Zamknij

expressbydgoski.pl

Whisky Night & Swing w Bydgoszczy. Cóż to była za noc! [zdjęcia i wideo]

Festiwal Whisky Night & Swing, który odbył 4 listopada w Hotel Holiday Inn w Bydgoszczy, to była przede wszystkim świetna okazja do integracji

Tomasz Czachorowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/33] Następne

Whisky Night & Swing w Bydgoszczy. Trudno zapomnieć taką noc! [zdjęcia]

Festiwal Whisky Night & Swing, który odbył 4 listopada w Hotel Holiday Inn w Bydgoszczy, to była przede wszystkim świetna okazja do integracji środowiska biznesowego.

- Spotykają się u nas przedsiębiorcy, którzy na co dzień robią ze sobą biznesy, spotykają się na śniadaniach, wymieniają wizytówkami, a później siebie rekomendują - powiedział nam Rafał Sobacki, właściciel Galerii Whisky, organizator Festiwalu Whisky Night & Swing. - Jednak tutaj nie ma konkurencji, na naszej imprezie goszczą aż cztery stowarzyszenia. To już czwarta edycja plebiscytu i będą następne, bo mamy wiele planów. Chcemy, by stał się tradycją Bydgoszczy.

Jak to się zaczęło? - Najpierw znaleźliśmy niszę na rynku, a później narodziła się wielka pasja - zdradza Rafał Sobacki. - Współpracuje z nami coraz więcej firm i organizacji, liczymy na następne.

Niewątpliwą atrakcją tegorocznego festiwalu była muzyka na żywo i występ znanego zespołu jazzowego Old Timers. Festiwalowi Whisky Night towarzyszyło taneczne show w stylu Swing, podczas którego wystąpili utalentowani tancerze z Krakowa.

Publiczność mocno oklaskiwała także pokazy mody Karola Włodarskiego. Wyraźnie i modelki, i modele bardzo przypadli widzom do gustu. Emocje wzbudził również niesamowity pokaz Krzysztofa Drabika, zwycięzcy "Mam talent", a konkretnie show barmańske w jego wykonaniu. Spodobał się także występ stand-upa Błażeja Krajewskiego.

By tradycji imprezy stało się zadość, uczestnicy poznali wszelkie tajniki związane z whisky. Podczas Whisky Night & Swing zorganizowano licytację obrazów ze Studia 4 Art.

Whisky Night & Swing w Bydgoszczy dała możliwość zaprezentowania projektów Grażyny Ostropolskiej.

Nas festiwalem patronat objęli: Pracodawcy Pomorza i Kujaw, Przedsiębiorcy Kujaw i Pomorza, Juventus Academy Biznes Klub i Business Centre Club. Głównym sponsorem był Home Broker, organizatorem Galeria Whisky.

Rafał Sobacki:

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy