Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wyry

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Kopaniny, Lawendowa, Miodowa, Rubinowa, Wagonowa, Zacisze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Piotr Surma

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

159 (55,79%)

Joanna Karolina Kobielarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

76 (26,67%)

Adam Józef Karolak

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

50 (17,54%)

Okręg 2

Aleksandra Puszkina do numeru 23Z i numery nieparzyste od 25 - 35Z, Chabrowa, Jana Kasprowicza, ks. Franciszka Bojdoła, Leszczynowa, Łabędzia, Porzeczkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Sikora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

108 (48,00%)

Arkadiusz Zenon Załupski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

21 (9,33%)

Maria Anna Machulec

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

79 (35,11%)

Piotr Adam Drąg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

17 (7,56%)

Okręg 3

Aleksandra Puszkina numery parzyste od 24 - 36Z i wszystkie numery od 37 do końca, Brzoskwiniowa, Dworcowa, Leśniczówka, Wróbla

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Herbert Albert Rzepka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

107 (43,32%)

Bożena Barbara Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

16 (6,48%)

Marek Alfred Gołosz

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

124 (50,20%)

Okręg 4

Ceglana, Dojazdowa, Łaziska, Magazynowa, Na Wierzysko, Orzechowa, Przemysłowa, Pszczyńska-do numeru 73Z, Różana, Składowa, Spokojna, Towarowa, Transportowa, Zawodzie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Franciszek Alojzy Smykla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

136 (60,99%)

Jakub Jacek Białoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

15 (6,73%)

Gabriela Jolanta Błotko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

72 (32,29%)

Okręg 5

Pszczyńska od numeru 74 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrian Marek Krzyżowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

174 (90,63%)

Urszula Steczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

10 (5,21%)

Beata Stanisława Mroczek

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

8 (4,17%)

Okręg 6

Główna do numeru 69Z, numery nieparzyste od 71 - 117Z

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Franciszek Wojciech Szulc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

130 (62,20%)

Ewa Anna Kos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

79 (37,80%)

Okręg 7

Astrów, Główna numery parzyste od 70 - 96Z, wszystkie numery od 119 do końca, Józefa Markiela, Tysiąclecia, Widok, Wrzosowa, Zwycięstwa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Zbigniew Załęcki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

100 (34,72%)

Małgorzata Kazimiera Jeziorny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

38 (13,19%)

Magdalena Julia Molecka

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

84 (29,17%)

Jadwiga Harupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

50 (17,36%)

Jakub Piotr Cofała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

16 (5,56%)

Okręg 8

Dwór, Malinowa, Ładna, Profilowa, Słoneczna, Zbożowa, Zjednoczenia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Krystyna Polok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

109 (53,96%)

Jerzy Stefan Kopeć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

32 (15,84%)

Przemysław Piotr Mroczek

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

61 (30,20%)

Okręg 9

Pod Lasem, Sosnowa, Tęczowa, Tyska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Gabriela Świerkot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

70 (22,51%)

Grażyna Łucja Swadźba-Szojda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

124 (39,87%)

Agnieszka Aleksandra Stasiak

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

62 (19,94%)

Piotr Chrzęszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

55 (17,68%)

Okręg 10

Franciszka Fityki, Jodłowa, Łuczników, Pszczyńska do numeru 347Z

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lidia Adelajda Borowian-Cyba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

149 (45,02%)

Tomasz Wojciech Fityka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

182 (54,98%)

Okręg 11

Miarowa, Pszczyńska-od numeru 348 do końca, Zaleśna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ilona Maria Konieczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

47 (17,74%)

Ireneusz Stanisław Suchoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

164 (61,89%)

Patryk Leszek Fila

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

54 (20,38%)

Okręg 12

Brzozowa, Bukowa, Dębowa, ks. Tomasza Mamzera, Lipowa, Motyla, Obrońców Ziemi Śląskiej, Sasanek, Stokrotek, Wierzbowa, Wojciecha Drzymały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Stanisław Wyroba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

133 (46,02%)

Piotr Paweł Profaska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

156 (53,98%)

Okręg 13

Brzeźna, Kpt. Jana Rybczyńskiego, ks. Franciszka Olmy, Macierzanki, Pszczela, Rybnicka do numeru 53Z i numery nieparzyste od 55 - 81Z, Wilhelma Bojdoła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jerzy Jeleń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

103 (39,46%)

Ewelina Katarzyna Tańczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

64 (24,52%)

Beata Jadwiga Kempa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

94 (36,02%)

Okręg 14

Grabowa, płk. Władysława Kiełbasy, Rybnicka numery parzyste od 54 - 82Z , wszystkie numery od 83 - 163Z i numery nieparzyste od 165 - 239Z, Zajęcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Agnieszka Pasierbek-Konieczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

97 (39,75%)

Szymon Adam Danielczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

93 (38,11%)

Krzysztof Andrzej Rybczyński

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

16 (6,56%)

Grzegorz Tadeusz Kośmider

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

38 (15,57%)

Okręg 15

Akacjowa, Franciszka Kłosa, Jarzębinowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, Magnolii, Rybnicka numery parzyste od 164 - 240Z i wszystkie numery od 241 do końca, Wiśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Marcin Marciniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023

80 (24,92%)

Adam Paweł Myszor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA

175 (54,52%)

Bronisław Jerzy Ficek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

66 (20,56%)