Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ciechanowiec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ciechanowiec: ulice: Akacjowa, Brzozowa, Klonowa, Kuczyńska, Lipowa, Sosnowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Sylwia Wilkowska
    120 (47,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bartosz Matanowski
    26 (10,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Radosław Godlewski
    39 (15,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dorota Regina Mirkowicz
    69 (27,17%)

Okręg 2

Ciechanowiec: ulice: Czyżewska, Mogilna, Pałacowa, Polna, Ralkowa, Świerkowa, Uszyńska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aneta Joanna Czarnecka
    81 (32,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Urszula Maria Sawicka
    58 (22,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Alfred Biały
    39 (15,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dorota Agata Koc
    75 (29,64%)

Okręg 3

Ciechanowiec: ulice: Kozarska, Łomżyńska, Młyńska, pl. Jana Pawła II, Wspólna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Przemysław Dybowski
    105 (42,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Pietrzykowski
    68 (27,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Andrzej Zaremba
    36 (14,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jakub Kamil Szymański
    41 (16,40%)

Okręg 4

Ciechanowiec: ulice: Armii Krajowej, Drohicka, Kościuszki, Mostowa, Orzeszkowej, pl. Odrodzenia, Polska, Przechodnia, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Violetta Maria Zdunek
    127 (52,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Adrian Adamczyk
    38 (15,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jerzy Reczko
    76 (31,54%)

Okręg 5

Ciechanowiec: ulice: Doktora Olszewskiego, Kilińskiego, Konopnickiej, Mickiewicza, Pińczowska, pl. 3 - go Maja, Spółdzielcza, Wierzbowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Komar
    72 (26,87%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Krzysztof Binaś
    114 (42,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Andrzej Zawadzki
    82 (30,60%)

Okręg 6

Ciechanowiec: ulice: Długa, Dworska, Ogrodowa, Sienkiewicza, Szeroka, Wąska, Wińska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maria Jadwiga Radziszewska
    86 (34,13%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Urszula Rusiniak
    65 (25,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Łukasz Wysocki
    31 (12,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Beata Teresa Porzezińska
    70 (27,78%)

Okręg 7

Ciechanowiec: ulice: Glinki, Kazimierza Uszyńskiego, Kościelna, Staropolska, Szkolna, Wiatraczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Koc
    86 (35,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Plichta
    51 (21,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Mariusz Michał Jabłonowski
    22 (9,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marzanna Krysińska
    82 (34,02%)

Okręg 8

Ciechanowiec: ulice: 11 Listopada, Parkowa, pl. Ks. Kluka, Świętojańska, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Tkaczuk
    95 (39,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Dorota Nowak
    26 (10,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Włodzimierz Słonecki
    122 (50,21%)

Okręg 9

Kozarze, Nowodwory, Zadobrze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Karolewski
    139 (54,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ireneusz Piotr Bloch
    36 (14,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Irena Pawluk
    19 (7,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tadeusz Tenderenda
    59 (23,32%)

Okręg 10

Ciechanowczyk, Dąbczyn, Gaj, Kosiorki, Tworkowice, Wojtkowice-Dady, Wojtkowice-Glinna, Wojtkowice Stare

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Szczepan Kietliński
    139 (54,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Katarzyna Joanna Prolesko
    50 (19,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stefan Gromadzki
    64 (25,30%)

Okręg 11

Kobusy, Koce-Basie, Koce-Piskuły, Koce-Schaby, Łempice, Radziszewo-Sieńczuch

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agata Koc
    116 (30,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Michał Łempicki
    107 (28,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Janusz Kazimierz Koc
    8 (2,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBUSY I KOCE

kandydatliczba głosów

  1. 19 Grzegorz Żero
    24 (6,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dorota Koc
    106 (27,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Radziszewski
    20 (5,25%)

Okręg 12

Antonin, Bujenka, Winna-Chroły, Winna-Poświętna, Winna Stara, Winna-Wilki, Winna-Wypychy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Bachorek
    38 (14,29%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zygmunt Józef Kosk
    125 (46,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Ewa Moczulska-Pełszyk
    15 (5,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stanisław Godlewski
    88 (33,08%)

Okręg 13

Kułaki, Radziszewo-Króle, Radziszewo-Sobiechowo, Radziszewo Stare, Trzaski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Koc
    49 (25,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dorota Niemyjska
    72 (37,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Wioleta Kozłowska
    7 (3,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bogusław Prokopiak
    64 (33,33%)

Okręg 14

Czaje-Bagno, Czaje-Wólka, Pobikry

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Antoni Malinowski
    74 (39,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Piotr Andrzej Kiersnowski
    60 (31,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tadeusz Czołomiej
    55 (29,10%)

Okręg 15

Kostuszyn-Kolonia, Malec, Przybyszyn, Skórzec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Lucjan Budlewski
    45 (22,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Ilczuk
    57 (28,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tadeusz Łopaciuk
    98 (49,00%)