Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rybno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa : Bronisławy, Karolków Szwarocki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Jaworski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

57 (49,57%)

Zbigniew Jan Razik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

20 (17,39%)

Marek Robert Wawrzyn

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (33,04%)

Okręg 2

Sołectwa: Konstantynów, Nowy Szwarocin, Józin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Kęska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

63 (40,13%)

Tomasz Mariusz Wołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

56 (35,67%)

Iwona Paulina Kawecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (24,20%)

Okręg 3

Sołectwa: Wesoła, Złota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Krzysztof Drużny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

46 (37,70%)

Andrzej Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

39 (31,97%)

Marian Eugeniusz Kiełbasa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (30,33%)

Okręg 4

Sołectwa: Ćmiszew-Parcel, Erminów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusława Janina Lenartowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

22 (16,92%)

Aneta Monika Słomińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

80 (61,54%)

Dorota Szatkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (21,54%)

Okręg 5

Sołectwa: Jasieniec, Stary Szwarocin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Paweł Felczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

49 (37,98%)

Zuzanna Pawelec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

80 (62,02%)

Okręg 6

Sołectwa: Cypriany, Ćmiszew Rybnowski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Anna Feliga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

62 (37,80%)

Ewa Stańczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

52 (31,71%)

Kamil Łukasz Felczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (30,49%)

Okręg 7

Sołectwa: Rybno ul. Parkowa, ul. Sochaczewska, ul. Towarowa, ul. Aleja Kasztanowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Basiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

24 (23,30%)

Agnieszka Fidrych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

35 (33,98%)

Grzegorz Kujawa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (42,72%)

Okręg 8

Sołectwo: Rybno ul. Osiedle XXX Lecia, ul. Wyszogrodzka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Mieczysława Tomaszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

45 (33,33%)

Henryka Zofia Jędrzejczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

32 (23,70%)

Mariola Agnieszka Owczarzak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (42,96%)

Okręg 9

Sołectwo: Rybno ul. Batalionów Chłopskich, ul. Długa, ul. Szkolna, ul. Borowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Wróbel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

34 (35,05%)

Hanna Bożena Jakubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

26 (26,80%)

Beata Elżbieta Gasik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (38,14%)

Okręg 10

Sołectwa: Kamieńszczyzna, Ludwików-Rybionek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Brodowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

53 (44,92%)

Rafał Seweryn Anasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

30 (25,42%)

Maciej Szmidt

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (29,66%)

Okręg 11

Sołectwa: Koszajec, Matyldów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Widyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

56 (60,22%)

Stanisław Lucjan Zydlewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

37 (39,78%)

Okręg 12

Sołectwa: Antosin, Karolków Rybnowski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emil Łukasz Żakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

40 (37,74%)

Andrzej Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

53 (50,00%)

Marta Dorota Tadeusik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

13 (12,26%)

Okręg 13

Sołectwa: Aleksandrów, Nowa Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Adamiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

37 (38,54%)

Anna Mazgaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

50 (52,08%)

Dariusz Fronczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

9 (9,38%)

Okręg 14

Sołectwo Sarnów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Gołasiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

48 (59,26%)

Wojciech Kobylański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

33 (40,74%)

Okręg 15

Sołectwo Wężyki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Wiesława Sieradzka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA JAWORSKIEGO

87 (68,50%)

Jerzy Aleksander Tomaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYBNO - DOBRO GMINY

40 (31,50%)