Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stare Miasto

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Rumin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominika Ciszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

201 (42,14%)

Tomasz Alfons Wilczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO

223 (46,75%)

Dawid Tabaka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (11,11%)

Okręg 2

Sołectwo Stare Miasto ulice: Czereśniowa, Główna, Janowicka, Klonowa, Kwiatowa, Lisiecka, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Wojciech Szyszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

119 (37,66%)

Andrzej Baniecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO

6 (1,90%)

Robert Sebastian Patrzykąt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI

28 (8,86%)

Grażyna Horzewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”

82 (25,95%)

Józef Szmaj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (25,63%)

Okręg 3

Sołectwo Stare Miasto ulice: Akacjowa, Lawendowa, Malinowa, Olchowa, Osiedle Lecha, Rumińska, Rychwalska, Wichrowe Wzgórze, Wiśniowa, Wypoczynkowa, Zielone Wzgórze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Piotr Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

88 (22,68%)

Włodzimierz Piotr Gidaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

88 (22,68%)

Maciej Paweł Milczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO

32 (8,25%)

Piotr Adam Mejer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI

48 (12,37%)

Katarzyna Gabriela Maciejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”

75 (19,33%)

Aneta Szymczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (14,69%)

Okręg 4

Sołectwo Stare Miasto ulice: Agrestowa, Dębowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Kasztanowa, Morwowa od nr 16, Orzechowa, Porzeczkowa, Różana, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Monika Horzewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

100 (26,32%)

Beata Maria Jaśkowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO

35 (9,21%)

Lidia Agnieszka Kamińska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

91 (23,95%)

Waldemar Lewandowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”

154 (40,53%)

Okręg 5

Sołectwo Stare Miasto ulice: Brzoskwiniowa, Brzozowa, Cisowa, Jaśminowa, Kalinowa, Liliowa, Lipowa, Magnoliowa, Makowa, Morelowa, Morwowa od nr 1 do nr 15, Sosnowa, Śliwkowa, Topolowa, Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Andrzej Fibakiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

38 (10,00%)

Halina Turajska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

139 (36,58%)

Albert Stanisławski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO

74 (19,47%)

Andrzej Jerzy Pogoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI

56 (14,74%)

Małgorzata Ewa Bąkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”

33 (8,68%)

Ryszard Marian Szopa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (10,53%)

Okręg 6

Sołectwa: Janowice, Żychlin ulice: Cyprysowa, Czeremchowa, Jabłoniowa, Jodłowa, Lipiny, Modrzewiowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Janke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

98 (27,15%)

Mirosław Kujawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

100 (27,70%)

Paweł Baczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BACZYŃSKIEGO

20 (5,54%)

Marcin Rosiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNY SAMORZĄD”

90 (24,93%)

Józef Sylwester Waleryszak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (14,68%)

Okręg 7

Sołectwo Żychlin ulice: Leśna, Osiedle Słoneczne, Parkowa, Świerkowa, Tuliszkowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

150 (45,73%)

Ewelina Andrzejak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI

178 (54,27%)

Okręg 8

Sołectwo Żychlin ulice: Borowa, Bukowa, Cisowa, Grabowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Kalinowa, Południowa, Poziomkowa, Sosnowa, Staromiejska, Wrzosowa, Zielony Zakątek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Tadeusz Teodorczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

216 (53,07%)

Marek Mijalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

131 (32,19%)

Henryk Józef Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”

60 (14,74%)

Okręg 9

Sołectwa: Karsy, Krągola, Krągola Pierwsza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Konstanty Budner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

113 (25,68%)

Marlena Barbara Wojewoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO

41 (9,32%)

Jan Janiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI

22 (5,00%)

Tymon Longin Zioła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

146 (33,18%)

Tomasz Jan Goździk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”

66 (15,00%)

Michał Tadeusz Walczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (11,82%)

Okręg 10

Sołectwa: Kazimierów, Lisiec Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Zimny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

113 (34,66%)

Agnieszka Komicz-Muszyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO

21 (6,44%)

Natalia Kwiecińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI

60 (18,40%)

Joanna Marlena Roszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”

54 (16,56%)

Grzegorz Lis

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (23,93%)

Okręg 11

Sołectwo Lisiec Wielki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kwieciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

148 (35,75%)

Marek Olejnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI

43 (10,39%)

Paweł Roman Kwieciński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

223 (53,86%)

Okręg 12

Sołectwa: Bicz, Żdżary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lesław Kazimierz Wejman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

288 (78,05%)

Mariola Wioletta Przybylska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO

46 (12,47%)

Marlena Maria Wesołowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (9,49%)

Okręg 13

Sołectwo Główiew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Józef Sawicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

130 (40,12%)

Arkadiusz Zięba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI

44 (13,58%)

Kazimierz Kuźniacki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

14 (4,32%)

Michał Kałużny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA KAŁUŻNEGO

136 (41,98%)

Okręg 14

Sołectwo Modła Królewska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Juliusz Krzyżak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

163 (44,78%)

Jarosław Krzysztof Szymczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI

107 (29,40%)

Agnieszka Ewa Witkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

94 (25,82%)

Okręg 15

Sołectwa: Barczygłów, Trójka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Bońka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

53 (16,11%)

Daniel Gracjan Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO

10 (3,04%)

Grzegorz Robert Gradecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI

36 (10,94%)

Mirosław Marek Stasiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

128 (38,91%)

Edward Jan Białas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”

52 (15,81%)

Eugeniusz Ireneusz Bacherowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (5,17%)

Andrzej Nieznański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NIEZNAŃSKIEGO

33 (10,03%)