Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Myszków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
1
Wojciech Zbigniew Picheta
801
(5,98%)
-
2
Leon Franciszek Okraska
310
(2,31%)
-
6
Beata Stanisława Kwiatkowska
139
(1,04%)
-
3
Mariola Tabaka
114
(0,85%)
-
9
Dominik Dariusz Siuda
55
(0,41%)
-
4
Błażej Artur Gradek
70
(0,52%)
-
5
Marzena Elżbieta Buła
103
(0,77%)
-
7
Kamila Ewa Jaworska
60
(0,45%)
-
8
Monika Ilona Marszałek
44
(0,33%)
-
10
Katarzyna Monika Kieras
130
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Kazimierz Kieras
221
(1,65%)
-
4
Andrzej Maciej Kaczyński
74
(0,55%)
-
2
Krzysztof Zbigniew Kłosowicz
81
(0,60%)
-
6
Zbigniew Jakub Podlejski
48
(0,36%)
-
7
Jarosław Rafał Labocha
60
(0,45%)
-
8
Hanna Rucińska
26
(0,19%)
-
3
Judyta Ewa Kubas
99
(0,74%)
-
5
Dorota Maria Ćwiląg
238
(1,78%)
-
9
Halina Barbara Biylnik
16
(0,12%)
-
10
Artur Mirosław Podlejski
36
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY
-
2
Grażyna Maria Kolasa-Gotkowska
658
(4,91%)
-
3
Sławomir Arkadiusz Zalega
0
(0%)
-
4
Barbara Grażyna Bulska
105
(0,78%)
-
1
Rafał Tadeusz Kępski
975
(7,28%)
-
6
Dorota Edyta Będkowska-Kozieł
19
(0,14%)
-
5
Michał Kazimierz Nowakowski
64
(0,48%)
-
7
Janusz Marian Noczyński
94
(0,70%)
-
10
Magdalena Barbara Kowalczyk-Zin
88
(0,66%)
-
9
Aleksandra Anna Nowak
177
(1,32%)
-
8
Wioletta Ilona Lamch
59
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Janusz Romaniuk
1 214
(9,06%)
-
8
Andrzej Leszek Błaszak
256
(1,91%)
-
1
Tomasz Paweł Ośmiałowski
744
(5,55%)
-
6
Anna Zofia Mędrek
218
(1,63%)
-
4
Grzegorz Sergiusz Gładysz
96
(0,72%)
-
7
Irmina Maria Flak
193
(1,44%)
-
5
Krzysztof Paweł Szot
95
(0,71%)
-
9
Małgorzata Grażyna Hoff
68
(0,51%)
-
10
Marlena Krystyna Wiśniewska
497
(3,71%)
-
2
Jarosław Krzysztof Jaskólski
344
(2,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE
-
4
Marta Katarzyna Walocha-Jurczyk
217
(1,62%)
-
1
Marian Stanisław Wróbel
293
(2,19%)
-
3
Andrzej Jastrzębski
626
(4,67%)
-
6
Elżbieta Lidia Michalik
98
(0,73%)
-
5
Łukasz Mateusz Szecówka
110
(0,82%)
-
9
Edyta Monika Struska
21
(0,16%)
-
7
Jolanta Maria Grun
68
(0,51%)
-
2
Michał Marek Trojakowski
389
(2,90%)
-
10
Dariusz Marian Dzielawski
98
(0,73%)
-
8
Stanisław Marek Pstrowski
63
(0,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Aneta Renata Konieczko-Biały
156
(1,16%)
-
2
Sebastian Grzegorz Ruciński
675
(5,04%)
-
8
Katarzyna Maria Bodio
70
(0,52%)
-
4
Małgorzata Grażyna Kłósek
74
(0,55%)
-
5
Marzena Mariola Maślankiewicz
111
(0,83%)
-
9
Marcin Sebastian Wieczorek
59
(0,44%)
-
10
Bożena Stanisława Bugaj
277
(2,07%)
-
7
Adam Franciszek Starostka
140
(1,04%)
-
1
Dariusz Dominik Lasecki
989
(7,38%)
-
6
Sławomir Krzysztof Żak
178
(1,33%)
Okręg 2
Miasto i gmina Koziegłowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
3
Jacek Sławomir Sularz
246
(3,83%)
-
4
Agata Zofia Feret
209
(3,25%)
-
6
Edyta Wioletta Wrzosowska
124
(1,93%)
-
1
Krzysztof Łukasz Gajdziak
167
(2,60%)
-
2
Ilona Ewa Staszek
106
(1,65%)
-
5
Sebastian Andrzej Jagusiak
67
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Tomasz Komar
29
(0,45%)
-
3
Andrzej Cwanek
10
(0,16%)
-
1
Józef Robert Lazar
359
(5,59%)
-
2
Agnieszka Gabriela Miklas
56
(0,87%)
-
6
Justyna Katarzyna Kulak
25
(0,39%)
-
5
Alina Zuzanna Merta
22
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY
-
5
Wiesław Sławomir Łabuś
197
(3,07%)
-
1
Mariusz Stefan Morawiec
541
(8,42%)
-
6
Marzena Maria Ślęczka
65
(1,01%)
-
4
Ilona Elżbieta Wrzosowska
56
(0,87%)
-
2
Katarzyna Maria Duda-Palka
57
(0,89%)
-
3
Kamil Tomasz Kozak
280
(4,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Grzegorz Stanisław Musialik
133
(2,07%)
-
3
Teresa Marianna Pakuła-Sosnowska
191
(2,97%)
-
2
Wiesława Katarzyna Machura
303
(4,72%)
-
6
Mateusz Paweł Kolasa
379
(5,90%)
-
1
Piotr Jerzy Kołodziejczyk
886
(13,79%)
-
4
Joanna Bernadeta Sularz
189
(2,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE
-
2
Sławomir Piotr Matyja
184
(2,86%)
-
1
Dorota Iwona Kaim-Hagar
708
(11,02%)
-
4
Jarosław Adam Polak
80
(1,25%)
-
3
Barbara Mariola Świeboda
135
(2,10%)
-
5
Marcin Paweł Macherzyński
79
(1,23%)
-
6
Agata Małgorzata Paliga
102
(1,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Stanisław Włodzimierz Tokarski
192
(2,99%)
-
4
Agnieszka Lidia Wołczenko
66
(1,03%)
-
2
Przemysław Paweł Śledziona
94
(1,46%)
-
3
Joanna Dorota Cesarz-Bajan
88
(1,37%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
1
Tomasz Stanisław Brymora
464
(9,57%)
-
2
Małgorzata Maria Broniewska
25
(0,52%)
-
3
Sebastian Waldemar Żurawski
17
(0,35%)
-
4
Katarzyna Elżbieta Byrska
67
(1,38%)
-
5
Kinga Katarzyna Ptak-Trzeciak
91
(1,88%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ryszard Wojciech Świerdza
110
(2,27%)
-
1
Anna Marta Socha-Korendo
954
(19,69%)
-
3
Joanna Beata Makuch
79
(1,63%)
-
5
Marcin Łukasz Górecki
63
(1,30%)
-
4
Aleksandra Maria Śmiejkowska-Jasińska
91
(1,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zdzisława Anna Polak
818
(16,88%)
-
3
Małgorzata Barbara Rodek
150
(3,10%)
-
5
Stanisław Marian Sosna
39
(0,80%)
-
2
Marcin Adrian Mazur
142
(2,93%)
-
4
Bożena Maria Lis
202
(4,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE
-
1
Mariusz Krzysztof Musialik
319
(6,58%)
-
2
Barbara Weronika Nowak
59
(1,22%)
-
3
Łukasz Stanisław Bieniek
72
(1,49%)
-
4
Małgorzata Joanna Michalska
35
(0,72%)
-
5
Maciej Piotr Pluta
40
(0,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Andrzej Marcin Kozłowski
65
(1,34%)
-
1
Mariusz Rafał Karkocha
432
(8,91%)
-
5
Przemysław Bąk
186
(3,84%)
-
4
Edyta Ząbkiewicz
196
(4,04%)
-
3
Magdalena Eliza Maszczyk
130
(2,68%)
Okręg 4
Gminy : Niegowa, Żarki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
6
Ewa Maria Golibroda
156
(2,05%)
-
1
Jarosław Stanisław Kumor
704
(9,27%)
-
2
Bernadetta Barbara Rudkowska-Morawiec
210
(2,76%)
-
3
Rafał Wojciech Słabosz
96
(1,26%)
-
4
Katarzyna Teresa Gęsikowska-Kuzior
59
(0,78%)
-
5
Daniel Krzysztof Pompka
30
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Joanna Teresa Pilis
67
(0,88%)
-
1
Andrzej Krzysztof Lech
219
(2,88%)
-
2
Andrzej Włodzimierz Gala
284
(3,74%)
-
5
Elżbieta Marianna Baryła
77
(1,01%)
-
4
Szymon Czesław Kuśmierz
83
(1,09%)
-
6
Iwona Marianna Bubel
52
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY
-
3
Marcin Mateusz Śpiewak
95
(1,25%)
-
5
Ewelina Jolanta Bożek
75
(0,99%)
-
1
Agnieszka Wioletta Skorek
284
(3,74%)
-
4
Agnieszka Barbara Galas
97
(1,28%)
-
2
Mariusz Zdzisław Dzieża
249
(3,28%)
-
6
Zbigniew Paweł Piętak
73
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Urszula Anna Szewczyk
207
(2,73%)
-
1
Jolanta Stefania Koral
554
(7,29%)
-
5
Zdzisław Jan Tylkowski
230
(3,03%)
-
6
Mirosław Marian Szczepańczyk
246
(3,24%)
-
2
Bożena Franciszka Łapaj
545
(7,17%)
-
4
Ireneusz Stanisław Maślankiewicz
242
(3,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE
-
5
Anna Barbara Wyporska
136
(1,79%)
-
1
Jakub Alojzy Grabowski
583
(7,68%)
-
4
Małgorzata Jędrycha-Gorczyca
162
(2,13%)
-
2
Maciej Tadeusz Piłka
257
(3,38%)
-
3
Magdalena Olga Radosz
65
(0,86%)
-
6
Mariusz Mikołaj Kaim
21
(0,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jadwiga Stanisława Skalec
690
(9,08%)
-
6
Paweł Karol Kostka
61
(0,80%)
-
2
Marta Bączkowska
165
(2,17%)
-
5
Adam Stanisław Pałęga
103
(1,36%)
-
4
Piotr Marek Wołek
94
(1,24%)
-
3
Martyna Kinga Kupis
325
(4,28%)