

Okręg 9

Sołectwo Hanusek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Maria Czierpka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

108 (49,09%)

Piotr Paweł Zientek

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

43 (19,55%)

Henryk Wiktor Zając

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (31,36%)

Okręg 10

Sołectwo Boruszowice-ulice: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Jedności, Nowy Świat, Obrońców Pokoju, Składowa, Słowiańska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Maria Żyłka

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE

26 (13,47%)

Piotr Krzysztof Jaruszowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

94 (48,70%)

Stefan Konrad Jarząbek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA

44 (22,80%)

Jerzy Wincenty Gatys

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (15,03%)

Okręg 11

Sołectwo Boruszowice-ulice: Braci Wolko, Brzozowa, Cicha, Jasna, Kaletańska, Łączności, Modrzewiowa, Sosnowa, Szkolna, Świerkowa, Romualda Traugutta, Zielona; Sołectwo Mikołeska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Edward Łuczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Brynek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Urszula Pryk

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE

88 (41,90%)

Grzegorz Maciej Chęciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

55 (26,19%)

Janusz Stanisław Kaszuba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (31,90%)

Okręg 13

Sołectwo Połomia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Paschalis Szotek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

42 (20,19%)

Anna Elżbieta Grzelak

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

91 (43,75%)

Józef Zawidlak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (36,06%)

Okręg 14

Sołectwo Wojska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kornelia Renata Cyba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo Świniowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Klaudiusz Ludwik Wieder

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE

87 (48,60%)

Lucjan Teodor Sus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG

92 (51,40%)