Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Turobin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Przedmieście Szczebrzeszyńskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Barbara Warda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (47,70%)

Kazimierz Dominik Sulowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

19 (10,92%)

Stanisław Jarmuł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

72 (41,38%)

Okręg 2

Turobin z ulicami: Gabriela Narutowicza, Kościelna, Nadrzeczna, Rzeczna, Rynek, Wałowa, Szczebrzeska, Poprzeczna, Hetmana Górki, Berka Joselewicza, Sądowa, Jana Dekerta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Jan Romański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ROMAŃSKIEGO

190 (81,20%)

Jakub Kulesza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

44 (18,80%)

Okręg 3

Turobin z ulicami: Józefa Piłsudskiego, Polna, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Zamkowa, Zamojska, Żytnia, Targowa, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Kamil Fiut

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

109 (43,43%)

Marianna Stadnicka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (11,95%)

Izydor Łyczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

11 (4,38%)

Józef Antoni Biziorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

46 (18,33%)

Tomasz Michał Frania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

55 (21,91%)

Okręg 4

Olszanka, Tarnawa Mała, Zagroble

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Józef Mróz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

121 (45,83%)

Wiesław Józef Zalewa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

89 (33,71%)

Anna Krystyna Bochniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

54 (20,45%)

Okręg 5

Rokitów, Załawcze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Szafraniec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (43,46%)

Stanisław Górny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

121 (56,54%)

Okręg 6

Tarnawa Duża, Tarnawa-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Tołpa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

111 (61,33%)

Ryszard Misztal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

70 (38,67%)

Okręg 7

Elizówka, Guzówka-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Kazimierz Marek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

113 (47,68%)

Maria Wiesława Jastrzębska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

24 (10,13%)

Dariusz Łukasz Wrzyszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

100 (42,19%)

Okręg 8

Żabno, Żabno-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Szafraniec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

130 (49,43%)

Marcin Tadeusz Marczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

49 (18,63%)

Andrzej Tadeusz Gołębiowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

84 (31,94%)

Okręg 9

Gródki Pierwsze, Gródki Drugie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Bugała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (31,62%)

Elżbieta Jachymek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

61 (24,11%)

Józef Janusz Gąbka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

112 (44,27%)

Okręg 10

Huta Turobińska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Wiesława Bęcała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (50,74%)

Robert Książek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

18 (13,24%)

Ryszard Godek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

49 (36,03%)

Okręg 11

Tokary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Anna Łukasik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

105 (73,94%)

Halina Wieleba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

15 (10,56%)

Marian Pizoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

22 (15,49%)

Okręg 12

Czernięcin Główny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Stanisław Król

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

162 (50,94%)

Mirosław Piotr Kula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

49 (15,41%)

Daniel Szewczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

107 (33,65%)

Okręg 13

Czernięcin Poduchowny, Gaj Czernięciński

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Koziej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (23,32%)

Ewa Grażyna Woźnica

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (12,95%)

Andrzej Polski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

47 (24,35%)

Zdzisław Zwolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

76 (39,38%)

Okręg 14

Żurawie, Wólka Czernięcińska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Czesław Snopek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

119 (56,40%)

Sylwester Zwolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KULESZY

39 (18,48%)

Robert Albert Wereski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

53 (25,12%)

Okręg 15

Nowa Wieś, Zabłocie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Szponar

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (37,12%)

Andrzej Krawiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

83 (62,88%)