Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - wołomiński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina: Ząbki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Pakos
    112 (0,84%)
  2. 2 Marzena Szymczak
    109 (0,82%)
  3. 6 Paulina Joanna Niemyjska
    84 (0,63%)
  4. 1 Tomasz Miller
    257 (1,94%)
  5. 4 Zenon Kołodziejczyk
    73 (0,55%)
  6. 5 Adam Andrzej Fijołek
    52 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Robert Wyszyński
    60 (0,45%)
  2. 2 Hanna Longina Klimek
    65 (0,49%)
  3. 3 Wioletta Elżbieta Filipiuk
    75 (0,56%)
  4. 6 Arkadiusz Jan Zaborowski
    39 (0,29%)
  5. 1 Adam Konrad Jaczewski
    489 (3,68%)
  6. 5 Lidia Maria Niemyjska
    65 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Stanisław Pisarczyk
    541 (4,07%)
  2. 3 Grzegorz Łukasz Siwek
    608 (4,58%)
  3. 4 Jolanta Salak
    175 (1,32%)
  4. 1 Robert Perkowski
    5 427 (40,87%)
  5. 6 Anna Cecylia Uścińska
    200 (1,51%)
  6. 5 Renata Joanna Ciołek
    74 (0,56%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Adam Sawicki
    269 (2,03%)
  2. 1 Tomasz Kalata
    2 672 (20,12%)
  3. 2 Monika Rypczyńska
    459 (3,46%)
  4. 6 Stanisław Kralczyński
    85 (0,64%)
  5. 4 Agnieszka Mastalerska
    232 (1,75%)
  6. 5 Bożena Anna Skowron
    114 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Sylwia Magdalena Stanibuła - Urban
    61 (0,46%)
  2. 2 Roman Korzewicz
    52 (0,39%)
  3. 1 Maria Stolarska
    312 (2,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Adam Mirkowicz
    197 (1,48%)
  2. 4 Szymon Latoszewski
    27 (0,20%)
  3. 2 Iwona Anna Potęga
    103 (0,78%)
  4. 3 Agnieszka Renata Tadla
    84 (0,63%)
  5. 6 Andrzej Piotr Żyliński
    36 (0,27%)
  6. 5 Monika Gałązka
    72 (0,54%)

Okręg 2

Gmina: Marki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Henryk Strzembosz
    169 (1,36%)
  2. 2 Patryk Jakub Piotrowski
    115 (0,93%)
  3. 3 Klaudia Bilkiewicz
    76 (0,61%)
  4. 4 Monika Płączyńska
    40 (0,32%)
  5. 5 Joanna Maria Modliborek
    45 (0,36%)
  6. 6 Jan Robert Raczko
    64 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Agnieszka Brzozowska
    355 (2,86%)
  2. 3 Lidia Barbara Płachetko
    151 (1,22%)
  3. 4 Marek Szczepanowski
    283 (2,28%)
  4. 1 Adam Kopczyński
    513 (4,14%)
  5. 6 Janusz Werczyński
    1 255 (10,12%)
  6. 5 Kamila Alicja Paciorek
    204 (1,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Małgorzata Dorota Pasymowska
    235 (1,90%)
  2. 6 Adam Kazimierz Kuczkowski
    154 (1,24%)
  3. 5 Katarzyna Wardzyńska
    153 (1,23%)
  4. 3 Alicja Kurek
    581 (4,69%)
  5. 1 Radosław Kamil Dec
    1 204 (9,71%)
  6. 2 Roman Józef Woźniak
    759 (6,12%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Aurelia Krzyżanowska
    527 (4,25%)
  2. 5 Robert Paweł Sobecki
    113 (0,91%)
  3. 4 Jarosław Ratajczyk
    142 (1,15%)
  4. 6 Ewa Barbara Rosa
    398 (3,21%)
  5. 1 Arkadiusz Adam Werelich
    3 517 (28,36%)
  6. 3 Ewa Anna Paciorek
    303 (2,44%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Sylwia Grabkowska
    93 (0,75%)
  2. 1 Iwona Elżbieta Czarnecka
    137 (1,10%)
  3. 3 Emil Białek
    46 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Motyczyński
    49 (0,40%)
  2. 5 Anna Listkowska
    44 (0,35%)
  3. 1 Anna Monika Dominiak
    103 (0,83%)
  4. 4 Arkadiusz Kowalski
    17 (0,14%)
  5. 3 Małgorzata Tomala
    51 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Elżbieta Błońska
    156 (1,26%)
  2. 1 Andrzej Hubert Paciorek
    132 (1,06%)
  3. 4 Piotr Wojciech Kosiak
    43 (0,35%)
  4. 5 Karolina Kwiatkowska- Sienkiewicz
    39 (0,31%)
  5. 6 Paweł Szymański
    44 (0,35%)
  6. 2 Justyna Mariola Obłój
    91 (0,73%)

Okręg 3

Gmina: Radzymin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tadeusz Kostrzewa
    43 (0,39%)
  2. 1 Anna Magdalena Sapiejewska
    311 (2,84%)
  3. 5 Barbara Kosim
    26 (0,24%)
  4. 4 Cezary Bialik
    22 (0,20%)
  5. 2 Bartłomiej Tomczyk
    380 (3,47%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Beata Zofia Cituk
    367 (3,35%)
  2. 1 Zbigniew Michał Piotrowski
    547 (5,00%)
  3. 3 Kazimierz Wielocha
    115 (1,05%)
  4. 5 Dariusz Sławomir Pergoł
    24 (0,22%)
  5. 2 Sylwia Wojakowska
    87 (0,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Zbigniew Dąbrowski
    1 380 (12,61%)
  2. 5 Jarosław Piotr Chmielewski
    257 (2,35%)
  3. 4 Natalia Rudnik
    459 (4,19%)
  4. 3 Cezary Franciszek Wnuk
    942 (8,61%)
  5. 2 Barbara Lau
    435 (3,97%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Kordyzon-Andrzejewska
    184 (1,68%)
  2. 5 Andrzej Henryk Siarna
    204 (1,86%)
  3. 1 Halina Justyna Bonecka
    866 (7,91%)
  4. 4 Maria Kamecka
    111 (1,01%)
  5. 2 Adam Łupiński
    272 (2,48%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Urszula Podymniak
    30 (0,27%)
  2. 2 Barbara Stefania Szyłobryt
    23 (0,21%)
  3. 1 Jan Pyśkiewicz
    471 (4,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dorota Justyna Więch
    386 (3,53%)
  2. 5 Krzysztof Czuba
    530 (4,84%)
  3. 1 Marta Anna Rajchert
    957 (8,74%)
  4. 3 Mariusz Szewczyk
    294 (2,69%)
  5. 2 Teresa Anna Jóśk
    547 (5,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Wioletta Szubierajska
    50 (0,46%)
  2. 2 Marzena Ołdak
    150 (1,37%)
  3. 5 Tomasz Żmijewski
    165 (1,51%)
  4. 1 Stanisław Obłój
    206 (1,88%)
  5. 3 Marian Emil Sekuła
    105 (0,96%)

Okręg 4

Gminy: Kobyłka, Zielonka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marcin Zdunek
    180 (0,97%)
  2. 2 Elżbieta Bogumiła Kuczko
    162 (0,87%)
  3. 1 Piotr Michał Stefański
    432 (2,33%)
  4. 4 Anna Izabela Piotrowicz
    165 (0,89%)
  5. 6 Mariusz Reweda
    23 (0,12%)
  6. 5 Bożena Alina Szymańska
    88 (0,47%)
  7. 3 Stefan Augustyniak
    109 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Aneta Agnieszka Kielak- Dudzik
    72 (0,39%)
  2. 6 Monika Jankowska
    78 (0,42%)
  3. 5 Leszek Kacprzak
    193 (1,04%)
  4. 7 Marek Jarosław Pietrzak
    127 (0,68%)
  5. 1 Beata Katarzyna Dąbrowska
    527 (2,84%)
  6. 2 Adam Marek Kot
    546 (2,94%)
  7. 3 Mirosław Bujalski
    219 (1,18%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Pietrzak
    1 865 (10,06%)
  2. 1 Izabella Teresa Dziewiątkowska
    1 448 (7,81%)
  3. 3 Andrzej Józef Zbyszyński
    0 (0%)
  4. 4 Justyna Karcz- Szmurło
    176 (0,95%)
  5. 5 Barbara Rostkowska
    244 (1,32%)
  6. 6 Wojciech Seweryn Chochulski
    128 (0,69%)
  7. 7 Jakub Kowaleczko
    1 043 (5,62%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Adam Zdzisław Łossan
    1 812 (9,77%)
  2. 1 Tomasz Paweł Szturo
    1 979 (10,67%)
  3. 4 Leszek Józef Gontarczuk
    631 (3,40%)
  4. 3 Izabela Milewska
    430 (2,32%)
  5. 2 Krystyna Danuta Rusiniak
    307 (1,66%)
  6. 5 Bożenna Petronela Gruszczyńska
    327 (1,76%)
  7. 6 Joanna Kinga Żurawińska
    138 (0,74%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jolanta Nowak
    215 (1,16%)
  2. 3 Marek Witold Wesołowski
    46 (0,25%)
  3. 4 Mariusz Paweł Pastor
    38 (0,20%)
  4. 2 Katarzyna Szymańska
    105 (0,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Rybałtowski
    38 (0,20%)
  2. 5 Krystyna Agnieszka Stańczuk
    48 (0,26%)
  3. 1 Jarosław Jan Dąbrowski
    272 (1,47%)
  4. 4 Jolanta Kazimierczuk
    50 (0,27%)
  5. 3 Marta Kopatysz- Domańska
    68 (0,37%)
  6. 6 Maryla Dąbrowska
    54 (0,29%)
  7. 7 Konrad Kostrzewa
    405 (2,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bolesława Turek
    67 (0,36%)
  2. 3 Michał Grzegorz Sawa
    154 (0,83%)
  3. 1 Robert Roguski
    2 568 (13,85%)
  4. 5 Agnieszka Teresa Nemska
    132 (0,71%)
  5. 6 Wiesław Kazimierz Kazana
    58 (0,31%)
  6. 4 Grzegorz Barciński
    170 (0,92%)
  7. 7 Anna Krystyna Czarnecka - Leś
    390 (2,10%)

Okręg 5

Gmina: Wołomin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Robert Zakrzewski
    101 (0,44%)
  2. 4 Arkadiusz Piotr Szcześniak
    69 (0,30%)
  3. 1 Andrzej Saulewicz
    547 (2,41%)
  4. 2 Jan Wiesław Tokarski
    276 (1,21%)
  5. 3 Krzysztof Radomski
    124 (0,55%)
  6. 5 Małgorzata Urszula Gryz
    105 (0,46%)
  7. 7 Renata Marzena Łapińska
    40 (0,18%)
  8. 6 Ewa Zalewska
    193 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Piotr Pazio
    1 227 (5,40%)
  2. 3 Paweł Solis
    1 423 (6,26%)
  3. 2 Olga Radwan
    693 (3,05%)
  4. 8 Paweł Babicki
    590 (2,60%)
  5. 4 Danuta Elżbieta Domańska
    221 (0,97%)
  6. 7 Łukasz Boruc
    145 (0,64%)
  7. 6 Małgorzata Olszewska
    301 (1,32%)
  8. 5 Jan Stanisław Nadaj
    256 (1,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Irena Sikorska
    428 (1,88%)
  2. 1 Paweł Banaszek
    2 499 (10,99%)
  3. 7 Ewa Wojtkiewicz
    313 (1,38%)
  4. 3 Konrad Łukasz Fuśnik
    921 (4,05%)
  5. 8 Jolanta Monika Madziar
    1 431 (6,30%)
  6. 4 Mariusz Stanisław Stępnik
    207 (0,91%)
  7. 2 Zbigniew Roman Paziewski
    793 (3,49%)
  8. 6 Józef Tokarski
    720 (3,17%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Igor Sebastian Sulich
    2 234 (9,83%)
  2. 4 Edyta Anna Malinowska
    309 (1,36%)
  3. 3 Jan Krasowski
    193 (0,85%)
  4. 5 Alina Rzempołuch
    273 (1,20%)
  5. 2 Jerzy Mikulski
    1 889 (8,31%)
  6. 6 Masoud Chikha
    90 (0,40%)
  7. 7 Bronisława Bożena Borkowska
    83 (0,37%)
  8. 8 Henryk Roman Oleszczuk
    113 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bogdan Adam Pacholski
    30 (0,13%)
  2. 3 Joanna Olewińska
    82 (0,36%)
  3. 1 Karol Andrzej Małolepszy
    847 (3,73%)
  4. 2 Marianna Jadwiga Przystupa
    170 (0,75%)
  5. 6 Jan Zientara
    357 (1,57%)
  6. 4 Joanna Małgorzata Janukowicz - Szerszeniewska
    25 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Gabriela Czarnecka
    158 (0,70%)
  2. 5 Anna Radwan - Pytlewska
    409 (1,80%)
  3. 1 Lech Stanisław Urbanowski
    267 (1,17%)
  4. 3 Karol Cezary Ciepielewski
    94 (0,41%)
  5. 2 Renata Teresa Naczaj - Fedorenko
    454 (2,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Renata Roguska
    178 (0,78%)
  2. 2 Anna Junosza - Szaniawska
    154 (0,68%)
  3. 8 Anna Szczucka
    73 (0,32%)
  4. 1 Stefan Władysław Makowski
    107 (0,47%)
  5. 6 Robert Tadeusz Rybak
    206 (0,91%)
  6. 7 Natalia Miecznikowska - Amin
    144 (0,63%)
  7. 4 Albert Gut
    88 (0,39%)
  8. 5 Dorota Kościelniak
    82 (0,36%)

Okręg 6

Gminy: Dąbrówka, Klembów, Poświętne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Stefan Tlaga
    155 (1,47%)
  2. 2 Magdalena Karłowicz - Iwanicka
    76 (0,72%)
  3. 5 Joanna Pytel
    46 (0,44%)
  4. 1 Ireneusz Michał Kielczyk
    598 (5,67%)
  5. 3 Jan Mirosław Szczerba
    59 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Dariusz Olszewski
    390 (3,70%)
  2. 1 Kazimierz Rakowski
    1 370 (13,00%)
  3. 2 Tadeusz Bulik
    814 (7,72%)
  4. 3 Halina Maria Kielczyk
    94 (0,89%)
  5. 4 Agnieszka Nowińska
    28 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marta Jędrysiak
    318 (3,02%)
  2. 1 Wiesław Mędrzycki
    1 608 (15,25%)
  3. 2 Paweł Śliwa
    1 095 (10,39%)
  4. 5 Maria Bożena Szymańska
    591 (5,61%)
  5. 4 Krzysztof Grzegorz Dołowy
    648 (6,15%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Iwona Kalinowska
    166 (1,57%)
  2. 1 Maciej Andrzej Ferdyn
    363 (3,44%)
  3. 3 Karolina Joanna Ponichtera
    100 (0,95%)
  4. 4 Hanna Jowita Szcześniak
    49 (0,46%)
  5. 5 Piotr Robert Urmanowski
    66 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Kękuś - Poks
    26 (0,25%)
  2. 1 Anna Dzik
    195 (1,85%)
  3. 2 Mateusz Pietrzak
    48 (0,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Banaszek-Wilczak
    35 (0,33%)
  2. 3 Katarzyna Tyczyńska
    126 (1,20%)
  3. 1 Tadeusz Julian Wojda
    360 (3,41%)
  4. 2 Mateusz Kaszuba
    433 (4,11%)
  5. 5 Lech Sędek
    65 (0,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogdan Świadek
    255 (2,42%)
  2. 5 Hanna Grażyna Dyda
    81 (0,77%)
  3. 4 Marzena Woch
    94 (0,89%)
  4. 2 Michalina Kinga Więch
    59 (0,56%)
  5. 3 Sławomir Dobczyński
    131 (1,24%)

Okręg 7

Gminy: Jadów, Strachówka, Tłuszcz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Patryk Kurek
    27 (0,21%)
  2. 1 Adrian Pasik
    141 (1,11%)
  3. 3 Ewelina Guzek
    99 (0,78%)
  4. 2 Adam Bogdan Milczarek
    144 (1,14%)
  5. 5 Ewelina Kubuj
    50 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Aniela Dobosiewicz
    884 (6,98%)
  2. 1 Magdalena Suchenek
    1 528 (12,07%)
  3. 2 Mariusz Dembiński
    871 (6,88%)
  4. 6 Sławomir Jan Klocek
    1 013 (8,00%)
  5. 4 Marcin Ołdak
    524 (4,14%)
  6. 5 Wioleta Kur
    381 (3,01%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Borczyński
    1 264 (9,98%)
  2. 2 Robert Szydlik
    1 404 (11,09%)
  3. 4 Agnieszka Urszula Wojdyna
    522 (4,12%)
  4. 5 Krystyna Ołdak
    436 (3,44%)
  5. 6 Janusz Tomasz Czarnogórski
    1 000 (7,90%)
  6. 3 Małgorzata Łoń
    1 063 (8,39%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Władysław Krysik
    423 (3,34%)
  2. 2 Ewa Bożena Partyka- Kaczmarska
    99 (0,78%)
  3. 3 Bożena Szulęcka
    152 (1,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Roguski
    177 (1,40%)
  2. 4 Tomasz Ponichtera
    188 (1,48%)
  3. 2 Marzena Elżbieta Kur
    117 (0,92%)
  4. 5 Janusz Franciszek Baranowski
    97 (0,77%)
  5. 3 Marzanna Staszak
    43 (0,34%)
  6. 6 Monika Andrulonis
    17 (0,13%)