Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Łaziska Górne

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Cegielniana, Cieszyńska, Gostyńska, Hutnicza, Kąty, Łazy, Młyńska, Wyzwolenia, Zakątek, Akacjowa, Bażantów, Brada, Głogowa, Kolejowa, Księdza Szwedy, Malinowa, Miodowa, Orzeska, Paprotna, Piękna, Prądna, Przyjaciół, Przysiółki, Pszczelna, Rolna, Salamander, Torowa, Wesoła, Działkowców, Energetyków numery parzyste, Familijna, Krasickiego, Miarki, Parkowa, Skowronków, Słowików, Waryńskiego, Wróblewskiego, Zawadzkiego, Barlickiego, Cicierz, Górna, Jana III Sobieskiego, Kieszki, Kościelna, Łączna, Moniuszki, Okrężna, Plac Ratuszowy, Spokojna, Starowiejska, Szybowa, Wąska, Wiejska, Wiosenna, Zielona, Bukowa, Osiedle Centrum, Pocztowa, Poręba, Świętego Jana Pawła II

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mateusz Jan Eichner
    171 (6,60%)
  2. 3 Marcin Adam Roterman
    24 (0,93%)
  3. 4 Bernadeta Szojda
    52 (2,01%)
  4. 2 Tomasz Wojciech Gutorski
    41 (1,58%)
  5. 5 Grzegorz Piotr Schulc
    20 (0,77%)
  6. 6 Aleksandra Maria Widuch
    118 (4,56%)
  7. 7 Lucyna Maria Zimnicka
    48 (1,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grzegorz Bogusław Musioł
    106 (4,09%)
  2. 5 Renata Teresa Ogierman
    82 (3,17%)
  3. 6 Leokadia Emilia Supryn
    48 (1,85%)
  4. 1 Jolanta Maria Ucka
    329 (12,70%)
  5. 3 Zofia Kowalczyk
    40 (1,54%)
  6. 2 Franciszek Józef Rzytka
    93 (3,59%)
  7. 7 Daniel Arkadiusz Tomczyk
    25 (0,97%)
  8. 8 Krystian Adam Zosiuk
    57 (2,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Marek Gersok
    26 (1,00%)
  2. 2 Andrzej Józef Chrószcz
    124 (4,79%)
  3. 4 Jerzy Just
    33 (1,27%)
  4. 1 Tadeusz Ignacy Król
    434 (16,76%)
  5. 5 Kazimiera Lytek
    25 (0,97%)
  6. 6 Olga Anna Piontkowska
    46 (1,78%)
  7. 7 Karol Adam Sikora
    24 (0,93%)
  8. 8 Jolanta Katarzyna Warzecha
    21 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Kamil Stanisław Papała
    16 (0,62%)
  2. 5 Joanna Felicja Borowska
    12 (0,46%)
  3. 7 Leon Emil Korus
    33 (1,27%)
  4. 4 Helena Anna Walczyk
    38 (1,47%)
  5. 1 Andrzej Piotr Pacha
    376 (14,52%)
  6. 2 Paweł Karol Bończyk
    61 (2,36%)
  7. 3 Stanisław Damian Suchoń
    60 (2,32%)
  8. 6 Anetta Edyta Wilkus
    7 (0,27%)

Okręg 2

Bratków, Chopina, Dworcowa, Energetyków numery nieparzyste, Ogrodowa, Prusa, Radosna, Szarotki, 1 Maja, Astrów, Fiołkowa, Goździków, Irysów, Klonowa, Konwalii, Krokusów, Kwiatowa, Mickiewicza, Narcyzów, Różana, Sienkiewicza, Stara, Stokrotek, Tulipanów, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Janusz Szczepan Kaczyński
    59 (3,08%)
  2. 6 Gabriela Wiktoria Kalisz
    59 (3,08%)
  3. 7 Maria Ewa Rubin
    110 (5,75%)
  4. 1 Józef Sebastian Kaleta
    227 (11,87%)
  5. 4 Andrzej Piotr Guz
    32 (1,67%)
  6. 3 Danuta Teresa Frydrych
    39 (2,04%)
  7. 2 Bogusław Józef Żurek
    137 (7,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Gabriela Barbara Stawarska
    22 (1,15%)
  2. 5 Katarzyna Danuta Pustułka-Pawelec
    11 (0,58%)
  3. 2 Mikołaj Józef Halski
    119 (6,22%)
  4. 1 Marian Stanisław Augustyniak
    94 (4,91%)
  5. 3 Kazimierz Jan Kaszok
    53 (2,77%)
  6. 7 Wiktoria Grażyna Wejman
    8 (0,42%)
  7. 4 Roman Kazimierz Machul
    46 (2,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Anna Gizdoń
    19 (0,99%)
  2. 7 Leszek Andrzej Wróbel
    47 (2,46%)
  3. 2 Dorota Anna Pawlęczyk-Gasz
    136 (7,11%)
  4. 4 Stanisław Henryk Goraczko
    40 (2,09%)
  5. 1 Arkadiusz Wojciech Skowron
    164 (8,57%)
  6. 6 Jerzy Rybij
    68 (3,55%)
  7. 5 Jolanta Nowak
    11 (0,58%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Iwona Maria Andruszkiewicz
    16 (0,84%)
  2. 2 Robert Bogusław Zając
    48 (2,51%)
  3. 6 Tomasz Sebastian Pacha
    74 (3,87%)
  4. 7 Gizela Elżbieta Szukalska
    61 (3,19%)
  5. 3 Mirosław Franciszek Lizoń
    29 (1,52%)
  6. 1 Michał Tomasz Piwoński
    157 (8,21%)
  7. 4 Bernadeta Maria Siwińska
    27 (1,41%)

Okręg 3

Bojowników, Morcinka, Osiedle Kościuszki, Wyrska, Boczna, Gajowa, Górnośląska, Graniczna, Konopnickiej, Lasoki, Miła, Nowa, Pokoju, Południowa, Promienna, Słoneczna, Słowackiego, Stawowa, Długa, Generała Sikorskiego, Kardynała Wyszyńskiego do nr 7, Łąkowa, Powstańców, Świętej Barbary, Wapienna, Zwałowa, Źródlana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Józef Pieter
    169 (7,92%)
  2. 5 Halina Maria Pisula
    19 (0,89%)
  3. 6 Czesław Stefan Synowiec
    38 (1,78%)
  4. 3 Monika Ewa Kukla
    44 (2,06%)
  5. 7 Monika Katarzyna Eichner
    19 (0,89%)
  6. 2 Franciszek Zbigniew Rola
    174 (8,16%)
  7. 4 Marian Andrzej Olszówka
    80 (3,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janina Regina Jaskulska
    25 (1,17%)
  2. 1 Bożena Eufemia Knieżyk
    470 (22,03%)
  3. 4 Piotr Krystian Leks
    14 (0,66%)
  4. 2 Gabriela Lidia Botor
    105 (4,92%)
  5. 5 Łukasz Tadeusz Mroczek
    34 (1,59%)
  6. 7 Zbigniew Krzysztof Szer
    112 (5,25%)
  7. 6 Krystian Jan Raszka
    30 (1,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Urszula Anna Niedźwiedzka
    8 (0,38%)
  2. 3 Arkadiusz Tomasz Bartoszczyk
    33 (1,55%)
  3. 6 Aleksandra Małgorzata Nowak
    13 (0,61%)
  4. 2 Małgorzata Anna Szuła
    331 (15,52%)
  5. 1 Grzegorz Józef Nowok
    131 (6,14%)
  6. 4 Arleta Teresa Gizdoń
    8 (0,38%)
  7. 7 Zbigniew Andrzej Szafraniec
    46 (2,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Janusz Roman Kilianek
    19 (0,89%)
  2. 2 Krzysztof Edward Pyrek
    46 (2,16%)
  3. 1 Zofia Krystyna Kozyra
    93 (4,36%)
  4. 3 Józef Maciej Pukocz
    37 (1,73%)
  5. 6 Joanna Ilona Twardzik
    6 (0,28%)
  6. 4 Marzena Krystyna Kurczyk-Mazur
    15 (0,70%)
  7. 5 Patrycja Teresa Zadroga
    14 (0,66%)

Okręg 4

Górnicza, Kamienna, Mokierska, Piaskowa, Polna, Poprzeczna, Sportowa, Stroma, Szkolna, Wodna, Cicha, Kałuże, Kopalniana, Krótka, Ligonia, Marta Waleska, Mikołowska, Pawła Wyry, Pogodna, Potokowa, Poziomkowa, Spacerowa, Stara Droga, Świętego Jana, Widokowa, Wierzysko, Wieżowa, Wodociągowa, Wspólna, Wyniosła Zgody, Staszica, Zwycięstwa, Kardynała Wyszyńskiego od numeru 8 do końca, Księdza Głowińskiego, Lipowa, Tuwima, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Jesionowa, Kasztanowa, Leśna, Modrzewiowa, Olchowa, Rybnicka, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystian Marcin Czardybon
    347 (14,19%)
  2. 4 Robert Jerzy Janecki
    103 (4,21%)
  3. 2 Jolanta Grażyna Kornatowska
    82 (3,35%)
  4. 3 Iwona Maria Brzyszczan-Prochownik
    48 (1,96%)
  5. 7 Krzysztof Ireneusz Żak
    48 (1,96%)
  6. 6 Bożena Maria Staehr
    32 (1,31%)
  7. 5 Jarosław Piotr Palowski
    56 (2,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Jan Chwieralski
    258 (10,55%)
  2. 7 Lidia Tempka
    24 (0,98%)
  3. 1 Edmund Andrzej Pucher
    228 (9,32%)
  4. 3 Aleksandra Anna Buczek
    40 (1,64%)
  5. 4 Sylwia Maria Król
    77 (3,15%)
  6. 5 Wiesław Noworyta
    24 (0,98%)
  7. 6 Dawid Henryk Przewłoka
    17 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Stanisław Słowioczek
    311 (12,71%)
  2. 2 Ewa Monika Brągiel
    9 (0,37%)
  3. 3 Ewa Jadwiga Cebula
    90 (3,68%)
  4. 7 Agnieszka Anna Widuch
    46 (1,88%)
  5. 5 Sebastian Józef Palenta
    71 (2,90%)
  6. 6 Stefania Magdalena Szuster
    22 (0,90%)
  7. 4 Mirosław Piotr Jarek
    97 (3,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maciej Rafał Dobrowolski
    25 (1,02%)
  2. 2 Pelagia Bronisława Buczek
    64 (2,62%)
  3. 7 Natalia Komotajtys
    39 (1,59%)
  4. 6 Iwona Ewa Balsam
    11 (0,45%)
  5. 1 Rafał Łukasz Babiński
    225 (9,20%)
  6. 5 Dawid Artur Pukocz
    38 (1,55%)
  7. 4 Mariusz Zenowicz
    14 (0,57%)