Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Trzebiel

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Trzebiel: ul. Tuplicka , ul. Kałki Górne, ul. Szkolna, ul. Brzozowa, ul. Strzelecka, ul. Lipowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Sielecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

87 (54,04%)

Franciszek Maciejak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

74 (45,96%)

Okręg 2

Trzebiel: ul. Kościuszki, ul. Stefana Batorego, ul. Polna, ul. Środkowa, ul. Parkowa, ul. Cmentarna, ul. Słowackiego, ul. Akacjowa, ul. 20 Lutego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Stanisław Haracz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

118 (63,10%)

Anna Maria Pawlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

69 (36,90%)

Okręg 3

Trzebiel: ul. Żarska, ul. Młyńska, ul. Rynek, ul. Rynkowa, ul. Sienkiewicza, ul. Słoneczna, ul. Warszawska, ul. Zamkowa, Bogaczów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kornelia Patrycja Ostrycharz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

123 (59,13%)

Marian Niedźwiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

85 (40,87%)

Okręg 4

Kamienica n/Nysą Łużycką, Siedlec, Bukowina, Olszyna, Kałki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Helena Pryk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

0 (0,00%)

Okręg 5

Jędrzychowice, Jędrzychowiczki, Królów, Strzeszowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Armatowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

89 (48,11%)

Władysław Kazimierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

96 (51,89%)

Okręg 6

Dębinka, Rytwiny, Chudzowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Waldemar Plichta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

89 (55,97%)

Piotr Jakubowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

35 (22,01%)

Konrad Kubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

35 (22,01%)

Okręg 7

Niwica, Gniewoszyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Ryś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

135 (72,19%)

Anna Marzena Harbin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

52 (27,81%)

Okręg 8

Chwaliszowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Dyszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

82 (78,10%)

Krzysztof Sławomir Dżumyło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

23 (21,90%)

Okręg 9

Łuków, Mieszków, Jasionów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Dawid Chudzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

48 (55,17%)

Aneta Paluch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

39 (44,83%)

Okręg 10

Karsówka, Wierzbięcin, Siemiradz, Marcinów, Włostowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Irena Górecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

79 (62,20%)

Jan Kuziora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

48 (37,80%)

Okręg 11

Bronowice, Pustków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Ujdak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

92 (57,14%)

Marek Brzeziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

69 (42,86%)

Okręg 12

Nowe Czaple

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Małgorzata Barszczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

94 (43,12%)

Zbigniew Kubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

124 (56,88%)

Okręg 13

Czaple, Przewoźniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Regina Aldona Górniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

53 (37,86%)

Justyna Krawiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

87 (62,14%)

Okręg 14

Buczyny, Stare Czaple, Żarki Małe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Wawrzków

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

33 (35,48%)

Elżbieta Pachulska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

60 (64,52%)

Okręg 15

Żarki Wielkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Marlena Witulska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SOKOŁOWSKI

86 (31,73%)

Jan Marian Gacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK IWLEW

126 (46,49%)

Zbigniew Chromik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (21,77%)