Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dziadowa Kłoda

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Dziadowa Kłoda, ulice: 1 Maja, Cicha, Spokojna, Parkowa, Sycowska (numery nieparzyste), Szklarka, Oleśnicka, Handlowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Aleksandra Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

135 (58,70%)

Agnieszka Marta Koćwin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

95 (41,30%)

Okręg 2

Sołectwo: Dziadowa Kłoda, ulice: Akacjowa, Klonowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Tęczowa, Wierzbowa, Słoneczna, Krótka, Sosnowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Andrzej Tronina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

107 (48,20%)

Agnieszka Józefa Bębenek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

115 (51,80%)

Okręg 3

Sołectwo: Dziadowa Kłoda, ulice: Brzozowa, Leśna, Kościelna, Kolejowa, Sycowska (numery parzyste)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Józef Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

124 (56,88%)

Cezary Piotr Młynarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

94 (43,12%)

Okręg 4

Sołectwo: Stradomia Dolna, ulice: Okrężna, Wrocławska (od nr 1 do nr 18)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Ciesielski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

27 (22,13%)

Renata Anna Jabłońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

95 (77,87%)

Okręg 5

Sołectwo: Stradomia Dolna, ulice: Kasztanowa, Leśna , Lipowa, Wiśniowa, Wrocławska (od nr 19 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Wdowik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

22 (15,83%)

Piotr Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

117 (84,17%)

Okręg 6

Sołectwo: Dziadów Most

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Gabriela Grześniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

38 (38,78%)

Jadwiga Maria Kudlińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

60 (61,22%)

Okręg 7

Sołectwo: Gołębice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Jaskuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

112 (64,74%)

Karol Piotr Bedka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

61 (35,26%)

Okręg 8

Sołectwo: Lipka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Zdzisław Machnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

61 (31,94%)

Antoni Józef Mierzwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

130 (68,06%)

Okręg 9

Sołectwo: Miłowice (od nr 1 do nr 29) i (od nr 90 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Zbigniew Pecyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

66 (46,48%)

Sylwia Maria Stajszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

76 (53,52%)

Okręg 10

Sołectwo: Miłowice (od nr 30 do nr 89)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Sawicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

42 (30,66%)

Grzegorz Krzysztof Armuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

95 (69,34%)

Okręg 11

Sołectwo: Dalborowice, ulice: Akacjowa, Namysłowska (od nr 1 do nr 17), Topolowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Edward Prusiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

56 (62,22%)

Damian Andrzej Strug

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

34 (37,78%)

Okręg 12

Sołectwo: Dalborowice, ulice: Długa, Leśna, Młyńska, Namysłowska (od nr 18 do końca), Okrężna, Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Wnuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

72 (54,14%)

Andrzej Paruch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

61 (45,86%)

Okręg 13

Sołectwo: Gronowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Grygiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

46 (36,22%)

Mariusz Andrzej Śpiewak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

81 (63,78%)

Okręg 14

Sołectwo: Radzowice: od nr 1 do nr 5, nr 7, 8, 8a, 10, 10A, 10B, 17, 18, 20, 22, 22A, 25, 25A, od nr 29 do nr 56

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Tomasz Ostry

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

72 (58,54%)

Wanda Maria Huk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

51 (41,46%)

Okręg 15

Sołectwo: Radzowice: nr 6, 9, od nr 11 do nr 16, nr 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28, od nr 56A do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Wacław Sędkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA

66 (53,23%)

Błażej Kamil Bębenek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT

58 (46,77%)