Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Przewóz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sobolice, Sanice ul. Długa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Elżbieta Pokornowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

29 (31,87%)

Grzegorz Jan Stachera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

62 (68,13%)

Okręg 2

Sanice ul. Wojska Polskiego, Sanice ul. Młyńska, Dobrzyń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Angelika Barbara Hic

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

52 (57,14%)

Mirosława Ewa Bruź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

39 (42,86%)

Okręg 3

Lipna od nru 1 do nru 63A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucjan Chmielowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

44 (36,36%)

Monika Agata Pankowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

77 (63,64%)

Okręg 4

Lipna od nru 64 do nru 106, Jamno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Brewczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

50 (38,76%)

Adam Marcin Klisowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

79 (61,24%)

Okręg 5

Bucze, Przewóz ul. Wojska Polskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Magdalena Ostaszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

65 (52,85%)

Mirosław Malec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

58 (47,15%)

Okręg 6

Przewóz ul. Kościelna, Przewóz ul. Krótka, Przewóz ul. Szkolna, Przewóz ul. Okrężna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Zbigniew Serwatka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

69 (70,41%)

Irena Janina Śledź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

29 (29,59%)

Okręg 7

Przewóz ul. Zielona, Przewóz ul. Kwiatowa, Przewóz ul. Spacerowa, Przewóz ul. Parkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Józef Femlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

32 (32,99%)

Marian Adam Kutasiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

65 (67,01%)

Okręg 8

Przewóz ul. Kolejowa, Przewóz ul. Sportowa, Przewóz ul. Podmiejska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

64 (55,65%)

Waldemar Marian Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

51 (44,35%)

Okręg 9

Przewóz ul. Świerczewskiego, Potok

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Anna Krasuska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

54 (52,43%)

Stanisław Adam Kamiennik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

49 (47,57%)

Okręg 10

Dobrochów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Staniek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

0 (0,00%)

Okręg 11

Dąbrowa Łużycka, Włochów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Pazera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

41 (45,05%)

Adrian Marcin Przybyłek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

50 (54,95%)

Okręg 12

Piotrów od nru 1 do nru 24, Piotrów od nru 41 do nru 67

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Melski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

46 (42,99%)

Dariusz Kokosza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

61 (57,01%)

Okręg 13

Piotrów od nru 25 do nru 40

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Gabriela Zdybowicz-Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

71 (61,74%)

Grażyna Wanda Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

44 (38,26%)

Okręg 14

Mielno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Prosół

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

47 (46,53%)

Bogusława Czesława Szlachetka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

54 (53,47%)

Okręg 15

Straszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Suska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY

62 (48,82%)

Krzysztof Karlikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM

65 (51,18%)