Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Poświętne

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Poświętne, Józefin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryka Zawadzka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

69 (38,33%)

Andrzej Mucha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

111 (61,67%)

Okręg 2

Gołębie, Chomizna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Gołębiewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

63 (70,79%)

Leszek Borowski-Kazimiruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

26 (29,21%)

Okręg 3

Grochy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Feliks Roszkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 4

Kamińskie Wiktory, Kamińskie Jaski, Kamińskie Ocioski, Kamińskie Pliszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Markowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

40 (44,94%)

Łukasz Mojzel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

49 (55,06%)

Okręg 5

Zdrody Stare, Dzierżki, Dzierżki-Ząbki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Dzierżek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

63 (52,50%)

Agnieszka Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

57 (47,50%)

Okręg 6

Zdrody Nowe, Brzozowo-Solniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Brzozowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

64 (66,67%)

Marcin Zdrodowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

32 (33,33%)

Okręg 7

Brzozowo-Panki, Liza Nowa, Wołkuny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Łapiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 8

Liza Stara

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Twarowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

40 (40,82%)

Marcin Piotr Twarowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

58 (59,18%)

Okręg 9

Brzozowo-Chabdy, Brzozowo-Chrzczony, Brzozowo-Chrzczonki, Brzozowo-Muzyły

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Pietryńczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

50 (45,05%)

Mariusz Rzepny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

61 (54,95%)

Okręg 10

Brzozowo Stare, Brzozowo-Antonie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

56 (42,75%)

Marcin Maciej Stańczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

75 (57,25%)

Okręg 11

Brzozowo-Korabie, Porośl-Wojsławy, Porośl-Głuchy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Ołdakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

61 (43,57%)

Elżbieta Tokarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

79 (56,43%)

Okręg 12

Pietkowo, Turek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Tomaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

70 (52,24%)

Piotr Osmólski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

64 (47,76%)

Okręg 13

Pietkowo-Drugie, Gabrysin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Zapisek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

27 (37,50%)

Agnieszka Ostrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

45 (62,50%)

Okręg 14

Wilkowo Stare, Łukawica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Klimaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

79 (58,96%)

Przemysław Perkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

55 (41,04%)

Okręg 15

Wilkowo Nowe, Marynki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Świerżewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

50 (71,43%)

Przemysław Świerżewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD ŁAPIŃSKI

20 (28,57%)