Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Bodzentyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Bodzentyn ulice: Opatowska, Plac Żwirki, Partyzantów, 3 Maja, Św. Ducha, Piłsudskiego, Świętokrzyska, Południowa, Błotna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BODZENTYN - WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ewelina Agata Dróżdż
    276 (63,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Józef Zygadlewicz
    86 (19,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA PATERKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wojciech Andrzej Paterkowski
    73 (16,78%)

Okręg 2

Miasto Bodzentyn ulice: Kielecka, Ogrodowa, Rynek Górny, Langiewicza, Straży Pożarnej, Podmurze, Pasieka, Mała, Wąska, Szermentowskiego, Wesoła, Armii Krajowej, Miejska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BODZENTYN - WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dominik Łukasz Dudek
    256 (63,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Piotr Lachowski
    148 (36,63%)

Okręg 3

Miasto Bodzentyn ulice: Suchedniowska, Wolności, Żeromskiego, Podgórska, Licealna, Słoneczna, Krzywa, Zadworska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BODZENTYN - WSPÓLNE DOBRO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Włodzimierz Bąderski
    192 (51,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ryszard Domański
    183 (48,80%)

Okręg 4

Sołectwa: Dąbrowa Górna, Dąbrowa Dolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Tomasz Metryka
    140 (46,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zofia Gliwa
    160 (53,33%)

Okręg 5

Sołectwa: Celiny, Podgórze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bartłomiej Karol Jambrożek
    89 (32,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Teresa Bzymek
    182 (67,16%)

Okręg 6

Sołectwa: Sieradowice, Śniadka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Stefan Pytel
    80 (17,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Łukasz Tyc
    106 (22,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY BODZENTYN”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marzanna Borek
    276 (59,74%)

Okręg 7

Sołectwa: Leśna – Stara Wieś, Siekierno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Nowak
    196 (41,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Katarzyna Anna Sikora
    277 (58,56%)

Okręg 8

Sołectwa: Psary – Stara Wieś, Psary – Podłazy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zdzisław Wójcik
    60 (18,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tadeusz Zieliński
    213 (67,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY BODZENTYN”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marian Stanisław Zymiera
    43 (13,61%)

Okręg 9

Sołectwa: Psary – Kąty

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dawid Skrzeczyna
    72 (33,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jerzy Tofil
    145 (66,82%)

Okręg 10

Sołectwa: Wzdół Rządowy, Wzdół – Kolonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Ledwójcik
    191 (47,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stanisław Chrzęszczyk
    207 (52,01%)

Okręg 11

Sołectwa: Wiącka, Hucisko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karol Piotr Gołębiowski
    133 (35,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariusz Matla
    179 (48,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY BODZENTYN”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Monika Renata Michta
    59 (15,90%)

Okręg 12

Sołectwa: Ściegnia, Kamieniec, Wzdół – Parcele, Orzechówka, Podmielowiec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bernarda Brzezińska
    158 (33,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Marian Wilkosz
    264 (55,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY BODZENTYN”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jolanta Moskwa-Hanssen
    55 (11,53%)

Okręg 13

Sołectwo: Święta Katarzyna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Estera Miłoszewska
    171 (45,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Monika Wiesława Jamróz
    205 (54,52%)

Okręg 14

Sołectwo: Wilków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Kołomański
    130 (31,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Dorota Obara
    151 (37,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY BODZENTYN”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bogusław Roman Wzorek
    127 (31,13%)

Okręg 15

Sołectwo: Wola Szczygiełkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Gabriela Justyna Furmańczyk
    125 (46,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BODZENTYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bogusława Jankowicz
    146 (53,87%)