Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ustroń

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Osiedle Ustroń Polana ulice: Baranowa, Beskidek, Chabrów, Furmańska, Grzybowa, Jastrzębia, Jaworowa, Jodłowa, Orłowa, Palenica, Polańska, Papiernia, Pod Grapą, Równica, Stroma, Sucha, Ślepa, Świerkowa, Turystyczna, Wczasowa, Wiślańska, Wysznia, Złocieni, Żarnowiec, 3 Maja (od nr 118 po stronie prawej i od nr 75 po stronie lewej).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Damian Piotr Ryszawy
    281 (54,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Ewa Lankocz
    157 (30,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Łukasz Jerzy Jawor
    81 (15,61%)

Okręg 2

Osiedle Ustroń Poniwiec ulice: Akacjowa, Bukowa, Brzozowa, Bażantów, Cisowa, Dębowa, Drozdów (od nr 7 po stronie lewej i od nr 18 po stronie prawej), Grabowa, Głogowa, Jesionowa, Kasztanowa, Kalinowa, Klonowa, Katowicka II nr 78, Limbowa, Lipowa (od nr 11 po stronie lewej i od nr 12 po stronie prawej), Słowików, Topolowa, Wiązowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Radosław Seklecki
    87 (23,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Roman Zenon Siwiec
    196 (52,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Beata Niewiadomska
    91 (24,33%)

Okręg 3

Osiedle Ustroń Centrum ulice: Os. Manhatan blok nr 1 - 10.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Katarzyna Anna Serafin-Ciupek
    77 (16,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Piotr Witold Bejnar
    175 (37,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Paweł Marek Sztefek
    211 (45,57%)

Okręg 4

Osiedle Ustroń Centrum ulice: Andrzeja Brody, Cieszyńska (od nr 1 po stronie lewej za wyjątkiem nr 31, 33, 35), Jana Wantuły, M. Konopnickiej, Ks. Ludwika Kojzara, Katowicka II od nr 6 do nr 30, Os. Centrum, Piękna, Pasieczna, Widokowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Jadwiga Anna Krężelok
    253 (42,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Mariusz Puzoń
    235 (39,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Władysław Benedykt Kawecki
    114 (18,94%)

Okręg 5

Osiedle Ustroń Górny ulice: Asnyka, Drozdów (do nr 5a po stronie lewej i do nr 8a po stronie prawej), Jelenica, Kluczyków, Kochanowskiego, Lipowa (do nr 9 po stronie lewej i do nr 8a po stronie prawej), M. Skłodowskiej, Myśliwska, Olchowa, Partyzantów, Reja, Skowronków, Wierzbowa, 3 Maja (od nr 20 do nr 116 po stronie prawej).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Andrzej Szczepan Siedlaczek
    137 (32,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Aleksander Antoni Poniatowski
    176 (41,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Patrycja Izabela Busz
    107 (25,48%)

Okręg 6

Osiedle Ustroń Górny ulice: K. I. Gałczyńskiego, dr Michała Grażyńskiego po stronie prawej (za wyjątkiem nr 12), Grażyny, Hutnicza, Kasprowicza, Mickiewicza, Miedziana, Pana Tadeusza, Parkowa, Pod Skarpą, Rynek, Słoneczna, Spacerowa, Srebrna, Staffa, Tuwima, Zielona, Złota, 9 Listopada, 3 Maja (do nr 19 i od nr 21 do nr 71 po stronie lewej).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Michał Aleksander Gałaszek
    104 (32,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Daria Weronika Staniek
    132 (40,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Joanna Bogumiła Cieślar
    87 (26,93%)

Okręg 7

Osiedle Ustroń Dolny ulice: Cieszyńska (nr V, VI, VII, 31, 33, 35 i od nr 22 po stronie prawej), Jana Błaszczyka, Jana Cholewy, Katowicka (do nr 46), Komunalna, Kościelna, Krzywa, Obrzeżna, os. Cieszyńskie, Pawła Lipowczana, Pawła Stalmacha, Plac Ks. Karola Kotschego, Spółdzielcza, Stawowa, Tartaczna, Wiosenna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Krzysztof Zdzisław Pokorny
    229 (39,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Mirosław Piotr Szuba
    241 (41,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Bożena Maciuszek
    105 (18,26%)

Okręg 8

Osiedle Ustroń Dolny ulice: Bema, Dąbrowskiego, Długa (do nr 33 po stronie lewej i do nr 34 po stronie prawej), dr Michała Grażyńskiego po stronie lewej (za wyjątkiem nr 27, 31) Dworcowa, Fabryczna, Ignacego Daszyńskiego, Kaczeńców, Kuźnicza (do nr 5), Ogrodowa, Polna, Sikorskiego, Sportowa, Strażacka, Traugutta, Wybickiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Andrzej Jan Szeja
    157 (29,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Dariusz Adam Śleziona
    314 (59,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Iza Maria Judasz
    53 (10,11%)

Okręg 9

Osiedle Ustroń Hermanice ulice: Beskidzka, Choinkowa, Długa (od nr 37 po stronie lewej i od nr 40 po stronie prawej), Dominikańska, Jana Sztwiertni (do nr 30 po stronie prawej i do nr 15A po stronie lewej), Jasna, Jaśminowa, Katowicka (od nr 100 do nr 148 po stronie prawej i od nr 101 do nr 153 po stronie lewej), Kwiatowa, Miła, Nad Bładnicą, Pawła Stellera, Siewna, Urocza, Wiśniowa, Wspólna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Artur Kluz
    267 (53,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Iwona Maria Wisełka
    228 (46,06%)

Okręg 10

Osiedle Ustroń Hermanice ulice: Agrestowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Folwarczna, Jabłoniowa, Jana Sztwiertni (od nr 32 po stronie prawej i od nr 17A po stronie lewej), Katowicka (od nr 150 do nr 178 po stronie prawej i od nr 155 do nr 201 po stronie lewej), Laskowa, Malinowa, Osiedlowa, Porzeczkowa, Różana.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Wincenty Jan Janus
    158 (42,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Dorota Walker
    147 (39,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Rafał Mariusz Barański
    67 (18,01%)

Okręg 11

Osiedle Ustroń Hermanice ulice: Orzechowa, Owocowa, Skoczowska (do nr 101 po stronie lewej i do nr 100F po stronie prawej), Sosnowa, Wodna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Sławomir Dariusz Haratyk
    174 (59,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Bożena Maria Mynarz
    72 (24,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Wit Maciej Kozub
    47 (16,04%)

Okręg 12

Osiedle Ustroń Lipowiec ulice: Działkowa, Górna, Kamieniec (od nr 9), Kręta, Leśna (od nr 10), Lipowska (od nr 22 po stronie prawej), Lipowski Groń, Mokra, Podgórska, Spokojna, Szkolna, Wałowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Mirosław Dariusz Pruski
    71 (18,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Bożena Piwowar
    211 (56,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Małgorzata Bogusława Kunc
    93 (24,80%)

Okręg 13

Osiedle Ustroń Lipowiec ulice: Bernadka, Górecka, Krzywaniec, Lipowska (od nr 23 po stronie lewej), Nowociny, Przetnica, Wesoła

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Piotr Przemysław Nowak
    77 (25,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Adam Jan Tomiczek
    92 (30,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Piotr Jan Roman
    130 (43,48%)

Okręg 14

Osiedle Ustroń Nierodzim ulice: Bładnicka, Boczna, Chałupnicza, Cicha, Czarny Las, Dobra, Gospodarska, Graniczna, Harbutowicka, Józefa Kreta, Katowicka (od nr 200 po stronie prawej i od nr 203 po stronie lewej), Krótka, Lipowska (do nr 16 po stronie prawej i do nr 21B po stronie lewej), Łączna, Potokowa, Skoczowska (od nr 107 po stronie lewej i od nr 110 po stronie prawej), Szeroka, Wąska, Wiejska, Wiklinowa, Zabytkowa, Zagajnik, Żwirowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Robert Kozłowski
    148 (21,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Urszula Broda-Gawełek
    217 (32,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Jolanta Elżbieta Hazuka
    312 (46,09%)

Okręg 15

Osiedle Ustroń Zawodzie ulice: Armii Krajowej, Belwederska, dr Michała Grażyńskiego (nr 12, 27, 31), Gościradowiec, Kamieniec (do nr 8), Kuźnicza (od nr 6), Lecznicza, Leśna (do nr 7), Liściasta, Nadrzeczna, Okólna, Radosna, Sanatoryjna, Skalica, Solidarności, Szpitalna, Uboczna, Uzdrowiskowa, Wojska Polskiego, Zdrojowa, Źródlana.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Paweł Jan Mitręga
    142 (27,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Marcin Janik
    252 (48,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 22 Artur Robert Steczkiewicz
    121 (23,50%)