0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Wigry Suwałki pokonały Odrę Opole 1:0!

• Abdoulaye Diallo wszedł w miejsce Łukasza Sosnowskiego.

• Świetna okazja Jakuba Czyżyckiego. Napastnik Odry uderzył jednak nad poprzeczką!

• Adrian Piekarski wszedł w miejsce Kamila Sabiłły.

• Szymon Skrzypczak uderzył w prawy róg. Broni Dominik Kąkolewski! Nie ma bramki z rzutu karnego!

• Rzut karny dla Odry! Faulowany był Jakub Czyżycki!

• Michał Król ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia roszada w Odrze. German Ruiz zmienił Thijsa Timmermansa.

• Joel Huertas uderzał po wrzutce Kamila Sabiłły z prawej flanki. Obok bramki.

• Mateusz Wypych obejrzał żółtą kartkę za faul na Grzegorzu Aftyce.

• Bartosz Olszewski zameldował się na boisku w miejsce Szymona Łapińskiego.

• Franciszek Wróblewski wszedł na murawę w miejsce Tomasa Mikinicia.

• Szymon Skrzypczak faulował golkipera Wigier. Za to zagranie obejrzał żółty kartonik.

• Łukasz Sosnowski zobaczył żółtą kartkę.

• Thijs Timmermans obejrzał żółtą kartkę.

• Ależ okazja Odry! Szymon Skrzypczak po dograniu Bartłomieja Wdowika uderzył z woleja z dwunastego metra. Pomylił się minimalnie!

• Rośnie przewaga Odry Opole! Celnie strzelał Jakub Czyżycki, ale na posterunku był Dominik Kąkolewski!

• Roszada w ekipie Odry. Jakub Czyżycki zmienił Miłosza Trojaka.

• Kolejna próba Odry! Niewiele pomylił się Krzysztof Janus, który trafił w boczną siatkę.

• Akcja przyjezdnych. Sebastian Bonecki zagrał do Szymona Skrzypczaka. Uderzenie napastnika Odry ominęło słupek.

• Sędzia sięgnął do kieszonki. Miłosz Trojak ukarany żółtą kartką.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Od środka piłkarze Wigier.

• Pierwszy kwadrans spotkania z wyraźnym wskazaniem na gospodarzy. Swoją przewagę piłkarze Wigier Suwałki udokumentowali szybką bramką. Później do głosu doszli przyjezdni, ale ich ofensywne próby jak na razie są nieskuteczne.

• Koniec pierwszej części spotkania! Wigry prowadzą z Odrą Opole 1:0!

• Szansa Wigier! Kamil Sabiłło mocno uderzył z 18 metrów. Minimalnie nad poprzeczką.

• Krzysztof Janus dośrodkował z rzutu wolnego. Do piłki najwyżej wyskoczył Mateusz Wypych, ale zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza Wigier.

• Akcja przyjezdnych. Piłka dotarła na piaty metr do Szymona Skrzypczaka, ale napastnik Odry nieczysto w nią trafił. Futbolówka w rękach golkipera Wigier.

• Grzegorz Aftyka uderzał celnie na bramkę Kacpra Rosy. Rzut rożny dla Wigier.

• Groźne uderzenie Szymona Skrzypczaka! Skutecznie zablokował je Arkadiusz Najemski.

• Grzegorz Aftyka płasko dograł z prawej strony w pole karne. Do zagrania ruszył Kamil Sabiłło, a piłka po kontakcie z napastnikiem Wigier lub obrońcą gości wpadła do siatki!

• GOOOOOOOOOOL KAMIL SABIŁŁO! 1:0 DLA WIGIER!

• Od pierwszych minut w natarciu Wigry. Z rzutu wolnego dośrodkował Grzegorz Aftyka. Łapie futbolówkę bramkarz gości Kacper Rosa.

• Pierwszy gwizdek Pawła Pskita. Zaczynamy spotkanie w Suwałkach!

• Piątkowe spotkanie z Odrą będzie dla Wigier Suwałki pierwszym pod wodzą trenera Pawła Crettiego. 47-latek ostatnio prowadził rezerwy Pogoni Szczecin w trzeciej lidze.

• Opolanie to "czerwona latarnia" ligi, ale ostatnie tygodnie przyniosły nieco optymizmu. Najpierw Odra bowiem sensacyjnie wyeliminowała z Pucharu Polski Arkę Gdynia, a półtora tygodnia później odniosła pierwsze ligowe zwycięstwo, wygrywając w Chojnicach z Chojniczanką 2:1.

• Rezerwowi Odra: Kołotyło, Żemlo, Mesjasz, Wróblewski, Winiarczyk, Sparwasser, German Ruiz, Czyżycki.

• Rezerwowi Wigry: Balawajder, Gierach, Diallo, Olszewski, Świątek, Furst, Suski, Piekarski, Gużewski.

• W piątkowym meczu 14. kolejki Fortuna 1 Ligi Wigry Suwałki skonfrontują się z Odrą Opole. Będzie to starcie drużyn, które plasują się w strefie spadkowej. Wigry są szesnaste, Odra zamyka tabelę. Witamy w relacji LIVE!