Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - lubliniecki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Lubliniec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewelina Katarzyna Mikulska
    484 (5,19%)
  2. 3 Ireneusz Czesław Gimiński
    134 (1,44%)
  3. 5 Małgorzata Róża Drab
    213 (2,28%)
  4. 8 Antoni Jan Bunar
    152 (1,63%)
  5. 6 Mieczysław Andrzej Dyczkowski
    329 (3,53%)
  6. 7 Albert Eugeniusz Janik
    81 (0,87%)
  7. 1 Jerzy Michał Orszulak
    675 (7,23%)
  8. 4 Stefania Anna Biela
    269 (2,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI LUBLINIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Lidia Matylda Mnich-Kościelna
    394 (4,22%)
  2. 3 Barbara Elżbieta Muszewska
    451 (4,83%)
  3. 6 Adam Leszek Ożarowski
    217 (2,33%)
  4. 7 Kajetan Borys Zbączyniak
    278 (2,98%)
  5. 1 Krzysztof Olczyk
    870 (9,32%)
  6. 5 Damian Roman Kuboś
    227 (2,43%)
  7. 4 Sandra Sylwia Malitowska
    247 (2,65%)
  8. 8 Damian Oktawian Piątkowski
    219 (2,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LUBLINIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Jan Dyla
    400 (4,29%)
  2. 2 Klaudia Dominika Koza
    162 (1,74%)
  3. 3 Andrzej Piotr Gajda
    252 (2,70%)
  4. 4 Marcin Piotr Myrcik
    145 (1,55%)
  5. 5 Adam Krzysztof Siwiaszczyk
    85 (0,91%)
  6. 7 Barbara Zdunek
    17 (0,18%)
  7. 8 Patrycja Izabella Duda
    82 (0,88%)
  8. 6 Zofia Grażyna Kupiec
    111 (1,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI LUBLINIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Leszek Romuald Ligowski
    171 (1,83%)
  2. 8 Anna Lucyna Kołtuńska
    74 (0,79%)
  3. 4 Maria Aneta Dmitriew
    296 (3,17%)
  4. 6 Łukasz Marcin Jędryka
    209 (2,24%)
  5. 1 Joachim Michał Smyła
    934 (10,01%)
  6. 5 Marek Piotr Szwedziński
    270 (2,89%)
  7. 3 Bogusław Piotr Hrycyk
    387 (4,15%)
  8. 2 Anita Izabela Naczyńska
    495 (5,31%)

Okręg 2

Gminy : Boronów, Herby, Woźniki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Joanna Małgorzata Klyta
    366 (4,37%)
  2. 3 Eugeniusz Alojzy Prandzioch
    290 (3,46%)
  3. 1 Dawid Paweł Smol
    699 (8,34%)
  4. 4 Aneta Monika Buchenfeld
    209 (2,49%)
  5. 7 Radosław Łukasz Sęk
    212 (2,53%)
  6. 5 Edyta Agnieszka Musik
    155 (1,85%)
  7. 6 Jerzy Stanisław Piechula
    203 (2,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI LUBLINIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Józef Cyrulik
    517 (6,17%)
  2. 5 Bożena Ewa Ledwoń
    141 (1,68%)
  3. 3 Jarosław Franciszek Kacorzyk
    539 (6,43%)
  4. 6 Jadwiga Maria Fabiańczyk
    428 (5,11%)
  5. 4 Henryk Wawrzyniec Malcher
    291 (3,47%)
  6. 7 Małgorzata Józefa Urbanik
    196 (2,34%)
  7. 2 Rufin Roman Majchrzyk
    851 (10,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LUBLINIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Felicja Ewa Surowiec
    47 (0,56%)
  2. 5 Natalia Barbara Wielgomas
    45 (0,54%)
  3. 1 Jihad Rezek
    307 (3,66%)
  4. 6 Jarosław Herbert Dziub
    165 (1,97%)
  5. 3 Katarzyna Anna Skop
    126 (1,50%)
  6. 2 Leszek Henryk Wachowski
    103 (1,23%)
  7. 4 Dominik Adam Pyka
    164 (1,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI LUBLINIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ernest Franciszek Pogoda
    751 (8,96%)
  2. 1 Alojzy Stanisław Cichowski
    528 (6,30%)
  3. 2 Zygmunt Marian Tabor
    289 (3,45%)
  4. 4 Roman Jan Czornik
    201 (2,40%)
  5. 5 Urszula Janik
    236 (2,82%)
  6. 6 Beata Maria Halemba
    91 (1,09%)
  7. 7 Ewa Agata Kita
    231 (2,76%)

Okręg 3

Gmina Koszęcin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ilona Jadwiga Maniurka
    115 (2,60%)
  2. 1 Rafał Jan Ochman
    544 (12,28%)
  3. 3 Łukasz Marek Machoń
    79 (1,78%)
  4. 2 Andrzej Janusz Pasieka
    225 (5,08%)
  5. 5 Aleksandra Józefa Łabudzka
    60 (1,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI LUBLINIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Roman Konrad Kurzac
    287 (6,48%)
  2. 3 Anna Teresa Korzekwa-Wojtal
    320 (7,22%)
  3. 4 Ewa Jadwiga Brodowy
    188 (4,24%)
  4. 5 Grzegorz Andrzej Daniel
    80 (1,81%)
  5. 1 Adam Euzebiusz Konina
    606 (13,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LUBLINIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bożena Ewa Duda-Fyrla
    124 (2,80%)
  2. 5 Lucjan Dominik Karasiewicz
    142 (3,20%)
  3. 1 Marceli Kaczor
    313 (7,06%)
  4. 2 Stanisław Jan Izdebski
    287 (6,48%)
  5. 4 Bronisława Urszula Ziora
    39 (0,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI LUBLINIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Renata Urszula Pyrek
    335 (7,56%)
  2. 2 Urszula Maria Buchenfeld
    262 (5,91%)
  3. 3 Adam Marian Berych
    153 (3,45%)
  4. 4 Kazimierz Jan Wierzbicki
    225 (5,08%)
  5. 5 Pelagia Teresa Matuszek
    47 (1,06%)

Okręg 4

Gminy : Ciasna, Kochanowice, Pawonków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Józef Domagała
    801 (11,70%)
  2. 2 Alfred Horst Jochem
    185 (2,70%)
  3. 4 Ireneusz Józef Świerc
    147 (2,15%)
  4. 3 Małgorzata Matejczyk
    166 (2,43%)
  5. 6 Mariola Ewa Pyka
    190 (2,78%)
  6. 5 Katarzyna Elżbieta Gruenert
    101 (1,48%)
  7. 7 Julian Stanisław Werner
    356 (5,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI LUBLINIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Henryk Strzoda
    558 (8,15%)
  2. 2 Henryk Łucjan Hadaś
    151 (2,21%)
  3. 4 Mirosław Duda
    333 (4,87%)
  4. 5 Jarosław Jan Waryś
    285 (4,16%)
  5. 3 Barbara Urszula Kosytorz
    170 (2,48%)
  6. 6 Joanna Alicja Jureczko
    208 (3,04%)
  7. 7 Elżbieta Bronisława Lukosek
    177 (2,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LUBLINIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Szymon Piotr Mlynek
    251 (3,67%)
  2. 3 Iwona Płuciennik
    78 (1,14%)
  3. 6 Błażej Paweł Niedźwiedź
    381 (5,57%)
  4. 4 Monika Walendziuk
    34 (0,50%)
  5. 7 Elżbieta Grażyna Koza
    49 (0,72%)
  6. 1 Krzysztof Józef Kleta
    381 (5,57%)
  7. 5 Joanna Bogusława Łebek
    64 (0,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI LUBLINIECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Wojciech Wręczycki
    488 (7,13%)
  2. 4 Jacek Eugeniusz Klimza
    125 (1,83%)
  3. 1 Leszek Wacław Matyja
    537 (7,85%)
  4. 3 Renata Piosek
    253 (3,70%)
  5. 5 Natalia Maria Zakrzewska
    120 (1,75%)
  6. 7 Bartłomiej Jarosław Witek
    142 (2,07%)
  7. 6 Maria Krystyna Mańka
    113 (1,65%)