Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady dzielnicy Warszawa Wilanów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

zachodnia granica dzielnicy-północna granica dzielnicy-rzeka Wilanówka-ul. Zygmunta Vogla-ul. Przyczółkowa-Aleja Wilanowska

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Sadowska
    497 (9,59%)
  2. 6 Natalia Wanda Rużycka-Kwiatkowska
    54 (1,04%)
  3. 3 Piotr Mikucki
    323 (6,24%)
  4. 2 Marcin Tomasz Puchalski
    406 (7,84%)
  5. 1 Rafał Krzyżanowski
    1 193 (23,03%)
  6. 5 Maciej Andrzej Okraszewski
    27 (0,52%)
  7. 7 Katarzyna Antonina Kozik
    137 (2,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Goździewicz
    14 (0,27%)
  2. 4 Anna Maria Mickiewicz
    8 (0,15%)
  3. 3 Dominika Anna Kisiel
    12 (0,23%)
  4. 5 Kamil Marcin Ołdakowski
    27 (0,52%)
  5. 1 Jakub Raczko
    44 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTECZKA WILANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Jagodziński
    56 (1,08%)
  2. 2 Elżbieta Wiśniewska
    138 (2,66%)
  3. 6 Marcin Mackiewicz
    105 (2,03%)
  4. 1 Joanna Ewa Kinastowska
    148 (2,86%)
  5. 5 Andrzej Kazimierz Piotrowski
    11 (0,21%)
  6. 4 Katarzyna Ewa Koper
    22 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY POZYTYWNY WILANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bertrand Jakub Jasiński
    110 (2,12%)
  2. 3 Dagmara Barbara Bogucka
    58 (1,12%)
  3. 1 Agnieszka Dagmara Michalczyk
    180 (3,47%)
  4. 5 Stanisław Jerzy Dałek
    10 (0,19%)
  5. 6 Marcin Lesław Zamoyski
    25 (0,48%)
  6. 7 Mariusz Tadeusz Krzemiński
    210 (4,05%)
  7. 4 Beata Jadwiga Overweter
    21 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Piotr Kulka
    550 (10,62%)
  2. 3 Adam Bieniek
    194 (3,75%)
  3. 4 Tomasz Andrzej Słowik
    39 (0,75%)
  4. 2 Jacek Radosław Borewicz
    99 (1,91%)
  5. 5 Anna Maria Saczuk
    123 (2,37%)
  6. 7 Anna Barbara Kierzkowska
    66 (1,27%)
  7. 6 Agnieszka Kołomyjska-Maranda
    98 (1,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Hubert Jerzy Zieliński
    11 (0,21%)
  2. 1 Andrzej Jerzy Pawłowski
    69 (1,33%)
  3. 2 Marta Konopka
    50 (0,97%)
  4. 5 Leszek Tadeusz Gąsowski
    15 (0,29%)
  5. 4 Joanna Żmijewska
    30 (0,58%)

Okręg 2

północna granica dzielnicy-wschodnia granica dzielnicy-południowa granica dzielnicy-zachodnia granica dzielnicy-ul. Adama Branickiego w linii prostej do zachodniej granicy dzielnicy-ul. Adama Branickiego-ul. Zygmunta Vogla-rzeka Wilanówka

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Danuta Aleksandra Zygańska
    651 (11,34%)
  2. 3 Bożena Halina Laskowska
    339 (5,90%)
  3. 4 Wiesława Rybarczyk
    191 (3,33%)
  4. 1 Przemysław Królicki
    904 (15,74%)
  5. 6 Urszula Włodarska - Sęk
    441 (7,68%)
  6. 7 Andrzej Maria Dąbrowski
    48 (0,84%)
  7. 5 Grzegorz Ireneusz Witkowski
    66 (1,15%)
  8. 8 Bartosz Piotr Komorowski
    185 (3,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Andrzej Ireneusz Przybyła
    5 (0,09%)
  2. 1 Marcin Rafał Janas
    78 (1,36%)
  3. 2 Anna Małgorzata Pawłowska
    27 (0,47%)
  4. 4 Magdalena Ewelina Waszewska
    6 (0,10%)
  5. 3 Leszek Janusz Kęska
    3 (0,05%)
  6. 5 Magdalena Ołdakowska
    8 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTECZKA WILANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Maria Radzikowska
    351 (6,11%)
  2. 2 Przemysław Przygodzki
    103 (1,79%)
  3. 3 Grzegorz Jan Kuleszyński
    110 (1,92%)
  4. 4 Jacek Wiewióra
    68 (1,18%)
  5. 6 Natalia Anna Suchocka
    37 (0,64%)
  6. 7 Tomasz Paweł Sławiński
    58 (1,01%)
  7. 8 Joanna Maria Sydor
    59 (1,03%)
  8. 5 Stanisław Filip Wasilewski
    20 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY POZYTYWNY WILANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Kazimierz Kołodziejczak
    169 (2,94%)
  2. 5 Sylwia Hermanowska
    32 (0,56%)
  3. 4 Tomasz Dębowski
    14 (0,24%)
  4. 3 Piotr Kwiecień
    38 (0,66%)
  5. 2 Karolina Magdalena Górska
    139 (2,42%)
  6. 6 Kasjan Łukasz Pracki
    6 (0,10%)
  7. 8 Elwira Ślązak
    47 (0,82%)
  8. 7 Paweł Janusz Nauman
    29 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jarosław Marek Kobusz
    73 (1,27%)
  2. 7 Filip Marek Zymer
    15 (0,26%)
  3. 5 Marcin Lech Smalcerz
    54 (0,94%)
  4. 1 Anna Drewniak
    548 (9,54%)
  5. 2 Joanna Szubińska-Piszczek
    256 (4,46%)
  6. 4 Magdalena Danuta Kowalczyk
    58 (1,01%)
  7. 6 Adam Jan Gałczyński
    81 (1,41%)
  8. 8 Monika Katarzyna Nakoneczny
    36 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maria Dorota Werbanowska
    11 (0,19%)
  2. 2 Tadeusz Grzegorczyk
    26 (0,45%)
  3. 1 Anna Paulina Cudnik
    158 (2,75%)
  4. 6 Witold Myszkowski
    15 (0,26%)
  5. 4 Grażyna Małgorzata Cibicka-Krupińska
    14 (0,24%)
  6. 5 Adam Piotr Szelenbaum
    26 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LAKE PARK WILANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Paweł Trzewik
    82 (1,43%)
  2. 2 Paulina Matyjasiak
    17 (0,30%)
  3. 3 Małgorzata Anna Rybarczyk
    11 (0,19%)
  4. 4 Magdalena Trzewik
    3 (0,05%)
  5. 6 Paweł Jan Rybarczyk
    25 (0,44%)
  6. 5 Mariusz Tomasz Moczulski
    2 (0,03%)

Okręg 3

zachodnia granica dzielnicy-północna granica dzielnicy-Aleja Rzeczypospolitej-ul. Franciszka Klimczaka-ul. Sarmacka-ul. Adama Branickiego-ul. Adama Branickiego w linii prostej do zachodniej granicy dzielnicy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Klaudiusz Ostrowski
    61 (1,35%)
  2. 1 Hubert Henryk Królak
    843 (18,62%)
  3. 6 Katarzyna Bronisława Delakowicz
    69 (1,52%)
  4. 2 Anna Świderska
    506 (11,17%)
  5. 4 Agnieszka Wodzeńska
    124 (2,74%)
  6. 5 Dominik Jan Szeląg
    34 (0,75%)
  7. 7 Magdalena Grudzińska
    148 (3,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Krystyna Sankowska
    28 (0,62%)
  2. 1 Jarosław Łukasz Raczko
    59 (1,30%)
  3. 2 Radomir Ludwik Rek
    5 (0,11%)
  4. 4 Kamil Jerzy Grabczuk
    12 (0,27%)
  5. 5 Dorota Śmierzyńska
    2 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTECZKA WILANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 7 Stanisław Adam Orzeł
    334 (7,38%)
  2. 2 Anna Wawrzeniecka
    308 (6,80%)
  3. 3 Joanna Jeż
    132 (2,92%)
  4. 5 Weronika Ewa Gromadzka
    95 (2,10%)
  5. 1 Sylwia Wachowska
    498 (11,00%)
  6. 4 Mirosław Brodowski
    142 (3,14%)
  7. 6 Andrzej Tadeusz Goleniak
    55 (1,21%)

KOMITET WYBORCZY POZYTYWNY WILANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Andrzej Ciborek
    22 (0,49%)
  2. 7 Klaudia Ewa Wiśniowska
    42 (0,93%)
  3. 2 Jolanta Stanisława Sztuczyńska
    71 (1,57%)
  4. 3 Małgorzata Maria Dałek
    57 (1,26%)
  5. 6 Marcin Michał Misa
    18 (0,40%)
  6. 4 Patrycja Kinga Sibilska
    53 (1,17%)
  7. 1 Krzysztof Tadeusz Stafiej
    227 (5,01%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Arkadiusz Jankowski
    45 (0,99%)
  2. 7 Stanisława Magdalena Nowak-Torczyńska
    32 (0,71%)
  3. 6 Maria Helena Popończyk
    21 (0,46%)
  4. 1 Piotr Biliński
    227 (5,01%)
  5. 4 Regina Anna Staszkiewicz
    50 (1,10%)
  6. 3 Grzegorz Gawroński
    33 (0,73%)
  7. 5 Łukasz Jan Lis
    20 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Emilian Szmigielski
    10 (0,22%)
  2. 1 Krzysztof Łukasz Konopka
    100 (2,21%)
  3. 2 Marek Ciepieniak
    9 (0,20%)
  4. 5 Marta Zielińska
    18 (0,40%)
  5. 4 Małgorzata Elżbieta Woźniak
    13 (0,29%)
  6. 6 Justyna Anna Werbanowska-Karcz
    5 (0,11%)

Okręg 4

Aleja Wilanowska-ul. Przyczółkowa-ul. Adama Branickiego-ul. Sarmacka-ul. Franciszka Klimczaka-Aleja Rzeczypospolitej

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Paweł Jakubiec
    144 (3,11%)
  2. 2 Olga Maria Skolimowska
    426 (9,20%)
  3. 5 Katarzyna Sonia Kosy
    67 (1,45%)
  4. 7 Iwona Maciąg
    200 (4,32%)
  5. 6 Łukasz Krzysztof Genczelewski
    47 (1,02%)
  6. 1 Paweł Józef Czarnecki
    744 (16,07%)
  7. 4 Mateusz Michał Górnicki
    184 (3,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Dąbrowski
    52 (1,12%)
  2. 2 Paweł Konrad Kochański
    9 (0,19%)
  3. 3 Katarzyna Violetta Raczko
    15 (0,32%)
  4. 5 Grażyna Irena Wronka
    8 (0,17%)
  5. 4 Marcin Paweł Waszewski
    11 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTECZKA WILANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 3 Aneta Sylwia Siejka
    316 (6,83%)
  2. 1 Tomasz Kuszłejko
    427 (9,22%)
  3. 2 Małgorzata Anna Gabriel
    489 (10,56%)
  4. 5 Ewa Bernadeta Kożuchowska
    62 (1,34%)
  5. 6 Anna Krystyna Stefańska
    54 (1,17%)
  6. 4 Tomasz Maciej Targiński
    103 (2,22%)
  7. 7 Dariusz Edward Kostrzewski
    71 (1,53%)

KOMITET WYBORCZY POZYTYWNY WILANÓW

kandydatliczba głosów

  1. 4 Maciej Krzysztof Sikorski
    80 (1,73%)
  2. 7 Agnieszka Martyna Sadowska
    114 (2,46%)
  3. 2 Michał Maciej Skwarek
    82 (1,77%)
  4. 6 Jan Mateusz Kreczmar
    20 (0,43%)
  5. 5 Anna Wiosna
    109 (2,35%)
  6. 3 Wojciech Zieliński
    35 (0,76%)
  7. 1 Izabela Barbara Kopeć
    266 (5,75%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Matylda Latek
    25 (0,54%)
  2. 1 Maciej Arkadiusz Wilczyński
    229 (4,95%)
  3. 6 Ludmiła Jaskułowska
    37 (0,80%)
  4. 2 Ilona Kornelia Dembowska
    68 (1,47%)
  5. 7 Wojciech Zdzisław Mazurkiewicz
    29 (0,63%)
  6. 3 Marcin Krzysztof Maranda
    11 (0,24%)
  7. 5 Łukasz Górski
    16 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Michał Jan Bastjan
    2 (0,04%)
  2. 5 Krzysztof Jan Kiełtyka
    5 (0,11%)
  3. 6 Hubert Krzysztof Rawski
    3 (0,06%)
  4. 7 Olga Zofia Korzeniowska
    17 (0,37%)
  5. 2 Danuta Aniela Szmigielska-Buczyńska
    10 (0,22%)
  6. 1 Sylwia Agnieszka Rytel
    39 (0,84%)
  7. 3 Natalia Maria Kowalska
    4 (0,09%)