Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kraków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Dzielnice I, II, III

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grażyna Zofia Świat
    595 (1,12%)
  2. 3 Andrzej Jan Lorenc
    309 (0,58%)
  3. 2 Dorota Maria Wnęk
    414 (0,78%)
  4. 4 Wiesław Marek Góralczyk
    153 (0,29%)
  5. 5 Maria Teresa Balbus-Kucia
    155 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Maciej Jerzy Chart-Olasiński
    145 (0,27%)
  2. 4 Alicja Joanna Beryt
    213 (0,40%)
  3. 2 Monika Maria Drożyńska
    522 (0,98%)
  4. 1 Jakub Andrzej Baran
    809 (1,52%)
  5. 6 Romi Ewa Nowak
    108 (0,20%)
  6. 3 Marcin Jacek Skotniczny
    141 (0,27%)
  7. 7 Robert Roman Szokalski
    86 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Aneta Paula Misiak
    51 (0,10%)
  2. 8 Małgorzata Rozalia Abramczuk
    23 (0,04%)
  3. 7 Krystyna Jolanta Krajewska
    36 (0,07%)
  4. 2 Grzegorz Krzysztof Bator
    80 (0,15%)
  5. 5 Marzena Grażyna Wałek
    45 (0,08%)
  6. 1 Konrad Szczepan Berkowicz
    1 633 (3,07%)
  7. 3 Mateusz Soboń
    68 (0,13%)
  8. 4 Michał Wojciech Długosz
    53 (0,10%)
  9. 9 Michał Julian Kiselewski - Maciaszek
    29 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 7 Ewelina Małgorzata Garbacka-Kalemba
    323 (0,61%)
  2. 1 Dominik Andrzej Jaśkowiec
    11 561 (21,77%)
  3. 2 Łukasz Mariusz Wantuch
    3 100 (5,84%)
  4. 3 Małgorzata Krystyna Jantos
    5 347 (10,07%)
  5. 4 Tomasz Ryszard Makowski
    672 (1,27%)
  6. 5 Magdalena Maria Bassara
    1 251 (2,36%)
  7. 8 Agnieszka Maria Chyc-Sobczyk
    288 (0,54%)
  8. 6 Artur Paweł Wolny
    566 (1,07%)
  9. 9 Tomasz Janusz Daros
    1 470 (2,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mateusz Jan Niemiec
    764 (1,44%)
  2. 9 Jolanta Anna Gajęcka
    711 (1,34%)
  3. 6 Mateusz Andrzej Łyczko
    443 (0,83%)
  4. 3 Andrzej Jerzy Kalista
    171 (0,32%)
  5. 2 Adrian Norbert Harężlak
    96 (0,18%)
  6. 4 Barbara Maria Flak
    130 (0,24%)
  7. 8 Janina Gabriela Kawiak
    48 (0,09%)
  8. 7 Monika Barbara Kobos
    82 (0,15%)
  9. 5 Sebastian Patryk Zaranek
    112 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Daniel Jastrzębski
    261 (0,49%)
  2. 2 Sylwester Winiarski
    476 (0,90%)
  3. 7 Rolanda Bernadeta Opozda-Korman
    84 (0,16%)
  4. 3 Anna Waligóra
    1 007 (1,90%)
  5. 8 Michał Maciej Lużyński
    90 (0,17%)
  6. 6 Piotr Ludwik Jękot
    98 (0,18%)
  7. 9 Joanna Aneta Marczewska
    485 (0,91%)
  8. 1 Łukasz Maślona
    3 002 (5,65%)
  9. 5 Iwona Helena Nawałka
    374 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marta Maria Kotnowska
    441 (0,83%)
  2. 5 Violetta Maria Zapiór
    464 (0,87%)
  3. 4 Adam Wiesław Kalita
    2 677 (5,04%)
  4. 1 Mariusz Bogusław Kękuś
    6 522 (12,28%)
  5. 2 Grzegorz Leszek Sobol
    1 230 (2,32%)
  6. 8 Ewa Motak
    539 (1,01%)
  7. 3 Joanna Agnieszka Jahn-Machowska
    1 043 (1,96%)
  8. 6 Dariusz Sylwester Wicher
    889 (1,67%)
  9. 9 Michał Paweł Cholewa
    629 (1,18%)

Okręg 2

Dzielnice IV, V

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisława Agata Suder
    553 (1,13%)
  2. 4 Krzysztof Czesław Wojakowski
    91 (0,19%)
  3. 3 Maciej Paweł Kucia
    141 (0,29%)
  4. 2 Beata Joanna Kasperczyk
    212 (0,43%)
  5. 5 Hanna Maria Łukasik-Ciężki
    94 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Daria Iwona Gosek-Popiołek
    1 303 (2,66%)
  2. 6 Mateusz Jachimowski
    56 (0,11%)
  3. 4 Miloš Biedrzycki
    82 (0,17%)
  4. 2 Piotr Stanisław Więckowski
    131 (0,27%)
  5. 3 Agnieszka Tyman
    125 (0,26%)
  6. 5 Halina Maria Burzawa
    46 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Iwona Katarzyna Ambroży
    47 (0,10%)
  2. 2 Anna Józefa Smoroń
    82 (0,17%)
  3. 4 Karol Łukasz Adamski
    168 (0,34%)
  4. 1 Jagoda Tamara Wojciechowska
    844 (1,72%)
  5. 6 Stefan Alojzy Ocetkiewicz
    53 (0,11%)
  6. 5 Marcin Piotr Wojdała
    51 (0,10%)
  7. 7 Jakub Jan Adamczyk
    87 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Barbara Prokop-Staszecka
    5 768 (11,78%)
  2. 2 Jakub Daniel Kosek
    10 030 (20,48%)
  3. 3 Grzegorz Klaudiusz Stawowy
    3 719 (7,59%)
  4. 5 Antoni Matras
    474 (0,97%)
  5. 7 Zygmunt Tadeusz Wierzbicki
    786 (1,60%)
  6. 4 Teodozja Janina Maliszewska
    1 822 (3,72%)
  7. 6 Marta Agnieszka Tatulińska
    919 (1,88%)
  8. 8 Tomasz Sylwester Regulski
    979 (2,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Rafał Marek Kaczmarczyk
    142 (0,29%)
  2. 5 Krzysztof Aleksander Kramarz
    63 (0,13%)
  3. 2 Jan Stępień
    146 (0,30%)
  4. 7 Magdalena Katarzyna Majka
    156 (0,32%)
  5. 6 Patrycja Wiesława Bartkowiak
    66 (0,13%)
  6. 8 Grzegorz Krzysztof Przybylski
    120 (0,24%)
  7. 3 Dobrosława Zofia Pacyna
    101 (0,21%)
  8. 1 Dawid Marek Drwal
    689 (1,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Przemysław Piotr Jaśkowiec
    599 (1,22%)
  2. 1 Agnieszka Maria Wantuch
    2 909 (5,94%)
  3. 2 Marcin Kazimierz Grega
    559 (1,14%)
  4. 5 Bożena Stanisława Serczyk
    178 (0,36%)
  5. 4 Robert Tomasz Pieculewicz
    263 (0,54%)
  6. 6 Jerzy Aleksander Poźniak
    95 (0,19%)
  7. 7 Mikołaj Alfred Janus
    174 (0,36%)
  8. 8 Agata Dorota Petka
    378 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KRAKÓW GRZEGORZA GORCZYCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Aleksander Jan Zachariewicz
    41 (0,08%)
  2. 2 Regina Talaga
    26 (0,05%)
  3. 5 Jerzy Władysław Starowicz
    34 (0,07%)
  4. 3 Danuta Julia Kucharska
    21 (0,04%)
  5. 4 Jacek Stanisław Pocięgiel
    26 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Dorota Maria Skrzyniowska-Rózga
    376 (0,77%)
  2. 6 Beata Żurek-Fiałka
    642 (1,31%)
  3. 4 Natalia Joanna Rajtar
    700 (1,43%)
  4. 1 Bolesław Henryk Kosior
    5 992 (12,23%)
  5. 3 Krystyna Karabuła
    1 156 (2,36%)
  6. 2 Agata Iwona Tatara
    1 903 (3,89%)
  7. 5 Józef Edward Krzysztoforski
    479 (0,98%)
  8. 8 Stanisław Władysław Ciesielka
    456 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRĄDNIK BIAŁY NASZA DZIELNICA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Anna Małgorzata Wilkoszewska
    248 (0,51%)
  2. 2 Joanna Aneta Sułkowska
    340 (0,69%)
  3. 3 Paweł Konrad Mruk
    93 (0,19%)
  4. 4 Joanna Sylwia Mruk
    117 (0,24%)
  5. 5 Paweł Łukasz Chowaniec
    301 (0,61%)
  6. 1 Szymon Jacek Komoń
    729 (1,49%)

Okręg 3

Dzielnice VI, VII, VIII

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Łukasz Gruchała
    235 (0,45%)
  2. 5 Jakub Patryk Łodej
    65 (0,13%)
  3. 1 Adam Barski
    512 (0,99%)
  4. 2 Katarzyna Iriarte
    323 (0,62%)
  5. 4 Marta Elżbieta Szymańska
    284 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jakub Gomułka
    115 (0,22%)
  2. 1 Joanna Karolina Antonik
    852 (1,64%)
  3. 2 Mateusz Jacek Trzeciak
    199 (0,38%)
  4. 4 Michał Krzysztof Maleszka
    69 (0,13%)
  5. 3 Ewa Marta Stoecker
    193 (0,37%)
  6. 5 Monika Katarzyna Sobotkiewicz
    108 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Sebastian Maciej Sosin
    60 (0,12%)
  2. 2 Karolina Patrycja Kwaśniak
    144 (0,28%)
  3. 1 Kamil Dawid Kupiec
    927 (1,78%)
  4. 7 Iwona Katarzyna Hojda
    46 (0,09%)
  5. 3 Grzegorz Marek Matysiak
    71 (0,14%)
  6. 8 Miłosz Stanisław Sobieniowski
    104 (0,20%)
  7. 5 Krystyna Maria Bugajska
    60 (0,12%)
  8. 4 Ryszard Maksymilian Molek
    41 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Aleksander Jan Miszalski
    9 021 (17,37%)
  2. 2 Rafał Paweł Komarewicz
    4 560 (8,78%)
  3. 8 Iwona Dorota Chamielec
    2 295 (4,42%)
  4. 3 Andrzej Maria Hawranek
    2 929 (5,64%)
  5. 5 Bogdan Józef Smok
    1 717 (3,31%)
  6. 6 Aneta Pałka
    1 649 (3,18%)
  7. 7 Marzena Anna Ślazyk
    265 (0,51%)
  8. 4 Krzysztof Kwarciak
    802 (1,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Edyta Iwona Forman
    59 (0,11%)
  2. 1 Kamilla Monika Martyniuk
    874 (1,68%)
  3. 2 Katarzyna Anna Ossowska
    167 (0,32%)
  4. 3 Krzysztof Artur Malada
    106 (0,20%)
  5. 8 Artur Lis
    140 (0,27%)
  6. 7 Robert Ożóg
    92 (0,18%)
  7. 5 Marek Antoni Boroń
    226 (0,44%)
  8. 4 Krzysztof Sumera
    103 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Barbara Karolina Macheta
    98 (0,19%)
  2. 6 Andrzej Szymon Bałek
    64 (0,12%)
  3. 3 Tomasz Krystian Fiszer
    435 (0,84%)
  4. 4 Krzysztof Paweł Laskowski
    220 (0,42%)
  5. 7 Karolina Martyna Sęczkowska
    119 (0,23%)
  6. 1 Łukasz Gibała
    7 683 (14,79%)
  7. 2 Monika Izabella Dębowska
    721 (1,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KRAKÓW GRZEGORZA GORCZYCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jan Henryk Lisowski
    14 (0,03%)
  2. 1 Zbigniew Górski
    54 (0,10%)
  3. 5 Joanna Izabela Kucińska
    26 (0,05%)
  4. 2 Małgorzata Joanna Górska
    24 (0,05%)
  5. 4 Mariusz Jacek Stański
    14 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Wojciech Zięty
    4 914 (9,46%)
  2. 2 Tomasz Stanisław Witkowski
    1 364 (2,63%)
  3. 5 Stefan Wojciech Suliński
    600 (1,16%)
  4. 8 Marek Grzegorz Sobieraj
    2 035 (3,92%)
  5. 7 Monika Bętkowska
    953 (1,84%)
  6. 4 Cecylia Teresa Radoń
    1 117 (2,15%)
  7. 3 Ryszard Kapuściński
    1 429 (2,75%)
  8. 6 Magdalena Dominika Litwa
    637 (1,23%)

Okręg 4

Dzielnice IX, X, XI

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dorota Paulina Bajer
    261 (0,58%)
  2. 2 Halina Grażyna Gociewicz
    136 (0,30%)
  3. 3 Alina Małgorzata Babiarz
    212 (0,47%)
  4. 4 Jan Stanisław Wnęk
    130 (0,29%)
  5. 1 Kamil Ryszard Klimek
    515 (1,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Sadowski
    146 (0,32%)
  2. 5 Maja Krystyna Lenczowska
    153 (0,34%)
  3. 1 Joanna Małgorzata Grzymała-Moszczyńska
    877 (1,95%)
  4. 3 Joanna Michalak
    152 (0,34%)
  5. 4 Wojciech Kazberuk
    44 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kamil Dominik Sosin
    125 (0,28%)
  2. 4 Anna Maria Bator
    138 (0,31%)
  3. 2 Lech Michał Albrzykowski
    29 (0,06%)
  4. 5 Beata Stanisława Mirecka
    47 (0,10%)
  5. 7 Natalia Agnieszka Abramczuk
    59 (0,13%)
  6. 8 Rafał Michał Stępień
    107 (0,24%)
  7. 6 Damian Piotr Maj
    37 (0,08%)
  8. 1 Paweł Banachowicz
    878 (1,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 6 Miłosz Dariusz Mleczek
    1 111 (2,46%)
  2. 2 Michał Starobrat
    3 403 (7,55%)
  3. 4 Andżelika Wojciechowska
    897 (1,99%)
  4. 7 Anna Krystyna Dunajska
    479 (1,06%)
  5. 5 Małgorzata Dorota Potocka
    1 143 (2,54%)
  6. 3 Bogusław Andrzej Kośmider
    5 957 (13,21%)
  7. 1 Adam Marek Migdał
    4 608 (10,22%)
  8. 8 Dominik Adrian Homa
    1 300 (2,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jerzy Grabowski
    180 (0,40%)
  2. 7 Aleksander Roman Serafin
    102 (0,23%)
  3. 2 Teresa Lucyna Sternal
    200 (0,44%)
  4. 3 Joanna Magdalena Giza
    305 (0,68%)
  5. 1 Adam Karol Koczanowski
    681 (1,51%)
  6. 6 Jan Golc
    68 (0,15%)
  7. 5 Anna Monika Hess
    109 (0,24%)
  8. 8 Marek Krzysztof Stobierski
    153 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosław Robert Kajdański
    705 (1,56%)
  2. 3 Anna Magdalena Moskalewicz-Dudek
    935 (2,07%)
  3. 4 Krzysztof Zbigniew Kot
    863 (1,91%)
  4. 1 Jan Stanisław Pietras
    2 291 (5,08%)
  5. 5 Renata Janina Kurleto
    462 (1,02%)
  6. 7 Ilona Maria Jarmuła
    340 (0,75%)
  7. 6 Paweł Michał Heyduk
    807 (1,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Beata Maria Nowacka
    522 (1,16%)
  2. 3 Mateusz Małodziński
    878 (1,95%)
  3. 1 Krzysztof Konrad Sułowski
    5 345 (11,86%)
  4. 5 Anna Maria Miłowska
    1 930 (4,28%)
  5. 2 Jakub Seraczyn
    1 197 (2,65%)
  6. 4 Dariusz Piotr Pietruszka
    812 (1,80%)
  7. 7 Weronika Joanna Nowak
    434 (0,96%)
  8. 8 Józef Antoni Jałocha
    2 823 (6,26%)

Okręg 5

Dzielnice XII, XIII

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Antoni Mieczysław Szymański
    466 (1,03%)
  2. 5 Elżbieta Maria Steczkowska
    265 (0,59%)
  3. 4 Michał Gabriel Babiarz
    200 (0,44%)
  4. 3 Marek Krzysztof Kaster
    113 (0,25%)
  5. 2 Inga Maria Pawlicka
    300 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Małgorzata Gulińska
    186 (0,41%)
  2. 3 Szczepan Dominik Garstka
    110 (0,24%)
  3. 5 Oskar Piotr Bujak
    121 (0,27%)
  4. 2 Dorota Zuzanna Kawęcka
    416 (0,92%)
  5. 1 Piotr Paweł Marczyk
    540 (1,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Mariola Sylwia Chymuk - Gramatowska
    47 (0,10%)
  2. 5 Łukasz Stanisław Nowicki
    141 (0,31%)
  3. 4 Janina Pęczek
    39 (0,09%)
  4. 1 Mateusz Michał Gola
    788 (1,74%)
  5. 2 Zdzisława Magdalena Kupiec
    104 (0,23%)
  6. 3 Grażyna Irena Zwiersz
    32 (0,07%)
  7. 8 Dawid Paweł Skłodowski
    72 (0,16%)
  8. 7 Mateusz Janusz Maj
    52 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Ziemowit Buszek
    3 927 (8,69%)
  2. 2 Jacek Wojciech Bednarz
    3 652 (8,08%)
  3. 3 Wojciech Wojtowicz
    1 808 (4,00%)
  4. 5 Katarzyna Maria Pabian
    2 747 (6,08%)
  5. 8 Mieczysław Adam Lasota
    2 078 (4,60%)
  6. 7 Anetta Alicja Kumala
    362 (0,80%)
  7. 6 Zbigniew Łukasz Kożuch
    2 531 (5,60%)
  8. 4 Grażyna Anna Fijałkowska
    3 309 (7,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Patryk Artur Brózda
    257 (0,57%)
  2. 4 Aneta Katarzyna Augustyniak Hurlak
    123 (0,27%)
  3. 8 Henryk Kulewicz
    118 (0,26%)
  4. 7 Natalia Agata Gumińska
    137 (0,30%)
  5. 6 Klaudia Aleksandra Krawcewicz
    72 (0,16%)
  6. 3 Dawid Bogdan Kamiński
    122 (0,27%)
  7. 5 Maria Krystyna Mrowiec
    102 (0,23%)
  8. 1 Jarosław Grzegorz Wójcik
    915 (2,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Artur Józef Ławrowski
    695 (1,54%)
  2. 6 Michał Mirosław Płaza
    175 (0,39%)
  3. 4 Grzegorz Tromczyński
    307 (0,68%)
  4. 5 Ewelina Irena Orczyk
    314 (0,69%)
  5. 8 Rafał Zawiślak
    870 (1,93%)
  6. 7 Artur Andrzej Palkiewicz
    112 (0,25%)
  7. 3 Halina Monika Karlińska
    292 (0,65%)
  8. 1 Alicja Anna Szczepańska
    2 721 (6,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KRAKÓW GRZEGORZA GORCZYCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Ścisłowicz
    35 (0,08%)
  2. 2 Tadeusz Antoni Ćwięka
    22 (0,05%)
  3. 3 Zofia Ewa Podhorodecka
    26 (0,06%)
  4. 4 Elżbieta Maria Kister
    7 (0,02%)
  5. 6 Józef Jan Kozłowski
    30 (0,07%)
  6. 5 Brygida Grażyna Chorązka
    8 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Stanisław Durek
    989 (2,19%)
  2. 6 Kinga Maria Witkowska
    454 (1,00%)
  3. 5 Patrycja Ewa Więcławek
    1 275 (2,82%)
  4. 7 Paweł Piotr Batko
    771 (1,71%)
  5. 8 Grzegorz Edmund Piątkowski
    1 373 (3,04%)
  6. 4 Aleksandra Joanna Dziedzic
    2 475 (5,48%)
  7. 3 Piotr Marian Świtalski
    907 (2,01%)
  8. 1 Małgorzata Kinga Kot
    5 073 (11,23%)

Okręg 6

Dzielnice XIV, XV, XVII

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Adam Gociewicz
    89 (0,19%)
  2. 5 Krystyna Jamróz
    197 (0,43%)
  3. 3 Czesław Roman Babiarz
    133 (0,29%)
  4. 6 Magdalena Gajda
    421 (0,91%)
  5. 2 Olga Magdalena Pawlicka
    283 (0,61%)
  6. 1 Marek Kazimierz Motyka
    666 (1,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kamil Maczuga
    456 (0,99%)
  2. 3 Adrian Marek Grzebyk
    75 (0,16%)
  3. 4 Małgorzata Wilczyńska
    172 (0,37%)
  4. 5 Daniel Płatek
    87 (0,19%)
  5. 6 Katarzyna Anna Możejko
    136 (0,29%)
  6. 2 Karolina Rostkowska
    330 (0,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Karol Krzysztof Pęczek
    724 (1,57%)
  2. 6 Emilia Aleksandra Góra
    76 (0,16%)
  3. 5 Barbara Romualda Pędziwiatr
    121 (0,26%)
  4. 3 Robert Rek
    55 (0,12%)
  5. 7 Danuta Małczyk
    32 (0,07%)
  6. 8 Konrad Mariusz Przebindowski
    93 (0,20%)
  7. 4 Weronika Marta Rumin
    71 (0,15%)
  8. 2 Tomasz Krzysztof Trzajna
    53 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kazimierz Szczepan Chrzanowski
    5 560 (12,02%)
  2. 4 Wiesława Zboroch
    294 (0,64%)
  3. 3 Łukasz Bartłomiej Sęk
    2 673 (5,78%)
  4. 2 Wojciech Julian Krzysztonek
    4 576 (9,90%)
  5. 5 Marek Jan Hohenauer
    2 110 (4,56%)
  6. 7 Joanna Agnieszka Marcela
    506 (1,09%)
  7. 8 Katarzyna Paulina Opoczka
    727 (1,57%)
  8. 6 Martyna Nowakowska
    1 218 (2,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Zbigniew Ignacy Salwierak
    54 (0,12%)
  2. 3 Agnieszka Łucja Bubka-Sagan
    149 (0,32%)
  3. 1 Anna Zofia Gromala-Słowik
    855 (1,85%)
  4. 2 Dawid Szymon Majewski
    254 (0,55%)
  5. 8 Marcin Józef Kostera
    104 (0,22%)
  6. 7 Jerzy Bożyk
    147 (0,32%)
  7. 6 Tomasz Adam Dzierwa
    105 (0,23%)
  8. 4 Agnieszka Piechnik
    291 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 6 Mirosława Opara-Buławska
    129 (0,28%)
  2. 1 Mariusz Witold Waszkiewicz
    1 785 (3,86%)
  3. 2 Renata Małgorzata Kozłowska-Kustra
    934 (2,02%)
  4. 3 Jakub Marcin Łoginow
    954 (2,06%)
  5. 4 Anna Jadwiga Diakowicz
    538 (1,16%)
  6. 5 Tomasz Artur Palkiewicz
    283 (0,61%)
  7. 8 Sebastian Jan Kolemba
    454 (0,98%)
  8. 7 Iwona Magdalena Dopierała-Światłoń
    258 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Renata Anna Kucharska
    2 352 (5,09%)
  2. 6 Maria Ewa Dobrowolska-Krzysztoforska
    407 (0,88%)
  3. 8 Jakub Stanisław Cieśla
    1 083 (2,34%)
  4. 7 Ewa Mieczysława Koszyk
    456 (0,99%)
  5. 1 Michał Krzysztof Drewnicki
    7 276 (15,73%)
  6. 5 Łukasz Marcin Cieślik
    1 391 (3,01%)
  7. 3 Stanisław Zięba
    2 265 (4,90%)
  8. 2 Andrzej Karol Mazur
    1 784 (3,86%)

Okręg 7

Dzielnice XVI, XVIII

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogusław Stanisław Koraszewski
    299 (0,76%)
  2. 4 Barbara Maria Wróbel Majcher
    129 (0,33%)
  3. 5 Renata Beata Romanowska
    219 (0,56%)
  4. 2 Anna Maria Kołek
    217 (0,55%)
  5. 3 Andrzej Nawrot
    189 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Małgorzata Ratecka
    671 (1,72%)
  2. 2 Dariusz Wiktor Skibniewski
    55 (0,14%)
  3. 3 Katarzyna Hetman-Maleszka
    117 (0,30%)
  4. 5 Wiktor Mateusz Halecki
    61 (0,16%)
  5. 4 Borys Szpetnar
    60 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Klimczak
    59 (0,15%)
  2. 2 Piotr Paweł Koczwara
    74 (0,19%)
  3. 1 Grzegorz Miłosz Pędziwiatr
    905 (2,31%)
  4. 4 Maria Wanda Klimczyk
    57 (0,15%)
  5. 7 Joanna Łukaszewska - Bauman
    25 (0,06%)
  6. 6 Alicja Ingram
    50 (0,13%)
  7. 5 Konrad Krzysztof Krajewski
    69 (0,18%)
  8. 8 Piotr Krzysztof Dudek
    62 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 3 Sławomir Jan Pietrzyk
    1 774 (4,53%)
  2. 8 Lech Tomasz Kucharski
    1 223 (3,13%)
  3. 7 Edyta Liliana Nowak
    280 (0,72%)
  4. 2 Nina Gabryś
    1 462 (3,74%)
  5. 6 Marcin Bolesław Bzyk-Bąk
    689 (1,76%)
  6. 5 Jerzy Adam Woźniakiewicz
    753 (1,92%)
  7. 4 Bogumiła Maria Drabik
    1 014 (2,59%)
  8. 1 Jacek Maria Majchrowski
    7 399 (18,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Józef Adaś
    175 (0,45%)
  2. 6 Joanna Małgorzata Kozieł
    123 (0,31%)
  3. 4 Magdalena Anna Gorczyca
    223 (0,57%)
  4. 5 Tomasz Kamil Wilamski
    98 (0,25%)
  5. 2 Agnieszka Maria Reizer
    154 (0,39%)
  6. 8 Patryk Maciej Ozimek
    194 (0,50%)
  7. 1 Sławomir Stanisław Adamczyk
    726 (1,86%)
  8. 7 Jan Mateusz Wierzbicki
    101 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Amelia Krystyna Juszczak-Michalska
    1 860 (4,75%)
  2. 6 Aneta Barbara Trawińska
    158 (0,40%)
  3. 2 Grzegorz Król
    1 080 (2,76%)
  4. 7 Aneta Dorota Sieczka
    179 (0,46%)
  5. 5 Andrzej Sławomir Żuk
    178 (0,45%)
  6. 3 Michał Paweł Chaciński
    210 (0,54%)
  7. 8 Paweł Bernard Lubach
    154 (0,39%)
  8. 4 Agnieszka Magdalena Malec
    538 (1,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KRAKÓW GRZEGORZA GORCZYCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Gorczyca
    139 (0,36%)
  2. 2 Jerzy Janusz Skibiński
    34 (0,09%)
  3. 4 Wiesława Krystyna Staniarska
    6 (0,02%)
  4. 5 Iwona Katarzyna Danak
    20 (0,05%)
  5. 3 Andrzej Marek Hobgarski
    13 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Włodzimierz Wacław Pietrus
    5 450 (13,93%)
  2. 4 Jan Leszek Franczyk
    1 330 (3,40%)
  3. 7 Maria Joanna Wójcik
    649 (1,66%)
  4. 5 Edward Jan Porębski
    2 062 (5,27%)
  5. 3 Stanisław Antoni Moryc
    2 104 (5,38%)
  6. 6 Magdalena Dziedzic
    1 453 (3,71%)
  7. 8 Krystyna Zofia Grzywa
    584 (1,49%)
  8. 2 Marcin Maciej Permus
    1 214 (3,10%)