MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Utrudnienia w ruchu: woj. kujawsko-pomorskie. Gdzie trwają roboty drogowe? Sprawdź stan na 24.07.2024

Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie w województwie kujawsko-pomorskim należy spodziewać się dzisiaj (24.07.2024) utrudnień? Roboty drogowe: droga 80, Bydgoszcz - Toruń (18. km na odc. 4,7 km) Prace w godz 9:00 - 18:00.

Utrudnienia drogowe w woj. kujawsko-pomorskim 24.07.2024

Jeśli chcemy uniknąć stania w korku czy nadkładania kilometrów warto wiedzieć, gdzie w danej chwili mogą być prowadzone prace drogowe. Sprawdź, na których drogach w województwie kujawsko-pomorskim zaplanowane są na dzisiaj (24.07.2024) roboty drogowe i uniknij utrudnień w ruchu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Może Ci się przydać

Materiały promocyjne partnera

Szukasz opon, bagażnika albo kosmetyków samochodowych? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach motoryzacyjnych online.

Okazje

Roboty drogowe: droga 80, Bydgoszcz - Toruń (18. km na odc. 4,7 km)

  • Od: 23.07.2024 07:00
  • Do: 30.07.2024 16:00
    Prace w godz 9:00 - 18:00

Roboty drogowe: droga 80, Bydgoszcz - Toruń (26. km na odc. 10,9 km)

  • Od: 23.07.2024 07:00
  • Do: 30.07.2024 16:00
    Prace w godz. 09:00 - 18:00

Roboty drogowe: droga 80, Bydgoszcz - Toruń (40. km na odc. 3,2 km)

  • Od: 23.07.2024 07:00
  • Do: 30.07.2024 16:00
    Prace w godz. 09:00 - 18:00

Roboty drogowe: droga 80, Bydgoszcz - Toruń (44. km na odc. 0,6 km)

  • Od: 23.07.2024 07:00
  • Do: 30.07.2024 16:00
    Prace w godz. 09:00 - 18:00

Roboty drogowe: droga 15, Kowalewo Pom. - Wlk. Głęboczek (262. km na odc. 49,6 km)

  • Od: 19.07.2024 05:00
  • Do: 31.07.2024 16:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h
  • ruch wahadłowy

Roboty drogowe: droga 15, Grębocin - Wlk. Głęboczek (245. km na odc. 67,9 km)

  • Od: 9.07.2024 06:00
  • Do: 31.07.2024 16:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h
  • ruch wahadłowy

Roboty drogowe: droga 96, Rondo DK15 - Węzeł Turzno (0. km na odc. 1,6 km)

  • Od: 9.07.2024 06:00
  • Do: 31.07.2024 16:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h

Roboty drogowe: droga 10, Trzeciewnica - wiadukt PKP (240. km na odc. 0,4 km)

  • Od: 24.04.2024 11:00
  • Do: 31.12.2024 14:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h

Skąd wiemy o utrudnieniach na drogach w województwie kujawsko-pomorskim?

Informacje o utrudnieniach uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zbiera informacje o trwających robotach drogowych, dzięki czemu możemy uprzedzać kierowców o utrudnieniach, które mogą spotkać na trasie. Jeśli często podróżujesz,dodaj naszą stronę do ulubionych i odwiedzaj ją regularnie, a już nigdy nie zaskoczy Cię żadne wahadełko czy zamknięta trasa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Utrudnienia w ruchu: woj. kujawsko-pomorskie. Gdzie trwają roboty drogowe? Sprawdź stan na 24.07.2024 - Gazeta Pomorska

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski