Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Duszniki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Duszniki, ulice: Bukowska, Jana Pawła II, Kościelna, Świętego Floriana, Wąska, Wierzbowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernadeta Augustyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

136 (41,09%)

Katarzyna Wawrzyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK

11 (3,32%)

Wiesława Maria Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

184 (55,59%)

Okręg 2

Duszniki, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Klonowa, Kłosowa, Młynkowska, Nowa, Osiedle Wyzwolenia, Piękna, Podgórna, Powstańców Wielkopolskich, Stawna, Szamotulska, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Jan Liszkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

268 (76,35%)

Agnieszka Marlena Maciaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

83 (23,65%)

Okręg 3

Duszniki, ulice: Chełmińska, Graniczna, Jakubowska, Niewierska, Ogrodowa, Orzechowa, Podrzewska, Radosna, Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Maciej Henicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

171 (54,46%)

Wojciech Włodzimierz Kukułka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

143 (45,54%)

Okręg 4

Duszniki, ulice: Broniewskiego, Jaśminowa, Kolejowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Nagietkowa, Nowotomyska, Parkowa, Piaskowa, Polna, Różana, Słoneczna, Storczykowa, Wiosenna. Sołectwo Zakrzewko.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Edward Strzeszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

89 (28,62%)

Czesława Irena Wawrzyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK

14 (4,50%)

Tomasz Ćwian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

128 (41,16%)

Katarzyna Hirsch-Kotek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

80 (25,72%)

Okręg 5

Sołectwo Niewierz, Chełminko.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Sylwester Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

193 (62,06%)

Michał Tomasz Wawrzyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK

12 (3,86%)

Iwona Jadwiga Ratajczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

106 (34,08%)

Okręg 6

Sołectwo Podrzewie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Zimna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

157 (33,19%)

Ryszard Piotr Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NOWA INICJATYWA

102 (21,56%)

Andrzej Danielczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

214 (45,24%)

Okręg 7

Sołectwo Sękowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Maria Kawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

87 (34,94%)

Ryszard Pacholak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

162 (65,06%)

Okręg 8

Sołectwo: Młynkowo. Wilczyna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Miśko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

58 (30,37%)

Beata Urbaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK

5 (2,62%)

Ireneusz Marian Tylkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

128 (67,02%)

Okręg 9

Sołectwo: Kunowo, Mieściska-Sarbia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Agnieszka Bachorz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

138 (46,78%)

Paweł Dariusz Królik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

111 (37,63%)

Cezary Tadeusz Stachowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

46 (15,59%)

Okręg 10

Sołectwo Ceradz Dolny.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Kałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

67 (36,41%)

Magdalena Anna Klupś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

117 (63,59%)

Okręg 11

Grzebienisko, ulice: Akacjowa, Boczna, Bukowska, Dębowa, Huby, Jałowcowa, Jesionowa, Jodłowa, Kwiatowa, Malwowa, Parkowa, Sosnowa, Szkolna, Topolowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Piotr Małolepszy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

88 (40,55%)

Dorota Ewa Tułodziecka-Adams

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK

15 (6,91%)

Marzena Anna Frąckowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

114 (52,53%)

Okręg 12

Grzebienisko, ulice: Cicha, Gajowa, Kasztanowa, Leśna, Lipowa, Miodowa, Osiedle, Polna, Poznańska, Pszczela, Stawna, Szamotulska, Świerkowa, Wierzbowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Stanisław Majkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

97 (40,25%)

Jan Malinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK

25 (10,37%)

Małgorzata Jadwiga Wrochna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

119 (49,38%)

Okręg 13

Sołectwo: Brzoza-Grodziszczko, Wierzeja.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Helena Wieszczeczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

55 (20,99%)

Dariusz Marcin Wiliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY DUSZNIKI

90 (34,35%)

Martyna Anna Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK

19 (7,25%)

Jadwiga Alina Klińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

98 (37,40%)

Okręg 14

Sołectwo Sędziny.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Franciszek Pawlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo: Wilkowo, Sędzinko-Zalesie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamila Marta Zimna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO

119 (44,91%)

Lucyna Konieczna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI

80 (30,19%)

Michał Łukasz Perz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK

13 (4,91%)

Arkadiusz Iwańczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU SZAMOTULSKIEGO

34 (12,83%)

Jarosław Wolny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

19 (7,17%)