Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Radomsko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ul.: Aleje Jana Pawła II, A. Słonimskiego, Bugaj, Brzozowa, Chłodna, Cicha, Gazowa, Daleka, Fabianiego, Gen. W. Sikorskiego od nr 1 do nr 29 (nieparzyste) i od nr 82 (parzyste) do końca, Gęsia, Grodzka, H. Wieniawskiego, I. Paderewskiego, Jachowicza, Jaworowa, Joselewicza, Junaków, Kalinowa, Kolejowa, Kilińskiego, Konarskiego, Kościuszki, Krakowska od nr 1 do nr 27 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 10 (parzyste), Krańcowa, Krótka, Krzywa, Lipowa, Malinowa, Miodowa, Mickiewicza, Narutowicza od nr 1 do nr 13 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 40 (parzyste), Niecała, Nowa, Piastowska od nr 3 do nr 15 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 8 (parzyste), Prymasa Wyszyńskiego, Piaskowa, Plac 3 Maja, Porzeczkowa, Przedborska, Przyszkolna, Pszenna, Pusta, Rolna, Rabina Szlomo Rabinowicza, Reymonta, Sanicka, Skoczyńskiego, Słoneczna, Słowicza, Sokola, Sportowa, Staszica, Stodolna, Stroma, Szkolna, Ściegiennego, Tysiąclecia, Warszyca, Wąska, Wierzbowa, Willowa, Wilsona, Wiśniowa, Wodna, Wschodnia, Zakątna, Źródlana, Żeromskiego, Żwirowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Janusz Piotr Taranek
    31 (0,72%)
  2. 1 Artur Henryk Werner
    145 (3,39%)
  3. 3 Izabela Maria Michnowska
    30 (0,70%)
  4. 6 Joanna Przybylska
    45 (1,05%)
  5. 2 Grzegorz Minecki
    306 (7,15%)
  6. 7 Tomasz Milc
    32 (0,75%)
  7. 5 Katarzyna Agnieszka Łakoma
    84 (1,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Krzysztof Dratwiński
    303 (7,08%)
  2. 2 Mirosław Marek Moliński
    39 (0,91%)
  3. 3 Beata Joanna Kosmala
    17 (0,40%)
  4. 4 Beata Turek
    18 (0,42%)
  5. 7 Robert Paweł Kucharski
    55 (1,29%)
  6. 5 Renata Irena Siwek
    17 (0,40%)
  7. 6 Aleksander Krawczyk
    8 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wioletta Anna Pal
    377 (8,81%)
  2. 2 Grzegorz Szymon Skalik
    59 (1,38%)
  3. 3 Jolanta Piechowicz
    221 (5,16%)
  4. 7 Dorota Teresa Solarik
    17 (0,40%)
  5. 4 Radosław Leszek Noremberg
    35 (0,82%)
  6. 5 Julita Jadwiga Lewandowska
    26 (0,61%)
  7. 6 Włodzimierz Marek Kulikiewicz
    2 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jolanta Ewa Kutermacha
    8 (0,19%)
  2. 5 Dorota Urszula Górazda
    8 (0,19%)
  3. 1 Mateusz Kacper Siciński
    47 (1,10%)
  4. 2 Patryk Piotr Aksman
    20 (0,47%)
  5. 3 Bożena Barbara Gajewska
    10 (0,23%)
  6. 6 Bartosz Michał Ślifirski
    4 (0,09%)
  7. 7 Mariola Wiesława Wawryka
    59 (1,38%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jakub Tomasz Buchalski
    185 (4,32%)
  2. 4 Agnieszka Monika Kostrzewa
    74 (1,73%)
  3. 6 Małgorzata Idzikowska
    79 (1,85%)
  4. 2 Dariusz Andrzej Kopeć
    378 (8,83%)
  5. 1 Dorota Maria Sujka
    279 (6,52%)
  6. 7 Mariusz Zbigniew Rozpędzki
    62 (1,45%)
  7. 3 Tomasz Maciej Skalski
    37 (0,86%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Renata Monika Stanisławska
    97 (2,27%)
  2. 5 Paulina Jolanta Zych
    16 (0,37%)
  3. 3 Grzegorz Adam Zaucha
    8 (0,19%)
  4. 6 Cezary Nowicki
    14 (0,33%)
  5. 2 Jadwiga Mieczysława Stankiewicz
    34 (0,79%)
  6. 7 Wojciech Krzysztof Mielczarek
    29 (0,68%)
  7. 4 Anna Lucyna Ring
    8 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Jacek Paplicki
    41 (0,96%)
  2. 7 Patrycja Małgorzata Kuśmierek
    88 (2,06%)
  3. 6 Jolanta Barbara Bąkowicz
    26 (0,61%)
  4. 4 Monika Izabela Domagalska
    71 (1,66%)
  5. 2 Arkadiusz Antoni Chybalski
    246 (5,75%)
  6. 1 Bartłomiej Wojciech Biskup
    320 (7,48%)
  7. 3 Jacenty Andrzej Olszewski
    61 (1,43%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Waldemar Stanisław Szwedowski
    67 (1,57%)
  2. 4 Mirosław Zdzisław Błasiak
    18 (0,42%)
  3. 5 Maria Anna Kurek
    6 (0,14%)
  4. 2 Krystyna Henryka Gzik
    8 (0,19%)
  5. 3 Marian Krzysztof Grotowski
    4 (0,09%)

Okręg 2

ul.: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Borówkowa, Dąbrówki, Gidelska, Jagiellońska od nr 2 (parzyste) do końca i od 9 (nieparzyste) do końca, Jagodowa, Jodłowa, Kazimierza Wielkiego, Krakowska od nr 138 do końca, Leszka Czarnego, Leśników, Ładna, Marii Dąbrowskiej, Mieszka I, Modrzewiowa, Owocowa, Partyzancka, Piastowska od nr 17 (nieparzyste) do końca i od nr 10 do nr 28 (parzyste), Piękna, Podleśna, Poziomkowa, R. Siemiradzkiego, Stara Droga od nr 91 (nieparzyste) i od nr 102 (parzyste) do końca, Starowiejska, Strażacka, Strzałkowska, Świętej Jadwigi Królowej, Torowa, Widok, Władysława Hermana, Władysława Łokietka, Zimna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Ferenc
    644 (10,94%)
  2. 2 Radosław Bolesław Rączkowski
    140 (2,38%)
  3. 3 Gabriela Zofia Janiszewska
    18 (0,31%)
  4. 5 Małgorzata Grażyna Borek
    40 (0,68%)
  5. 4 Jakub Paweł Cieślik
    101 (1,72%)
  6. 6 Karolina Anna Turowska
    18 (0,31%)
  7. 8 Izabela Anna Puzanów
    33 (0,56%)
  8. 7 Andrzej Marek Siewier
    79 (1,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Danuta Róża Zawadzka
    202 (3,43%)
  2. 3 Ewa Kowalczyk
    59 (1,00%)
  3. 1 Beata Lidia Kowalska
    372 (6,32%)
  4. 4 Agnieszka Elżbieta Frontczak
    18 (0,31%)
  5. 5 Katarzyna Ewa Przerada
    56 (0,95%)
  6. 8 Robert Czesław Kaczyński
    76 (1,29%)
  7. 6 Sławomir Robert Broniszewski
    24 (0,41%)
  8. 7 Czesław Sławomir Gonera
    39 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL

kandydatliczba głosów

  1. 6 Katarzyna Ewa Stępień
    20 (0,34%)
  2. 1 Łukasz Mirosław Walas
    115 (1,95%)
  3. 2 Elżbieta Magdalena Sękowska
    68 (1,16%)
  4. 3 Marek Czesław Sobczyk
    76 (1,29%)
  5. 5 Marcin Konrad Kukulski
    39 (0,66%)
  6. 7 Jacek Wojciech Niegardowski
    33 (0,56%)
  7. 4 Barbara Emilia Leszczyńska
    29 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Joanna Katarzyna Sybis-Zarębska
    65 (1,10%)
  2. 1 Dawid Wawryka
    447 (7,59%)
  3. 5 Aleksandra Kinga Dobrowolska
    6 (0,10%)
  4. 6 Aneta Elżbieta Ciastko
    21 (0,36%)
  5. 4 Paweł Mirosław Flakowski
    12 (0,20%)
  6. 3 Maciej Mikołaj Krajewski
    23 (0,39%)
  7. 7 Ewa Krystyna Bugała
    2 (0,03%)
  8. 8 Ksawery Dariusz Olczyk
    14 (0,24%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Paweł Więcek
    921 (15,65%)
  2. 2 Łukasz Beniamin Nita
    28 (0,48%)
  3. 6 Anna Ewa Cichocka
    25 (0,42%)
  4. 3 Anna Ewa Zielińska
    80 (1,36%)
  5. 4 Justyna Magdalena Tarnacka
    14 (0,24%)
  6. 5 Piotr Szymon Lisowski
    82 (1,39%)
  7. 8 Daniel Piotr Dudek
    30 (0,51%)
  8. 7 Jarosław Grzegorz Zacharewicz
    218 (3,70%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kinga Patrycja Figa
    11 (0,19%)
  2. 3 Krzysztof Jan Karasek
    17 (0,29%)
  3. 2 Beata Elżbieta Kipigroch
    58 (0,99%)
  4. 1 Grzegorz Adam Grabny
    107 (1,82%)
  5. 4 Anna Bożena Osińska
    14 (0,24%)
  6. 7 Krzysztof Maciej Grabarczyk
    9 (0,15%)
  7. 6 Mirosław Krzysztof Warcicki
    41 (0,70%)
  8. 8 Jolanta Elżbieta Zawisza
    21 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Izabela Raksa
    66 (1,12%)
  2. 3 Małgorzata Anna Wegner
    162 (2,75%)
  3. 8 Mateusz Edward Knychalski
    49 (0,83%)
  4. 7 Klaudia Barbara Stanowska
    18 (0,31%)
  5. 1 Tadeusz Wacław Kubak
    396 (6,73%)
  6. 2 Andrzej Kucharski
    488 (8,29%)
  7. 4 Artur Paweł Ligęza
    89 (1,51%)
  8. 5 Nina Maria Łukowska
    53 (0,90%)

Okręg 3

ul.: Anny Walentynowicz, Aristide Merloniego, Armii Krajowej, Baczyńskiego, Bażantów, Bełchatowska, Błogosławionej Karoliny Kózkówny, Bohomolca, Brzeźnicka od nr 21 do nr 49 i od nr 69 (nieparzyste) do końca i od nr 20 do nr 26 i od nr 124 (parzyste) do końca, Budowlanych, Chabrowa, Ciepła, Częstochowska, Czyżykowa, Dobra, Energetyków, Fredry, Generała Andersa, Geodetów, Gerwazego, Gliniana, Grzybowa, Gryczana, Harcerska, Jacka Soplicy, Jagiellońska od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Jałowcowa, Jana Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Janusza Korczaka, Jankiela, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jerzego Sadka, Kasztelańska, Kmicica, Kombatancka, Konopnickiej, Kościelna, Krakowska od nr 29 do nr 137 (nieparzyste) i od nr 12 do nr 136 (parzyste), Królowej Marysieńki, Księdza Kordeckiego, Księdza Zenobiusza Łabusia, Ks. Antoniego Turleja, Ks. Skorupki, Księżycowa, Kukuczki, Lawendowa, Leśna, Letnia, Łabędzia, Łowiecka, Łódzka, Makuszyńskiego, Mazowiecka, Miła, Młodzieżowa, Mokra, Nadrzeczna, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Pana Tadeusza, Piastowska nr 1, Piłsudskiego, Piwna, Podkomorzego, Portowa, Protazego, Przedsiębiorców, Pułaskiego, Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, Rotmistrza W. Pileckiego, Rumiankowa, Równa, Różana, Sadowa, Sienkiewicza, Sierakowskiego, Sosnowa, Spacerowa, Spółdzielcza, Staffa, Stara Droga od nr 1 do nr 89 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 100 (parzyste), Stefana Batorego, Stobiecka, Stolarzy, Sucha, Szarych Szeregów, Śląska, Świętego Rocha od nr 27 (nieparzyste) i od nr 70 (parzyste) do końca, Targowa, Tatarska, Telimeny, Unii Europejskiej, Wojskiego, Wrzosowa, Wymysłowska, Wypoczynkowa, Zamkowa, Zacisze, Zajazd, Zaścianek, Zielna, Zielona, Żołnierzy Górników, Żurawia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Sławomir Stefan Węgrzyński
    183 (3,87%)
  2. 4 Paweł Robert Łopusiński
    47 (1,00%)
  3. 6 Barbara Grażyna Sobczyk
    15 (0,32%)
  4. 2 Sebastian Rafał Krawczyk
    43 (0,91%)
  5. 3 Czesława Bożenna Oziębała
    85 (1,80%)
  6. 1 Jadwiga Bogumiła Łysik
    348 (7,37%)
  7. 5 Bożena Barbara Kowalczyk
    27 (0,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Władysław Otoliński
    480 (10,16%)
  2. 2 Tomasz Kornacki
    321 (6,80%)
  3. 4 Ewa Anna Kaczmarczyk
    20 (0,42%)
  4. 6 Alicja Angelika Czarnecka
    24 (0,51%)
  5. 7 Joanna Edyta Garbaciak
    26 (0,55%)
  6. 3 Robert Przemysław Warda
    90 (1,91%)
  7. 5 Sebastian Piotr Kędra
    47 (1,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Zdzisław Lewandowski
    244 (5,17%)
  2. 2 Zbigniew Wojciech Piechowicz
    112 (2,37%)
  3. 3 Marzena Henryka Malicka
    53 (1,12%)
  4. 7 Mieczysław Kazimierz Zyskowski
    142 (3,01%)
  5. 5 Krzysztof Paweł Tutaj
    11 (0,23%)
  6. 4 Joanna Agnieszka Szczukocka
    49 (1,04%)
  7. 6 Dominika Anna Dryja
    33 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Katarzyna Radziejewska
    15 (0,32%)
  2. 2 Jadwiga Barbara Drzewowska
    10 (0,21%)
  3. 5 Jakub Jan Łańczak
    1 (0,02%)
  4. 1 Agnieszka Ewa Biedrzycka
    175 (3,71%)
  5. 3 Wiesław Władysław Waryś
    8 (0,17%)
  6. 7 Anita Agnieszka Rutkowska
    30 (0,64%)
  7. 6 Jakub Włodzimierz Karbownik
    10 (0,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Maria Owczarek
    45 (0,95%)
  2. 1 Jakub Jędrzejczak
    411 (8,70%)
  3. 3 Justyna Honorata Siewior-Starczyk
    101 (2,14%)
  4. 2 Paweł Henryk Pichit
    258 (5,46%)
  5. 6 Barbara Joanna Leszczyńska
    19 (0,40%)
  6. 5 Władysław Marian Handydraj
    19 (0,40%)
  7. 7 Paulina Anna Grotowska
    21 (0,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dawid Krystian Przystański
    30 (0,64%)
  2. 5 Jacek Wojciech Migodziński
    11 (0,23%)
  3. 1 Karolina Joanna Nowerska
    116 (2,46%)
  4. 2 Artur Tadeusz Dłubak
    54 (1,14%)
  5. 6 Beata Małgorzata Kaczmarczyk
    13 (0,28%)
  6. 4 Mateusz Płaszczyński
    11 (0,23%)
  7. 7 Karolina Maria Skalik
    20 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Piotr Grzegorz Kaczmarczyk
    38 (0,80%)
  2. 7 Beata Grażyna Wąsowicz
    30 (0,64%)
  3. 5 Ewa Szczepańska
    87 (1,84%)
  4. 4 Dorota Bronisława Wolska
    72 (1,52%)
  5. 2 Krzysztof Paweł Surmacki
    145 (3,07%)
  6. 1 Piotr Henryk Lewandowski
    409 (8,66%)
  7. 3 Adam Paweł Skalik
    164 (3,47%)

Okręg 4

ul.: Akacjowa, Aleksandra Kamińskiego, Architektów, Asnyka, Batalionów Chłopskich, Bema, Bolesława Leśmiana, Bratkowa, Broniewskiego, Brzeźnicka od nr 28 do nr 122 (parzyste) i od nr 51 do nr 67 (nieparzyste), Chopina, Czerwone Maki, Danuty Siedzikówny, Dembowskiego, Dobryszycka, Dolna, Duńska, Dzielnicowa, Gen. Stanisława Maczka, Gen. W. Sikorskiego od nr 2 do nr 80 (parzyste), Falista, Generała Okulickiego, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Generała Grota Roweckiego, Gołębia, Górnickiego, Graniczna, Heweliusza, Hubala, Ignacego Krasickiego, Inwestycyjna, Jeżynowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konwaliowa, Kopernika, Kopiec, Kotarbińskiego, Kraszewskiego, Krokusowa, Królowej Bony, Krucza, Księdza Bronisława Predera, Księdza Karola Kościowa, Księdza Popiełuszki, Kusocińskiego, Kwiatowa, Lazurowa, 11 Listopada, Łączna, Łąkowa, Łukasińskiego, Macieja Rataja, Malutka, Matejki, Miłaczki, M. Kolbe, Młodzowska, Mochnackiego, Moniuszki, Narodowych Sił Zbrojnych, Narutowicza od nr 15 (nieparzyste) do końca i od nr 42 (parzyste) do końca, Niezapominajki, Niska, Norwida, Obrońców Westerplatte, Odległa, Orkana, Orzeszkowej, Osiedlowa, Pajdaka, Parkowa, Pasieczna, Piramowicza, Pogodna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa, Poprzeczna, Północna, Przemysłowa, Prusa, Raciborskiego, Radosna, Reja, Robotnicza, Romana Dmowskiego, Sklepowa, Skłodowskiej, Słowackiego, Skrajna, S. Przybyszewskiego, Spokojna, Stanisława Wyspiańskiego, Stawowa, Stokrotki, Sucharskiego, Śniadeckiego, Śliska, Świętego Rocha od nr 1 do nr 25 (nieparzyste) i od nr 2 do 68 (parzyste), Świętej Rozalii, Tadka Jasińskiego, Topolowa, Traktorowa, Transportowa, Traugutta, Tuwima, Warszawska, Wesoła, Widna, Wiejska, Wierzyńskiego, Wincentego Witosa, Wiosenna, Włościańska, Wojska Polskiego, Wrotki, Wróblewskiego, Wspólna, Zachodnia, Zgoda, Ziołowa, Zofii Nałkowskiej, Żwirki, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomira Sara Szyler
    26 (0,61%)
  2. 4 Grzegorz Gonera
    30 (0,70%)
  3. 3 Barbara Nieznańska-Drozdek
    58 (1,35%)
  4. 5 Agnieszka Jędrzejczyk
    61 (1,42%)
  5. 6 Arkadiusz Grzywna
    43 (1,00%)
  6. 1 Paweł Kałdoński
    471 (10,99%)
  7. 2 Kamil Paweł Bugdal
    206 (4,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dorota Beata Zagórowicz
    11 (0,26%)
  2. 1 Jacek Gębicz
    350 (8,17%)
  3. 2 Sławomir Piotr Kowalczyk
    116 (2,71%)
  4. 4 Piotr Adam Mielczarek
    125 (2,92%)
  5. 5 Ewelina Maria Ciastko
    47 (1,10%)
  6. 7 Artur Wiesław Waloszczyk
    41 (0,96%)
  7. 3 Ewelina Anna Wójcik
    28 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL

kandydatliczba głosów

  1. 2 Cezary Rafał Krawczyk
    26 (0,61%)
  2. 7 Marek Tarnowski
    30 (0,70%)
  3. 1 Katarzyna Ciupa
    80 (1,87%)
  4. 3 Jadwiga Maria Borowiecka-Grzywacz
    63 (1,47%)
  5. 4 Justyna Barbara Ciupińska
    19 (0,44%)
  6. 5 Włodzimierz Buliński
    32 (0,75%)
  7. 6 Barbara Elżbieta Kawczak
    16 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Barbara Zofia Ciosk
    3 (0,07%)
  2. 4 Dominik Eryk Bujak
    11 (0,26%)
  3. 7 Adrian Stefan Ciastko
    27 (0,63%)
  4. 3 Iwona Stanisława Dryja
    6 (0,14%)
  5. 2 Robert Paweł Koper
    15 (0,35%)
  6. 1 Zbigniew Grzegorz Danielski
    58 (1,35%)
  7. 6 Julia Karolina Lasoń
    18 (0,42%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jolanta Kiełkowicz
    26 (0,61%)
  2. 1 Rafał Jacek Dębski
    851 (19,86%)
  3. 7 Michał Andrzej Dryja
    27 (0,63%)
  4. 6 Marcin Knysak
    12 (0,28%)
  5. 2 Katarzyna Maria Wośko
    163 (3,80%)
  6. 5 Luiza Małgorzata Boczek-Rogulka
    50 (1,17%)
  7. 3 Aleksandra Alicja Warnke-Mazur
    104 (2,43%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Iwona Barbara Staszewska
    19 (0,44%)
  2. 5 Marek Roman Drzazga
    16 (0,37%)
  3. 1 Dorota Elżbieta Herczyk
    50 (1,17%)
  4. 3 Jerzy Wacław Stasiewicz
    26 (0,61%)
  5. 4 Magdalena Ewelina Duda
    15 (0,35%)
  6. 7 Katarzyna Ewa Gąsiorek
    8 (0,19%)
  7. 6 Lech Władysław Jędrzejczyk
    27 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Angelika Paulina Stępień
    101 (2,36%)
  2. 6 Adam Wojciech Ślęzak
    32 (0,75%)
  3. 2 Maja Magdalena Garbiec
    162 (3,78%)
  4. 1 Daniel Marek Serwa
    328 (7,66%)
  5. 3 Paweł Rudaś
    140 (3,27%)
  6. 7 Sławomir Bogusław Przybyłowicz
    61 (1,42%)
  7. 5 Aleksandra Kajetana Domagalska
    49 (1,14%)