Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Siedlce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

10 Lutego, 11 Listopada, 3 Maja, Armii Krajowej, Berka Joselewicza, Biskupa Ignacego Świrskiego, Błonie, Bohaterów Getta, Browarna, Cicha, Cmentarna, Czerwonego Krzyża, Elizy Orzeszkowej, Esperanto, Floriańska numery nieparzyste 1 - 35, numery parzyste 2 - 26, Fryderyka Chopina, Głucha, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Jacka Woszczerowicza, Jana III Sobieskiego, Jana Kiepury, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Joachima Lelewela, Józefa Piłsudskiego, Kablowa, Karola Szymanowskiego, Katedralna, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kazimierza Pułaskiego, Krótka, Krystyny Osińskiej, Księdza Jana Niedziałka, Księdza Jerzego Popiełuszki, Ludwika Solskiego, Mała, Mariana Grabowskiego, Mieczysława Asłanowicza, Młynarska, Morska, Mylna, Niecała, Osiedlowa, Piaskowa od 1 – 148, Plac Tysiąclecia, Plantowa, Pusta, Rynkowa, Sądowa, Sokołowska 1 - 43, parzyste 44 - 100, Spokojna, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Starowiejska nieparzyste od 1–21, parzyste od 2–36, Stefana Batorego, Szaloma Asza, Szkolna, Świętojańska, Tadeusza Czackiego, Tadeusza Kościuszki, Teatralna, Wałowa, Warszawska nieparzyste od 1 - 19, parzyste od 2 - 28, Wiatraczna, Wiolinowa, Władysława Kamińskiego, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wojskowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Arkadiusz Robert Mazurkiewicz
    399 (4,89%)
  2. 3 Robert Radosław Chojecki
    753 (9,22%)
  3. 5 Małgorzata Mańkowska
    292 (3,58%)
  4. 1 Grzegorz Chwedoruk
    974 (11,93%)
  5. 2 Jerzy Myszkowski
    639 (7,83%)
  6. 7 Katarzyna Krawczak
    123 (1,51%)
  7. 6 Łukasz Nowosielski
    196 (2,40%)
  8. 8 Dorota Starczewska
    172 (2,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogumił Stanisław Kacprzak
    117 (1,43%)
  2. 2 Witold Napoleon Głuchowski
    47 (0,58%)
  3. 6 Milena Kozłowska
    27 (0,33%)
  4. 5 Diana Emilia Kluczek-Biernacka
    28 (0,34%)
  5. 4 Michał Błażej Staręga
    51 (0,62%)
  6. 7 Ariel Harasim
    18 (0,22%)
  7. 3 Sylwia Księżopolska
    55 (0,67%)
  8. 8 Weronika Bareja
    39 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE SIEDLCE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Anna Wanda Krzewniak
    78 (0,96%)
  2. 5 Robert Daniel Aleksandrowicz
    182 (2,23%)
  3. 6 Krzysztof Zbigniew Karaś
    206 (2,52%)
  4. 8 Wiesława Mistewicz
    132 (1,62%)
  5. 2 Aneta Skarus
    269 (3,29%)
  6. 1 Krzysztof Andrzej Chaberski
    538 (6,59%)
  7. 3 Zbigniew Piwoński
    460 (5,63%)
  8. 4 Sławomir Florian Kordaczuk
    204 (2,50%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW BEZPARTYJNE SIEDLCE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Roman Ignaciuk
    429 (5,25%)
  2. 5 Katarzyna Bednarczyk
    204 (2,50%)
  3. 8 Janina Florczykiewicz
    181 (2,22%)
  4. 1 Andrzej Koc
    773 (9,47%)
  5. 3 Krzysztof Redes
    171 (2,09%)
  6. 4 Marek Lendzion
    253 (3,10%)
  7. 6 Monika Elżbieta Osipowicz
    83 (1,02%)
  8. 7 Anita Turemko
    71 (0,87%)

Okręg 2

I Brygady Legionów, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Aleksandrowska, Berdyczowska, Biskupa Jana Mazura, Boczna, Bolesława Chrobrego numery parzyste, Bolesława Prusa, Borowiczan, Braci Śniadeckich, Brzeska, Budowlana, Chłodna, Dębowa, Dobra, Domy Kolejowe Nr 71, 89, Dworska, Energetyczna, Erazma Chejły, Eugeniusza Wiszniewskiego, Fabryczna, Feliksa Zaremby, Floriańska numery nieparzyste od 37 do końca, numery parzyste od 28 do końca, Furmańska, Gabriela Narutowicza, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Józefa Bema, Generała Stefana Grota–Roweckiego, Generała Romana Góreckiego, Generała Władysława Andersa, Geodetów, Gliniana, Gospodarcza, Grabowa, Graniczna, Hoża, Jagiellońska, Jana Długosza, Jana Henryka Dąbrowskiego, Jana Pawła II, Janowska, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Formińskiego, Józefa Mireckiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Kasztanowa, Kazimierzowska, Klonowa, Kolejowa, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księdza Ignacego Skorupki, Księdza Józefa Obrębskiego, Księdza Piotra Ściegiennego, Księdza Stanisława Brzóski, Kubusia Puchatka, Lipowa, Łączna, Magnoliowa, Majora Henryka Sucharskiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Miodowa, Modrzewiowa, Mokra, Murarska, Nauczycielska, Ogińskich, Ogrodowa, Pantaleona Potockiego, Piaski Starowiejskie, Plac Wolności, Pogodna, Polna, Północna, Próżna, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Romualda Traugutta, Sabiny Artych, Sekulska, Słoneczna, Stanisława Konarskiego, Stanisława Staszica, Starowiejska nieparzyste od 23 do końca, parzyste od 38 do końca, Stefana Okrzei, Stefana Starzyńskiego, Stefana Żeromskiego, Sulimów, Sybiraków, Świerkowa, Świętej Faustyny Kowalskiej, Świętej Królowej Jadwigi, Świętokrzyska, Tadeusza Rejtana, Terespolska, Topolowa, Torowa, Tytusa Chałubińskiego, Ujrzanowska, Urwana, Wiązowa, Wierzbowa, Wincentego Pola, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, Władysława Jagiełły, Władysława Rawicza, Zaciszna, Zbigniewa Herberta, Ziuty Buczyńskiej, Zygmunta Glogera, Zygmunta Sierakowskiego, Żabia, Żaboklicka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Stanisława Wardak
    319 (3,81%)
  2. 2 Stefan Marek Somla
    428 (5,11%)
  3. 1 Anna Sochacka
    1 212 (14,46%)
  4. 4 Teresa Iwona Sikorska
    477 (5,69%)
  5. 3 Jadwiga Skup
    463 (5,52%)
  6. 7 Janusz Antoni Cabaj
    519 (6,19%)
  7. 6 Marek Kordecki
    325 (3,88%)
  8. 5 Mirosław Sawicki
    101 (1,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Zofia Sosnowska
    70 (0,84%)
  2. 3 Jan Andrzej Gurba
    21 (0,25%)
  3. 5 Zbigniew Wacław Wiosek
    34 (0,41%)
  4. 6 Kamil Paweł Biernacki
    75 (0,89%)
  5. 8 Agnieszka Antonina Mikołajczuk
    31 (0,37%)
  6. 4 Edyta Maria Rabińska
    35 (0,42%)
  7. 7 Max Dominik Domański
    16 (0,19%)
  8. 1 Beata Anna Radzikowska
    196 (2,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE SIEDLCE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Jan Dobijański
    629 (7,51%)
  2. 2 Elwira Alina Banach
    303 (3,62%)
  3. 3 Waldemar Stefan Kamiński
    124 (1,48%)
  4. 4 Angelika Gut
    67 (0,80%)
  5. 6 Maciej Rafał Leszczyński
    32 (0,38%)
  6. 5 Jan Orzyłowski
    96 (1,15%)
  7. 8 Anna Gańko
    105 (1,25%)
  8. 7 Stanisław Leopold Markowski
    15 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW BEZPARTYJNE SIEDLCE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Sitnik
    1 623 (19,37%)
  2. 8 Jarosław Grzegorz Sawicki
    57 (0,68%)
  3. 4 Robert Antoni Góral
    103 (1,23%)
  4. 3 Hanna Monika Skup
    312 (3,72%)
  5. 5 Krystian Karasiński
    131 (1,56%)
  6. 2 Marlena Puzia
    347 (4,14%)
  7. 6 Sylwia Tarasiuk
    36 (0,43%)
  8. 7 Anna Algawam
    79 (0,94%)

Okręg 3

Adolfa Ganiewskiego, Aleksandra Rytla, Antoniego Wintera, Artyleryjska, Bajkowa, Bernarda Bucholca, Bieszczadzka, Borowikowa, Borówkowa, Bronisława Krakówki, Chmielna, Czerwonego Kapturka, Daktylowa, Domanicka, Dr Henryka Jordana, Dzieci Zamojszczyzny, Gajowa, Garwolińska, Gąski Balbinki, Generała Gustawa Orlicz-Dreszera, Generała Jana Skrzyneckiego, Generała Józefa Chłopickiego, Generała Józefa Dwernickiego, Generała Józefa Sowińskiego, Generała Stanisława Maczka, Grabianowska, Grzybowa, Gustawa Morcinka, Hanny Januszewskiej, Henryka Guta, Jagodowa, Jana Marcina Szancera, Janiny Porazińskiej, Janusza Korczaka, Jasna, Jeżynowa, Kalinowa, Karpacka, Kaszubska, Kazimierza Hozera, Kokosowa, Konwaliowa, Kopciuszka, Koszarowa, Krucza, Kurkowa, Lawendowa, Leśna, Liliowa, Łowcza, Łukowska, Malinowa, Miła, Motocyklowa, Myśliwska, Niepodległości, Obozowa, Okopowa, Pamięci Ofiar II Wojny Światowej, Partyzantów numery nieparzyste, Pescantina, Piwna, Podmiejska, Podsekulska, Południowa, Pomorska, Poziomkowa, PTTK, Radzyńska, Rakowiecka, Romanówka, Różana, Rybacka, Składowa, Smocza, Sosnowa, Stanisława Rutkowskiego, Stokrotki, Strzelecka, Ślepa, Śmiała, Targowa, Tulipanowa, Unitów Podlaskich, Wędkarska, Wiejska, Wilcza, Wodniaków, Wrzosowa, Wspólna, Zbrojna, Zielna, Zielona, Żeglarska, Żuławska, Żurawinowa, Żwirowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grzegorz Staręga
    565 (7,81%)
  2. 1 Henryk Stanisław Niedziółka
    1 217 (16,83%)
  3. 2 Zuzanna Hanna Demczenko
    477 (6,59%)
  4. 5 Krzysztof Stawicki
    271 (3,75%)
  5. 3 Robert Jakub Gryczka
    521 (7,20%)
  6. 7 Katarzyna Kozioł
    337 (4,66%)
  7. 6 Angelika Berta Ambroziewicz
    237 (3,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Teresa Zychowicz
    27 (0,37%)
  2. 1 Marcin Kamil Pawlik
    123 (1,70%)
  3. 3 Paweł Bogdan Bala
    30 (0,41%)
  4. 4 Krzysztof Giziński
    31 (0,43%)
  5. 5 Marlena Anna Harasim
    38 (0,53%)
  6. 6 Hanna Bożena Kolo
    12 (0,17%)
  7. 2 Kamil Grochal
    147 (2,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE SIEDLCE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zenon Sekuła
    190 (2,63%)
  2. 1 Tomasz Araszkiewicz
    976 (13,49%)
  3. 2 Leszek Roman Szpakowski
    244 (3,37%)
  4. 6 Anna Wójtowicz
    41 (0,57%)
  5. 5 Wanda Elżbieta Potapko
    131 (1,81%)
  6. 3 Agnieszka Czarnocka
    385 (5,32%)
  7. 7 Krzysztof Tomasz Malinowski
    117 (1,62%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW BEZPARTYJNE SIEDLCE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Szymon Szczepanik
    368 (5,09%)
  2. 3 Elżbieta Kozłowska
    168 (2,32%)
  3. 7 Alicja Aleksandra Kusińska
    77 (1,06%)
  4. 4 Łukasz Romański
    66 (0,91%)
  5. 2 Sebastian Hunder
    196 (2,71%)
  6. 5 Adam Orzyłowski
    188 (2,60%)
  7. 6 Iwona Sylwia Banaś- Piotrowska
    53 (0,73%)

Okręg 4

22 Pułku Piechoty, Adama Asnyka, Aleksandra Fredry, Arcybiskupa Ignacego Krasickiego, Batalionów Chłopskich, Białostocka, Bolesława Chrobrego numery nieparzyste, Brzozowa, Ceglana, Chabrowa, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Dylewicza, Dolna, Dywizjonu 303, Eugeniusza Pankiewicza, Felicji Grunwaldowej, Feliksa Hłasko, Fizylierów, Grunwaldzka, Grzegorza Piramowicza, Heleny Ryszkowskiej, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Kraszewskiego, Ignacego Paderewskiego, Ignacego Prądzyńskiego, Ignacego Wojewódzkiego, Inżynierska, Iwana Kryłowa, Jana Brzechwy, Jana Kasprowicza, Jaśminowa, Józefa Chełmońskiego, Józefa Mikulskiego, Kałuszyńska, Karola Piechowskiego, Karowa, Kątowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Kosowska, Kruszcowa, Kurpiowska, Kwiatowa, Leopolda Staffa, Lotników, Lubelska, Ludomira Benedyktowicza, Łąkowa, Łomżyńska, Łosicka, Magazynowa, Małgorzaty Maciągowej, Marii Żyburowej, Mazowiecka, Mazurska, Mieczysława Piotrowskiego, Mieszka I, Monte Cassino, Niklowa, Nowy Świat, Obrońców Helu, Obrońców Westerplatte, Okrężna, Pancernych, Partyzantów numery parzyste, Piaski Zamiejskie, Piaskowa od 149 do końca, Platynowa, Plażowa, Podlaska, Powstańców Warszawy, Poznańska, Ppłk. Mariana Ewalda Drobika, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Przymiarki, Rozdroże, Rzeczna, Saperów, Siewna, Sokołowska nieparzyste od 45 do końca, parzyste od 102 do końca, Srebrna, Stanisława Wyspiańskiego, Stodolna, Storczykowa, Strzalińska, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tadeusza Zieleniewskiego, Ułanów, Waleriana Łukasińskiego, Warszawska nieparzyste od 21 do konca, parzyste od 30 do końca, Wesoła, Węgrowska, Widok, Władysława Orłowskiego, Zambrowska, Zamiejska, Zygmunta Vogla, Żniwna, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Marta Sosnowska
    674 (8,62%)
  2. 3 Adam Stanisław Tomczuk
    509 (6,51%)
  3. 4 Krzysztof Lech Majchrzak
    352 (4,50%)
  4. 7 Agnieszka Andrzejewska
    238 (3,04%)
  5. 5 Wiesław Leszek Kobryń
    150 (1,92%)
  6. 6 Romana Iga Kornacka- Barczak
    81 (1,04%)
  7. 1 Iwona Maria Orzełowska
    692 (8,85%)
  8. 2 Maciej Hubert Nowak
    891 (11,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Zasuwik
    73 (0,93%)
  2. 6 Martyna Joanna Hejniak
    5 (0,06%)
  3. 1 Marek Piotr Ciuhak
    205 (2,62%)
  4. 5 Grzegorz Chmielewski
    26 (0,33%)
  5. 4 Aneta Agnieszka Skóra
    95 (1,21%)
  6. 3 Elżbieta Pradiuch
    26 (0,33%)
  7. 7 Marcin Nurzyński
    22 (0,28%)
  8. 8 Jakub Piotr Przybysz
    23 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE SIEDLCE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Tomasz Karaś
    719 (9,19%)
  2. 1 Maciej Drabio
    391 (5,00%)
  3. 3 Wojciech Ryszard Zgorzałek
    190 (2,43%)
  4. 4 Tomasz Jan Gajkowski
    67 (0,86%)
  5. 6 Janusz Mirosław Łuczak
    51 (0,65%)
  6. 5 Monika Katarzyna Klimiuk
    89 (1,14%)
  7. 7 Magdalena Maria Sałata
    108 (1,38%)
  8. 8 Magdalena Daniel
    805 (10,29%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW BEZPARTYJNE SIEDLCE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Zdzisław Kazimierz Borkowski
    55 (0,70%)
  2. 2 Paweł Truszkowski
    96 (1,23%)
  3. 6 Dominik Kowalczyk
    152 (1,94%)
  4. 7 Krystyna Nowicka- Falkowska
    73 (0,93%)
  5. 4 Marek Kozioł
    222 (2,84%)
  6. 8 Leszek Rejniak
    108 (1,38%)
  7. 3 Magdalena Miros
    190 (2,43%)
  8. 1 Monika Maria Polak
    445 (5,69%)