Utrudnienia w ruchu 30.01.2023 w woj. kujawsko-pomorskim. Gdzie są dzisiaj prowadzone roboty drogowe?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Informacje o utrudnieniach drogowych w kujawsko-pomorskim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Informacje o utrudnieniach drogowych w kujawsko-pomorskim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Karol Rycio
Które drogi w województwie kujawsko-pomorskim 30.01.2023 nie są przejezdne? Roboty drogowe: droga S10e, Węzeł Bydgoszcz Błonie - Węzeł Bydgoszcz Południe. (0. km na odc. 8,7 km) .

Utrudnienia drogowe w woj. kujawsko-pomorskim 30.01.2023

Jeśli chcemy uniknąć stania w korku czy nadkładania kilometrów warto wiedzieć, gdzie w danej chwili mogą być prowadzone prace drogowe. Sprawdź, na których drogach w województwie kujawsko-pomorskim zaplanowane są na dzisiaj (30.01.2023) roboty drogowe i uniknij utrudnień w ruchu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Może Ci się przydać

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Roboty drogowe: droga S10e, Węzeł Bydgoszcz Błonie - Węzeł Bydgoszcz Południe. (0. km na odc. 8,7 km)

  • Od: 16.01.2023 07:00
  • Do: 31.01.2023 15:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 80 km/h

Roboty drogowe: droga S5l, Węzeł Bydgoszcz Północ - Węzeł Bydgoszcz Opławiec. (47. km na odc. 27,8 km)

  • Od: 16.01.2023 06:00
  • Do: 31.01.2023 15:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 80 km/h

Roboty drogowe: droga 62, Strzelno- Kobylniki (0. km na odc. 11,1 km)

  • Od: 31.12.2022 23:00
  • Do: 30.05.2023 22:00
    objazd prowadzony drogą krajową nr 15

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • droga zamknięta dla ruchu

Roboty drogowe: droga 91, Świecie - Chełmno (141. km na odc. 0,5 km)

  • Od: 16.11.2022 09:50
  • Do: 28.02.2023 17:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h
  • ruch wahadłowy
  • ruchem steruje sygnalizacja świetlna

Roboty drogowe: droga 91, Świecie - Chełmno (142. km na odc. 0,5 km)

  • Od: 16.11.2022 09:00
  • Do: 28.02.2023 17:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h
  • ruch wahadłowy
  • ruchem steruje sygnalizacja świetlna

Roboty drogowe: droga 15, Kwieciszewo (171. km na odc. 0,6 km)

  • Od: 14.11.2022 23:00
  • Do: 30.05.2023 22:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h

Roboty drogowe: droga 91, Terespol - Stolno (145. km na odc. 1,3 km)

  • Od: 27.10.2022 12:15
  • Do: 28.02.2023 17:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h

Roboty drogowe: droga 91, Świecie - Chełmno (144. km na odc. 0,5 km)

  • Od: 26.10.2022 10:00
  • Do: 28.02.2023 17:00
    zgłoszenie utrudnienia 26.10 Piotr Wódzki

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h
  • ruch wahadłowy
  • ruchem steruje sygnalizacja świetlna

Skąd wiemy o utrudnieniach na drogach w województwie kujawsko-pomorskim?

Informacje o utrudnieniach uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zbiera informacje o trwających robotach drogowych, dzięki czemu możemy uprzedzać kierowców o utrudnieniach, które mogą spotkać na trasie. Jeśli często podróżujesz,dodaj naszą stronę do ulubionych i odwiedzaj ją regularnie, a już nigdy nie zaskoczy Cię żadne wahadełko czy zamknięta trasa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Nocna bitwa nad Dnieprem. Batalion Terror sto...

Nocna bitwa nad Dnieprem. Batalion Terror stoczył bój z Rosjanami

Materiał oryginalny: Utrudnienia w ruchu 30.01.2023 w woj. kujawsko-pomorskim. Gdzie są dzisiaj prowadzone roboty drogowe? - Gazeta Pomorska