Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Bolesławiec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Agatowa, Akacjowa, Astrów, Augusta Cieszkowskiego, Bazaltowa, Bławatkowa, Bratków, Brzozowa, Bukowa, Ceramiczna, Cisowa, Czerwonych Maków, Dębowa, Dolne Młyny od 21, Elizy Orzeszkowej, Franciszka Salezego Jezierskiego, Generała Augusta Emila Fieldorfa „Nila”, Generała Józefa Bema, Góralska, Górska, Grabowa, Graniczna, Irysów, Jagodowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jemiołowa, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kalinowa, Kamienna, Kamionkowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Konstytucji 3 Maja, Konwaliowa, Lipowa, Łąkowa, Miodowa, Modrzewiowa, Morelowa, Mostowa, Nadrzeczna, Narcyzów, Ptasia, Romualda Traugutta, Rondo Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Różana, Rumianków, Sadowa, Skalna, Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Słoneczników, Słowiańska, Sosnowa, Spacerowa, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Staszica, Stokrotek, Stolarska, Storczyków, Szarotek, Świerkowa, Topolowa, Tulipanowa, Tunelowa, Walerego Wróblewskiego, Wałowa, Wiaduktowa, Widok, Wierzbowa, Wrzosowa, Zabobrze, Zaułek Sasanek, Żwirowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Janina Teresa Bany-Kozłowska
    21 (0,55%)
  2. 5 Tomislav Pranić
    38 (0,99%)
  3. 6 Agnieszka Ewa Partyka
    22 (0,58%)
  4. 7 Jan Kędziora
    30 (0,78%)
  5. 1 Piotr Jarosław Klasa
    376 (9,84%)
  6. 2 Maciej Władysław Pronkiewicz
    41 (1,07%)
  7. 3 Beata Domerecka
    71 (1,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Biesiadecki
    268 (7,01%)
  2. 1 Leszek Franciszek Chudzik
    408 (10,68%)
  3. 4 Aneta Magdalena Cieśla
    133 (3,48%)
  4. 7 Jakub Kazimierz Zarzycki
    66 (1,73%)
  5. 5 Katarzyna Niezgoda
    126 (3,30%)
  6. 2 Eugeniusz Kowalski
    241 (6,31%)
  7. 6 Izabela Jadwiga Dolecka
    137 (3,58%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Weronika Maria Niziałek
    89 (2,33%)
  2. 2 Stanisław Starzec
    19 (0,50%)
  3. 1 Marian Kostecki
    253 (6,62%)
  4. 4 Czesław Sabadasz
    92 (2,41%)
  5. 5 Irena Walska
    38 (0,99%)
  6. 7 Barbara Elżbieta Ratajczak
    55 (1,44%)
  7. 6 Angelina Ewelina Łukawska-Kuchta
    11 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kazimierz Norbert Biały
    19 (0,50%)
  2. 1 Paweł Jan Dul
    138 (3,61%)
  3. 3 Dariusz Walski
    48 (1,26%)
  4. 5 Katarzyna Zofia Dul-Korycka
    32 (0,84%)
  5. 6 Aldona Bogusława Mrozik
    16 (0,42%)
  6. 4 Barbara Anna Ostrowska
    81 (2,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO - IMPULS MIASTA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Grzegorz Szary
    80 (2,09%)
  2. 1 Łukasz Zygmunt Molak
    539 (14,10%)
  3. 4 Mateusz Mucha
    110 (2,88%)
  4. 3 Ewa Wioleta Durtka
    93 (2,43%)
  5. 5 Ewa Przyłuska
    50 (1,31%)
  6. 7 Klaudia Monika Witczak
    49 (1,28%)
  7. 6 Aleksander Kudielkin
    32 (0,84%)

Okręg 2

Aleja Tysiąclecia, Adama Mickiewicza, Bartosza Głowackiego, Bolesława Chrobrego, Ciesielska, Ekonomiczna, Fabryczna, Hutnicza, Jagiellonów, Jana Pawła II, Juliusza Słowackiego, Kaszubska, K. I. Gałczyńskiego, Królowej Jadwigi, Melchiora Wańkowicza, Modłowa, Ogrodowa, Piastów, Piotra i Pawła, Plac Wolności, Polna, Przemysłowa, Spokojna, Spółdzielcza, Staroszkolna, Strefowa, Tadeusza Kościuszki, Żwirki i Wigury.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Monika Irena Gozdek
    11 (0,31%)
  2. 7 Paulina Pawłowicz
    30 (0,84%)
  3. 1 Jacek Antoni Jurkiewicz
    100 (2,81%)
  4. 4 Sławomir Marek Dorużyński
    18 (0,51%)
  5. 6 Marta Anna Glinicka-Grabowy
    14 (0,39%)
  6. 3 Piotr Mikołaj Kowalski
    12 (0,34%)
  7. 2 Wiesław Stefanik
    81 (2,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Eugeniusz Antoni Jabłoński
    52 (1,46%)
  2. 2 Łukasz Aleksander Jaźwiec
    270 (7,58%)
  3. 3 Renata Jadwiga Fredyk
    291 (8,16%)
  4. 1 Piotr Roman
    758 (21,27%)
  5. 7 Józef Pokładek
    131 (3,68%)
  6. 6 Justyna Janina Mieniek
    32 (0,90%)
  7. 5 Joanna Dudyńska
    128 (3,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dawid Łukasz Sarbak
    420 (11,78%)
  2. 5 Halina Ryndak
    25 (0,70%)
  3. 6 Julia Maria Lisiecka
    24 (0,67%)
  4. 2 Igor Kamil Gruszka
    62 (1,74%)
  5. 4 Małgorzata Irena Makowska
    61 (1,71%)
  6. 3 Piotr Liszcz
    67 (1,88%)
  7. 7 Mariusz Kazimierz Szweda
    35 (0,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Joanna Teresa Abramowicz
    20 (0,56%)
  2. 5 Grażyna Barbara Majer
    17 (0,48%)
  3. 1 Mirosława Zachar
    47 (1,32%)
  4. 4 Mirosław Paweł Dziekan
    7 (0,20%)
  5. 7 Przemysław Godek
    45 (1,26%)
  6. 2 Zbigniew Michalczuk
    13 (0,36%)
  7. 3 Szymon Cołokidzi
    25 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO - IMPULS MIASTA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Alicja Bernat
    41 (1,15%)
  2. 1 Iwona Beata Bojko
    210 (5,89%)
  3. 3 Bartłomiej Stanisław Chodyra
    97 (2,72%)
  4. 4 Iwona Ewa Jasińska
    57 (1,60%)
  5. 6 Jan Krzysztof Czajkowski
    16 (0,45%)
  6. 7 Mirosław Wiktor Schreiber
    28 (0,79%)
  7. 5 Anna Gajewska
    34 (0,95%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Hetel
    144 (4,04%)
  2. 2 Magdalena Maria Bieniek-Surowiecka
    21 (0,59%)
  3. 7 Jerzy Jan Moryson
    48 (1,35%)
  4. 6 Henryk Kazimierz Wąsowicz
    20 (0,56%)
  5. 3 Małgorzata Bożena Warwas-Rupp
    12 (0,34%)
  6. 4 Łukasz Klimowski
    16 (0,45%)
  7. 5 Helena Szyszka
    24 (0,67%)

Okręg 3

Adama Asnyka, Aleja Wojska Polskiego, Artyleryjska, Bielska, Bronisława Kosiby, Cicha, Czesława Miłosza, Dzieci Wrześni, Emilii Plater, Gabriela Narutowicza, Gen. Franciszka Kleeberga, Generała Władysława Andersa, Górników, Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów, Hugo Kołłątaja, Ignacego Łukasiewicza, Jana Kilińskiego, Karola Marcinkowskiego, Karola Miarki, Kasztanowa, Konradowska, Kresów II Rp, Krótka, Łasicka, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Murarska, Niepodległości, Parkowa, Plac Ks. Jerzego Popiełuszki, Plac Księdza Prałata Władysława Rączki, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Pokoju, Podgórna, Saperska, Słoneczna, Stefana Okrzei, Stefana Starzyńskiego, Stefana Żeromskiego, Tadka Jasińskiego, Wojciecha Korfantego, Zagłoby, Zaułek, Zielona, Zygmunta Augusta.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Dorota Ołenicz-Bernacka
    189 (4,09%)
  2. 1 Mirosław Antoni Sakowski
    247 (5,34%)
  3. 5 Edward Kaput
    50 (1,08%)
  4. 3 Katarzyna Beata Żak
    155 (3,35%)
  5. 4 Beata Bogusława Solpa-Tertel
    24 (0,52%)
  6. 6 Artur Piotr Kirjończyk
    36 (0,78%)
  7. 7 Zbigniew Sas
    27 (0,58%)
  8. 8 Roman Józef Palczewski
    30 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Damian Piotr Sawczak
    214 (4,63%)
  2. 1 Andrzej Józef Żuk
    586 (12,67%)
  3. 2 Jan Jasiukiewicz
    203 (4,39%)
  4. 7 Katarzyna Matoryn
    87 (1,88%)
  5. 4 Joanna Agnieszka Sawicka
    99 (2,14%)
  6. 6 Jacek Pudłowski
    38 (0,82%)
  7. 5 Barbara Dolecka
    66 (1,43%)
  8. 8 Kornel Jacek Musiał
    90 (1,95%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Robert Piotr Kochmański
    71 (1,54%)
  2. 1 Jadwiga Stachów
    418 (9,04%)
  3. 7 Kacper Piotr Michla
    21 (0,45%)
  4. 2 Lucyna Anna Łasica
    97 (2,10%)
  5. 5 Anna Lidia Stasiaczek
    34 (0,74%)
  6. 6 Henryk Ryszard Szukalski
    23 (0,50%)
  7. 8 Aleksander Krzysztof Tomaszczyk
    38 (0,82%)
  8. 4 Kamil Mateusz Kolesnik
    31 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Wiącek
    383 (8,28%)
  2. 8 Iwona Anita Łoboz
    10 (0,22%)
  3. 6 Joanna Podmokła-Jasicka
    9 (0,19%)
  4. 2 Hubert Antoni Prabucki
    81 (1,75%)
  5. 7 Jarosław Stanisław Jasicki
    3 (0,06%)
  6. 4 Sylwia Hucał
    40 (0,86%)
  7. 3 Grażyna Zofia Marek
    18 (0,39%)
  8. 5 Marcin Klimkowski
    25 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO - IMPULS MIASTA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Rafał Kotlarski
    47 (1,02%)
  2. 5 Jolanta Izabela Anasiewicz
    26 (0,56%)
  3. 1 Maciej Stanisław Małkowski
    551 (11,91%)
  4. 2 Ariel Józef Orłowski
    116 (2,51%)
  5. 8 Anna Małgorzata Szandrowska
    50 (1,08%)
  6. 4 Ireneusz Bronisław Szwedo
    45 (0,97%)
  7. 7 Michał Edward Krawczewski
    17 (0,37%)
  8. 6 Kamila Wyspiańska
    29 (0,63%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Ireneusz Latoch
    149 (3,22%)
  2. 3 Ryszard Tomków
    55 (1,19%)
  3. 2 Weronika Wanesa Seremak
    33 (0,71%)
  4. 7 Marta Anna Boguszewska
    18 (0,39%)
  5. 4 Zdzisława Janina Busch
    9 (0,19%)
  6. 6 Elwira Edyta Fledrzyńska
    20 (0,43%)
  7. 5 Tomasz Sobczyński
    17 (0,37%)

Okręg 4

1 Maja, 10 Marca, Aleja Partyzantów, Armii Krajowej, Bankowa, Bobrowa, Bohaterów Getta, Bolesława Kubika, Bolesława Prusa, Braci Śniadeckich, Dolne Młyny 1a - 5, Fryderyka Chopina, Garncarska, Gdańska, Gen. Władysława Sikorskiego, Górne Młyny, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Domeyki, Ignacego Paderewskiego, Jana Matejki, Jana Sobieskiego, Janusza Meissnera, Jeleniogórska, Józefa Wybickiego, K. K. Baczyńskiego, Karkonoska, Karpecka, Komuny Paryskiej, Kościelna, Kwiatowa, Leśna, Lubańska, Ludwika Pasteura, Magistracka, Majora "Hubala", Mała, Marcina Opitza, Masarska, Mazowiecka, Michała Drzymały, Michała Kutuzowa, Mikołaja Brody, Mjr. Henryka Sucharskiego, Obrońców Helu, Obrońców Westerplatte, Orla, Orląt Lwowskich, Piaskowa, Piotra Skargi, Plac Piastowski, Plac Świętego Krzyża, Plac Zamkowy, Pod Lasem, Pomorska, Powstańców Warszawy, Rajska, Robotnicza, Rondo Jerzego Szmajdzińskiego, Rotmistrza Pileckiego, Rynek, Rzemieślnicza, Sądowa, Sierpnia 80, Sportowa, Stanisława Dąbka, Stefana Batorego, Szkolna, Ślusarska, Śluzowa, Tamka, Targowa, Teatralna, Warszawska, Wąska, Wesoła, Willowa, Wincentego Witosa, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Zacisze, Zbigniewa Herberta, Zgorzelecka, Zwycięstwa, Żołnierzy Wyklętych.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksandra Alina Sozańska-Kut
    80 (2,26%)
  2. 5 Dorota Kowalska
    28 (0,79%)
  3. 3 Maria Subik
    74 (2,09%)
  4. 4 Czesław Ryszard Becla
    50 (1,41%)
  5. 6 Sebastian Krzysztof Jaśkiewicz
    38 (1,07%)
  6. 7 Roman Janusz Krzyszczak
    28 (0,79%)
  7. 1 Danuta Maria Maślicka
    131 (3,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Karolina Krystyna Prosół
    80 (2,26%)
  2. 1 Jarosław Kowalski
    428 (12,09%)
  3. 2 Dariusz Wiesław Filistyński
    175 (4,94%)
  4. 3 Mirosław Witold Sołtyszewski
    44 (1,24%)
  5. 5 Carmen Barbara Kwiatkowska
    39 (1,10%)
  6. 7 Dawid Karol Kołodziej
    102 (2,88%)
  7. 6 Agnieszka Monika Słota
    63 (1,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Stanisław Karol Drożdż
    13 (0,37%)
  2. 1 Szymon Marek Pogoda
    258 (7,29%)
  3. 3 Rafał Paweł Więcewicz
    108 (3,05%)
  4. 4 Danuta Elżbieta Woźniak
    35 (0,99%)
  5. 2 Bogdan Biernat
    213 (6,02%)
  6. 5 Karolina Sabaj
    20 (0,57%)
  7. 6 Elżbieta Anna Dąbrowska
    24 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Andrzej Zieliński
    25 (0,71%)
  2. 1 Zdzisław Adam Abramowicz
    451 (12,74%)
  3. 7 Marta Rataj
    9 (0,25%)
  4. 3 Jan Mosiądz
    25 (0,71%)
  5. 4 Paweł Wilk
    32 (0,90%)
  6. 6 Maria Antonina Sobolska
    10 (0,28%)
  7. 5 Renata Wanda Kubicz
    10 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO - IMPULS MIASTA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Katarzyna Anna Kuczyńska
    50 (1,41%)
  2. 6 Renata Weronika Jachowicz-Wróblewska
    28 (0,79%)
  3. 1 Dominik Tadeusz Chodyra
    391 (11,05%)
  4. 3 Wojciech Dominik Zimirski
    96 (2,71%)
  5. 5 Adam Piotr Faltyn
    75 (2,12%)
  6. 7 Krzysztof Górecki
    58 (1,64%)
  7. 2 Joanna Anna Gałkus
    69 (1,95%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Diana Maria Kawałko
    34 (0,96%)
  2. 1 Grzegorz Leon Kusiak
    73 (2,06%)
  3. 3 Joanna Katarzyna Szelejewska
    32 (0,90%)
  4. 2 Piotr Paweł Pawlak
    19 (0,54%)
  5. 5 Andrzej Marian Marciniak
    21 (0,59%)