Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady dzielnicy Warszawa Białołęka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Zachodnią granicą dzielnicy od Trasy Toruńskiej do wlotu ulicy J. Mehoffera – wzdłuż ulicy J. Mehoffera do ulicy Świderskiej (bez adresów przy ulicy J. Mehoffera) – wzdłuż ulicy Świderskiej do ulicy W. Świętosławskiego (z adresami przy ulicy Świderskiej) – wzdłuż ulicy W. Świętosławskiego do ulicy Światowida (z adresami przy ulicy W. Świętosławskiego) – wzdłuż ulicy Światowida do ulicy Modlińskiej (bez adresów przy ulicy Światowida) – wzdłuż ulicy Modlińskiej do ulicy Klasyków (z adresami po stronie parzystej ulicy Modlińskiej) – wzdłuż ulicy Klasyków do wiaduktu nad torami kolejowymi (z adresami przy ulicy Klasyków)-wiaduktem nad torami kolejowymi do ulicy Czołowej – wzdłuż ulicy Czołowej do ulicy Marywilskiej (bez adresów przy ulicy Czołowej) – wzdłuż ulicy Marywilskiej do południowej granicy dzielnicy (z adresami przy ulicy Marywilskiej) – południową granicą dzielnicy do zachodniej granicy dzielnicy.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Artur Ireneusz Czajkowski
    335 (2,77%)
  2. 4 Monika Maria Zatorska
    200 (1,65%)
  3. 7 Sławomir Edward Grabias
    195 (1,61%)
  4. 5 Anna Iza Chamera
    83 (0,69%)
  5. 3 Maria Elżbieta Sekuła
    289 (2,39%)
  6. 6 Zofia Dorota Suska
    423 (3,49%)
  7. 1 Dariusz Ostrowski
    1 322 (10,92%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Korowaj
    1 310 (10,82%)
  2. 2 Anna Agnieszka Dragan-Babraj
    972 (8,03%)
  3. 3 Mateusz Maciej Senko
    415 (3,43%)
  4. 6 Honorata Wtorkowska
    51 (0,42%)
  5. 7 Justyna Lipińska
    168 (1,39%)
  6. 5 Konrad Piotr Kajma
    23 (0,19%)
  7. 4 Konrad Zbigniew Płodowski
    25 (0,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Diana Zofia Nowak
    466 (3,85%)
  2. 3 Ilona Joanna Łącka
    706 (5,83%)
  3. 6 Wojciech Edward Łazarczyk
    59 (0,49%)
  4. 1 Michał Roman Kozioł
    1 106 (9,14%)
  5. 2 Piotr Jerzy Smoczyński
    1 109 (9,16%)
  6. 4 Joanna Grażyna Lewandowska
    408 (3,37%)
  7. 5 Jacek Ireneusz Kędzior
    93 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Stromecki
    132 (1,09%)
  2. 3 Edyta Anna Kołakowska
    359 (2,97%)
  3. 1 Marcin Piotr Adamkiewicz
    704 (5,82%)
  4. 6 Krystyna Janina Komorska
    176 (1,45%)
  5. 2 Lucyna Wnuszyńska
    753 (6,22%)
  6. 5 Marta Staniszewska
    130 (1,07%)
  7. 7 Tomasz Jerzy Wasek
    92 (0,76%)

Okręg 2

Wzdłuż ulicy Światowida od ul. Modlińskiej do ulicy W. Świętosławskiego (z adresami przy ulicy Światowida) – wzdłuż ulicy W. Świętosławskiego do ulicy Świderskiej (bez adresów przy ulicy W. Świętosławskiego) – wzdłuż ulicy Świderskiej do ulicy J. Mehoffera (bez adresów przy ulicy Świderskiej) – wzdłuż ulicy J. Mehoffera do ul. Książkowej (z adresami przy ul. J. Mehoffera)-wzdłuż ul. Książkowej do ul. Strumykowej (bez adresów przy ulicy Książkowej) – wzdłuż ulicy Strumykowej do ulicy Dróżka (bez adresów przy ulicy Strumykowej)-wzdłuż ulicy Dróżka do ulicy Leśnej Polanki (bez adresów przy ulicy Dróżka) – wzdłuż ulicy Leśnej Polanki do ulicy Poetów (z adresami przy ulicy Leśnej Polanki) – wzdłuż ulicy Poetów do ulicy Tłuchowskiej (z adresami przy ulicy Poetów)-wzdłuż ulicy Tłuchowskiej do ulicy Sprawnej (bez adresów przy ulicy Tłuchowskiej) –wzdłuż ulicy Sprawnej do ulicy Aluzyjnej – ulicą Aluzyjną do ulicy Modlińskiej (bez adresów przy ulicy Aluzyjnej) – wzdłuż ulicy Modlińskiej do ul. Prząśniczek (z adresami przy ulicy Modlińskiej) – wzdłuż ulicy Prząśniczek do ulicy Animuszu (z adresami przy ulicy Prząśniczek) – wzdłuż ulicy Animuszu do ulicy Przylesie (bez adresów przy ulicy Animuszu) – wzdłuż ulicy Przylesie do ulicy Czajki (bez adresów przy ulicy Przylesie) – wzdłuż ulicy Czajki do ulicy Czystej Wody (bez adresów przy ulicy Czajki) – wzdłuż ulicy Czystej Wody do ulicy Deseniowej (bez adresów przy ulicy Czystej Wody)-wzdłuż ulicy Deseniowej do linii kolejowej (bez adresów przy ulicy Deseniowej) – linią kolejową na południe do wiaduktu nad torami kolejowymi przy ulicy Klasyków – wiaduktem nad torami kolejowymi do ulicy Klasyków – wzdłuż ulicy Klasyków do ulicy Modlińskiej (bez adresów przy ulicy Klasyków) – wzdłuż ulicy Modlińskiej do ulicy Światowida (z adresami po stronie nieparzystej przy ulicy Modlińskiej).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Dariusz Jacek Ligęza
    161 (1,32%)
  2. 2 Piotr Oracz
    1 036 (8,47%)
  3. 6 Andrzej Niezabitowski
    130 (1,06%)
  4. 1 Katarzyna Elżbieta Wanat
    1 029 (8,41%)
  5. 4 Elżbieta Barbara Cowen
    67 (0,55%)
  6. 5 Katarzyna Agata Sokołowska
    244 (1,99%)
  7. 3 Dariusz Andrzej Płatek
    225 (1,84%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Sławomir Mackiewicz
    653 (5,34%)
  2. 5 Edyta Pagel
    120 (0,98%)
  3. 4 Aleksandra Elżbieta Wnukowska
    484 (3,96%)
  4. 2 Wojciech Tumasz
    524 (4,28%)
  5. 3 Agnieszka Renata Adamowicz
    331 (2,71%)
  6. 6 Krzysztof Piotr Nitek
    49 (0,40%)
  7. 7 Marlena Dziewit
    151 (1,23%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Barbara Świtalska
    1 472 (12,03%)
  2. 5 Kazimierz Jerzy Mikułowski
    110 (0,90%)
  3. 7 Dariusz Robert Gorczyński
    316 (2,58%)
  4. 3 Dariusz Józef Łabuz
    151 (1,23%)
  5. 4 Anna Małgorzata Szulgowicz
    523 (4,28%)
  6. 1 Paweł Konrad Tyburc
    1 904 (15,57%)
  7. 6 Agnieszka Zenobia Afeltowicz
    229 (1,87%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Marek Wielgołaski
    548 (4,48%)
  2. 2 Piotr Knap
    605 (4,95%)
  3. 3 Ilona Foltyn
    538 (4,40%)
  4. 4 Ewa Anna Stettner
    126 (1,03%)
  5. 7 Tomasz Leszek Gulatowski
    204 (1,67%)
  6. 6 Renata Monika Kurt
    145 (1,19%)
  7. 5 Piotr Bogusław Rozbicki
    157 (1,28%)

Okręg 3

Zachodnią granicą dzielnicy od wlotu ulicy J. Mehoffera na północ do wlotu ulicy Aluzyjnej-wzdłuż ul. Aluzyjnej do ulicy Sprawnej (z adresami przy ul. Aluzyjnej)-wzdłuż ul. Sprawnej do ul. Tłuchowskiej-wzdłuż ul. Tłuchowskiej do ul. Poetów (z adresami przy ul. Tłuchowskiej)-wzdłuż ulicy Poetów do ul. Leśnej Polanki (bez adresów przy ul. Poetów)-wzdłuż ul. Leśnej Polanki do ulicy Dróżka (bez adresów przy ul. Leśnej Polanki) – wzdłuż ulicy Dróżka do ulicy Strumykowej (z adresami przy ulicy Dróżka) – wzdłuż ulicy Strumykowej do ulicy Książkowej (z adresami przy ulicy Strumykowej) – wzdłuż ulicy Książkowej do ulicy J. Mehoffera (z adresami przy ulicy Książkowej) – wzdłuż ulicy J. Mehoffera do zachodniej granicy dzielnicy (bez adresów przy ulicy J. Mehoffera).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Paweł Tomasz Pac
    101 (0,85%)
  2. 3 Bożena Klimiuk
    268 (2,25%)
  3. 2 Krzysztof Jan Banaszek
    250 (2,10%)
  4. 1 Łukasz Henryk Oprawski
    985 (8,28%)
  5. 5 Anna Maria Szymańska
    289 (2,43%)
  6. 7 Zbigniew Andrzej Wybranowski
    120 (1,01%)
  7. 4 Eulalia Smakulska
    89 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Tadeusz Babraj
    598 (5,03%)
  2. 4 Kinga Lidia Mazurek
    413 (3,47%)
  3. 7 Dariusz Oskar Staciwa
    272 (2,29%)
  4. 6 Izabella Małgorzata Adamczewska
    153 (1,29%)
  5. 2 Ewa Gajewska
    613 (5,15%)
  6. 1 Piotr Cieszkowski
    1 042 (8,76%)
  7. 5 Andrzej Jan Chyliński
    126 (1,06%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bartosz Jan Dąbrowa
    745 (6,26%)
  2. 2 Waldemar Kamiński
    502 (4,22%)
  3. 4 Andrzej Dziewulak
    255 (2,14%)
  4. 6 Ewa Elżbieta Getler-Gruchalska
    179 (1,50%)
  5. 5 Maciej Jan Gromadzki
    73 (0,61%)
  6. 7 Kinga Sylwia Solarek
    500 (4,20%)
  7. 1 Anna Majchrzak
    2 763 (23,23%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Paulina Woś
    194 (1,63%)
  2. 1 Maciej Tadeusz Kułak
    432 (3,63%)
  3. 7 Grzegorz Paweł Włoch
    224 (1,88%)
  4. 2 Anna Alicja Sztygowska
    331 (2,78%)
  5. 3 Dariusz Krzysztof Sokołowski
    139 (1,17%)
  6. 5 Barbara Maria Łuczak
    112 (0,94%)
  7. 4 Iwona Anna Szczypińska
    127 (1,07%)

Okręg 4

Zachodnią granicą dzielnicy od wlotu ul. Aluzyjnej do północnej granicy dzielnicy-północną granicą dzielnicy do wschodniej granicy dzielnicy-wschodnią granicą dzielnicy do ul. Zdziarskiej-wzdłuż ul. Zdziarskiej do ul. G. Verdiego (z adresami przy ul. Zdziarskiej)-wzdłuż ul. G. Verdiego do ul. V. Belliniego (bez adresów przy ul. G. Verdiego)-wzdłuż ul. V. Belliniego do Rzeki Długiej (bez adresów przy ul. V. Belliniego)-wzdłuż Rzeki Długiej do ul. Zdziarskiej-wzdłuż ulicy Zdziarskiej do ul. Ostródzkiej (z adresami przy ul. Zdziarskiej)-wzdłuż ul. Ostródzkiej do ul. Berensona (z adresami przy ul. Ostródzkiej)-wzdłuż ul. Berensona do Rowu Brzezińskiego (bez adresów przy ul. Berensona)-wzdłuż Rowu Brzezińskiego do Rowu z Lewandowa-wzdłuż Rowu z Lewandowa do południowej granicy dzielnicy-południową granicą dzielnicy do ul. Marywilskiej-wzdłuż ul. Marywilskiej do ul. Czołowej (bez adresów przy ul. Marywilskiej)-wzdłuż ul. Czołowej do wiaduktu nad linią kolejową przy ul. Klasyków (z adresami przy ul. Czołowej)-linią kolejową na północ do wlotu ul. Deseniowej-wzdłuż ul. Deseniowej do ul. Czystej Wody (z adresami przy ul. Deseniowej)-wzdłuż ul. Czystej Wody do ul. Czajki (z adresami przy ul. Czystej Wody)-wzdłuż ul. Czajki do ul. Przylesie (z adresami przy ul. Czajki)-wzdłuż ul. Przylesie do ul. Animuszu (z adresami przy ul. Przylesie)-wzdłuż ul. Animuszu do ul. Prząśniczek (z adresami przy ul. Animuszu)-wzdłuż ul. Prząśniczek do ul. Modlińskiej (bez adresów przy ul. Prząśniczek)-wzdłuż ul. Modlińskiej do ul. Aluzyjnej (bez adresów przy ul. Modlińskiej)-wzdłuż ul. Aluzyjnej do zachodniej granicy dzielnicy (bez adresów przy ul. Aluzyjnej).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krzysztof Kaczyński
    160 (1,49%)
  2. 6 Iwona Renata Janiszewska
    262 (2,44%)
  3. 1 Piotr Paweł Gozdek
    1 134 (10,57%)
  4. 4 Róża Klimczak-Sowa
    97 (0,90%)
  5. 7 Adrian Koperski
    245 (2,28%)
  6. 3 Daniel Dąbrowski
    169 (1,57%)
  7. 2 Elżbieta Jadwiga Zawadowska-Kittel
    146 (1,36%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Patryk Stanisław Król
    305 (2,84%)
  2. 1 Mariola Aneta Olszewska
    1 039 (9,68%)
  3. 3 Dominika Maria Rybarczyk
    378 (3,52%)
  4. 4 Jacek Wojciech Zabylski
    34 (0,32%)
  5. 5 Ewa Agata Łuniewska-Stępniak
    341 (3,18%)
  6. 6 Paweł Ludwik Skrzecz
    127 (1,18%)
  7. 7 Monika Iwona Szczepańska-Duda
    239 (2,23%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Daniela Teresa Fidura
    165 (1,54%)
  2. 1 Waldemar Jan Roszak
    1 960 (18,26%)
  3. 3 Rafał Janusz Ebing
    185 (1,72%)
  4. 2 Joanna Zofia Lubbe
    627 (5,84%)
  5. 4 Andrzej Kalinowski
    202 (1,88%)
  6. 7 Izabela Maria Sobiczewska
    482 (4,49%)
  7. 6 Wiesława Grażyna Maj
    143 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Hanna Wiktoria Lubbe
    105 (0,98%)
  2. 1 Filip Tadeusz Pelc
    1 258 (11,72%)
  3. 3 Elwira Elżbieta Gmitrzuk-Ziętarska
    93 (0,87%)
  4. 7 Marcin Paweł Sikorski
    217 (2,02%)
  5. 2 Wojciech Bogumił Jakubiak
    306 (2,85%)
  6. 6 Anna Maria Bukowska-Bączek
    114 (1,06%)
  7. 4 Robert Wojciech Staszewski
    199 (1,85%)

Okręg 5

Wschodnią granicą dzielnicy od ulicy Zdziarskiej do południowej granicy dzielnicy-południową granicą dzielnicy do Rowu z Lewandowa-wzdłuż Rowu z Lewandowa do Rowu Brzezińskiego-wzdłuż Rowu Brzezińskiego do ul. Berensona-wzdłuż ul. Berensona do ul. Ostródzkiej (z adresami przy ul. Berensona)-wzdłuż ul. Ostródzkiej do ul. Zdziarskiej (bez adresów przy ul. Ostródzkiej)-wzdłuż ul. Zdziarskiej do Rzeki Długiej (bez adresów przy ul. Zdziarskiej)-wzdłuż Rzeki Długiej do wlotu ul. V. Belliniego-wzdłuż ul. V. Belliniego do ul. G. Verdiego (z adresami przy ul. V. Belliniego)-wzdłuż ul. G. Verdiego do ul. Zdziarskiej (z adresami przy ul. G. Verdiego)-wzdłuż ul. Zdziarskiej do wschodniej granicy dzielnicy (bez adresów przy ul. Zdziarskiej).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Stefan Bińczycki
    45 (0,49%)
  2. 4 Dariusz Andrzej Turkiewicz
    78 (0,85%)
  3. 6 Grzegorz Jonasz
    49 (0,53%)
  4. 7 Iwona Joanna Wolska
    191 (2,08%)
  5. 3 Dorota Pietrasik
    181 (1,97%)
  6. 1 Marek Dębowczyk
    658 (7,16%)
  7. 2 Władysława Krauze
    242 (2,64%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Robert Artur Zimnicki
    73 (0,79%)
  2. 1 Danuta Zaleska
    1 010 (11,00%)
  3. 2 Anna Danuta Tkaczuk
    285 (3,10%)
  4. 4 Tomasz Seweryn Lisiecki
    61 (0,66%)
  5. 5 Sebastian Piotr Skrzecz
    140 (1,52%)
  6. 6 Franciszek Józef Jaworski
    110 (1,20%)
  7. 7 Magda Maria Cieszkowska
    175 (1,91%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Krzysztof Mariusz Kucicki
    182 (1,98%)
  2. 2 Arkadiusz Marcin Strzałkowski
    466 (5,07%)
  3. 3 Anna Dorota Myślińska
    841 (9,16%)
  4. 5 Małgorzata Anna Tkaczyk
    246 (2,68%)
  5. 6 Anna Kamila Świtakowska
    147 (1,60%)
  6. 1 Piotr Marcin Jaworski
    1 481 (16,13%)
  7. 4 Elżbieta Łaniewska
    190 (2,07%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Michał Paweł Jaworski
    832 (9,06%)
  2. 3 Paweł Rafał Świdwa
    191 (2,08%)
  3. 2 Grzegorz Tomasz Krawczyk
    129 (1,40%)
  4. 4 Anna Maria Kuthan-Kudera
    295 (3,21%)
  5. 5 Monika Vassallo
    179 (1,95%)
  6. 1 Jacek Ryszard Poddębniak
    561 (6,11%)
  7. 6 Elżbieta Krystyna Grzybowska
    146 (1,59%)