1 1 połowa

Chrobry Głogów

1

1 1 połowa

• Koniec meczu! Warta Poznań wygrywa 2:1 z Chrobrym Głogów po bramkach Fadeckiego i Spławskiego! Jedynego gola dla gości strzelił Repka!

• GOL! Warta obejmuje prowadzenie! Bramkę zdobył Spławski!

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Warta remisuje z Chrobrym 1:1. W 16. minucie goście objęli prowadzenie po golu Repki, a w 40. minucie do wyrównania doprowadził Fadecki. Zapraszamy za kwadrans na drugą część spotkania.

• GOL! W Poznaniu mamy 1:1! Do wyrównania doprowadził Fadecki!

• GOL! Chrobry obejmuje prowadzenie po bramce Repki!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Mecz poprowadzi Wojciech Krztoń z Olsztyna.

• Dodajmy jeszcze, że niedzielny mecz rozpoczyna bardzo pracowity tydzień piłkarzy Warty, którzy w okresie siedmiu dni będą musieli rozegrać trzy spotkania. Trzy dni po meczu z Chrobrym, w środę 24 października czeka zielonych zaległy mecz 14. kolejki w Opolu z Odrą (godz. 19), a w sobotę 27 października w spotkaniu 16. kolejki Warta zagra z GKS w Katowicach (godz. 17.45, transmisja w Polsacie Sport).

• Niedzielny przeciwnik Warty w dotychczasowych 13 meczach zgromadził 22 punkty, odnosząc sześć zwycięstw, a po cztery mecze zremisował i przegrał. Głogowianie dobrze radzą sobie na wyjazdach, gdzie odnieśli trzy zwycięstwa, dwukrotnie remisowali i ponieśli tylko jedną porażkę (31 sierpnia 0:3 w Opolu z Odrą). Trenerem zespołu, w którym występuje były zawodnik poznańskiego Lecha Szymon Drewniak, od 14 czerwca 2017 roku jest Grzegorz Niciński.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Warta Poznań zmierzy się z Chrobrym Głogów. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 14.