Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Otwock

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

3 Maja, Aleja Róż, Andriollego nr 77, 78, 78A, 79, 80 i 90, Andrzeja Sołtana, Armii Krajowej od nr 9 do końca, Asnyka, Bagnista, Batalionów Chłopskich, Bernardyńska, Biruty, Bociania, Budrysów, Chabrowa, Chłodna, Chłopickiego, Ciasna, Cicha, Cieszyńska, Cybulskiego, Czackiego, Dąbrowskiego, Dwernickiego, Dywizjonu 303, Elizy Orzeszkowej numery 4, 8, 8A, 15, 16, 17, 18 i 18A, Fredry, Gabriela Narutowicza, Gen. Juliana Filipowicza numery nieparzyste od nr 1 do 9, Górecka, Górnośląska, Grunwaldzka numery parzyste od nr 98 do końca, Hrabiego, Jacka Soplicy, Jagiellońska, Jaremy, Jastrzębia, Jaśminowa, Józefa Piłsudskiego, Kaczeńców, Karczewska numery nieparzyste od nr 49 do 63, Kilińskiego, Kmicica, Konopnickiej, Konwaliowa, Koralowa, Krasińskiego, Krecia, Kręta, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, ks. Stanisława Żebrowskiego, Kubusia Puchatka, Kurnakowicza, Laskowa, Legionów, Lipowa, Literacka, Litewska, Ludwika Zamenhofa, Łowiecka, Majowa numery nieparzyste od nr 173 do końca, Majowa numery parzyste od nr 114 do końca, Malwy, Matejki numery nieparzyste od nr 1 do 9, Młynarska, Mochnackiego, Mostowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Nagietkowa, Niemcewicza, Niezapominajki, Norwida, Nowa, Ogrodnicza, Ojca Rafała Kalinowskiego, Papuzia, Parkowa, Partyzantów, Pąkowa, Plac Wolności, Podgórska, Pokojowa, Polnych Kwiatów, Poniatowskiego numery nieparzyste od nr 11 do końca. , Poniatowskiego numery parzyste od nr 12 do końca, Prądzyńskiego, Prusa, Pułaskiego, Rakowa, Redutowa, Rejtana, Rodziewiczówny, Rzeczna, Sasanki, Skrzyneckiego, Sosnowe Wzgórze, Spartańska, Sportowa numery nieparzyste od nr 1 do 11, Sportowa numery parzyste od nr 2 do 18, Stawowa, Stefana Żeromskiego numery nieparzyste od nr 1 do 17, Stefana Żeromskiego numery nieparzyste od nr 75 do końca, Stefana Żeromskiego numery parzyste od nr 2 do 28, Stefana Żeromskiego numery parzyste od nr 98 do końca, Stokrotki, Struga, Sułkowskiego, Syrokomli, Szlachecka, Szosa Lubelska, Szwoleżerów, Szyszkowa, Śliska, T. Ślusarskiego, Tadeusza, Tatrzańska, Traugutta, Tulipanowa, Ujejskiego, Warszawska nr 44, Warszawska numery nieparzyste od nr 45 do 51, Warszawska numery nieparzyste od nr 65 do końca, Warszawska numery parzyste od nr 66 do końca, Wojskiego, Wspaniała, Wypoczynkowa, Zagajnikowa, Zamkowa, Zawilców, Ziemowita, Zosi, Źródlana, Żabia, Żurawia numery nieparzyste od nr 41 do końca, Żurawia numery parzyste od nr 34 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA BOGUSZA PRZYJAZNY OTWOCK

kandydatliczba głosów

  1. 4 Piotr Skwara
    63 (1,20%)
  2. 1 Przemysław Bogusz
    477 (9,12%)
  3. 3 Tomasz Kazimierz Kuczyński
    45 (0,86%)
  4. 2 Magdalena Wojtasiewicz
    41 (0,78%)
  5. 6 Marek Przybysz
    10 (0,19%)
  6. 5 Lidia Sikora-Niwińska
    45 (0,86%)
  7. 7 Aneta Olzak
    9 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Leśkiewicz
    64 (1,22%)
  2. 2 Sylwia Sulińska
    24 (0,46%)
  3. 3 Grzegorz Kaniewski
    7 (0,13%)
  4. 4 Katarzyna Wojtasiewicz
    7 (0,13%)
  5. 5 Janusz Kazimierz Woźnica
    1 (0,02%)
  6. 6 Beata Wiesława Mozyrko
    8 (0,15%)
  7. 7 Ewa Kasprzak
    5 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KIERUNEK OTWOCK

kandydatliczba głosów

  1. 5 Daria Gałązka
    44 (0,84%)
  2. 6 Jadwiga Alina Rowińska
    24 (0,46%)
  3. 1 Natalia Szaniawska-Jedynak
    51 (0,97%)
  4. 3 Anna Maria Uzarska
    33 (0,63%)
  5. 7 Jakub Jan Piekut
    14 (0,27%)
  6. 2 Andrzej Sokolik
    100 (1,91%)
  7. 4 Artur Tomasz Wołoszynek
    160 (3,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Pieniak
    149 (2,85%)
  2. 4 Paweł Zyśko
    76 (1,45%)
  3. 5 Krystyna Latoszek
    232 (4,43%)
  4. 1 Monika Joanna Kwiek
    847 (16,19%)
  5. 2 Jan Piotr Górzyński
    178 (3,40%)
  6. 7 Radosław Kałowski
    364 (6,96%)
  7. 6 Kinga Maria Kwiecień
    52 (0,99%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ireneusz Wojtasik
    476 (9,10%)
  2. 3 Anna Borkowska
    94 (1,80%)
  3. 5 Zbigniew Turos
    62 (1,19%)
  4. 4 Maria Ewa Retman
    24 (0,46%)
  5. 2 Jolanta Rostecka
    87 (1,66%)
  6. 7 Beata Agnieszka Olejniczak
    63 (1,20%)
  7. 6 Dariusz Grzegorz Muczke
    48 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PAŚNICZKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ireneusz Józef Paśniczek
    330 (6,31%)
  2. 4 Tomasz Rosiak
    62 (1,19%)
  3. 3 Dariusz Danielewski
    31 (0,59%)
  4. 2 Monika Jankowska
    82 (1,57%)
  5. 5 Karolina Helena Marczak
    116 (2,22%)
  6. 7 Marek Tadeusz Goliński
    29 (0,55%)
  7. 6 Wioleta Magdalena Sokołowska
    11 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIM SAMORZĄDOWA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Dylejko-Menin
    191 (3,65%)
  2. 4 Anna Kobza
    22 (0,42%)
  3. 3 Katarzyna Anna Litwiniak
    15 (0,29%)
  4. 5 Anna Izabela Czajka
    20 (0,38%)
  5. 7 Stanisław Hada
    21 (0,40%)
  6. 6 Adam Spasówka
    11 (0,21%)
  7. 2 Witold Piotr Wachnicki
    93 (1,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWE MIASTO I KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Angelika Iwona Kryńska
    19 (0,36%)
  2. 1 Ewelina Magdalena Kowalska
    137 (2,62%)
  3. 3 Błażej Arnold Rawicki
    23 (0,44%)
  4. 5 Grzegorz Paweł Bieńkowski
    20 (0,38%)
  5. 4 Michał Świątek
    11 (0,21%)
  6. 6 Joanna Mirosława Majewicz
    4 (0,08%)

Okręg 2

Andriollego numery nieparzyste od nr 27 do 73, Andriollego numery parzyste od nr 26 do 74, Antoniego Obarskiego, Armii Krajowej numery nieparzyste od nr 1 do 7, Armii Krajowej numery parzyste od nr 2 do 8A, Boczna, Borowa, Ceglana, Chopina, Cisowa, Czaplickiego, Dłuskiego, Dr. Józefa Geislera, Dr. Władysława Przygody, Feliksów, Gliniecka, Goldflama numery nieparzyste od nr 1 do 9, Goldflama numery parzyste od nr 2 do 8A, Grunwaldzka numery nieparzyste od nr 37 do 135, Grunwaldzka numery parzyste od nr 36 do 96T, Hoża nr 2, Hoża numery nieparzyste od nr 1 do 9A, Inwalidów Wojennych, Jałowcowa, Jana Pawła II numery nieparzyste od nr 63 do końca, Johna Lennona, K. Hoffmanowej, Karczewska numery nieparzyste od nr 1 do 47, Klonowa, Kochanowskiego, Konarskiego, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Krucza, Lelewela, Leśna, Matejki numery parzyste od nr 2 do 8, Moniuszki, Pałacowa, Plater numery nieparzyste od nr 1 do 27, Plater numery parzyste od nr 2 do 18, Poniatowskiego numery nieparzyste od nr 1 do 9, Poniatowskiego numery parzyste od nr 2 do 10, Powstańców Warszawy nr 2, Powstańców Warszawy numery nieparzyste od nr 1 do 15, prof. Stefana Kazimierza Malawskiego, Przechodnia, Przeskok, Reymonta numery nieparzyste od nr 5 do końca, Reymonta numery parzyste od nr 10 do do końca, Samorządowa, Składowa, Skłodowskiej, Słowackiego numery nieparzyste od nr 3 do 45A, Słowackiego numery parzyste od nr 2 do 44, Smolna, Sosnowa, Stefana Żeromskiego numery nieparzyste od nr 21 do 73 W, Stefana Żeromskiego numery parzyste od nr 36 do 96D, Szpitalna, Świerkowa, Warszawska numery nieparzyste od nr 1 do 43, Warszawska numery parzyste od nr 2 do 42, Widok, Wierchowa, Willowa, Wrońskiego, Wyspiańskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA BOGUSZA PRZYJAZNY OTWOCK

kandydatliczba głosów

  1. 4 Katarzyna Bogusz
    66 (1,38%)
  2. 3 Oktawiusz Aleksander Krawczyński
    26 (0,55%)
  3. 2 Mariusz Krzysztof Florek
    120 (2,52%)
  4. 5 Katarzyna Poreda
    13 (0,27%)
  5. 1 Marcin Andrzej Michalczyk
    379 (7,95%)
  6. 6 Maja Aleksandra Baranowska
    13 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bogdan Marek Wyganowski
    2 (0,04%)
  2. 1 Marek Leszek Kwiatkowski
    19 (0,40%)
  3. 3 Jerzy Wiesław Baduchowski
    6 (0,13%)
  4. 2 Judyta Anna Kubicka
    14 (0,29%)
  5. 4 Marta Hudzik
    10 (0,21%)
  6. 6 Krystyna Sęk
    5 (0,10%)
  7. 7 Ryszard Zwierz
    29 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KIERUNEK OTWOCK

kandydatliczba głosów

  1. 6 Krzysztof Kloch
    19 (0,40%)
  2. 4 Sylwia Patrycja Jarzemska
    19 (0,40%)
  3. 3 Małgorzata Ewa Batóg
    30 (0,63%)
  4. 1 Piotr Wiesław Kot
    171 (3,59%)
  5. 5 Grażyna Lucyna Jankowska
    26 (0,55%)
  6. 7 Przemysław Kołodziejczyk
    36 (0,76%)
  7. 2 Piotr Małek
    103 (2,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Łakomski
    642 (13,46%)
  2. 5 Anna Luiza Niemiec
    90 (1,89%)
  3. 6 Magdalena Foryś
    94 (1,97%)
  4. 2 Mariusz Edward Strawiński
    204 (4,28%)
  5. 3 Tomasz Stanisław Szpiczyński
    76 (1,59%)
  6. 4 Maria Baduchowska
    149 (3,13%)
  7. 7 Dariusz Krzysztof Kosyła
    186 (3,90%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Rafał Mirosław Parzych
    17 (0,36%)
  2. 1 Jadwiga Marcela Czarnowska
    386 (8,10%)
  3. 2 Olga Katarzyna Górczak-Żaczek
    90 (1,89%)
  4. 4 Andrzej Stanisław Kobus
    36 (0,66%)
  5. 5 Paulina Borkowska
    74 (1,55%)
  6. 7 Aneta Katarzyna Zakrzewska
    64 (1,34%)
  7. 3 Jan Wilczek
    114 (2,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PAŚNICZKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Kamiński
    232 (4,87%)
  2. 5 Zofia Szarszewska
    36 (0,76%)
  3. 2 Beata Katarzyna Poniatowska
    155 (3,25%)
  4. 3 Stanisław Duchniewicz
    11 (0,23%)
  5. 4 Piotr Maksymilian Kukla
    20 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIM SAMORZĄDOWA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Józef Poleski
    117 (2,45%)
  2. 2 Danuta Szufnarowska
    132 (2,77%)
  3. 3 Dariusz Bogdan Piętka
    169 (3,54%)
  4. 7 Agnieszka Przybysz
    85 (1,78%)
  5. 6 Maria Magdalena Wołkowicka
    26 (0,55%)
  6. 4 Izabela Katarzyna Kurzawa
    17 (0,36%)
  7. 5 Piotr Pietrzkiewicz
    15 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWE MIASTO I KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Maciej Kwiatkowski
    88 (1,85%)
  2. 6 Lidia Maria Kluczyk
    24 (0,50%)
  3. 4 Maurycy Jerzy Czarnocki
    14 (0,29%)
  4. 3 Paweł Walo
    192 (4,03%)
  5. 2 Jolanta Hanna Grzeszczak
    25 (0,52%)
  6. 5 Anna Dominika Dąbrowska
    8 (0,17%)

Okręg 3

Ambasadorska, Andriollego numery parzyste od nr 2 do 24, Andriollego numery nieparzyste od nr 1 do 25, Bagatela, Bajkowa, Bartosza, Baśniowa, Bazarowa, Białołęcka, Billewiczówny, Bracka, Braniewska, Brzozowa, Brzóski, Chełmska, Chrobrego, Czecha, Dębowa, Esplanada, Gdańska, Górna, Grunwaldzka numery nieparzyste od nr 1 do 15, Grunwaldzka numery parzyste od nr 2 do 26, Grzybowa, H. Ch. Andersena, Hajduczka, Ignacego Paderewskiego, Jagienki, Jana III Sobieskiego, Jana Kazimierza, Jana Pawła II numery nieparzyste od nr 1 do 61, Jana Pawła II numery parzyste od nr 2 do końca, Jaracza, Jasna, Jodłowa, Juranda, Karczewska numery parzyste od nr 2 do 12C, Kasztanowa, Kąpielowa, Kolorowa, Kołłątaja, Komunardów, Kosmiczna, Kossaka, Koszykowa, Kraszewskiego numery nieparzyste od nr 83 do końca, Kraszewskiego numery parzyste od nr 52 do końca, Krótka, Kukułcza, Kupiecka, Letnia, Lisia, Ludna, Lwowska, Łukasińskiego numery nieparzyste od nr 1 do 25, Łukasińskiego numery parzyste od nr 2 do 30A, Majowa numery nieparzyste od nr 1 do 171, Majowa numery parzyste od nr 2 do 112, Mała, Marszałkowska, Marusarzówny, Mazowiecka, Mickiewicza, Mlądzka, Mysia, Napoleońska, Niecała, Odyniecka, Ogrodowa, Okrzei numery nieparzyste od nr 1 do 41, Okrzei numery parzyste od nr 2 do 36, Olszowa od nr 1 do 9, Orla, Ostrowska, Otwocka, Pawia, Piaskowa, Piastowa, Piękna, Piwna, Plater numery nieparzyste od nr 29 do końca, Podleśna, Podmiejska, Poetycka, Pogodna, Polna, Portowa numery parzyste, Portowa Zaułek, Poselska, Przewoska numery parzyste od nr 2 do 4A, Ptasia, Pusta, Racławicka, Radosna, Rakietowa, Reymonta nr 2, Reymonta numery nieparzyste od nr 1 do 3, Różana, Rycerska numery parzyste, Rysia, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Skorupki, Skrzetuskiego, Słoneczna, Słowackiego numery nieparzyste od nr 47 do końca, Słowackiego numery parzyste od nr 46 do końca, Słowicza, Sokola, Sowia, Sowińskiego, Sputników, Staszica, Stefana Czarnieckiego, Strusia, Sucha, Szczygła, Szkolna numery nieparzyste od nr 1 do 31, Szkolna numery parzyste od nr 2 do 58, Świderska, Teklińska, Tolińska, Topolowa, Turystyczna numery nieparzyste od nr 1 do 19A, Turystyczna, Tuwima, Tysiąclecia numery parzyste od nr 64 do końca, Wawerska numery nieparzyste od nr 1 do 39, Wawerska numery parzyste od nr 2 do 24B, Wąska, Wczasowa, Wesoła, Westerplatte, Wiązowska, Wiejska numery nieparzyste od nr 1 do 33, Wiejska numery parzyste od nr 2 do 34, Wierzbowa, Wiewiórcza, Wiosenna, Wiślana, Wiśniowa, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wysoka, Wyzwolenia, Zaciszna, Zagłoby, Zajęcza, Zakopiańska, Zielna, Zielona, Ziołowa, Zygmunta numery parzyste, Żurawia numery nieparzyste od nr 1 do 39, Żurawia numery parzyste od nr 2 do 32, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA BOGUSZA PRZYJAZNY OTWOCK

kandydatliczba głosów

  1. 6 Justyna Górnowicz
    63 (1,16%)
  2. 2 Adam Zbigniew Zakrzewski
    114 (2,09%)
  3. 1 Małgorzata Ewa Rock
    520 (9,55%)
  4. 4 Danuta Elżbieta Klemt
    28 (0,51%)
  5. 3 Zbigniew Wiliński
    55 (1,01%)
  6. 7 Artur Krawczyk
    25 (0,46%)
  7. 5 Maciej Jan Mycielski
    17 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Siudalska
    5 (0,09%)
  2. 1 Marek Zbudniewek
    20 (0,37%)
  3. 3 Elżbieta Brzezińska
    4 (0,07%)
  4. 5 Agata Sitkiewicz
    2 (0,04%)
  5. 4 Michał Wiktor Śmierzyński
    11 (0,20%)
  6. 8 Mateusz Tomasz Odziemczyk
    6 (0,11%)
  7. 6 Bożena Stawieraj
    0 (0,00%)
  8. 7 Barbara Kołakowska
    8 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KIERUNEK OTWOCK

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dominik Marek Kurach
    21 (0,39%)
  2. 6 Włodzimierz Filip Zając
    12 (0,22%)
  3. 8 Mariusz Królak
    57 (1,05%)
  4. 7 Paulina Augustyniak
    57 (1,05%)
  5. 4 Jarosław Orłoś
    28 (0,51%)
  6. 1 Bożena Małgorzata Zalewska
    55 (1,01%)
  7. 3 Mateusz Michał Tratkiewicz
    71 (1,30%)
  8. 2 Magdalena Bernadeta Barszcz
    42 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Tomasz Margielski
    975 (17,91%)
  2. 5 Stanisław Stanaszek
    129 (2,37%)
  3. 2 Barbara Aleksandra Olpińska
    370 (6,80%)
  4. 4 Magdalena Wiśniewska
    24 (0,44%)
  5. 3 Jakub Rafał Kosiński
    350 (6,43%)
  6. 6 Jacek Mateusz Lubiecki
    41 (0,75%)
  7. 7 Barbara Grott
    65 (1,19%)
  8. 8 Andrzej Józef Sałaga
    197 (3,62%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Marek Łysiak
    23 (0,42%)
  2. 1 Arkadiusz Krzyżanowski
    389 (7,14%)
  3. 3 Paweł Fisz
    102 (1,87%)
  4. 4 Marzena Kalinowska
    78 (1,43%)
  5. 6 Anna Irena Gawrońska
    54 (0,99%)
  6. 2 Marek Śliwa
    168 (3,09%)
  7. 8 Maria Teresa Organistko
    51 (0,94%)
  8. 7 Bartosz Tomasz Głowacki
    32 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PAŚNICZKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Roman Arkadiusz Stromecki
    157 (2,88%)
  2. 5 Mariusz Zygmunt Kwaśniak
    44 (0,81%)
  3. 2 Krystian Emanuel Herncisz
    33 (0,61%)
  4. 4 Agata Malczyk
    27 (0,50%)
  5. 3 Monika Natalia Biernacka
    48 (0,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIM SAMORZĄDOWA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Marian Bany
    76 (1,40%)
  2. 1 Bartłomiej Kozłowski
    269 (4,94%)
  3. 4 Małgorzata Świtek
    72 (1,32%)
  4. 5 Hubert Czajka
    20 (0,37%)
  5. 2 Joanna Chmielewska
    202 (3,71%)
  6. 8 Małgorzata Regina Cofała
    28 (0,51%)
  7. 6 Longina Urszula Molak
    28 (0,51%)
  8. 7 Rafał Jerzy Gosk-Krasiński
    5 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWE MIASTO I KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Joanna Pracz
    9 (0,17%)
  2. 1 Jacek Baltazar Korwin-Mikke
    102 (1,87%)
  3. 3 Piotr Medyński
    15 (0,28%)
  4. 5 Łukasz Sekuła
    6 (0,11%)
  5. 4 Dorota Gołąb
    10 (0,18%)
  6. 6 Marcin Mieczysław Ziomek
    19 (0,35%)
  7. 7 Barbara Elżbieta Zielińska
    6 (0,11%)

Okręg 4

Batorego, Baletowa, Czerska, Czesława Miłosza, Danuty, Gdyńska, gen. A. E. Fieldorfa, gen. K. Sosnkowskiego, gen. Wł. Sikorskiego, Generalska, Generała Józefa Hallera, Giżycka, Gorzowska, Janusza Korczaka, K. I. Gałczyńskiego, Karczewska numery parzyste od nr 14 do końca, Kartuzka, Katowicka, Kołobrzeska, Koszalińska, Krakowska, Kraszewskiego numery nieparzyste od nr 1 do 81, Kraszewskiego numery parzyste od nr 2 do 50, Księżycowa, Kwiatowa, Lachowicza, Lecha, Lubelska, Łąkowa, Ługi, Łukasińskiego numery nieparzyste od nr 27 do końca, Łukasińskiego numery parzyste od nr 32 do końca, Malborska, Mazurska, Mieszka I, Okrzei numery nieparzyste od nr 43 do końca, Okrzei numery parzyste od nr 38 do 138, Olszowa od nr 10 do końca, Olsztyńska, Portowa numery nieparzyste, Poznańska, Prosta, Przewoska numery nieparzyste od nr 1 do końca, Przewoska numery parzyste od nr 6 do końca, Pułtuska, Romana Dmowskiego, Rybna, Rycerska numery nieparzyste, Sołecka, Stanisława Lema, Szczecińska, Szkolna numery nieparzyste od nr 41 do końca, Tysiąclecia numery nieparzyste od nr 1 do 81, Tysiąclecia numery parzyste od nr 2 do 62, Wałbrzyska, Warsztatowa, Wawerska numery nieparzyste od nr 45 do 47, Wiejska numery nieparzyste od nr 35 do końca, Wiejska numery parzyste od nr 36 do końca, Wileńska, Wrocławska, Wronia, Wysockiego, Zofii Nałkowskiej, Zygmunta numery nieparzyste od nr 1 do 23

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA BOGUSZA PRZYJAZNY OTWOCK

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Halina Wawrzynowska
    135 (3,01%)
  2. 4 Małgorzata Glinka
    44 (0,98%)
  3. 5 Krzysztof Grzegorz Sierpiński
    21 (0,47%)
  4. 3 Tomasz Marek Jastrzębski
    27 (0,60%)
  5. 1 Przemysław Stefan Janczuk
    154 (3,43%)
  6. 6 Małgorzata Julia Pawluk
    21 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Paweł Ireneusz Sitkiewicz
    6 (0,13%)
  2. 5 Marek Franciszek Organistko
    6 (0,13%)
  3. 1 Izabela Anna Cichowska
    13 (0,29%)
  4. 3 Katarzyna Monika Wilczek
    12 (0,27%)
  5. 2 Piotr Jęda
    29 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KIERUNEK OTWOCK

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adrian Karol Krogul
    40 (0,89%)
  2. 4 Artur Waldemar Mazik
    46 (1,03%)
  3. 6 Zofia Bogusławska
    4 (0,09%)
  4. 5 Rafał Marcin Droszcz
    10 (0,22%)
  5. 7 Teresa Zofia Rutkowska
    49 (1,09%)
  6. 2 Monika Beata Bartold
    146 (3,26%)
  7. 1 Artur Grzegorz Brodowski
    94 (2,10%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Andrzej Anusik
    39 (0,87%)
  2. 4 Lidia Karina Grzywacz
    71 (1,58%)
  3. 2 Marcin Michał Kraśniewski
    593 (13,22%)
  4. 5 Jolanta Parzyszek
    38 (0,85%)
  5. 1 Krzysztof Kłósek
    609 (13,58%)
  6. 3 Urszula Monika Golińska
    167 (3,72%)
  7. 7 Wojciech Antoni Dousa
    145 (3,23%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Patrycja Paulina Szczepańska
    147 (3,28%)
  2. 1 Andrzej Mieczysław Gurdziel
    435 (9,70%)
  3. 4 Renata Aneta Czajkowska
    68 (1,52%)
  4. 5 Arkadiusz Pleskot
    109 (2,43%)
  5. 3 Piotr Stanisław Płaczek
    56 (1,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA PAŚNICZKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Andrzej Galas
    159 (3,55%)
  2. 3 Aleksandra Jaworska
    71 (1,58%)
  3. 2 Robert Grzegorz Korab
    108 (2,41%)
  4. 4 Piotr Ryszard Jaworski
    21 (0,47%)
  5. 5 Katarzyna Joanna Sankowska
    42 (0,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIM SAMORZĄDOWA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jerzy Bolesław Baranowski
    12 (0,27%)
  2. 3 Angelika Paulina Piwek
    103 (2,30%)
  3. 1 Magdalena Nowak
    177 (3,95%)
  4. 6 Łukasz Zawistowski
    23 (0,51%)
  5. 7 Katarzyna Danuta Łuczak
    11 (0,25%)
  6. 2 Mateusz Kamil Głasek
    248 (5,53%)
  7. 5 Barbara Frelik
    17 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWE MIASTO I KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Wanda Janina Ragus
    6 (0,13%)
  2. 1 Mateusz Andrzej Traczyk
    70 (1,56%)
  3. 2 Paweł Majewicz
    44 (0,98%)
  4. 6 Dariusz Borkowski
    4 (0,09%)
  5. 5 Marcin Borkowski
    10 (0,22%)
  6. 3 Monika Orłowska
    17 (0,38%)
  7. 4 Lidia Daniłowska
    8 (0,18%)