Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Radom

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Obszary: Śródmieście, Miasto Kazimierzowskie, Planty, Osiedle XV-lecia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Tomasz Wojciech Gogacz
    748 (4,38%)
  2. 2 Robert Maciej Fiszer
    779 (4,57%)
  3. 3 Mirosław Jan Rejczak
    1 297 (7,60%)
  4. 5 Grażyna Jolanta Syta
    443 (2,60%)
  5. 6 Anna Kiepiel
    503 (2,95%)
  6. 7 Anna Szulborska
    112 (0,66%)
  7. 4 Dariusz Wojciech Chłopicki
    389 (2,28%)
  8. 1 Artur Edward Standowicz
    1 684 (9,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marzena Dorota Wróbel
    566 (3,32%)
  2. 3 Anna Aldona Pawelec
    67 (0,39%)
  3. 4 Michał Mikołaj Pawiński
    48 (0,28%)
  4. 8 Julita Wójcik
    91 (0,53%)
  5. 2 Monika Jakubowska
    142 (0,83%)
  6. 6 Grzegorz Sylwester Stefański
    39 (0,23%)
  7. 5 Daniel Jarosław Jasiński
    46 (0,27%)
  8. 7 Aneta Katarzyna Chrost
    48 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Tadeusz Szumiata
    74 (0,43%)
  2. 8 Michał Sławomir Kupisz
    276 (1,62%)
  3. 1 Jarosław Piotr Kowalik
    380 (2,23%)
  4. 4 Tatiana Cecylia Kaplińska
    120 (0,70%)
  5. 2 Stanisław Ryszard Urbańczyk
    91 (0,53%)
  6. 3 Hubert Maksymilian Kaczmarski
    77 (0,45%)
  7. 6 Magdalena Ewa Sulich - Parzonko
    28 (0,16%)
  8. 7 Katarzyna Marzena Wróbel
    157 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Zawodnik
    2 868 (16,81%)
  2. 2 Wioletta Alicja Kotkowska
    1 234 (7,23%)
  3. 3 Robert Stanisław Utkowski
    718 (4,21%)
  4. 5 Elżbieta Sobkowiak
    204 (1,20%)
  5. 4 Dawid Michał Ruszczyk
    503 (2,95%)
  6. 6 Karol Ferdynand Semik
    628 (3,68%)
  7. 7 Marek Wacław Kwiatkowski
    323 (1,89%)
  8. 8 Iwona Agnieszka Zwolińska
    365 (2,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Ewa Sambor
    50 (0,29%)
  2. 3 Waldemar Jan Olejnik
    7 (0,04%)
  3. 1 Mateusz Waśkiewicz
    130 (0,76%)
  4. 5 Kamil Tomasz Szczepanik
    18 (0,11%)
  5. 4 Maja Izabela Auguścik
    9 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Benon Duszyk
    395 (2,31%)
  2. 6 Anetta Minda
    28 (0,16%)
  3. 7 Paulina Urszula Leśniewska
    26 (0,15%)
  4. 3 Zbigniew Jan Sandomierski
    25 (0,15%)
  5. 2 Dorota Ewa Wendler
    25 (0,15%)
  6. 4 Remigiusz Paweł Gołąbek
    167 (0,98%)
  7. 5 Witold Jan Fus
    16 (0,09%)
  8. 8 Paweł Andrzej Gregorek
    38 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 7 Dorota Morawska
    28 (0,16%)
  2. 8 Mirosław Mariusz Kwapień
    31 (0,18%)
  3. 1 Dominik Piotr Hebda
    198 (1,16%)
  4. 3 Grzegorz Piotr Kowalik
    53 (0,31%)
  5. 5 Katarzyna Walczewska
    38 (0,22%)
  6. 2 Jerzy Adam Stachurski
    57 (0,33%)
  7. 4 Dagmara Tkaczyk
    46 (0,27%)
  8. 6 Iwona Elżbieta Pożyczka
    34 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Ewa Kucharczyk
    148 (0,87%)
  2. 7 Agata Wiktoria Drabik
    26 (0,15%)
  3. 1 Diana Katarzyna Walkiewicz
    227 (1,33%)
  4. 6 Dominik Ćwiek
    12 (0,07%)
  5. 5 Agnieszka Sylwia Stefańska
    39 (0,23%)
  6. 4 Milena Kinga Fronk
    24 (0,14%)
  7. 3 Daniel Rutkowski
    74 (0,43%)
  8. 8 Piotr Grzegorz Stępień
    47 (0,28%)

Okręg 2

Obszary: część Ustronia od Alei Grzecznarowskiego w kierunku południowym, Prędocinek, Młodzianów, Godów, Malczew, Idalin, Janiszpol, Nowiny Malczewskie.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Kotwicki
    1 409 (8,99%)
  2. 1 Dariusz Wójcik
    2 751 (17,55%)
  3. 4 Andrzej Kazimierz Sobieraj
    362 (2,31%)
  4. 3 Iwona Elżbieta Ścibor
    267 (1,70%)
  5. 5 Ewa Karolina Czerwińska
    403 (2,57%)
  6. 6 Edyta Anna Tkaczyk-Zych
    381 (2,43%)
  7. 7 Andrzej Franciszek Nowak
    196 (1,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Hołuj
    358 (2,28%)
  2. 1 Jerzy Krzysztof Kaczkowski
    283 (1,81%)
  3. 4 Joanna Kosior
    68 (0,43%)
  4. 3 Bartłomiej Andrzej Skrzek
    232 (1,48%)
  5. 6 Mariola Miałkowska
    53 (0,34%)
  6. 7 Arkadiusz Głaz
    83 (0,53%)
  7. 5 Wojciech Skipirzepa
    69 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Piotr Dąbrówka
    46 (0,29%)
  2. 1 Robert Dębicki
    377 (2,41%)
  3. 2 Marcin Ziemowit Fogiel
    238 (1,52%)
  4. 3 Ireneusz Franciszek Owczarek
    152 (0,97%)
  5. 5 Małgorzata Favorito
    98 (0,63%)
  6. 7 Ilona Mariola Lipińska
    121 (0,77%)
  7. 6 Barbara Maria Magiera
    57 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Radosław Witkowski
    3 233 (20,63%)
  2. 6 Anna Halina Ostrowska
    197 (1,26%)
  3. 2 Andrzej Łuczycki
    455 (2,90%)
  4. 3 Magdalena Dorota Lasota
    918 (5,86%)
  5. 4 Robert Chrobotowicz
    467 (2,98%)
  6. 5 Monika Edyta Domańska
    130 (0,83%)
  7. 7 Piotr Krzysztof Skrodzki
    189 (1,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jolanta Magdalena Cieślik
    16 (0,10%)
  2. 1 Tobiasz Jarosław Jagiełło
    118 (0,75%)
  3. 3 Barbara Helena Gregorek
    9 (0,06%)
  4. 2 Łukasz Stopka
    130 (0,83%)
  5. 4 Damian Patryk Dryja
    14 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Warchoł
    49 (0,31%)
  2. 1 Monika Aleksandra Staniszewska
    228 (1,45%)
  3. 5 Monika Czyż
    39 (0,25%)
  4. 6 Jan Ambroży Głowacki
    13 (0,08%)
  5. 2 Paweł Sojka
    49 (0,31%)
  6. 3 Maciej Łukasz Słyk
    69 (0,44%)
  7. 7 Adam Kuszewski
    27 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Hubert Idziak
    41 (0,26%)
  2. 5 Renata Edyta Wesołowska
    30 (0,19%)
  3. 6 Karolina Marta Badowska
    31 (0,20%)
  4. 7 Emil Karol Wydra
    30 (0,19%)
  5. 3 Natalia Maria Tomczyk
    31 (0,20%)
  6. 2 Monika Nowotarska
    86 (0,55%)
  7. 1 Paweł Kołtun
    83 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Michał Paszkiewicz
    25 (0,16%)
  2. 1 Jan Pszczoła
    413 (2,64%)
  3. 6 Ewelina Jaworska
    26 (0,17%)
  4. 2 Katarzyna Cielecka
    425 (2,71%)
  5. 4 Emilia Grabusińska
    16 (0,10%)
  6. 5 Herbert Olaf Lipiński
    16 (0,10%)
  7. 3 Sławomir Paweł Krawczyk
    64 (0,41%)

Okręg 3

Obszary: Południe, Żakowice, Potkanów, Krychnowice, Jeżowa Wola, Pruszaków, Wośniki, Kończyce, Borki, Halinów, Kierzków, Kozia Góra, część Wacyna od ul. Przytyckiej w kierunku południowym, część Zamłynia od ulicy Głównej w kierunku południowym, Stare Miasto.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Robert Wojciech Pluta
    212 (1,17%)
  2. 6 Krzysztof Jerzy Szewczyk
    228 (1,26%)
  3. 8 Justyna Anna Byzdra
    341 (1,88%)
  4. 3 Marcin Kaca
    3 690 (20,31%)
  5. 1 Łukasz Podlewski
    1 718 (9,46%)
  6. 2 Kazimierz Staszewski
    659 (3,63%)
  7. 4 Teresa Maria Skoczek
    545 (3,00%)
  8. 5 Barbara Małgorzata Pokorska
    358 (1,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Stefan Fundowicz
    308 (1,70%)
  2. 2 Marek Jacek Skórkiewicz
    145 (0,80%)
  3. 6 Anna Irena Skrok
    54 (0,30%)
  4. 5 Patrycja Magdalena Skrzypek
    60 (0,33%)
  5. 3 Paweł Daniel Sztuka
    26 (0,14%)
  6. 4 Aleksandra Zofia Paciorek
    62 (0,34%)
  7. 7 Tomasz Łuczakiewicz
    30 (0,17%)
  8. 8 Wojciech Jakub Słyk
    38 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Wojciech Tadeusz Kacperski
    26 (0,14%)
  2. 2 Jarosław Franciszek Gajda
    352 (1,94%)
  3. 4 Henryk Dudek
    67 (0,37%)
  4. 6 Tomasz Paweł Dygas
    142 (0,78%)
  5. 7 Urszula Wanda Cis
    63 (0,35%)
  6. 1 Agnieszka Gierwatowska
    489 (2,69%)
  7. 5 Katarzyna Janicka
    53 (0,29%)
  8. 3 Rafał Bojarski
    190 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Piotr Neska
    909 (5,00%)
  2. 1 Katarzyna Kalinowska
    2 611 (14,37%)
  3. 3 Jakub Łuczycki
    268 (1,48%)
  4. 4 Agnieszka Ewa Prokopczyk-Tulik
    260 (1,43%)
  5. 6 Lech Adam Barszcz
    281 (1,55%)
  6. 5 Anetta Malmon-Tomczyk
    307 (1,69%)
  7. 7 Marcin Robert Kaca
    444 (2,44%)
  8. 8 Marcin Dąbrowski
    399 (2,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marta Kowalczyk
    17 (0,09%)
  2. 5 Dorota Barbara Bączek
    5 (0,03%)
  3. 1 Miłosz Anduła
    82 (0,45%)
  4. 3 Maksymilian Przemysław Kaca
    114 (0,63%)
  5. 2 Janusz Michał Cieślik
    32 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Władysław Szymański
    35 (0,19%)
  2. 5 Justyna Lesiak-Kowalczyk
    24 (0,13%)
  3. 2 Tomasz Sławomir Rybski
    86 (0,47%)
  4. 1 Agnieszka Barbara Stolarczyk
    592 (3,26%)
  5. 6 Tomasz Andrzej Rojek
    33 (0,18%)
  6. 4 Lidia Emilia Dłużewska-Dworak
    287 (1,58%)
  7. 7 Bogdan Wojciech Jończyk
    26 (0,14%)
  8. 8 Łukasz Michał Guzowski
    23 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Hubert Jacek Wołowiec
    137 (0,75%)
  2. 2 Małgorzata Niemiec
    34 (0,19%)
  3. 5 Konrad Guliński
    15 (0,08%)
  4. 4 Anna Krystyna Skrok
    13 (0,07%)
  5. 6 Agnieszka Gajewska
    47 (0,26%)
  6. 8 Jacek Świostek
    43 (0,24%)
  7. 3 Anna Kapusta
    47 (0,26%)
  8. 7 Marzena Świś
    9 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Leszek Czajkowski
    607 (3,34%)
  2. 7 Martyna Małgorzata Jaroszek
    14 (0,08%)
  3. 2 Michał Grzegorz Wójcik
    174 (0,96%)
  4. 3 Paweł Zdzisław Piwowarczyk
    78 (0,43%)
  5. 6 Emilia Rybińska
    112 (0,62%)
  6. 5 Patryk Rogacki
    50 (0,28%)
  7. 8 Alicja Grażyna Wojciechowska-Iwańczuk
    19 (0,10%)
  8. 4 Beata Elżbieta Nowak
    74 (0,41%)

Okręg 4

Gołębiów II, Obozisko, Kaptur, część Zamłynia od ul. Głównej w kierunku północnym, Wacyn od ulicy Przytyckiej w kierunku północnym, Koniówka, Osiedle Akademickie, Brzustówka, Michałów, Młynek Janiszewski, Józefów, Mleczna, Huta Józefowska, Firlej, Krzewień, Wincentów, Wielogóra, Wólka Klwatecka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Pacholec
    749 (4,03%)
  2. 7 Mariusz Bartosiak
    301 (1,62%)
  3. 6 Krzysztof Maciej Chrzanowski
    122 (0,66%)
  4. 8 Mateusz Jan Kuźmiuk
    1 867 (10,05%)
  5. 1 Kinga Bogusz
    1 362 (7,33%)
  6. 5 Aneta Justyna Stańczyk
    280 (1,51%)
  7. 4 Marek Sołśnia
    709 (3,82%)
  8. 3 Katarzyna Pastuszka - Chrobotowicz
    1 142 (6,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grażyna Soja
    117 (0,63%)
  2. 5 Aneta Pająk
    103 (0,55%)
  3. 6 Konrad Aleksander Litwin
    18 (0,10%)
  4. 1 Jan Maniak
    386 (2,08%)
  5. 3 Piotr Kołodziejczyk
    165 (0,89%)
  6. 7 Jarosław Gutowski
    46 (0,25%)
  7. 8 Ryszard Kwiatkowski
    60 (0,32%)
  8. 4 Anastazja Monika Staszewska
    161 (0,87%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Piotr Artur Kostkiewicz
    125 (0,67%)
  2. 7 Alicja Magdalena Parszewska
    64 (0,34%)
  3. 8 Jan Sobolewski
    148 (0,80%)
  4. 1 Kazimierz Grzegorz Woźniak
    1 351 (7,27%)
  5. 2 Jacek Robert Szlegier
    112 (0,60%)
  6. 6 Janusz Paweł Rogala
    262 (1,41%)
  7. 3 Małgorzata Bogumiła Standowicz
    193 (1,04%)
  8. 5 Joanna Jolanta Rutka
    221 (1,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marta Ewelina Michalska - Wilk
    1 706 (9,18%)
  2. 6 Mateusz Wojcieszak
    443 (2,39%)
  3. 1 Mateusz Roman Tyczyński
    1 959 (10,55%)
  4. 4 Paweł Łukasz Pastuszka
    351 (1,89%)
  5. 5 Ewa Danuta Gawryś
    120 (0,65%)
  6. 7 Piotr Jerzy Szprendałowicz
    617 (3,32%)
  7. 8 Jolanta Monika Sokołowska
    304 (1,64%)
  8. 3 Jarosław Grzegorz Rabenda
    668 (3,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Andrzej Marecki
    36 (0,19%)
  2. 5 Ewa Bożena Książka
    11 (0,06%)
  3. 3 Aneta Szymańska
    22 (0,12%)
  4. 1 Cezary Józef Stąpor
    71 (0,38%)
  5. 4 Piotr Miłosz Ziętek
    16 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Ferensztajn
    319 (1,72%)
  2. 2 Jacek Kosiec
    121 (0,65%)
  3. 3 Małgorzata Franciszka Kundys
    35 (0,19%)
  4. 7 Włodzimierz Wincenty Pujanek
    48 (0,26%)
  5. 5 Jarosław Mirosław Bąk
    28 (0,15%)
  6. 6 Małgorzata Malwina Chmielewska
    31 (0,17%)
  7. 4 Maria Janina Mazurek
    41 (0,22%)
  8. 8 Monika Strzelec
    36 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Artur Adam Kupidura
    39 (0,21%)
  2. 3 Joanna Ewa Fituch
    50 (0,27%)
  3. 1 Eugeniusz Jacek Woźniak
    236 (1,27%)
  4. 2 Dariusz Michał Wydra
    116 (0,62%)
  5. 5 Karolina Ewa Tkaczyk
    35 (0,19%)
  6. 6 Jacek Stachowicz
    18 (0,10%)
  7. 8 Łukasz Szymczak
    32 (0,17%)
  8. 7 Martyna Anna Sułkowska
    32 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jacek Grzegorz Małysa
    36 (0,19%)
  2. 1 Karol Gliński
    441 (2,37%)
  3. 4 Mariusz Stanisław Warchoł
    44 (0,24%)
  4. 2 Jerzy Andrzej Stobiecki
    60 (0,32%)
  5. 3 Dariusz Sołśnia
    271 (1,46%)
  6. 8 Dorota Natalia Wasilewska
    39 (0,21%)
  7. 6 Małgorzata Ewa Jędra
    39 (0,21%)
  8. 7 Katarzyna Anna Różycka
    39 (0,21%)

Okręg 5

Obszary: Glinice, Długojów, Długojów Górny, Malenice, Sadków, Dzierzków, część Ustronia od Alei Grzecznarowskiego w kierunku północno-wschodnim, Osiedle Nad Potokiem, Gołębiów, Gołębiów I, Rajec Szlachecki, Stara Wola Gołębiowska, Nowa Wola Gołębiowska, Rajec Poduchowny, północna część Idalina, wschodnia część Śródmieścia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Karol Adam Gutkowicz
    1 659 (10,68%)
  2. 2 Adam Sławomir Bocheński
    1 645 (10,59%)
  3. 3 Małgorzata Danuta Półbratek
    693 (4,46%)
  4. 4 Wiesław Mieczysław Mizerski
    364 (2,34%)
  5. 5 Marcin Majewski
    787 (5,07%)
  6. 6 Agnieszka Anna Urbańska
    526 (3,39%)
  7. 7 Joanna Barbara Kunowska
    342 (2,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jerzy Skórkiewicz
    260 (1,67%)
  2. 7 Leszek Pożyczka
    206 (1,33%)
  3. 5 Anna Iwona Bartosiewicz
    73 (0,47%)
  4. 1 Piotr Robert Sztuka
    240 (1,55%)
  5. 6 Anna Marlena Wolak
    55 (0,35%)
  6. 4 Bartłomiej Dudek
    49 (0,32%)
  7. 2 Mariola Urszula Pronobis
    98 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marcin Szewczyk
    108 (0,70%)
  2. 4 Magdalena Anna Dziocha
    159 (1,02%)
  3. 5 Maria Dorota Kwiecień
    51 (0,33%)
  4. 1 Ryszard Jan Fałek
    598 (3,85%)
  5. 2 Wojciech Szczepan Bernat
    164 (1,06%)
  6. 3 Jakub Kowalski
    105 (0,68%)
  7. 6 Justyna Emilia Konopka
    64 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN

kandydatliczba głosów

  1. 4 Roman Korczyński
    267 (1,72%)
  2. 2 Wiesław Wędzonka
    569 (3,66%)
  3. 1 Konrad Mirosław Frysztak
    3 038 (19,56%)
  4. 5 Aleksandra Justyna Szczęsna
    297 (1,91%)
  5. 7 Adam Tokarski
    258 (1,66%)
  6. 3 Małgorzata Jolanta Zając
    457 (2,94%)
  7. 6 Patrycja Katarzyna Biesiadecka
    313 (2,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Monika Barbara Jagiełło
    20 (0,13%)
  2. 1 Marek Auguścik
    94 (0,61%)
  3. 6 Jacek Lewicki
    6 (0,04%)
  4. 2 Edyta Magdalena Olejnik
    21 (0,14%)
  5. 3 Dominik Kuczyński
    8 (0,05%)
  6. 5 Anna Maria Anduła
    5 (0,03%)
  7. 4 Marcin Zbigniew Kaca
    31 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Sylwia Maciejewska
    26 (0,17%)
  2. 7 Grzegorz Włodzimierz Okrój
    23 (0,15%)
  3. 4 Stefan Andrzej Wlazło
    24 (0,15%)
  4. 3 Barbara Anna Dębska-Janusz
    41 (0,26%)
  5. 2 Bartosz Bednarczyk
    269 (1,73%)
  6. 1 Józef Bakuła
    202 (1,30%)
  7. 6 Paulina Katarzyna Małaczek
    9 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIEŻUCH MICHAŁ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karolina Weronika Gregorczyk
    1 (0,01%)
  2. 3 Ewelina Magdalena Gawryjołek
    2 (0,01%)
  3. 4 Anna Bogumiła Cieżuch
    4 (0,03%)
  4. 5 Łukasz Marcin Warchoł
    15 (0,10%)
  5. 1 Michał Wojciech Cieżuch
    236 (1,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Grzegorz Kowalik
    170 (1,09%)
  2. 6 Aneta Walczak
    45 (0,29%)
  3. 7 Jacek Roman Karpiński
    32 (0,21%)
  4. 3 Berta Teresa Burandt
    18 (0,12%)
  5. 5 Joanna Tomczyk
    35 (0,23%)
  6. 2 Michał Piotr Kwiatkowski
    61 (0,39%)
  7. 4 Andrzej Boczyński
    40 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Alicja Cichawa
    195 (1,26%)
  2. 7 Grzegorz Figura
    124 (0,80%)
  3. 6 Daria Elżbieta Stępień
    13 (0,08%)
  4. 3 Joanna Pawłowska
    38 (0,24%)
  5. 2 Andrzej Drachal
    120 (0,77%)
  6. 5 Piotr Kucharczyk
    109 (0,70%)
  7. 4 Edyta Sosnowska
    46 (0,30%)