Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Utrudnienia w ruchu: woj. kujawsko-pomorskie. Gdzie trwają roboty drogowe? Sprawdź stan na 27.02.2024

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie w województwie kujawsko-pomorskim należy spodziewać się dzisiaj (27.02.2024) utrudnień? Roboty drogowe: droga A1, W. Kowal - W. Wlocławek Zachód - kier. Łódź (212. km) Pas wolny w kierunku Łodzi zajęty..

Utrudnienia drogowe w woj. kujawsko-pomorskim 27.02.2024

Jeśli chcemy uniknąć stania w korku czy nadkładania kilometrów warto wiedzieć, gdzie w danej chwili mogą być prowadzone prace drogowe. Sprawdź, na których drogach w województwie kujawsko-pomorskim zaplanowane są na dzisiaj (27.02.2024) roboty drogowe i uniknij utrudnień w ruchu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Może Ci się przydać

Materiały promocyjne partnera

Szukasz opon, bagażnika albo kosmetyków samochodowych? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach motoryzacyjnych online.

Okazje

Roboty drogowe: droga A1, W. Kowal - W. Wlocławek Zachód - kier. Łódź (212. km)

  • Od: 27.02.2024 07:00
  • Do: 27.02.2024 15:00
    Pas wolny w kierunku Łodzi zajęty.

Roboty drogowe: droga 15, Strzelno - Markowice (182. km na odc. 5,7 km)

  • Od: 27.02.2024 07:00
  • Do: 27.02.2024 16:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h
  • ruch wahadłowy

Roboty drogowe: droga 16, Grudziądz - Łasin (18. km na odc. 0,5 km)

  • Od: 26.02.2024 07:00
  • Do: 1.03.2024 15:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h

Roboty drogowe: droga 15, Rogówko (248. km na odc. 0,2 km)

  • Od: 8.02.2024 08:00
  • Do: 30.03.2024 14:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h

Roboty drogowe: droga 91, Świecie-Chełmno (144. km na odc. 4,2 km)

  • Od: 12.01.2024 08:00
  • Do: 29.02.2024 21:00
    przebudowa drogi odc. Świecie-Chełmno

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h

Roboty drogowe: droga 25, Brzoza - Nowa Wieś Wielka (160. km na odc. 6,8 km)

  • Od: 15.12.2023 06:00
  • Do: 8.04.2024 15:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h

Roboty drogowe: droga 80, Bydgoszcz - Toruń (41. km na odc. 0 km)

  • Od: 1.12.2023 06:00
  • Do: 30.04.2024 12:00
    przebudowa zjazdu

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h

Roboty drogowe: droga 80, Bydgoszcz - Toruń (37. km na odc. 3,2 km)

  • Od: 23.11.2023 06:00
  • Do: 30.04.2024 12:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h
  • ruch wahadłowy

Roboty drogowe: droga 80, Bydgoszcz - Toruń (43. km na odc. 0,6 km)

  • Od: 23.11.2023 06:00
  • Do: 30.04.2024 12:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h
  • ruch wahadłowy

Roboty drogowe: droga 91, Głogówko-Chełmno (143. km na odc. 0,8 km)

  • Od: 17.10.2023 10:00
  • Do: 29.02.2024 21:00
    przebudowa drogi odc. Świecie-Chełmno

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h
  • ruch wahadłowy
  • ruchem steruje sygnalizacja świetlna

Roboty drogowe: droga 91, Świecie - Chełmno, m. Świecie (141. km na odc. 1,6 km)

  • Od: 16.11.2022 09:50
  • Do: 29.02.2024 17:00
    przebudowa drogi odc. Świecie-Chełmno

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h

Skąd wiemy o utrudnieniach na drogach w województwie kujawsko-pomorskim?

Informacje o utrudnieniach uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zbiera informacje o trwających robotach drogowych, dzięki czemu możemy uprzedzać kierowców o utrudnieniach, które mogą spotkać na trasie. Jeśli często podróżujesz,dodaj naszą stronę do ulubionych i odwiedzaj ją regularnie, a już nigdy nie zaskoczy Cię żadne wahadełko czy zamknięta trasa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Utrudnienia w ruchu: woj. kujawsko-pomorskie. Gdzie trwają roboty drogowe? Sprawdź stan na 27.02.2024 - Gazeta Pomorska