Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Siewierz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

SIEWIERZ ulice: Boczna, Długa, Górna, Graniczna, Kamienna, Młyńska, Rzeczna, Słoneczna, Wczasowa, Wiklinowa, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wygodna, Zagłębiowska. SOŁECTWO GOŁUCHOWICE: Gołuchowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Antoni Stanisław Kocot
    267 (46,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Mariusz Krzysztof Biderman
    234 (40,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MIŁOCH

kandydatliczba głosów

  1. 0 Robert Jan Mańczyk
    37 (6,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Włodzimierz Jan Pietruszka
    40 (6,92%)

Okręg 2

SIEWIERZ ulice: Altanka, Chmielowskie, Cmentarna, Czarnieckiego, Długosza, Dobrej Nadziei, Dzikiej Wiśni, Górki, Jeziorna, Kopernika, Kościuszki, Krakowska, Kręta, Krótka, Ludowa, Łysa Góra, Nawrota, Nowomiejska, Oleśnickiego, Plac Ogrójecki, Plac Róży Wiatrów, Plac Strażacki, Podgórna, Rynek, Stawowa, Stoczkowa, Strumień, Ściegna, Wichrowe Wzgórze, Wolności, Zielona, Zielone Wzgórze.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Joanna Maria Krzykawska
    108 (31,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA NAWROTA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Dariusz Piotr Nawrot
    71 (20,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KASZTAN

kandydatliczba głosów

  1. 0 Marek Zbigniew Pyrzyk
    38 (10,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Tomasz Piotr Dzierżanowski
    48 (13,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MIŁOCH

kandydatliczba głosów

  1. 0 Katarzyna Maria Mizerska
    51 (14,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Krystian Tadeusz Majcherczyk
    32 (9,20%)

Okręg 3

SIEWIERZ ulice: Cicha, Generała Sikorskiego, Krasickiego, Księdza Gietyngiera, Letniskowa, Łąkowa, Miodowa, Ogrodowa, Parkowa, Polna, Spokojna, Stolarska, Targowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Michalina Wanda Mańka
    142 (31,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Grzegorz Krzysztof Skórka
    105 (23,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MIŁOCH

kandydatliczba głosów

  1. 0 Maciej Tomasz Pogan
    126 (28,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Marcin Leonard Mizerski
    76 (16,93%)

Okręg 4

SIEWIERZ ulice: Akacjowa, Bednarska, Bema, Brzozowa, Grabowa, Grzybowa, Jałowcowa, Jodłowa, Klonowa, Legionistów, Lipowa, Modrzewiowa, Olchowa, Rymarska, Sawickiej, Wierzbowa, Wrzosowa, Zbożowa, Ziołowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Jarosław Sławomir Bański
    303 (59,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Renata Ewa Niedbał-Witta
    143 (27,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Tomasz Jacek Bańka
    67 (13,06%)

Okręg 5

SIEWIERZ ulice: Będzińska, Bohaterów, Bytomska, Chabrowa, Marszałka Piłsudskiego, Nad Zalewem, Piaskowa, Relaksowa, Rybacka, Sadowa, Sosnowa, Sucha, Warszawska, Wesoła, Wspólna, Zacisze.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Celina Barbara Janas
    168 (43,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KASZTAN

kandydatliczba głosów

  1. 0 Henryk Piotr Kleszcz
    42 (10,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Edyta Małgorzata Cymer
    87 (22,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Kamil Maciej Chabiński
    86 (22,45%)

Okręg 6

SIEWIERZ ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Częstochowska, Dąbrowskiego, Mickiewicza, Plac Wojska Polskiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Tartaczna, Towarowa, Władysława Łokietka, Żeromskiego, Żwirki i Wigury.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Paweł Bogusław Korusiewicz
    117 (30,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Agnieszka Anna Maniurska
    26 (6,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MIŁOCH

kandydatliczba głosów

  1. 0 Henryk Wiktor Nowak
    211 (54,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Tomasz Krzysztof Rzepkowski
    31 (8,05%)

Okręg 7

SIEWIERZ ulice: Bacholińska, Kielecka, Klubowa, Kolejowa, Krzywa, Leśna, Mostowa, Nowa, Przemysłowa, Sportowa, Strażacka, Trojedzianka, Wąska, Wodna, Zdrojowa, Źródlana.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Elżbieta Antonina Kuraś
    69 (20,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KASZTAN

kandydatliczba głosów

  1. 0 Piotr Rajmund Rzepecki
    1 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Zbigniew Adam Majcherczyk
    13 (3,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MIŁOCH

kandydatliczba głosów

  1. 0 Małgorzata Joanna Miłoch
    168 (50,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Marcin Adam Majerowski
    82 (24,62%)

Okręg 8

SOŁECTWO ŻELISŁAWICE: Żelisławice ulice: Goplana, Kwiatowa, Niwecka, Ostoi, Piastów, Podleśna, Przyjaźni, Przyszłości, Rolnicza, Zarzecze. Dzierżawa Słowik

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Elżbieta Bogumiła Stawicka
    86 (13,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KASZTAN

kandydatliczba głosów

  1. 0 Ryszard Machura
    59 (9,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Sylwia Bożena Gruszka
    131 (21,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MIŁOCH

kandydatliczba głosów

  1. 0 Alicja Marianna Bieniek
    325 (52,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Ryszard Antoni Małota
    14 (2,28%)

Okręg 9

SOŁECTWO ŻELISŁAWICE: Czekanka Żelisławice ulice: Górny Las, Siewierska. SOŁECTWO LEŚNIAKI: Leśniaki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Zofia Alicja Machura
    130 (39,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KASZTAN

kandydatliczba głosów

  1. 0 Wiesława Ewa Konieczna
    1 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Agnieszka Marzena Karcz
    53 (16,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MIŁOCH

kandydatliczba głosów

  1. 0 Urszula Teresa Wilczek
    146 (44,24%)

Okręg 10

SOŁECTWO BRUDZOWICE: Brudzowice ulice: Cisowa, Gajowa, Główna, Jagodowa, Katowicka, Krzanów, Leśniczówka, Osiedlowa, Przykościelna, Surmy, Szkolna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Jan Bańka
    178 (35,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Krzysztof Wiesław Wypiór
    327 (64,75%)

Okręg 11

SOŁECTWO DZIEWKI: Dziewki ulice: Kazimierzówka, Niwy, Pańskie, Pasternik, Podbagnie, Podgródkowa, Podżarze, Witolda Pileckiego. SOŁECTWO NOWA WIOSKA: Nowa Wioska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Dorota Elżbieta Szybis
    150 (38,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KASZTAN

kandydatliczba głosów

  1. 0 Sławomir Rosół
    16 (4,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Tomasz Sławomir Wojdas
    133 (34,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ MYRTA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Mariusz Stanisław Myrta
    70 (18,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Mateusz Stanisław Mańka
    17 (4,40%)

Okręg 12

SOŁECTWO PODWARPIE: Hektary Marcinków Podwarpie Wojkowice Kościelne ulica: Przeczycka. Zawarpie SOŁECTWO TULISZÓW: Tuliszów ulice: Bratków, Dębowa, Fiołków, Gwiezdna, Jarzębinowa, Jasna, Kalinowa, Magnoliowa, Osiedle Bażantów, Osiedle Słoneczne, Paryska, Piękna, Pogodna, Poziomkowa, Radosna, Spacerowa, Storczyków, Szeroka, Świerkowa, Tęczowa, Tulipanów, Urocza, Wakacyjna, Widokowa, Zaciszna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Teresa Wieczorek
    265 (57,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KASZTAN

kandydatliczba głosów

  1. 0 Ryszard Władysław Kozieł
    64 (13,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Henryk Jerzy Banasik
    100 (21,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Adrian Mirosław Landecki
    29 (6,33%)

Okręg 13

SOŁECTWO WOJKOWICE KOŚCIELNE: Wojkowice Kościelne ulice: Drogowców, Piastowska, Podskale, Wschodnia, Zachodnia, Zawodzie.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Mariusz Władysław Naglik
    196 (64,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Janusz Barszczewski
    90 (29,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Adam Marian Pyrzyk
    20 (6,54%)

Okręg 14

SOŁECTWO WOJKOWICE KOŚCIELNE: Wojkowice Kościelne ulice: Dąbrowska, Karsów, Kościelna, Pierkowskie, Różana.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Danuta Kleszcz
    58 (20,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KASZTAN

kandydatliczba głosów

  1. 0 Antoni Jan Adamczyk
    20 (6,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Paulina Beata Czapla
    91 (31,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Renata Marta Cesak
    119 (41,32%)

Okręg 15

SOŁECTWO WARĘŻYN: Kuźnica Piaskowa Kuźnica Podleśna Kuźnica Warężyńska Podwarężyn Przedwarężyn Warężyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Barbara Stanisława Bochenek
    111 (42,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DZIERŻANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 0 Michał Gabriel Kubik
    67 (25,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MIŁOCH

kandydatliczba głosów

  1. 0 Tomasz Ireneusz Dydak
    19 (7,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO SIEWIERSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Krzysztof Ryszard Kania
    66 (25,10%)