Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Pasłęk

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

3 Maja od nr 1 do nr 8, Bohaterów Westerplatte od nr 10 do nr 54, Dworcowa, Firmowa, Gwiezdna, Inwestorska, Księdza Kazimierza Cyganka, Ostry Róg

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA PASŁĘKA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Elżbieta Ewa Wysokińska
    104 (15,69%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marian Karol Oskroba
    220 (33,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PASŁĘK RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Sielawa
    239 (36,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Koniecko
    100 (15,08%)

Okręg 2

Drzymały, Kolonia Zdroje, Ogrodowa nr 11, 11b, 11c, 13, 13a, 13b, 15, 15a, 15b, 17, 17a, 19, 19a, 19b, 19c, 21, 23, Plac Grunwaldzki, Polna, Słoneczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA PASŁĘKA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Dabkiewicz
    122 (24,60%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Piotr Tyliński
    199 (40,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PASŁĘK RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bogdan Rogalski
    175 (35,28%)

Okręg 3

3 Maja od nr 11 do nr 52, Bankowa od nr 1 do nr 19a oraz nr 21 i 21a, Gdańska, Juliusza Słowackiego, Limanowskiego, Malinowa, Ogrodowa nr 7, 9, 9a, 9b, 9c, 9d, Przedszkolna, Różana, Sadowa, Zielona, Zwycięstwa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Kowal
    416 (77,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Sosnowski
    122 (22,68%)

Okręg 4

Augustyna Steffena, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Działka, Jana Heweliusza, Jana Pawła II, Kolonia Robotnicza, Kopernika od nr 27, Księdza Bazylego Hrynyka, Księdza Franciszka Osińskiego, Leśna, Ogrodowa nr 2, 4, 6, 6a, Parkowa, Partyzantów, Spacerowa, Wiśniowa, Zacisze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariusz Ficak
    182 (56,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PASŁĘK PRZYJAZNY MIESZKAŃCOM

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jarosław Jarka
    18 (5,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PASŁĘK RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Teresa Elżbieta Czerska
    97 (30,12%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Henryk Baranowski
    25 (7,76%)

Okręg 5

Ogrodowa nr 8, 10, 10c, 10d, 12, 12b, 20, 22, 24, 26, 28, 28a, 30, 32, 34, 36, 46

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Edward Skalij
    345 (68,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PASŁĘK RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Izabela Janina Malinowska
    78 (15,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jarosław Jan Adamczyk
    80 (15,90%)

Okręg 6

11 Listopada, Ogrodowa od nr 38 do nr 42L, Spółdzielcza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marian Matuszczak
    383 (68,76%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Paweł Czerwiński
    55 (9,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Topczewski
    119 (21,36%)

Okręg 7

Apteczna, Bankowa nr 20, 22, 23, 26, Biskupa Ignacego Krasickiego, Bolesława Chrobrego, Chodkiewicza, Dolna, Firleja, Jana Henryka Dąbrowskiego, Kopernika od nr 9 do nr 26, Kościuszki, Mickiewicza, Plac Świętego Wojciecha, Sienkiewicza, Władysława Jagiełły, Zamkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA PASŁĘKA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Tomaszewski
    95 (20,93%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Piotr Świderski
    211 (46,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PASŁĘK RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Zaręba
    57 (12,56%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Mieczysław Kawiński
    15 (3,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Beata Jadwiga Towarek
    76 (16,74%)

Okręg 8

Bohaterów Westerplatte od nr 3 do nr 9, Geodetów, Józefa Piłsudskiego, Marii Konopnickiej, Południowa, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Strażacka, Szkolna, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marcin Bowsza
    110 (18,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PASŁĘK RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Damian Olbryś
    294 (50,52%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Róża Sawicz
    70 (12,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Franciszek Wereszko
    108 (18,56%)

Okręg 9

Chopina, Długa, Elbląska, Generała Władysława Andersa, Jaśminowa, Juliana Tuwima, Kochanowskiego, Kraszewskiego, Kresowa, Krzywa, Kusocińskiego, Kwiatowa, Lanca, Lwowska, Nowowiejskiego, Paderewskiego, Rataja, Spokojna, Sprzymierzonych, Stefana Czarnieckiego, Sybiraków, Topolowa, Traugutta, Widokowa, Wileńska, Wiosenna, Wschodnia, Zawiszy Czarnego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA PASŁĘKA"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Robert Budkiewicz
    52 (8,84%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Elżbieta Teresa Wasiuk
    277 (47,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PASŁĘK RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Kopański
    194 (32,99%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Pomarański
    65 (11,05%)

Okręg 10

Aniołowo, Borzynowo, Dawidy, Leszczyna, Marianka, Rogowo, Stegny, Wikrowo, Zielony Grąd

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Cieśla
    206 (62,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PASŁĘK RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Mazurkiewicz
    123 (37,39%)

Okręg 11

Brzeziny, Krosienko, Krosno, Łączna, Nowe Kusy, Nowiny, Pólko, Rzeczna, Sakówko, Sokółka, Stare Kusy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Stanisław Wiśniewski
    132 (33,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PASŁĘK RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bartłomiej Kulesza
    96 (24,06%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Mariola Furtak
    135 (33,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Gałęzowski
    36 (9,02%)

Okręg 12

Anglity, Bądy, Gołąbki, Gulbity, Kajmy, Kawki, Kopina, Kupin, Łukszty, Robity, Rzędy, Zakrzewko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewa Monika Drzyzga
    110 (37,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PASŁĘK RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Elżbieta Anna Strzelecka
    49 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Zbigniew Juniewicz
    135 (45,92%)

Okręg 13

Buczyniec, Czarna Góra, Dargowo, Drulity, Kąty, Krasin, Nowa Wieś, Rydzówka, Talpity

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Wojciechowski
    219 (68,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Litwin
    100 (31,35%)

Okręg 14

Gryżyna, Kwitajny, Leżnica, Nowy Cieszyn, Rogajny, Sałkowice, Skolimowo, Surowe, Zielno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Henryk Buska
    176 (47,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Łachmański
    193 (52,30%)

Okręg 15

Awajki, Kielminek, Kronin, Kudyński Bór, Majki, Marzewo, Piniewo, Tulno, Wakarowo, Wójtowizna, Zielonka Pasłęcka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PASŁĘCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystyna Janina Krasińska
    116 (29,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PASŁĘK RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Elżbieta Ewa Hulanicka
    176 (45,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jadwiga Smolak
    96 (24,74%)