GKS Tychy

2

2 1 połowa

• Ze stadionu w Suwałkach to już wszystko, żegnam się z Państwem Adrian Milewski i zachęcam do śledzenia naszych innych relacji NA ŻYWO!

• Dwa do zera to najgorszy wynik - tak może po meczu powiedzieć Ryszard Tarasiewicz, Wigry dążyły do wyrównania i po ciężkiej pracy to się opłacało. Kamil Sabiłło i Karol Mackiewicz doprowadzają do wyrównania! Zarówno Wigry jak i GKS Tychy od 8 kolejki wciąż nie potrafią odnieść zwycięstwa, miejmy nadzieję że na przełamanie przyjdzie okazja w następny weekend!

• Piłka w posiadaniu Jałochy i arbiter kończy to spotkanie!

• Kartka dla Piątka!

• Wrzutka w pole karne Wigier, Najemski skutecznie oddala zagrożenie !

• Żółta kartka dla Karankiewicza!

• Doliczone 3 minuty czas zacząć, strzał Bartczaka z narożnika pola karnego w rękach Jałochy!

• Kamil Sabiłło! Uderza kozłującą piłkę, na posterunku Jałocha!

• Ależ nam się zrobił mecz ! Abramowicz wychodzi z akcją, mocny centrostrzał nad poprzeczką!

• Wigry w natarciu ! Stasiak zakręcił obrońcami, ostatecznie na bramkę uderza Straus, piłka przelatuje obok słupka!

• Dośrodkowanie Bartczaka na drugi metr i Mackiewicz pakuje piłkę do siatki! Mamy emocje!

• GOOOOOOL !!!! Karol Mackiewicz!

• Stasiak w miejsce Pawłowskiego !

• Dośrodkowanie Olszewskiego, piłka odbija się od Grzybka i mogło to wpaść do bramki Jałochy! Tylko rzut rożny!

• Walczył o piłkę Olszewski, opuściła jednak boisko i wznowi Jałocha.

• Wybicie Jałochy na aut, Wigry ciągle przy piłce.

• I jest akcja GKSu, strzał Grzeszczyka mocny, ale niecelny.

• Przycisnęli gospodarze brakuje tylko wykończenia! GKS szykuje kontrę by postawić kropkę nad "i"

• Teraz z 20 metrów uderza Steblecki, strzał po ziemi obok bramki.

• ROBERT BARTCZAK! Jak nie wiele zabrakło! Wywalczył sobie pozycje do strzału i przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Podanie Bartczaka do Sabiłło i znowu zabrakło centymetrów by oddać dobry strzał na bramkę!

• WIGRY! Dośrodkowanie z prawego skrzydła Olszewskiego w kierunku Sabiłło, niewiele brakowało by ten skierował piłkę do siatki!

• Karbowy do Strausa ten oddaje piłkę gościom..

• Steblecki w miejsce Vojtusa

• Przejęli piłkę przyjezdni, strzał Abramowicza wybija z linii bramkowej Karankiewicz!

• Teraz szybka akcja Wigier, ostatecznie dośrodkowanie Sabiłły opuszcza boisko.

• Kontra gości, Grzeszczyk chciał uderzyć na bramkę ostatecznie szukał podania i przejął to Węglarz.

• Daleko zagrany aut w pole karne Wigier, minął się z piłką Węglarz, strzał Biernata nad bramką!

• Kwaśniewski ustępuje miejsca Pawłowi Olszewskiemu.

• Walka na prawej stronie Karbowego z Danielem, górą wyszedł zawodnik gości.

• Bezpośredni strzał z rzutu wolnego Karbowego, piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką!

• Grzybek brzydko fauluje Mackiewicza i dostaje żółtą kartkę.

• Mańka w miejsce Bogusławskiego.

• Strzał Mackiewicza po rykoszecie ląduje w rękach golkipera gości!

• Rzut wolny dla Wigier, ponad 20 metrów od bramki Jałochy!

• GKS był zmuszony do obrony przed własnym polem karnym, teraz szybka kontra i Węglarz kolejny raz ratuje zespół!

• Próba strzału zza pola karnego Karbowego, uderzenie zablokowane!

• Dośrodkowanie z lewej strony Strausa w rękawice Jałochy.

• NA strzał zdecydował się Karbowy, piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Szansa dla Wigier, rzut wolny z okolic narożnika pola karnego!

• Gramy drugą część spotkania!

• W przerwie Straus zmienia Olszewskiego

• Koniec pierwszej połowy !

• Kamil Sabiłło zachował się jak prawdziwy snajper, otrzymał podanie po rzucie wolnym i strzałem na długi słupek wpakował piłkę do siatki! Wigry łapią kontakt z rywalem !

• GOOL !! Kamil Sabiłło!

• Uderzenie Grzeszczyka zablokowane trafia piłka pod nogi Adamczyka, ten długo zwlekał z próbą strzału aż w końcu huknął i wpisał się na listę strzelców po raz drugi w tym spotkaniu!

• GOOOOL !! Hubert Adamczyk !

• Znowu piłka w posiadaniu GKSu, i kolejny raz Karbowy wślizgiem wybija na aut.

• Wybija Pawłowski, Wigry szukają swojej akcji na remis, póki co fatalnie im to wychodzi.

• Faulowany na 20 metrze Grzeszczyk, będzie rzut wolny dla gości.

• Jałocha skutecznie to łapie i kolejny raz obyło się bez zagrożenia.

• Próba strzału Kwaśniewskiego, piłka trafia w Abramowicza i korner dla Wigier!

• Dośrodkowanie Grzeszczyka wyłapuje Węglarz.

• Wrzutka w pole karne z rzutu wolnego GKSu Tychy, wybija na korner Najemski.

• Cofnęli się zawodnicy Wigier, GKS w ataku pozycyjnym próbuje zdobyć kolejne metry na boisku.

• Główkowa walka o piłkę na 16 metrze, wychodzą z opresji zawodnicy Wigier.

• Znalazł się na prawej stronie Grzybek, Karbowy wybija mu piłkę na róg.

• Teraz daleko w aut wybija Jałocha.

• Rzut rożny dla Wigier, Karbowy nabija Keona Daniela i kolejny korner,

• Próbują stworzyć coś Wigry, jednak każda akcja kończy się fatalnym podaniem w okolicach 20 metra.

• Kolejna Akcja przyjezdnych, Abramowicz wychodzi z piłką po za boisko, wznowi Węglarz.

• Strzał jednego z zawodników gości trafia w rękawice Węglarza!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego piąstkuje Węglarz.

• Kwaśniewski szukał prostopadłego zagrania do Mackiewicza, ten złapany na spalonym .

• Wrzutka Karbowego w pole karne, wybijają stoperzy GKSu.

• Teraz brzydki faul Vojtusa, arbiter również nagradza go kartonikiem.

• Z rzutu wolnego uderza Abramowicz, bardzo niecelnie.

• Pawłowski za faul ukarany żółtą kartką.

• Teraz w ataku pozycyjnym zawodnicy w czarnych strojach, z zagraniem w pole karne w stronę Vojtusa radzi sobie Piekarski.

• Faulowany na własnej połowie Robert Bartczak.

• Kontratak Wigier, Bartczak na prawą stronę do Mackiewicza ten decyduje się na strzał, broni Jałocha!

• Wychodził na 16 metr do piłki Bartczak, szybciej był Jałocha!

• Dośrodkowanie z prawej strony Grzeszczyka do niepilnowanego Adamczyka, ten uderza pod poprzeczkę i GKS już na prowadzeniu!

• GOOOOL !! Hubert Adamczyk!

• Próba dwójkowej akcji zakończona niepowodzeniem, Piątek źle zagrywa do Grzybka.

• Kolejna akcja GKSu, tym razem dośrodkowanie z prawego skrzydła trafia w ręce Węglarza.

• Ambitnie próbują przedostać się pod pole karne gości Wigry, skutecznie jednak radzą sobie przyjezdni,

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska Abramowicza, z okolic 5 metrów nie trafia do siatki Piątek!

• Próba zagrania prostopadłej piłki w pole karne, łapie ze spokojem Jałocha

• Łatwa strata Piekarskiego, całe szczęście Grzeszczyk nie doszedł do piłki.

• Od środka rozpoczynają gospodarze i gramy !

• Piłkarze obu ekip meldują się już na murawie, Wigry zagrają dziś w białych trykotach, natomiast GKS tradycyjnie w czarnych strojach.