Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady dzielnicy Warszawa Wola

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

północna granica dzielnicy (w kierunku wschodnim do linii kolejowej na wysokości Muzułmańskiego Cmentarza Tatarskiego), linia kolejowa (w kierunku południowym-do styku z al. Prymasa Tysiąclecia), al. Prymasa Tysiąclecia, ul. Górczewska, ul. J. Olbrachta, zachodnia granica dzielnicy (w kierunku północnym do Cmentarza Wojskowego-Powązek)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Bożena Krupińska
    833 (6,70%)
  2. 3 Tomasz Marek Kruszyński
    1 405 (11,31%)
  3. 1 Kamil Piotr Giemza
    1 595 (12,83%)
  4. 2 Urszula Anna Kęcik-Staniszewska
    1 128 (9,08%)
  5. 6 Rafał Dembe
    153 (1,23%)
  6. 4 Bogusław Maciej Strzemieczny
    139 (1,12%)
  7. 5 Anita Mioduszewska
    688 (5,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Czesław Baranek
    452 (3,64%)
  2. 7 Adam Borowski - Dobrowolski
    198 (1,59%)
  3. 3 Joanna Małgorzata Krawczyk
    280 (2,25%)
  4. 2 Maciej Radosław Miturski
    122 (0,98%)
  5. 4 Agnieszka Maria Karcz
    190 (1,53%)
  6. 5 Dariusz Krasnosielski
    40 (0,32%)
  7. 6 Jolanta Joanna Arasimowicz
    96 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Iwona Dorota Tyszczuk
    93 (0,75%)
  2. 5 Piotr Ludwik Wieleba
    39 (0,31%)
  3. 4 Patrycja Roszkowska
    111 (0,89%)
  4. 1 Jan Wojciech Nałęcz
    331 (2,66%)
  5. 3 Jan Edward Lipski
    75 (0,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Aleksandra Borak
    26 (0,21%)
  2. 1 Karol Andrzej Szustakiewicz
    271 (2,18%)
  3. 6 Inga Daria Koralewska
    34 (0,27%)
  4. 5 Przemysław Poławski
    20 (0,16%)
  5. 2 Ewa Korzeniowska
    158 (1,27%)
  6. 3 Paweł Marek Zonenberg
    73 (0,59%)
  7. 4 Paweł Gajda
    79 (0,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Kryspin Arkadiusz Radzio
    183 (1,47%)
  2. 2 Aleksandra Prorok
    583 (4,69%)
  3. 1 Maciej Paweł Wyrzykowski
    2 166 (17,43%)
  4. 3 Wioletta Urszula Gajda
    283 (2,28%)
  5. 6 Paweł Michał Burski
    232 (1,87%)
  6. 4 Elżbieta Maria Jaskulska
    239 (1,92%)
  7. 5 Jan Dariusz Kozłowski
    112 (0,90%)

Okręg 2

ul. J. Olbrachta, ul. Górczewska (w kierunku wschodnim), al. Prymasa Tysiąclecia (w kierunku południowym-numery po stronie nieparzystej i nr: 34, 60 po stronie parzystej), ul. Wolska (w kierunku wschodnim), ul. Płocka (w kierunku południowym), ul. M. Kasprzaka (w kierunku wschodnim), ul. Prosta, ul. Towarowa, południowa granica dzielnicy (w kierunku zachodnim-wzdłuż torów kolejowych), zachodnia granica dzielnicy (w kierunku północnym-do ul. J. Olbrachta)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Statkiewicz
    795 (5,36%)
  2. 7 Urszula Małgorzata Uranowska-Muszyńska
    794 (5,35%)
  3. 6 Leszek Tadeusz Mikulecki
    118 (0,80%)
  4. 1 Joanna Tracz-Łaptaszyńska
    2 303 (15,52%)
  5. 4 Krystian Maciej Wilk
    2 061 (13,89%)
  6. 5 Łukasz Jan Koska
    105 (0,71%)
  7. 3 Sylwia Radomska
    684 (4,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kamil Kociszewski
    916 (6,17%)
  2. 6 Anna Małgorzata Madej
    271 (1,83%)
  3. 3 Artur Grzegorz Wrzeszczyński
    150 (1,01%)
  4. 2 Bogumiła Anna Jańczak
    244 (1,64%)
  5. 4 Bożenna Zofia Baranek
    123 (0,83%)
  6. 5 Jędrzej Wojciech Puzyński
    65 (0,44%)
  7. 7 Marcin Konrad Śmigielski
    638 (4,30%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Jan Backiel
    611 (4,12%)
  2. 2 Barbara Węcławek
    112 (0,75%)
  3. 3 Wanda Maria Falęcka-Piotrowicz
    60 (0,40%)
  4. 4 Katarzyna Marta Szuchnik
    68 (0,46%)
  5. 5 Bartosz Zygmunt Nowakowski
    51 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Korneliusz Krzysztof Marchewka
    79 (0,53%)
  2. 1 Grażyna Anna Komiażyk
    374 (2,52%)
  3. 3 Mateusz Jan Różycki
    72 (0,49%)
  4. 6 Jan Jakub Łęcki
    52 (0,35%)
  5. 7 Paweł Wiszomirski
    63 (0,42%)
  6. 2 Beata Elżbieta Wrześniak
    281 (1,89%)
  7. 5 Danuta Maria Porzucek
    35 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Mirosława Adasiak
    138 (0,93%)
  2. 2 Paweł Wielopolski
    503 (3,39%)
  3. 6 Krzysztof Jaskulski
    235 (1,58%)
  4. 5 Krzysztof Ireneusz Jęda
    174 (1,17%)
  5. 3 Joanna Szydłowska
    768 (5,18%)
  6. 1 Agata Monika Pruszczyńska
    1 629 (10,98%)
  7. 7 Piotr Żurawski
    265 (1,79%)

Okręg 3

ul. J. Ostroroga (cała ulica), ul. K. Sołtyka, ul. Młynarska (cała ulica), ul. Wolska (w kierunku wschodnim), ul. Towarowa, ul. Prosta (w kierunku zachodnim), ul. M. Kasprzaka, ul. Płocka, ul. Wolska (w kierunku zachodnim), al. Prymasa Tysiąclecia (w kierunku północnym-do styku z linią kolejową), linia kolejowa (w kierunku północnym do Muzułmańskiego Cmentarza Tatarskiego)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Paweł Matusik
    1 611 (11,62%)
  2. 2 Magdalena Urszula Huszno
    2 252 (16,24%)
  3. 3 Piotr Tadeusz Grudziński
    317 (2,29%)
  4. 5 Aleksandra Marta Kozłowska
    428 (3,09%)
  5. 6 Łukasz Paweł Mieszczyński
    101 (0,73%)
  6. 4 Anna Rudziak
    625 (4,51%)
  7. 7 Albert Paweł Sitarek
    254 (1,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Iwona Małgorzata Wilim
    492 (3,55%)
  2. 3 Agata Miernowska-Zawada
    106 (0,76%)
  3. 6 Paweł Jarosław Starewicz
    49 (0,35%)
  4. 1 Aneta Maria Skubida
    1 551 (11,19%)
  5. 5 Agnieszka Maria Drozdowicz
    115 (0,83%)
  6. 2 Mateusz Kamil Gil
    249 (1,80%)
  7. 4 Konrad Krzysztof Sawera
    50 (0,36%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Konrad Sadowski
    257 (1,85%)
  2. 4 Edyta Kinga Wróblewska
    113 (0,82%)
  3. 2 Andrzej Jerzy Okoń
    53 (0,38%)
  4. 5 Monika Klaudyna Kaczanowska
    74 (0,53%)
  5. 3 Ryszard Michał Rojewski
    250 (1,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Jerzy Czekalski
    77 (0,56%)
  2. 2 Weronika Sylwia Kowalska
    181 (1,31%)
  3. 1 Patryk Miller
    239 (1,72%)
  4. 3 Tomasz Romuald Kołtuniak
    42 (0,30%)
  5. 4 Anna Maria Arendt-Suchojad
    41 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Bogusz
    43 (0,31%)
  2. 5 Michał Paweł Miłkowski
    25 (0,18%)
  3. 4 Barbara Maria Wieczorek
    67 (0,48%)
  4. 2 Magdalena Kocejko
    137 (0,99%)
  5. 6 Dorota Olimpia Kuczewska
    45 (0,32%)
  6. 1 Maciej Albin Gnatowski
    512 (3,69%)
  7. 7 Artur Ciesielski
    20 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Milowański
    935 (6,74%)
  2. 2 Paweł Kuchta
    798 (5,76%)
  3. 5 Anna Agnieszka Wałachowska
    176 (1,27%)
  4. 6 Janina Dudek
    113 (0,82%)
  5. 3 Karol Wojciech Jankowski
    1 081 (7,80%)
  6. 4 Grażyna Dzwonek
    206 (1,49%)
  7. 7 Adrian Krzysztof Jurkiewicz
    179 (1,29%)

Okręg 4

wschodnia granica dzielnicy (al. Jana Pawła II), al. Solidarności, ul. Leszno (bez adresów), ul. Młynarska (w kierunku północnym-bez adresów), ul. K. Sołtyka, ul. J. Ostroroga (bez adresów), linia kolejowa (w kierunku wschodnim wzdłuż Muzułmańskiego Cmentarza Tatarskiego), północna granica dzielnicy (do wschodniej granicy dzielnicy)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Jan Puścian
    1 635 (13,10%)
  2. 3 Blanka Zienkiewicz
    857 (6,87%)
  3. 2 Michał Patryk Dworzyński
    481 (3,85%)
  4. 4 Karol Pawlak
    292 (2,34%)
  5. 5 Ewa Krystyna Ciborowska
    427 (3,42%)
  6. 6 Katarzyna Ewa Barcikowska-Ciesielska
    371 (2,97%)
  7. 7 Bartłomiej Dariusz Kubicki
    1 525 (12,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Maria Sawera
    78 (0,63%)
  2. 4 Robert Grzegorz Manowski
    77 (0,62%)
  3. 2 Dariusz Maria Gąsiorowski
    111 (0,89%)
  4. 1 Rafał Zygmunt Kowalczyk
    587 (4,70%)
  5. 3 Halina Miturska
    166 (1,33%)
  6. 7 Izabela Maria Karaś
    192 (1,54%)
  7. 6 Kamil Krzysztof Wilim
    39 (0,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bohdan Jan Chełmiński
    297 (2,38%)
  2. 4 Romuald Jan Rybiński
    41 (0,33%)
  3. 5 Jolanta Barbara Peciak
    105 (0,84%)
  4. 3 Krystyna Walusiewicz
    119 (0,95%)
  5. 2 Andrzej Tomasz Szachnowski
    59 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Roszkowska
    105 (0,84%)
  2. 5 Piotr Lipiński
    91 (0,73%)
  3. 1 Marcin Rolski
    249 (2,00%)
  4. 3 Sebastian Kowalski
    49 (0,39%)
  5. 4 Janina Jędrusiak
    38 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Hipolit Gwiazdowski
    504 (4,04%)
  2. 3 Kamil Dolniak
    49 (0,39%)
  3. 6 Małgorzata Elżbieta Rak
    51 (0,41%)
  4. 7 Agnieszka Ewa Zaradna
    132 (1,06%)
  5. 2 Anna Monika Thieme
    161 (1,29%)
  6. 4 Tymoteusz Antoni Soroka
    27 (0,22%)
  7. 5 Krystian Zdzisław Kaczor
    17 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zenon Dariusz Karpowicz
    56 (0,45%)
  2. 7 Maria Sabina Kucharska
    413 (3,31%)
  3. 5 Elżbieta Kowalczyk
    211 (1,69%)
  4. 1 Patryk Wyczółkowski
    1 395 (11,18%)
  5. 3 Żaneta Łakomska
    262 (2,10%)
  6. 2 Jarosław Krzysztof Lewandowski
    1 000 (8,01%)
  7. 4 Waldemar Zakrzewski
    211 (1,69%)

Okręg 5

południowa granica dzielnicy (wzdłuż linii kolejowej), ul. Towarowa, ul. Wolska, ul. Młynarska (bez adresów), ul. Leszno (cała ulica), al. Solidarności, wschodnia granica dzielnicy (w kierunku południowym-al. Jana Pawła II)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Włodzimierz Hoffman
    2 820 (21,97%)
  2. 3 Wojciech Tomasz Bartnik
    467 (3,64%)
  3. 7 Edyta Chrzanowska
    436 (3,40%)
  4. 5 Eugeniusz Szymański
    122 (0,95%)
  5. 4 Anna Monika Nowakowska
    837 (6,52%)
  6. 6 Stanisław Ośka
    138 (1,08%)
  7. 2 Ewa Maria Widenka
    1 615 (12,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Łukasz Stanisław Trzpil
    62 (0,48%)
  2. 1 Przemysław Łukasz Klajbor
    400 (3,12%)
  3. 2 Monika Arasimowicz-Andres
    314 (2,45%)
  4. 3 Kamila Joanna Śliwowska
    288 (2,24%)
  5. 5 Aleksandra Laura Frątczak
    171 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jarosław Tomasz Religioni
    40 (0,31%)
  2. 1 Marcin Tomasz Płowicz
    317 (2,47%)
  3. 2 Agnieszka Elżbieta Rolska
    112 (0,87%)
  4. 4 Alicja Maria Nałęcz
    114 (0,89%)
  5. 5 Maciej Kiełkucki
    64 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Aleksandra Gwiazdowska
    74 (0,58%)
  2. 5 Gracjan Wągrodzki
    12 (0,09%)
  3. 6 Leszek Wiesław Gwiazdowski
    29 (0,23%)
  4. 3 Magdalena Wioletta Gelo
    108 (0,84%)
  5. 7 Urszula Elżbieta Romanowska
    104 (0,81%)
  6. 2 Piotr Krzemiński
    82 (0,64%)
  7. 1 Łukasz Michał Zalewski
    458 (3,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Helena Zagórna
    444 (3,46%)
  2. 1 Jan Kazimierz Nowak
    1 670 (13,01%)
  3. 2 Piotr Kaliszewski
    832 (6,48%)
  4. 4 Jacek Andrzej Drzewiński
    140 (1,09%)
  5. 7 Agnieszka Hanna Bocianowicz
    221 (1,72%)
  6. 6 Halina Orzeł
    183 (1,43%)
  7. 5 Robert Stępczyński
    159 (1,24%)