Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łęka Opatowska

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Biadaszki: Biadaszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Olbrych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Kuźnica Słupska: Kuźnica Słupska, Stogniew, Sołectwo Zmyślona Słupska: Zmyślona Słupska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Maciej Jeziorny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

81 (71,68%)

Patrycja Anna Chrobot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROGALEWSKI”

32 (28,32%)

Okręg 3

Sołectwo Lipie: Lipie, Sołectwo Szalonka: Szalonka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Osada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

106 (63,86%)

Dorota Holka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROGALEWSKI”

60 (36,14%)

Okręg 4

Sołectwo Łęka Opatowska: Łęka Opatowska: ul. Akacjowa od nr 1 do nr 25, ul. Kościelna, ul. Nowa, ul. Parcelowa, ul. Parkowa, ul. Prosta, ul. Krótka, ul. Skośna, ul. Spacerowa, ul. Szkolna, ul. Jasna, ul. Polna, ul. Rakowska, ul. Łąkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Kasprzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

81 (52,94%)

Henryk Piotr Rogalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROGALEWSKI”

72 (47,06%)

Okręg 5

Sołectwo Łęka Opatowska: Łęka Opatowska: ul. Jarzębinowa, ul. Kwiatowa, ul. Słoneczna, ul. Tęczowa, ul. Wrzosowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Flaczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

75 (42,86%)

Mateusz Sroka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROGALEWSKI”

100 (57,14%)

Okręg 6

Sołectwo Łęka Opatowska: Łęka Opatowska: ul. Akacjowa od nr 26 do nr 36B, ul. Brukowa, ul. Dworcowa, ul. Kępińska, ul. Kolejowa, ul. Kręta, ul. Lipowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Bartosik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

58 (50,43%)

Magdalena Maria Osada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROGALEWSKI”

57 (49,57%)

Okręg 7

Sołectwo Opatów: Opatów: ul. Poznańska od nr 1 do nr 30, ul. Bolesławiecka, ul. Katowicka, ul. Lipowa, ul. Niska, ul. Parkowa, ul. Słoneczna, ul. Spokojna, ul. Wiatrakowa, ul. Żabia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Marek Adamski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

120 (68,97%)

Aneta Elżbieta Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROGALEWSKI”

54 (31,03%)

Okręg 8

Sołectwo Opatów: Opatów: ul. Poznańska od nr 31 do nr 68A, ul. Kępińska, ul. Ks. Antoniego Zarzyckiego, ul. Ks. Wojciecha Sierakowskiego, ul. Przedszkolna, ul. Radosna, ul. Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Wanda Szczepańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Opatów: Opatów: ul. Poznańska od nr 69 do nr 112, ul. Adama Mickiewicza, ul. Bolesława Prusa, ul. Brzozowa, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Marii Konopnickiej, ul. Mikołaja Reja, ul. Sosnowa, ul. Władysława Reymonta, ul. Wisławy Szymborskiej

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Rybak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Opatów: Opatów: ul. Pogodna, ul. Polna, ul. Spacerowa, ul. Szpot

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Walenty Wielgoś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

126 (79,75%)

Maciej Piotr Wierzba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROGALEWSKI”

32 (20,25%)

Okręg 11

Sołectwo Piaski: Piaski, Opatowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Kwaśnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Raków: Raków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Stanisław Pacyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

110 (50,93%)

Przemysław Tomasz Durlej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROGALEWSKI”

106 (49,07%)

Okręg 13

Sołectwo Marianka Siemieńska: Marianka Siemieńska, Sołectwo Siemianice: Siemianice: ul. Kasztanowa, ul. Kościelna, ul. Słoneczna, ul. Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Franciszek Skotnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

148 (75,90%)

Agata Maria Rybak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROGALEWSKI”

47 (24,10%)

Okręg 14

Sołectwo Siemianice: Siemianice: ul. Boczna, ul. Chróścińska, ul. Cicha, ul. Czereśniowa, ul. Nad Pratwą, ul. Poznańska, ul. Szembeków, ul. Szkolna, ul. Zielona, ul. Zimna, ul. Żabia, Granice, Klasak, Wesoła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emilia Poprawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

109 (56,19%)

Jacek Tadeusz Markiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROGALEWSKI”

85 (43,81%)

Okręg 15

Sołectwo Trzebień: Trzebień

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Jerczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOPISA

0 (0,00%)