Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Krościenko nad Dunajcem

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Krościenko Zawodzie (część): ul. Kozłeczyzna, Leśna, Stodółki, Juraszowa, Stanisławy Pawłowskiej, Franciszka Koterby-Kuriera AK, Źródlana, Karola Wojtyły-Papieża

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Franciszek Stanisław Kozłecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

41 (17,01%)

Konrad Stanisław Kubik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ROZWIJAMY GMINĘ KROŚCIENKO N.D

57 (23,65%)

Roman Mieczysław Rajczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

13 (5,39%)

Jan Albert Soliwoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

8 (3,32%)

Natalia Agata Kubik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CAŁEJ GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

122 (50,62%)

Okręg 2

Sołectwo Krościenko Zawodzie (część): ul. Zdrojowa, Jarek, Polna, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Jakub Gabryś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

115 (33,82%)

Agata Klag

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ROZWIJAMY GMINĘ KROŚCIENKO N.D

30 (8,82%)

Ilona Ewelina Wesołowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

28 (8,24%)

Lesław Karol Gulka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

18 (5,29%)

Gerwazy Skubisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CAŁEJ GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

149 (43,82%)

Okręg 3

Sołectwo Krościenko Centrum (część): ul. Kras, Świętej Kingi, Władysława Szafera

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Porębska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

52 (25,87%)

Jerzy Dula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ROZWIJAMY GMINĘ KROŚCIENKO N.D

51 (25,37%)

Franciszek Plewa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

98 (48,76%)

Okręg 4

Sołectwo Krościenko Centrum (część): ul. Pienińska, Esperanto, Rynek, Flisaków Pienińskich, Kazimierza Wielkiego, Mickiewicza, Jagiellońska od nr 1 do nr 25, Targowa, al. Wędkarzy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Anna Martyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

52 (29,21%)

Anna Helena Zachwieja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ROZWIJAMY GMINĘ KROŚCIENKO N.D

30 (16,85%)

Jan Chrobak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

92 (51,69%)

Marek Leszek Słowik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

4 (2,25%)

Okręg 5

Sołectwo Krościenko Centrum (część): ul. Jagiellońska od nr 26 do końca, Trzech Koron, Władysława Grotowskiego, Jaśka Knutelskiego, Pryczków, Sienkiewicza, Potoczki, Deptak dra Franciszka Gumowskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Józef Ciężkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

64 (27,95%)

Dominika Katarzyna Stasiowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ROZWIJAMY GMINĘ KROŚCIENKO N.D

33 (14,41%)

Barbara Anna Śniegoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

111 (48,47%)

Maciej Jan Plewa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CAŁEJ GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

21 (9,17%)

Okręg 6

Sołectwo Krościenko Centrum (część): ul. Jana III Sobieskiego, Zakrętki, Kościuszki , ks. Franciszka Blachnickiego, Lubań

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Tomasz Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

18 (8,11%)

Stanisław Jan Jawor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CAŁEJ GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

44 (19,82%)

Maria Bożena Wąsowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WĄSOWICZ

160 (72,07%)

Okręg 7

Sołectwo Tylka – Biały Potok

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Julian Błażusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

123 (53,71%)

Kazimierz Dyda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ROZWIJAMY GMINĘ KROŚCIENKO N.D

32 (13,97%)

Robert Majerczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

16 (6,99%)

Jarosław Janusz Groń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CAŁEJ GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

58 (25,33%)

Okręg 8

Sołectwo Dziadowe Kąty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Katarzyna Knutelska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

27 (16,67%)

Bożena Jadwiga Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ROZWIJAMY GMINĘ KROŚCIENKO N.D

44 (27,16%)

Paweł Józef Kołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

73 (45,06%)

Mateusz Klag

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

0 (0,00%)

Tomasz Dominik Kozielec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CAŁEJ GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

18 (11,11%)

Okręg 9

Sołectwo Kąty – Niwki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Adrian Koterba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

32 (33,68%)

Stanisław Gabryś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

40 (42,11%)

Ryszard Jankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CAŁEJ GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

23 (24,21%)

Okręg 10

Sołectwo Grywałd (część): ul. Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Pod Tylką, Pienińska, Podzagonie, Zakopie, Rzeczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Andrzej Klimczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

38 (14,45%)

Tadeusz Pichniarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ROZWIJAMY GMINĘ KROŚCIENKO N.D

41 (15,59%)

Edward Nowaczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

110 (41,83%)

Władysław Stanisław Dyda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CAŁEJ GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

74 (28,14%)

Okręg 11

Sołectwo Grywałd (część): ul. Gielniarz, Graniczna, Krośnicka, Łąkowa, Ogrodowa, Podłazie, Polna, Stronie, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Waksmundzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

52 (31,71%)

Stanisław Wojciech Rusin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

102 (62,20%)

Krzysztof Hamerski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

10 (6,10%)

Okręg 12

Sołectwo Grywałd ul. Dworska ul. Lubań, ul. Słoneczna, ul. Wybraństwo, ul. Wymyśle, ul. Żarnowiecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Ponicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

9 (3,57%)

Renata Maria Knutelska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ROZWIJAMY GMINĘ KROŚCIENKO N.D

8 (3,17%)

Edward Ponicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

104 (41,27%)

Stanisław Tkaczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CAŁEJ GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

131 (51,98%)

Okręg 13

Sołectwo Hałuszowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Piotr Opoka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

58 (42,34%)

Maria Zięba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ROZWIJAMY GMINĘ KROŚCIENKO N.D

30 (21,90%)

Jan Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

49 (35,77%)

Okręg 14

Sołectwo Krośnica (część): ul. Dziołki, Ojca Leona, Polna, św. Józefa – Robotnika

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Franciszek Kocańda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

44 (18,03%)

Izabela Joanna Oleksy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ROZWIJAMY GMINĘ KROŚCIENKO N.D

7 (2,87%)

Marcin Jan Markot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

65 (26,64%)

Monika Anna Salamon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

2 (0,82%)

Józef Kacperek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CAŁEJ GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

126 (51,64%)

Okręg 15

Sołectwo Krośnica (część): ul. Flisacka, Nowotarska, Ogrody, Parkowa, Trakt Królewski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartłomiej Grzegorz Czechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA "JANUSZA" DYDY

40 (17,17%)

Paweł Babiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ROZWIJAMY GMINĘ KROŚCIENKO N.D

19 (8,15%)

Marian Kundziarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

124 (53,22%)

Piotr Grzegorz Salamon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

3 (1,29%)

Dorota Wojtaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CAŁEJ GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

47 (20,17%)