Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Dobrodzień

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Dobrodzień ulice: Kościuszki, Lubliniecka od 1 do 97, Reymonta, Rzędowicka, Studzienna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Szymon Gaida
    95 (43,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Sara Katarzyna Dyllong
    123 (56,42%)

Okręg 2

Miasto Dobrodzień ulice: Chłopska, Edyty Stein, Moniuszki, Oleska, Polna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Adelajda Maria Lempa
    60 (30,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Miazga
    136 (69,39%)

Okręg 3

Miasto Dobrodzień ulice: Księdza Gładysza, Plac Wolności, Szemrowicka, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dorota Emilia Wołowczyk
    95 (50,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI ŚLĄZAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Eugeniusz Stanisław Korzyniewski
    94 (49,74%)

Okręg 4

Miasto Dobrodzień ulice: Dębowa, Lubliniecka od 98 do końca, Mickiewicza, Miodowa, Parkowa, Piastowska, Pocztowa, Topolowa, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jacek Zbigniew Skibe
    142 (55,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI ŚLĄZAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Manfred Józef Kuboth
    116 (44,96%)

Okręg 5

Miasto Dobrodzień ulice: Akacjowa, Arki Bożka, Bieńka, Dzierży, Jaśminowa, Jodłowa, Leśna, Na Bąki, Ogrodowa, Strzelnica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Rozalia Maria Gaś
    92 (37,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Jan Kapela
    154 (62,60%)

Okręg 6

Miasto Dobrodzień ulice: Cmentarna, Dworcowa, Habas, Kolejowa, Konrada Mańki, Opolska, Powstańców Śląskich, Słoneczna, Solna, Spółdzielcza, Wiosenna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Gerard Zug
    83 (36,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jerzy Hieronim Proft
    144 (63,44%)

Okręg 7

Sołectwa: Błachów, Ligota Dobrodzieńska, Makowczyce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Katarzyna Barbara Max
    99 (48,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Gabriel Adam Kukowka
    107 (51,94%)

Okręg 8

Sołectwa: Główczyce, Gosławice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Jan Czapla
    78 (44,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krzysztof Stefan Bula
    97 (55,43%)

Okręg 9

Sołectwa: Bzinica Nowa, Bzinica Stara, Kolejka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Damian Janusz Karpinski
    119 (51,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Norbert Józef Przybyła
    113 (48,71%)

Okręg 10

Sołectwo Pludry ulice: Aleja Wyzwolenia, Brzozowa, Dworcowa, Kopernika, Krótka, Leśna, Osiedle Robotnicze, Piaskowa, Robotnicza, Sosnowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Maria Halina Hońca
    94 (32,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Rajmund Wacław Lichota
    197 (67,70%)

Okręg 11

Sołectwo Pludry ulice: Boczna, Lubliniecka, Małorolna, Polna, Rolna, Skośna, Szkolna, Tartaczna, Wiejska, Zamknięta oraz Sołectwo Pietraszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Joachim Paweł Sacha
    71 (45,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Robert Andrzej Kobus
    84 (54,19%)

Okręg 12

Sołectwa: Szemrowice, Warłów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zuzanna Katarzyna Klaer
    60 (22,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOACHIMA WLOCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 20 Joachim Henryk Wloczyk
    207 (77,53%)

Okręg 13

Sołectwa: Klekotna, Kocury, Rzędowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Lidia Jolanta Klich
    139 (43,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dorota Ewa Maleska
    183 (56,83%)

Okręg 14

Sołectwo Myślina: miejscowość Myślina

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Rudolf Józef Koj
    60 (37,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Radosław Zając
    98 (62,03%)

Okręg 15

Sołectwo Myślina: miejscowość Dąbrowica i Turza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Arkadiusz Adam Czerniak
    57 (46,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Rafał Chwalczyk
    66 (53,66%)