0 1 połowa

Cracovia

0

0 1 połowa

• Koniec meczu. Po bardzo fatalnym meczu Wisła Płock bezbramkowo remisuje z Cracovią.

• Oskar Zawada zablokowany. Było zamieszanie pod bramką Cracovii.

• 4 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Oskar Zawada zmienia Ricardinho.

• Fatalny strzał Janusza Gola.

• Pelle van Amersfoort uderza niecelnie głową. Od bramki zacznie Wisła Płock.

• Wisła Płock nadal gra w 11.

• Tomasz Kwiatkowski sprawdza czy Piotr Tomasik nie zasłużył na czerwoną kartkę.

• Piotr Tomasik również ukarany przez sędziego.

• Cornel Rapa ukarany żółtą kartką.

• Mikołaj Kwietniewski schodzi, a w jego miejsce wchodzi Maciej Ambrosiewicz.

• 4212 widzów męczy się oglądając ten mecz na żywo, z trybun stadionu w Płocku.

• Milan Dimun wchodzi w miejsce Sylwestra Lusiusza.

• Angel Garcia schodzi, a wchodzi Piotr Tomasik.

• Słaby strzał Alana Urygi. Spokojnie broni Pesković.

• Po przerwie styl gry w ogóle się nie zmienił. Ciężko ogląda się pojedynek w Płocku.

• Zablokowany strzał Dominika Furmana.

• Było bardzo blisko gola dla Wisły! Michalski doszedł do strzału głową i w ostatniej chwili został zablokowany!

• Thomas Daehne świetnie wychodzi z bramki i ratuje swój zespół przed stratą gola.

• Seria dośrodkowań w pole karne Cracovii, ale wszystkie zostały spokojnie powstrzymane.

• Strzał z woleja Rafaela Lopesa. Piłka znowu mija bramkę Wisły Płock.

• Sylwester Lusiusz posłał zbyt lekką piłkę w pole karne rywala. Nie mogło to spowodować zagrożenia.

• Michal Pesković ledwo przerzuca piłkę nad poprzeczkę.

• Tomasz Kwiatkowski daje znak do rozpoczęcia drugiej części meczu!

• Mateusz Wdowiak wchodzi w miejsce Filipa Piszczka.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie mecz nie zachwyca. Mieliśmy tylko jeden strzał na bramkę. Oby po przerwie było lepiej!

• Zamieszanie po dograniu Dominika Furmana. Znowu jednak nie padł nawet strzał na bramkę.

• Celny, ale słaby strzał lewą nogą Dominika Furmana.

• Sędzia dorzuca do pierwszej części meczu 3 minuty.

• Sergiu Hanca świetnie dograł w pole karne rywala, ale tam znowu zabrakło dokładności.

• Michal Pesković uprzedził Mateusza Szwocha, który miałby przed sobą znakomitą okazję do zdobycia bramki.

• Kamil Pestka ukarany żółtą kartą.

• Dwa dośrodkowania Dominika Furmana. Najpierw z rzutu wolnego, później z rogu. Oba zostały wybite przez defensorów gości.

• Niestety obraz gry się nie zmienia. Pojedyncze zrywy nie przynoszą żadnego efektu.

• Zamieszanie pod bramką Peskovicia! Dominik Furman dograł idealnie przed bramkę, ale zabrakło dokładności zawodnikom Wisły.

• Kamil Pestka zmienia kontuzjowanego Michala Siplaka.

• Michal Siplak leży na murawie. To chyba koniec występu gracza Cracovii. Wygląda to na poważny uraz.

• Ależ próba Rafaela Lopesa! Pelle van Amersfoort dograł w pole karne, a tam Portugalczyk próbował uderzyć piętą! Zabrakło bardzo niewiele!

• Niedokładne prostopadłe podanie Urygi. Piłka w posiadaniu Cracovii.

• Widać, że początek meczu to czas badania się wzajemnie przez zawodników obu drużyn. Dużo fauli, a mało gry.

• Sergiu Hanca już na samym początku meczu zostaje ukarany żółtą kartką. Rumun musi uważać przez resztę spotkania.

• Pierwsza bardzo groźna okazja gości. Zakotłowało się pod bramką Wisły Płock, ale Michał Helik nie trafił w światło bramki.

• Ruszyli! Kto przypisze sobie dzisiaj 3 punkty!?

• Zawodnicy obu drużyn meldują się już na murawie! Zaraz usłyszymy pierwszy gwizdek!

• Do bramki Wisły Płock wraca Thomas Daehne, który w ostatniej kolejce nie mógł wystąpić z powodu kontuzji. Jakub Wrąbel, który zastępował niemieckiego golkipera nie popisał się i był głównym winnym porażki we Wrocławiu.

• Cracovia wygrała dwa, bardzo ważne mecze - przeciwko Pogoni Szczecin i Lechii Gdańsk. Teraz czeka ich kolejna bardzo ciężka przeprawa, która może się zakończyć nawet pierwszym miejsce w tabeli.

• Czeka nas bardzo ciekawe widowisko. Zarówno Wisła Płock jak i Cracovia mogą uznać ostatnie tygodnie za udane. Gospodarze jeszcze niedawno zajmowali pierwszej miejsce w tabeli. Po porażce ze Śląskiem spadli z fotela lidera, ale i tak wygląda to bardzo dobrze.

• Witamy Państwa bardzo serdecznie! Czas rozpocząć sobotę z 15 kolejką PKO Ekstraklasy! Na relację LIVE z pojedynku Wisła Płock - Cracovia zaprasza Bartłomiej Modzelewski!